Νέα

Κοπρολαγνεία, ουρολαγνεία και άλλα αρρωστημένα φετίχ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPEED
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
[youtube=425,350]qDYvuaxD6cw&feature=related[/youtube]  2ο μερος!μετα απο 5 καζανακια δεν εφυγε!Τετοιο γερό σκατο δεν εχω ξαναδει!!!!
 

Επισκέπτης
Γιατί κόλλησες κανα ιό??? :2funny: :2funny:και μένα με αηδίασε μη νομίζεις...απλά το παρέθεσα λογω του ότι ταιριάζει στην κουβέντα! :rockon: :rockon: :rockon:
Ρε συ σοβαρά τώρα ..ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ?Μετρημένοι στα δάχτυλα πρέπει να είναι οι κοπρολάγνοι.Έτσι πιστεύω..και θέλω να πιστεύω οτι εδώ δεν έχουμε κανένα τέτοιο αρρωστάκι.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε συ σοβαρά τώρα ..ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ?Μετρημένοι στα δάχτυλα πρέπει να είναι οι κοπρολάγνοι.Έτσι πιστεύω..και θέλω να πιστεύω οτι εδώ δεν έχουμε κανένα τέτοιο αρρωστάκι.

Διάβασε το θρεντ ντίαρ  :sunglasses:
 

cleitone13

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
και βέβαια γίνοντε.Τα βλέπεις άλλωστε και σε video...είναι αρρώστια του ανθρώπινου εγκεφάλου!!! :uglystupid:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και μετά πέρνα κι απ'το "σπέρμα σε εσώρουχα γυναικών φίλων μου", από τα καλύτερα θρεντ του φόρουμ  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Διάβασε το θρεντ ντίαρ  :sunglasses:
Το έχω διαβάσει.Βασικά πιστεύω κάνουν χαβαλέ οι περισσότεροι..Στάνταρ ακόμα και ο Dimitrakis29.Να προκαλέσει θέλει..
γαμάτο ειναι!σκιζει!!!!!!ωραιο πραγμα
ετσι δεν είναι dimitrakis???
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πήγαινε και στο άλλο που σου είπα, γαμεί!!  :sunglasses:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Το έχω διαβάσει.Βασικά πιστεύω κάνουν χαβαλέ οι περισσότεροι..Στάνταρ ακόμα και ο Dimitrakis29.Να προκαλέσει θέλει..ετσι δεν είναι dimitrakis???
το εστηλα στο σε πολλους φιλους μου :2funny:ειναι καλη παγιδα γιατι στην αρχη μονο φιλιουνται και ξαφνικα αρχιζει το χεσιμο εκει που δεν το περιμενεις :2funny:καλο ειναι να το στιλεις σε καποιον την ωρα που τρωει :2funny:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Καλη ορεξη για τα σκατα και καλο πιωμα απο τα κατουρα.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
μια φορα εβαλα την γυναικα μου να με κατουρησει και με ειπε ανωμαλο. Αλλα οταν την περνω απο πισω και αφηνει διαφορα δεν λεει τιποτα
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Τι είναι αυτά ρε ανώμαλοι??? :o :o Πάρτε ένα video που είχα βρεί παλιότερα!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
]
ειναι αυτο που λεμε σκατα να φας η σκατα στα μουτρα σου ετσι; αλλα οχι μεταφορικα.... ρε βιτσια που εχει ο κοσμος και τωρα αυτες με το σκατο και τα ξερασματα καυλωνουνε;
 

Επισκέπτης
το εστηλα στο σε πολλους φιλους μου :2funny:ειναι καλη παγιδα γιατι στην αρχη μονο φιλιουνται και ξαφνικα αρχιζει το χεσιμο εκει που δεν το περιμενεις :2funny:καλο ειναι να το στιλεις σε καποιον την ωρα που τρωει :2funny:
Βρε και να μην τρώει όλο και κάποια ρουκέτα θα βγει δεν μπορεί...pвота..отвращение
 

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Καλημερα..οποιος συναγωνιστης που εχει τετοια γουστα..γνωριζει καποια.ητε μεσω γραφειου ητε βιζιτου..που να κανει τετοια γουστα...scat game..piss..εμετοπιπες..να δεχετε να την περνω χεσμενη...να γουσταρει να πασαλιβετε με σκατα στην κολαρα..με λιγα λογια να σημετεχη σε αυτο..ασχετα αν το γραφειο δεν θα γνωριζει τι κανει η καθε μια κοπελα με ενα πελατη..οποιος ξερει καποια κ μπορει να βοηθησει..ας στηλει μνμ πριβε..ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom