Νέα

Κοπέλες σε μπουρδέλα....πολύ τολμηρές στο δωμάτιο!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LIONTARI28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
εσενα αμα σαρεσει γυρνα να στο βαλω να φυγω...!!! ειναι αλλο θεμα φιλε μου...!!! δεν αρεσει σε ολους το ιδιο....!! ανεφερες να δεχτουν να κανουν τι....????? ειπα εγω οτι θελω κατι συγκεκριμενω...?? ο φιλος ειπε για καποια κοπελα που του ειπε να την παρει ακαποτα......και εγω σκευτηκα αφου κανει τοσο χοντρα πραγματα.....αμα της πω....να μου κανει εχτρεμε πιπα λογικα θα δεχτει...!!!! τι σχεση εχει το ενα με το αλλο...???

Θέλεις πολύ συγκεκριμένα πράγματα αλλά το αφήνεις στο γενικό μήπως και ψαρώσει κανένας μαλάκας.
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
και βλακακος εισαι εσυ...!!!! και κουτοπονηριδης...!!! και αμα δεν καταλαβενεις τι λεμε.....πηγαινε για κανα καφεδακι.....και μην ασχολησε.....βλακακο..!!!
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ρε μαπα....!!!! ο βλακακος παρα πανω ειπε για ακαποτα...!!!!! και του ειπα αν ηθελα ακαποτα.....τον δικο σου κολο θα πηδηξω...??? αχ.....τελος παντων....θα κατσω εγω να ασχοληθω μαζι σου......λυπων....παιδες....οποιος γνωριζει κοπελες με εξτραδακια ασ στηλει πριβε....απλα να ξερουμε πιες ειναι η ποιο τολμηρες στα σπιτια ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
ρε μαπα....!!!! ο βλακακος παρα πανω ειπε για ακαποτα...!!!!! και του ειπα αν ηθελα ακαποτα.....τον δικο σου κολο θα πηδηξω...??? αχ.....τελος παντων....θα κατσω εγω να ασχοληθω μαζι σου......λυπων....παιδες....οποιος γνωριζει κοπελες με εξτραδακια ασ στηλει πριβε....απλα να ξερουμε πιες ειναι η ποιο τολμηρες στα σπιτια ευχαριστω.
θες να μας πεις τι εξτραδακια σε ενδιαφερουν???
 

Durgā

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαπα....!!!! ο βλακακος παρα πανω ειπε για ακαποτα...!!!!! και του ειπα αν ηθελα ακαποτα.....τον δικο σου κολο θα πηδηξω...??? αχ.....τελος παντων....θα κατσω εγω να ασχοληθω μαζι σου......λυπων....παιδες....οποιος γνωριζει κοπελες με εξτραδακια ασ στηλει πριβε....απλα να ξερουμε πιες ειναι η ποιο τολμηρες στα σπιτια ευχαριστω.

Ι find your obsession with fullstops to be very distrurbing.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
θες να μας πεις τι εξτραδακια σε ενδιαφερουν???

Κοιτώντας πολύ-πολύ γρήγορα ορισμένα από τα παλαιότερα μηνύματα του μέλους Λιοντάρι28 διαπίστωσα πως ενδιαφέρεται για κοπρολαγνεία και ουρολαγνεία.
 

Επισκέπτης
Κοιτώντας πολύ-πολύ γρήγορα ορισμένα από τα παλαιότερα μηνύματα του μέλους Λιοντάρι28 διαπίστωσα πως ενδιαφέρεται για κοπρολαγνεία και ουρολαγνεία.
ευτιχως δεν προσφερονται τετοια εξτραδακια γιατι φανταζομαι πως θα μυριζαν τα μαγαζια στο μεταξουργειο και καυλωνω
:2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
L

LIONTARI28

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
ουρολαγνεια κοπρολαγνεια που φυσικα δεν γινονται σε μπουρδελο αυτα....!!!! και σε σχεση με μπουρδελο εχτρεμε στοματικο....φτυσιματα....και χυσιμο στο πρωσωπο κτλ....αυτα...!! εσυ δεν πας καλα φιλαρακι που ασχολησε με χαζους οπως εγω...!!! φαντασου τι πανιβλακας εισαι να προσπαθεις να συνενοηθεις με βλακες οπως εγω....αφου φυσικα αυττο πιστευεις....!! περαστικα σου βλακα...!! να σου φερω και τον κατμαν απο την ανητα πανια να συνενοηθεις...?? βλεπω θα τα καταφερεις μαλλον...!!!! τι ασχολησε ρε μαπα...??? αντε κοιτα την δουλεια σου βλαξ...!!
 

Επισκέπτης
ουρολαγνεια κοπρολαγνεια που φυσικα δεν γινονται σε μπουρδελο αυτα....!!!! και σε σχεση με μπουρδελο εχτρεμε στοματικο....φτυσιματα....και χυσιμο στο πρωσωπο κτλ....αυτα...!! εσυ δεν πας καλα φιλαρακι που ασχολησε με χαζους οπως εγω...!!! φαντασου τι πανιβλακας εισαι να προσπαθεις να συνενοηθεις με βλακες οπως εγω....αφου φυσικα αυττο πιστευεις....!! περαστικα σου βλακα...!! να σου φερω και τον κατμαν απο την ανητα πανια να συνενοηθεις...?? βλεπω θα τα καταφερεις μαλλον...!!!! τι ασχολησε ρε μαπα...??? αντε κοιτα την δουλεια σου βλαξ...!!
ελα ρε και σε περασα για βιτσιοζο, δεν θελεις και τιποτα ψαχνεις μια πουτανα που ολη μερα τρωει φτυσιδια και χυσια στα μουτρα. Αντε καλα γαμισια
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.423
Πόντοι
2.357

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
ουρολαγνεια κοπρολαγνεια που φυσικα δεν γινονται σε μπουρδελο αυτα....!!!! και σε σχεση με μπουρδελο εχτρεμε στοματικο....φτυσιματα....και χυσιμο στο πρωσωπο κτλ....αυτα...!! εσυ δεν πας καλα φιλαρακι που ασχολησε με χαζους οπως εγω...!!! φαντασου τι πανιβλακας εισαι να προσπαθεις να συνενοηθεις με βλακες οπως εγω....αφου φυσικα αυττο πιστευεις....!! περαστικα σου βλακα...!! να σου φερω και τον κατμαν απο την ανητα πανια να συνενοηθεις...?? βλεπω θα τα καταφερεις μαλλον...!!!! τι ασχολησε ρε μαπα...??? αντε κοιτα την δουλεια σου βλαξ...!!
μην παιρνεις και ορκο...  ;)
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
σεμνα κυριοι, μερες που ειναι δεν πρεπει να λογομαχουμε
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.728
Like
21
Πόντοι
366
καλημερα παιδια.....ανοιγω ενα θεμα για οσους ενδιαφερονται...!! υπαρχουν κοπελες....περισοτερο στο μεταξουργιο.....απο βουλγαρια και ρουμανια περισοτερο.....που μεσα στο δωματιο εκτος απο το προγραμμα που λεει το μαγαζι....αυτες δεχονται να κανουν διαφορα με τον πελατη....ητε με εχτρα λεφτα....ητε χωρις....απλα για να σε κανουν πελατη....!! συνηθως καινουργιες κοπελες στα μπουρδελα τα κανουν αυτα....οποιος φιλος ξερει καποια ας στηλη μυνημα πριβε....συγουρα υπαρχουνε καποιες που δεχονται πολλα με τον πελατη.....
τυπε σε ορισμενα  (οχι σε ολα) μπουρδελακια, οι κοπελες καθονται και να τις πηδηξεις....  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom