Νέα

Κοπέλες σε μπουρδέλα....πολύ τολμηρές στο δωμάτιο!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIONTARI28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
ρε δε μας χεζεις να καυλωσουμε? :grin:

Στο πίσω μέρος του μυαλού σου, αύτή η παραδοχή σε δηλητηριάζει??
Κάθε σου κίνηση έχει ήδη έξηγηθεί, κάθε σου λέξη έχει ένα αίτιο συνυφασμένο με την άτελή σου  φύση, καί κάθε αναποδιά στό μυαλό σου, είναι άναμενόμενη καί σχεδόν σίγουρη.
Και ξεχωρίζεις.
Και ξαναπροσπαθείς.
Και ξαναξεχωρίζεις.
Και κάθε φορά ίσχυροποιείς όλο καί περισσότερο τα έπιχειρήματά σου.
Μέχρι πού σιγουρεύεσαι τό πόσο μαλάκας είσαι !!!!!!!!!!!1
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Στο πίσω μέρος του μυαλού σου, αύτή η παραδοχή σε δηλητηριάζει??
Κάθε σου κίνηση έχει ήδη έξηγηθεί, κάθε σου λέξη έχει ένα αίτιο συνυφασμένο με την άτελή σου  φύση, καί κάθε αναποδιά στό μυαλό σου, είναι άναμενόμενη καί σχεδόν σίγουρη.
Και ξεχωρίζεις.
Και ξαναπροσπαθείς.
Και ξαναξεχωρίζεις.
Και κάθε φορά ίσχυροποιείς όλο καί περισσότερο τα έπιχειρήματά σου.
Μέχρι πού σιγουρεύεσαι τό πόσο μαλάκας είσαι !!!!!!!!!!!1

Αυτο προυποθετει ομωs ,  να υπαρχει μυαλο.....Ετσι το ξερω κι εγω
Ειμαστε παιδια ενοs κατωτερου Θεου
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
Αυτο προυποθετει ομωs ,  να υπαρχει μυαλο.....Ετσι το ξερω κι εγω
Ειμαστε παιδια ενοs κατωτερου Θεου
Αγαπημένε μου φίλε έλα, ας σοβαρευτούμε, τέλος το άντβερτόριαλ, πάμε πάλι πίσω στήν άρχή όπου οί ή μικρή άρχίζει άρμένικες βίζιτες στίς γιαγιάδες για μπέιμπισίτινγκ  :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αγαπημένε μου φίλε έλα, ας σοβαρευτούμε, τέλος το άντβερτόριαλ, πάμε πάλι πίσω στήν άρχή όπου οί ή μικρή άρχίζει άρμένικες βίζιτες στίς γιαγιάδες για μπέιμπισίτινγκ  :2funny: :2funny: :2funny:
Μαλλον στο θολωμενο μυαλο, μπερδευονται τα λογια απ τα παραμυθια τηs γιαγιαs μπροστα στο τζακι, με την λαγνα μισοσκοτεινη μεσ τουs καπνουs εικονα , ενοs δωματου τηs χαραs...Το γλυκο νανουρισμα απ τα τρεμαμενα χειλη τηs υπερηλικηs, μαζι με την χουχουλιαρικη θαλπωρη των παραμυθιων δοσμενα μεσα απο ενα πρισμα σεξουαλικηs απολαυσηs......Κανει τοσο κρυο εξω
Σκεπασε με γιαγια,  εχω κατεβασει το βρακακι μου :grin: :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.568
Κριτικές
61
Like
39.307
Πόντοι
21.555
Μαλλον στο θολωμενο μυαλο, μπερδευονται τα λογια απ τα παραμυθια τηs γιαγιαs μπροστα στο τζακι, με την λαγνα μισοσκοτεινη μεσ τουs καπνουs εικονα , ενοs δωματου τηs χαραs...Το γλυκο νανουρισμα απ τα τρεμαμενα χειλη τηs υπερηλικηs, μαζι με την χουχουλιαρικη θαλπωρη των παραμυθιων δοσμενα μεσα απο ενα πρισμα σεξουαλικηs απολαυσηs......Κανει τοσο κρυο εξω
Σκεπασε με γιαγια,  εχω κατεβασει το βρακακι μου :grin: :grin:

ΠΡΟΣΚΥΝΩ είσαι άπαιχτος ...... respect !!!!!!!!
 

Επισκέπτης
φιλε ρισκαρε πληρωνε τα 15 η τα 20 και μετα κατε προταση στο δωματιο επεισης κυνηγα τα μπουρδελα που δεν βγαινει η τσατσα αλλα η κοπελα μονη της οποτε και κανε την προταση χαμηλοφωνα γιατι αν ακουσει η τσατσα θα παρεις τα @@ μου....
ετσι για να ξεκινησεις πηγαινε φωκαιας 22 στην αννα τα πρωινα που κανει τα ΠΑΝΤΑ οποτε και εξασκησου....
βεβαια αυτα παιζουν περισσοτερο στο μεταξουργειο....
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλο πασχα συναγωνιστες....!!! χριστος ανεστη...!!! ανοιγω αυτο το θεμα....για οσους....ενδιαφερονται για κοπελες σε μπουρδελα που να κανουν παρανομα εχτραδακια....!! οποιος γνωριζει κατι....ας μιλησουμε πριβε....να τον ενημερωσω για οτι ξερω....και να με ενημερωση και αυτος...!! να μην γραψει εδω οτι θελει να μου πει γιατι επιδεις καποιοι που δεν συμφωνουν θα αρχισουν να γραφουν τα δικα τους...και δεν θα ειναι ωραιο να τσακωνομαστε...!! επομενος οσοι φιλοι συναγωνιστες...ενδιαφερονται....για παρανομα εξτραδακια....σε μπου :pipa2:ρδελα....ας μιλησουμε πριβε...!! καλη συνεχεια σε ολους...!! :pipa2:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τις τελειες.....γιατι τις βαζεις.....για να δειξεις την σοβαροτητα.....του θρεντ.....οταν λες......παρανομα εξτραδακια.....τι εννωεις.....υπαρχουν και νομιμα.....πες μας τις εμπειριες σου.....και σε εμας.....τους ανηξερους....και σταματα να καις μαζουτ...εχεις λαλησει.....
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Τις τελειες.....γιατι τις βαζεις.....για να δειξεις την σοβαροτητα.....του θρεντ.....οταν λες......παρανομα εξτραδακια.....τι εννωεις.....υπαρχουν και νομιμα.....πες μας τις εμπειριες σου.....και σε εμας.....τους ανηξερους....και σταματα να καις μαζουτ...εχεις λαλησει.....
Χρονια πολλα μαστερακο,ναι υπαρχουν και νομιμα εχτραδακια,οταν στο ρδελο σου λεη π.χ.15 κανονικο,20 με κωλο,το 5ευρω ειναι νομιμο εχτρα,το παρανομο που μαλλον εννοη ο συναγωνιστης,ειναι αυτο που η γκομενα στο δωματιο σου λεη 5 ευρω για ακαποτο η 10 ευρω για κωλο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
καλο πασχα συναγωνιστες....!!! χριστος ανεστη...!!! ανοιγω αυτο το θεμα....για οσους....ενδιαφερονται για κοπελες σε μπουρδελα που να κανουν παρανομα εχτραδακια....!! οποιος γνωριζει κατι....ας μιλησουμε πριβε....να τον ενημερωσω για οτι ξερω....και να με ενημερωση και αυτος...!! να μην γραψει εδω οτι θελει να μου πει γιατι επιδεις καποιοι που δεν συμφωνουν θα αρχισουν να γραφουν τα δικα τους...και δεν θα ειναι ωραιο να τσακωνομαστε...!! επομενος οσοι φιλοι συναγωνιστες...ενδιαφερονται....για παρανομα εξτραδακια....σε μπου :pipa2:ρδελα....ας μιλησουμε πριβε...!! καλη συνεχεια σε ολους...!! :pipa2:
Aληθώς ο Κύριος - το thread συγχωνεύτηκε με ένα ολόιδιο που είχες ανοίξει εσύ.  :rolleyes:
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα συναγωνιστες,κανενας φιλος να προτεινει κατι καλο γεια σημερα το βραδυ για μεταξουργειο ?? καποια πολυ τολμηρη στο δωματιο ?? οποιος μπορει να βοηθησει ας στηλει πριβε. ευχαριστω προκαταβολικα.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
καλησπερα συναγωνιστες,κανενας φιλος να προτεινει κατι καλο γεια σημερα το βραδυ για μεταξουργειο ?? καποια πολυ τολμηρη στο δωματιο ?? οποιος μπορει να βοηθησει ας στηλει πριβε. ευχαριστω προκαταβολικα.
δεν ειναι αναγκη για μια αποροια να ανοιγειs ολκληρο θεμα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
καλησπερα συναγωνιστες,κανενας φιλος να προτεινει κατι καλο γεια σημερα το βραδυ για μεταξουργειο ?? καποια πολυ τολμηρη στο δωματιο ?? οποιος μπορει να βοηθησει ας στηλει πριβε. ευχαριστω προκαταβολικα.
θες να κανει εξτραδακια τυπε? :2funny:
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
σορυ παιδια δεν ηξερα πως αλλιως  να ρωτησω..!! ξερει κανεις καμια καλη ?? τολμηρη......
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
αχααχααχχχαχαχααχαχχ ναι απο παντου...!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
σορυ παιδια δεν ηξερα πως αλλιως  να ρωτησω..!! ξερει κανεις καμια καλη ?? τολμηρη......
τυπε οταν λες τολμηρη τι εννοεις,μην ντρεπεσαι πες μας για να βοηθησουμε,το τολμηρη ειναι πολυ γενικο δικε μου
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τοληρη ενοω φυσικα να κανει ελευθερο στοματικο !!  και να δεχετε παιχνιδια !! κολο !! δαχτυλα !!! να τα καταπινει !! κτλ !! πιστευω να καταλαβατε παιδια !! χααχαχχαχαχαχαχ
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
αχαχααχχαχαχαα λαθως !!! να τα καταπινει δυσκολο..!!!! ενοω να τελιωνεις στο στομα !! γενικα να ειναι τολμηρη κοπελα !! και να δεχετε πραματα !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom