Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 360K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Όσοι πιστεύουν ότι τα κονδυλώματα βγαίνουν από τον οργανισμό ας αλλάξουν πλευρο και ας κοιμηθούν ή καλύτερα να κοιτάξουν αν χωράνε να περάσουν την πόρτα από τα κέρατα μην βρουν
Βγαίνουν από τον οργανισμό του γκόμενου.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Βγαίνουν από τον οργανισμό του γκόμενου.
Ο ιός ξεκίνησε στο Βιετνάμ όταν στρατιώτες βίαζαν Τις γυναίκες μετά από την κατάκτηση της περιοχής επι ένα μήνα βίαζαν και έπιναν κόκαινη , όταν λοιπόν γύρισαν ήταν γεμάτοι κονδυλώματα που τα μετέδωσαν .. γενικά η θρησκεία λέει πως όλα τα Αφροδίσια και ο ιός του ειτζς ήταν η τιμωρία στις ακολασίες του ανθρώπου …. Δεν τα πίστευα αλλά εμπειρικά διαπίστωσα πως αν κανείς αυτό που λεει η θρησκεία δεν πας χαμένος ..Ακόμα και αμαρτωλός που είμαι έχω σωθεί ξέρεις γιατί ; Γιατί όλα όσα κάνω πηγάζουν από βαθύτερα ψυχολογικά αιτία και ο θεός Με προστατεύει … ένας Πάπας μου είπε κάνε αυτό που πραγματικα αγαπάς και ας είναι και αμαρτία και ο θεός θα είναι μαζί σου …έτσι και έγινε τουλάχιστον μέχρι σήμερα ..Για το αύριο δεν ξέρω ….
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
ποιο ζευγαρι χρησιμοποιει καποτες ρε τυποι?
υπαρχει ερωτικη ζωη και εκτος μπουρδελων
 
  • Like
Αντιδράσεις: V-Slag

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ποιο ζευγαρι χρησιμοποιει καποτες ρε τυποι?
υπαρχει ερωτικη ζωη και εκτος μπουρδελων

Εδω μεσα (στο φορουμ) πολλα που γραφονται ειναι φοβερα πραγματα. :2funny:
Τα πιστευουν, δεν τρολαρουν.

Λες και υπαρχει ανθρωπος στην γη να φοραει καποτα με την γκομενα του.
Δυο φορες, βια τρεις την φορανε (αν δεν την βγαλουν στο γαμησι)
απο τυπικοτητα και μια ψιλοαναγνωριση και μετα καδο για παντα.

Πηγαινετε σε ενα σουπερ μαρκετ στο ραφι με τις καποτες και δειτε ποσες ειναι.
Αλλαξτε την διαταξη πολυ λιγο, ετσι ωστε να μην ερθει υπαλληλος να τις τσεκαρει.

Ξαναπατε μετα απο 3-4 μερες για να μην πειτε σαλια οτι ηρθε παραλαβη παρτιδας
και θα δειτε οτι ουτε η διαταξη θα εχει αλλαξει και το πολυ πολυ
να λειπουν ενα-δυο κουτια των 6. Κι αυτο γιατι δεν εχει των 3. Των 12 εχουν πιασει σκονη.

Δεν γαμαει κανεις θα πουμε η ολοι στην ψωλα τους;;;

:2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.836
Πόντοι
456
Εδω μεσα (στο φορουμ) πολλα που γραφονται ειναι φοβερα πραγματα. :2funny:
Τα πιστευουν, δεν τρολαρουν.

Λες και υπαρχει ανθρωπος στην γη να φοραει καποτα με την γκομενα του.
Δυο φορες, βια τρεις την φορανε (αν δεν την βγαλουν στο γαμησι)
απο τυπικοτητα και μια ψιλοαναγνωριση και μετα καδο για παντα.

Πηγαινετε σε ενα σουπερ μαρκετ στο ραφι με τις καποτες και δειτε ποσες ειναι.
Αλλαξτε την διαταξη πολυ λιγο, ετσι ωστε να μην ερθει υπαλληλος να τις τσεκαρει.

Ξαναπατε μετα απο 3-4 μερες και θα δειτε οτι ουτε η διαταξη θα εχει αλλαξει
και το πολυ πολυ να λειπουν ενα-δυο κουτια των 6.
Κι αυτο γιατι δεν εχει των 3. Των 12 εχουν πιασει σκονη.

Δεν γαμαει κανεις θα πουμε η ολοι στην ψωλα τους;;;

:2funny:
δεν υπαρχει γκομενα που να μην μου τον εφαγε ακαποτα
και εχω ποικιλια απο παρθενες μεχρι στριπτιτζουδες
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
199
Κριτικές
31
Like
1.055
Πόντοι
1.011
Δε μεταδίδεται από σεντόνια και ρούχα αυτά είναι φθηνές δικαιολογίες..

Επισης καρκινο μπορούμε να πάθουμε κι εμείς, ο Μάικλ Ντάγκλας πχ εμφάνισε καρκίνο στο φαρυγγα επειδή η Τζόουνς είχε τον συγκεκριμένο τύπο κονδυλωματων και της έκανε γλυφομουνια.

Τώρα θα μου πεις και ποια είναι η λύση, να χεις γυναίκα τη Καθριν Ζετα Τζόουνς και να μη τη γλύφεις; Εμ ελα μου ντε δεν υπάρχει σωτηρία..
Της Τζόουνς το γλείφεις και λες κι ευχαριστώ μετά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Βλεπω η νεα ραδιο αρβυλα ειναι οτι αν ο ανδρας δεν γουσταρει προφυλακτικο, ειναι σαπακι.
Σε πληροφορω οτι εγω κυριως γαμαω γκομενες (οοοοοοοοοοποτε τυχει)
και μονο αν δεν εχω, παω στις πουτανες (η φυσικα για ποικιλια).
Φοραω αναγκστικα προφυλακτικο με πουτανες και δεν μου αρεσει διοτι εχω συνηθισει χρονια ετσι
οπως ολοι οσοι ξεκινησαν την πορεια γαμησιων σωστα. Με γκομενες κι ακαποτα.
Αναγκαστικα επισης το φορουν κι οσοι πανε μονο με πουτανες.
Αν σε παω σε γνωστους μου που ασχολουνται μονο με γκομενες και αν τους πεις για πουτανες
θα απορησουν ξερνωντας, κανεις τους δεν φοραει προφυλακτικο.
Τελικα ολη η κοινωνια ειναι σαπακια μιας που το 90-95% δεν φοραει προφυλακτικο
με γκομενες.

:2funny:
Το προφυλακτικο μειωνει την ευαισθησια στην επαφη αλλα για να μην το φορας:Α) πρεπει να εισαι μεγαλης ηλικιας Βου) να εισαι συνεχεια κουρασμενος λογω δουλειας και τροπου ζωης η να τρως συνεχεια αηδιες η να εχεις ζαχαρο που σημαινει οτι δεν σου σηκωνεται και Γου) να εισαι ανευθυνος και να ρισκαρεις την υγεια την δικια σου και της κοπελας για ενα πηδημα.
Οσοι εχουν λεφτα οπως ο ave. και μπορουν να στηριξουν εξωγαμο ας μην χρησιμοποιουν.Οι φτωχομπινεδες που δεν το χρησιμοποιουν ειναι κινδυνος για την κοινωνια λογω ανεπιθυμητων κυησεων που μαλλον θα καταληξουν σε διακοπη αλλα και για τον εαυτο τους γιατι αν κολλησουν ΣΜΝ θα τρεχουν...Οσο λιγοτεροι τετοιοι ανεγκεφαλοι μπηχτες υπαρχουν τοσο καλυτερα.ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!
Να μην ξεχασω οτι και το τσιγαρο μειωνει την επιθυμια και καθιστα πιο πιθανη την μη χρηση προφυλακτικου ωστε να μην πεσει η στυση.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Το προφυλακτικο μειωνει την ευαισθησια στην επαφη αλλα για να μην το φορας:Α) πρεπει να εισαι μεγαλης ηλικιας Βου) να εισαι συνεχεια κουρασμενος λογω δουλειας και τροπου ζωης η να τρως συνεχεια αηδιες η να εχεις ζαχαρο που σημαινει οτι δεν σου σηκωνεται και Γου) να εισαι ανευθυνος και να ρισκαρεις την υγεια την δικια σου και της κοπελας για ενα πηδημα.
Οσοι εχουν λεφτα οπως ο ave. και μπορουν να στηριξουν εξωγαμο ας μην χρησιμοποιουν.Οι φτωχομπινεδες που δεν το χρησιμοποιουν ειναι κινδυνος για την κοινωνια λογω ανεπιθυμητων κυησεων που μαλλον θα καταληξουν σε διακοπη αλλα και για τον εαυτο τους γιατι αν κολλησουν ΣΜΝ θα τρεχουν...Οσο λιγοτεροι τετοιοι ανεγκεφαλοι μπηχτες υπαρχουν τοσο καλυτερα.ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!
Να μην ξεχασω οτι και το τσιγαρο μειωνει την επιθυμια και καθιστα πιο πιθανη την μη χρηση προφυλακτικου ωστε να μην πεσει η στυση.

Συμπερασμα:

Αβε, ελα ρεεεεεεεεεε ακους η γαμας ακαποτα πουθενα; αν ακους μην φορας καποτα αφου μπορεις
να στηριξεις εξωγαμο. Τωρα αν παθεις και τιποτα, στον πουτσο του Αργυροτοξου.
Το εξωγαμο να στηριξεις και πεσε ψοφα μετα. Ποιος σε υπολογιζει;
ειναι η ιδεα μου η οι ανδρες θεωρουνται αναλωσιμοι;;;

:2funny:

Τελικα ολη η κοινωνια ειναι σαπακια μιας που το 90-95% δεν φοραει προφυλακτικο
με γκομενες.

:2funny:


Αυτο το εκανες γαργαρα Αργυροτοξε...

:dunno:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ave.

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Της Τζόουνς το γλείφεις και λες κι ευχαριστώ μετα.
Συμπερασμα:

Αβε, ελα ρεεεεεεεεεε ακους η γαμας ακαποτα πουθενα; αν ακους μην φορας καποτα αφου μπορεις
να στηριξεις εξωγαμο. Τωρα αν παθεις και τιποτα, στον πουτσο του Αργυροτοξου.
Το εξωγαμο να στηριξεις και πεσε ψοφα μετα. Ποιος σε υπολογιζει;
ειναι η ιδεα μου η οι ανδρες θεωρουνται αναλωσιμοι;;;

:2funny:




Αυτο το εκανες γαργαρα Αργυροτοξε...

:dunno:
Ουδαμως....οι περισσοτεροι ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ σαπακια....καπνιζουν, πινουν , τρωνε μαλακιες, δεν ξεκουραζονται...πως να κανει κουκου μετα;Ακομα και 30 ηδες να ειναι αν τα κανουν ολα αυτα εχουν οργανισμο χουφταλου...πως να δεχτουν το προφυλακτικο αφου ειναι μαλακοκαυληδες;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Ο ave. αφου μπορει να στηριξει εξωγαμο ας κανει ο,τι θελει γιατι ακομα κι αν προκυψει εγκυμοσυνη ΔΕΝ θα παρατησει μανα και παιδι.
Ο μεσος καγκουρας δεν εχει τα ΟΡΓΑΝΑ ουτε την ΤΣΕΠΗ να το κανει αυτο.
Αυτο εννοουσα...τι δεν καταλαβαινεις( αναφορα σε Μαρκο Σεφερλη).
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Παρατηρουμε τον λυσσασμενο Αργυροτοξο σε μια δυναμικη προσπαθεια να μας πεισει
οτι ο τυπος Αβε που ειπε οτι εχει τα φραγκα να στηριξει εξωγαμο, ειναι δεκτο να γαμαει ακαποτα
ενω ενας αλλος που δεν εχει λεφτα για στηριξη, δεν θα γαμαει ακαποτα.
Δηλαδη ο Αργυροτοξος δεν ασχολειται με τα προβληματα υγειας
αλλα με την μανα και το παιδι.

Αρα μπορουμε να αρχισουμε σοβαρα πια να υποψιαζομαστε τον Αργυροτοξο ως γυναικα.


(τριτη φορα που εκανε γαργαρα οτι το 90-95% δεν φοραει προφυλακτικο με γκομενες)

:dunno:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ave.

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Εδώ όμως λέει ότι οι μυρμυγκιες παρόλο που θεωρείται τύπος hpv δε θεωρείται ΣΜΝ αφού μπορεί κάποιος να το κολλήσει με επαφή με κάποιο αντικείμενο, άρα στη βάση του πέους μπορεί να βγουν μόνο μυρμυγκιες; αυτός μόνο ο τύπος; και αν είναι έτσι μπορεί κάποιος να πει ότι δεν το κόλλησε με σεξουαλικα επαφή αλλά από το χέρι του που ακούμπησε μυσμενο αντικείμενο;
μάλιστα, δηλαδή ασφαλή μαλακία μόνο φορώντας γάντια μιάς χρήσης ...
Και γλυφομούνι με μεμβράνη sanitas ..
 

spurs

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
233
Like
166
Πόντοι
1
Ο ιός ξεκίνησε στο Βιετνάμ όταν στρατιώτες βίαζαν Τις γυναίκες μετά από την κατάκτηση της περιοχής επι ένα μήνα βίαζαν και έπιναν κόκαινη , όταν λοιπόν γύρισαν ήταν γεμάτοι κονδυλώματα που τα μετέδωσαν .. γενικά η θρησκεία λέει πως όλα τα Αφροδίσια και ο ιός του ειτζς ήταν η τιμωρία στις ακολασίες του ανθρώπου …. Δεν τα πίστευα αλλά εμπειρικά διαπίστωσα πως αν κανείς αυτό που λεει η θρησκεία δεν πας χαμένος ..Ακόμα και αμαρτωλός που είμαι έχω σωθεί ξέρεις γιατί ; Γιατί όλα όσα κάνω πηγάζουν από βαθύτερα ψυχολογικά αιτία και ο θεός Με προστατεύει … ένας Πάπας μου είπε κάνε αυτό που πραγματικα αγαπάς και ας είναι και αμαρτία και ο θεός θα είναι μαζί σου …έτσι και έγινε τουλάχιστον μέχρι σήμερα ..Για το αύριο δεν ξέρω ….
Ψαγμένο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Σε ευχαριστώ φίλε , πάντα πριν πω η γράψω κάτι το έχω ερεύνηση γενικά στην ζωή μου σε όλα σχεδόν !! Αυτά να τα βλέπουν κάποιοι που με το πρώτο λάθος ( γιατί άνθρωποι είμαστε ..) πάνε να σε φάνε για μέσα έσω μειλαω !!! Όταν γράφεις όμως κάτι σωστό ούτε ένα μπράβο ..( μικρογραφία της κοινωνίας )!! Σε ευχαριστώ και παλυ για το καλό σχόλιο σου !!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
ειχες ποτε γκομενα που δεν γαμησες ακαπωτα??
Πάντα οσες γκόμενες σχέσεις είχα ξεκίναγα ακαποτα !! Μέγα λάθος !! Πρέπει ακόμα και σε σχέση με καποτα στην αρχή μέχρι να δεις τι καπνό φουμαρη και μετά ακαποτα !! Όσο ζεις μαθαίνεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom