Νέα

Κοπέλες σε μπουρδέλα....πολύ τολμηρές στο δωμάτιο!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIONTARI28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
παιδια οσοι ξερουν και καταλαβαν το θεμα......ας στειλουν μυνημα πριβε....να μιλησουμε...!! καποιοι γουσταρουν διαφορα να κανουν....και υπαρχουν κοπελες πολυ τολμηρες....περισοτερο η βουλγαρες και ρουμανες....οσοι γνωριζουν θα χαρω να τα πουμε πριβε..!! καλο βραδυ σε ολους..!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Ναι όντως υπάρχουν αλλά μεγάλη προσοχή. Οι περισσότερες είναι "τελειωμένες" και ποιος ξέρει πόσα παράσημα κουβαλάνε για να μην τις νοιάζει να κάνουν ακάποτο. Παίζει και ακάποτο τσιμπούκι και ακάποτο γαμήσι. Η Φωτεινή από το Μεταξουργείο πιο παλιά μου είχε πει αυτή για κώλο με 10 ευρώ extra μέσα στο δωμάτιο (πριν αρχίσει να το κάνει κανονικά και χωρίς extra!). Μετά κάμποσο καιρό, η ίδια πάλι, μου είπε να την γαμήσω από τον κώλο χωρίς καπότα αν θέλω. Περιττό να σας πω ότι πολλές φορές έχω βγάλει την καπότα και την έχω χύσει στην κωλοτρυπίδα της. Χωρίς extra. Να της τον βάλω όμως ακάποτο... δεν τον κόβω καλύτερα!!! Ούτε ακάποτο τσιμπούκι δεν της δίνω αυτηνής!

Αυτά μάγκες από μένα και ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα μάτια σας 1034!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Αν γινονται αυτα με τα ακαποτα  ειδικα σε τετοια μερη,  τοτε δεν ειναι οι γυναικεs τολμηρεs, αλλα μαλλον οι αντρεs.........Προσεχτε
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ναι όντως υπάρχουν αλλά μεγάλη προσοχή. Οι περισσότερες είναι "τελειωμένες" και ποιος ξέρει πόσα παράσημα κουβαλάνε για να μην τις νοιάζει να κάνουν ακάποτο. Παίζει και ακάποτο τσιμπούκι και ακάποτο γαμήσι. Η Φωτεινή από το Μεταξουργείο πιο παλιά μου είχε πει αυτή για κώλο με 10 ευρώ extra μέσα στο δωμάτιο (πριν αρχίσει να το κάνει κανονικά και χωρίς extra!). Μετά κάμποσο καιρό, η ίδια πάλι, μου είπε να την γαμήσω από τον κώλο χωρίς καπότα αν θέλω. Περιττό να σας πω ότι πολλές φορές έχω βγάλει την καπότα και την έχω χύσει στην κωλοτρυπίδα της. Χωρίς extra. Να της τον βάλω όμως ακάποτο... δεν τον κόβω καλύτερα!!! Ούτε ακάποτο τσιμπούκι δεν της δίνω αυτηνής!

Αυτά μάγκες από μένα και ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα μάτια σας 1034!!!

Η λίστα δεν είναι κακό να υπάρχει ώστε να ξέρουν αυτοί που πηγαίνουν σε μπουρδέλα ποιές να αποφεύγουν (βέβαια όσοι θέλουν να τις πάρουν είναι ελεύθεροι να το κάνουν -δεν το κρίνω- αλλά το θεωρώ επικίνδυνο).
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Ναι όντως υπάρχουν αλλά μεγάλη προσοχή. Οι περισσότερες είναι "τελειωμένες" και ποιος ξέρει πόσα παράσημα κουβαλάνε για να μην τις νοιάζει να κάνουν ακάποτο. Παίζει και ακάποτο τσιμπούκι και ακάποτο γαμήσι. Η Φωτεινή από το Μεταξουργείο πιο παλιά μου είχε πει αυτή για κώλο με 10 ευρώ extra μέσα στο δωμάτιο (πριν αρχίσει να το κάνει κανονικά και χωρίς extra!). Μετά κάμποσο καιρό, η ίδια πάλι, μου είπε να την γαμήσω από τον κώλο χωρίς καπότα αν θέλω. Περιττό να σας πω ότι πολλές φορές έχω βγάλει την καπότα και την έχω χύσει στην κωλοτρυπίδα της. Χωρίς extra. Να της τον βάλω όμως ακάποτο... δεν τον κόβω καλύτερα!!! Ούτε ακάποτο τσιμπούκι δεν της δίνω αυτηνής!

Αυτά μάγκες από μένα και ΠΡΟΣΟΧΗ! Τα μάτια σας 1034!!!
μα ποθ ειναι αθτη η φωτεινη ?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Κρίμα που τα διαβάζω αυτά για την Φωτεινή, γιατί την συμπαθώ και την έχω τιμήσει αρκετές φορές από τότε που ξεκίνησε.
Ακόμα περισσότερο, γιατί ξέρω ότι έχει περάσει πολλά και ότι έχει δύο μικρά κοριτσάκια πίσω της, απ' ότι μου έχει πει.
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.....οντως ορισμενα πραγματα ειναι πολυ τολμηρα στο να τα κανει καποιος....και φυσικα ο καθενας...μεγαλος ανθρωπως ειναι στο να κρινει τι πρεπει να κανει...κτλ....οποιος φιλος...γνωριζει....ποιες κοπελες κανουν εχτρα στο δωματιο.....η με λεφτα η χωρις....ανεξαρτητα το ποσο τολμηρο ειναι....αυτο που κανει η κοπελα....ας το γραψει εδω στο φορουμ....γιατι ορισμενοι ισως ενδιαφερονται.....φυσικα να μας πει σε ποιο μαγαζι δουλευει η κοπελα....ονομα....και βαρδια.....!! ευχαριστω.
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
η φωτινη που αναφερε ο φιλος παραπανω σε ποιο μαγαζι δουλευει τωρα...?? και τι βαρδια?? αν ξερει καποιος ας... ενημερωση...να γνωριζουν και οι υπολυποι......
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι ο ίδιος τύπος που έψαχνε για  :pipa2: με
vomit-boy01-vomit-puke-sick-smiley-emoticon-000652-large.gif
σ'ένα άλλο θρεντ; (ευτυχώς για τα ιμότικονς διότι οι κατανόησή μου στις ιδιαιτερότητες αδυνατεί να συμπεριλάβει την συγκεκριμένη και σιχαίνομαι και να το γράψω)

Είναι προφανές το τι ψάνχει, απλώς είπε ν'ανοίξει κι άλλο και να το θέσει διαφορετικά μήπως και βρει κάτι.
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
βρε φιλαρακι μου.....το τι μαρεσει εμενα και το τι ψαχνω εγω σε προβληματιζει εσενα....??? στον κ.............μπαινει...??? καποιοι ανθρωποι εχουν δικα τους φετιχ.....και δικα τους γουστα....εσενα τι σε χαλαει....?? τον δικο σου κολο θα πηδηξω ακαποτα...????? χαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχααχαχχ ημαρτων...!!!
 

Επισκέπτης
βρε φιλαρακι μου.....το τι μαρεσει εμενα και το τι ψαχνω εγω σε προβληματιζει εσενα....??? στον κ.............μπαινει...??? καποιοι ανθρωποι εχουν δικα τους φετιχ.....και δικα τους γουστα....εσενα τι σε χαλαει....?? τον δικο σου κολο θα πηδηξω ακαποτα...????? χαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχααχαχχ ημαρτων...!!!
ακου τυπε ειναι απλο οποιος εχει φετιχ πληρωνει. Με πορδες(20€) δεν βαφουν αυγα(αρχιδια)
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
βρε φιλαρακι μου.....το τι μαρεσει εμενα και το τι ψαχνω εγω σε προβληματιζει εσενα....??? στον κ.............μπαινει...??? καποιοι ανθρωποι εχουν δικα τους φετιχ.....και δικα τους γουστα....εσενα τι σε χαλαει....?? τον δικο σου κολο θα πηδηξω ακαποτα...????? χαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχααχαχχ ημαρτων...!!!

Όχι αλλά η μεταδιδόμενη μαλακία που θα μεταφέρεις και θα μεταδόσεις μ'ενδιαφέρει ιδιαίτερα. Όσο περιορίζονται οι διαθέσεις μαλακοειδών που σκέφτονται μόνον την καύλα τους και τίποτ'άλλο τόσο καλύτερο για όλους μας και για τα ηλίθια τα γκομενάκια που είτε από χαζομάρα, ή απο άγνοια ή από ιδιαίτερες πιέσεις δέχονται να κάνουν τέτοιες μαλακίες.
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
εγω δεν ειπα οτι ψαχνω κατι τετοιο...!!! εχω γραψει τι ψαχνω και σε αλλα θεματα...που ανοιξα...!! θελω καποιες κοπελες πολυ τολμηρες.....μεσα στο δωματιο....ωστε να ζητησω αυτα που που αρεσουν....δεν ειπα μαρεσει αυτο η το αλλο...!!! κοπελες με εχτραδακια....ωστε να ξερω αν με περνει η οχι να ζητησω αυτο που θελω....οσω ποιο τολμηρη ειναι η αλλη...τοσο καλυτερα....δεν ειπα οτι μαρεσει το ακαποτο οπως λες εσυ...!!!! ειπα να κανει εχταδακια.....ωστε να ζητησω αλλα πραγματα....που τα εχω αναφερει σε αλλα θεματα...!!
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357
εγω δεν ειπα οτι ψαχνω κατι τετοιο...!!! εχω γραψει τι ψαχνω και σε αλλα θεματα...που ανοιξα...!! θελω καποιες κοπελες πολυ τολμηρες.....μεσα στο δωματιο....ωστε να ζητησω αυτα που που αρεσουν....δεν ειπα μαρεσει αυτο η το αλλο...!!! κοπελες με εχτραδακια....ωστε να ξερω αν με περνει η οχι να ζητησω αυτο που θελω....οσω ποιο τολμηρη ειναι η αλλη...τοσο καλυτερα....δεν ειπα οτι μαρεσει το ακαποτο οπως λες εσυ...!!!! ειπα να κανει εχταδακια.....ωστε να ζητησω αλλα πραγματα....που τα εχω αναφερει σε αλλα θεματα...!!
Ε παραθεσε μια λιστα κι εσυ τι θελεις σαν εξτραδακια μαζεμενα
μπας και βρεθουν μερικοι απο εδω να ξερουν και να σου πουνε....
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
εσενα αμα σαρεσει γυρνα να στο βαλω να φυγω...!!! ειναι αλλο θεμα φιλε μου...!!! δεν αρεσει σε ολους το ιδιο....!! ανεφερες να δεχτουν να κανουν τι....????? ειπα εγω οτι θελω κατι συγκεκριμενω...?? ο φιλος ειπε για καποια κοπελα που του ειπε να την παρει ακαποτα......και εγω σκευτηκα αφου κανει τοσο χοντρα πραγματα.....αμα της πω....να μου κανει εχτρεμε πιπα λογικα θα δεχτει...!!!! τι σχεση εχει το ενα με το αλλο...???
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν ειπα οτι ψαχνω κατι τετοιο...!!! εχω γραψει τι ψαχνω και σε αλλα θεματα...που ανοιξα...!! θελω καποιες κοπελες πολυ τολμηρες.....μεσα στο δωματιο....ωστε να ζητησω αυτα που που αρεσουν....δεν ειπα μαρεσει αυτο η το αλλο...!!! κοπελες με εχτραδακια....ωστε να ξερω αν με περνει η οχι να ζητησω αυτο που θελω....οσω ποιο τολμηρη ειναι η αλλη...τοσο καλυτερα....δεν ειπα οτι μαρεσει το ακαποτο οπως λες εσυ...!!!! ειπα να κανει εχταδακια.....ωστε να ζητησω αλλα πραγματα....που τα εχω αναφερει σε αλλα θεματα...!!

Είσαι βλαμμένος έτσι;

Παράθεση από: LIONTARI28 στις σήμερα στις 17:48
βρε φιλαρακι μου.....το τι μαρεσει εμενα και το τι ψαχνω εγω σε προβληματιζει εσενα....??? στον κ.............μπαινει...??? καποιοι ανθρωποι εχουν δικα τους φετιχ.....και δικα τους γουστα....εσενα τι σε χαλαει....?? [size=15pt]τον δικο σου κολο θα πηδηξω ακαποτα...????? [/size]χαχαχχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχχααχαχχ ημαρτων...!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom