Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 362K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.323
Πόντοι
2.356
Πριν 15 μέρες κοκκίνισε σε ενα σημείο στην κορυφή του πέους το δέρμα τηΣ πουτσαΣ μου κ δε μπορούσα να κάτσω σταυροπόδι κ ενιώθα βελονιές να με τρυπάνε ιδίως το βραδυ που χαλαρώνα απο την δουλειά
Μου κρατήσε 12 μέρες χωρις να παω γιατρό
Τι φαση ειναι παλι αυτο ;
Ειχε φουσκώσει το πουτσοκεφαλο κ πονούσα
Μηπως η τελευταια που σου πηρε πιπα ,αντι να ρουφαει φυσαγε;:confused:
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Τωρα ειμαι καλα
Που να παω ρε τυπε , ουτε που ξερω πως κλείνουν ραντεβου στο συγγρο

φάση να ειχες πάει στο γιατρό φίλε μου...
τώρα έχει κάτι να δει? ή είναι/φαίνονται όλα νορμάλ?
 

stealthgas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
3
Like
494
Πόντοι
36
Ερπη εχω απο παράσημα
Αλλα ο ερπηΣ μου εκανε κατι σαν πληγή

Απέκτησα κ αλλο παράσημο απο τα βρωμο μουνα ;
 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
αν και δεν παίζει να είναι κονδύλωμα το συγκεκριμένο που έχω, ξερετε τί παίζει με σπυρι που εχει βγει στον ορχη απο τριχα που μαλλον γυρισε προς τα μέσα? πήρα απιο φαρμακειο fucicort αλλα δεν ξερω αν θα κάνει δουλειά. έχει κανεις τπτ τετοιο ποτέ? ψάχνω κάποια λύση πριν πάρω αποφαση να παω σε δερματολογο...

αν είναι τρίχα που γύρισε μην βάζεις fusicort.
bactroban βάλε και αν δεν βρίσκεις mupirocin/target (το ίδιο είναι και τα δύο)

γενικά λες τύπε να μην ανυσηχώ ε? δεν παίζει να είναι κατι άλλο γενικά προσέχω και απέχω απο το σεξ πολυυυ καιρό...
 

tester31

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
60
Like
12
Πόντοι
0
Αυτά εκεί μπροστά υπάρχει περίπτωση να είναι παράσημα; :cry:
1617115693334.png
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
αδερφέ πολύ σωστά αυτά που λένε οι μύστες για το δερματολογικο Ανδρέας Συγγρός. αλλα θα σου έλεγα αν δεν θέλεις να σε κοιτάνε καμιά 20αρια νέα γιατρουδακια (το επαθα εγω ) κλεισε ραντεβού σε ιδιωτικόδερματολογο .και ασες τις φώτο με την τσουτσουνα σου για το γκομενακι σου .
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.414
Κριτικές
22
Like
9.841
Πόντοι
3.446

Αυτος ειναι ο καλυτερος μαγκες αλλα ειναι ακριβο μαγαζι καντε κανα τηλ ρωτηστε... εχει παει συναγωνιστης με κονδυλωματα και καθαρισε με 1 ραντεβου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Τον ψιλοκαυλωσες για να βγαλεις φωτο;
Επισης μην πας στο συγγρος με τετοια τριχα
Μην τρεχετε στα νοσοκομεια αδικα, πηγαινετε στη κοντινοτερη εκκλησια και παρτε αγιασμο, 3 φορες την ημερα πλυση και υπαρχει αμεση θωρακιση, αν ειστε σκληροι μυστες το βραδυ τοποθετηστε και μια μικρη εικονα του αγιου νικολαου στο πεος κατα τον βραδυνο υπνο
 

jumbo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
409
Πόντοι
301
Μην τρεχετε στα νοσοκομεια αδικα, πηγαινετε στη κοντινοτερη εκκλησια και παρτε αγιασμο, 3 φορες την ημερα πλυση και υπαρχει αμεση θωρακιση, αν ειστε σκληροι μυστες το βραδυ τοποθετηστε και μια μικρη εικονα του αγιου νικολαου στο πεος κατα τον βραδυνο υπνο
Γιατί ειδικά του Νικολάου;
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
747
Πόντοι
366
Εξέταση για hpv στους άντρες δεν υπάρχει;
Μονο για γυναίκες βλέπω.

Εννοώ αιματολογική η κάτι παρόμοιο, γιατι με το μάτι καλά κρασιά πρέπει να χεις πολλή εμπιστοσύνη στο γιατρο ή ότι δε θα αρχίσει να προτείνει θεραπείες για να τσεπωσει ή ότι δε θα σε ξεπεταξει επειδή θα βαριέται.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
Εξέταση για hpv στους άντρες δεν υπάρχει;
Μονο για γυναίκες βλέπω.

Εννοώ αιματολογική η κάτι παρόμοιο, γιατι με το μάτι καλά κρασιά πρέπει να χεις πολλή εμπιστοσύνη στο γιατρο ή ότι δε θα αρχίσει να προτείνει θεραπείες για να τσεπωσει ή ότι δε θα σε ξεπεταξει επειδή θα βαριέται.
υπαρχει πας σε διαφνωστικο κεντρο και σου βαζουν ενα πλαστικο σαν καθετηρα μεσα στη ουρηθρα για να παρουν δειγμα και το στελνουν για αναλυση, ειχα παει πριν χρονια και μου το εκανε μια χοντρη και με πονεσε πολυ, μαλλον θα ειχε να δει πεος πολυ καιρο και την πληρωσα εγω :confused: :confused: :confused:
 

studio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
103
Πόντοι
0
υπαρχει πας σε διαφνωστικο κεντρο και σου βαζουν ενα πλαστικο σαν καθετηρα μεσα στη ουρηθρα για να παρουν δειγμα και το στελνουν για αναλυση, ειχα παει πριν χρονια και μου το εκανε μια χοντρη και με πονεσε πολυ, μαλλον θα ειχε να δει πεος πολυ καιρο και την πληρωσα εγω :confused: :confused: :confused:
Αουτς. Και μόνο που το διάβασα πόνεσα.
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
υπαρχει και με αιμα/ουρα αλλα κανει περισσοτερο καιρο να βγει και νομιζω δεν ειναι τοσο αποτελεσματικη.

το ειχα ξαναποσταρει, γνωστος μου ειχε βγαλει στον κωλο, αυτος επιμενει οτι δεν πηγαινει με την οπισθεν, αλλα ποιος τον πιστευει τωρα :confused::confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
υπαρχει και με αιμα/ουρα αλλα κανει περισσοτερο καιρο να βγει και νομιζω δεν ειναι τοσο αποτελεσματικη.

το ειχα ξαναποσταρει, γνωστος μου ειχε βγαλει στον κωλο, αυτος επιμενει οτι δεν πηγαινει με την οπισθεν, αλλα ποιος τον πιστευει τωρα :confused::confused:
Αυτο που εκανα ειναι το [ποιο αξιοπιστο ,πας πρωι πρωι χωρις να εχεις κατουρησει και ειναι εκγυρο 100% , πληρωσα και 180 βεβαια...αλλα καλα να παθω ειχα μπλεξει με μια πιτσιρικα και αρχισα τα ακαποτα...ευτυχως ολες οι εξετασεις μαζι με αυτην ηταν κοπλε
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.418
Πόντοι
216
Αυτο που εκανα ειναι το [ποιο αξιοπιστο ,πας πρωι πρωι χωρις να εχεις κατουρησει και ειναι εκγυρο 100% , πληρωσα και 180 βεβαια...αλλα καλα να παθω ειχα μπλεξει με μια πιτσιρικα και αρχισα τα ακαποτα...ευτυχως ολες οι εξετασεις μαζι με αυτην ηταν κοπλε
180???? Τι λες ρε τυπε, που σε βαλανε?

ετσι ειναι οι πιτσιρικες, δε ξερεις πια τι βαζουν στο στομα τους και οχι μονο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom