Νέα

Κωλόμπαρα Δράμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    δράμα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν το al pacino είναι ακόμα ανοιχτό και αν ναι να μας πει τι παίζει ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Kouroutzous

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
επισκεψη στο be the boss μεσα αυγουστου δουλευανε καμια 3-4 κοπελες πηρα την ινα η κοπελα ειναι απ την αλβανια επισκεψη σε γνωστο ξενοδοχειο το προγραμα περιελαμβανε τα παντα γλωσοφιλα 69 πιπα χωρις προφυλακτικο ποζυ ζεστη και προσχαρη η κοπελα το προγραμα 80 ευρω την ωρα γενικα το εν λογω καταστημα φερνει κατα καιρους καλες κοπελες!!!
 

pantahot

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα με το συναγωνιστη, χθες περασα, πηρα την Αννα μια ουκρανεζα 80 την ωρα, ολες ερχονται με ενα 80αρι. Οι κοπελες τα δινουν ολα, εντολη απο το καταστημα.
 

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καμιά ενημέρωση για το που βρίσκεται ακριβώς το be the boss ρε παιδια
 

Kouroutzous

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
οπως βγαινουμε απ το μικροχωρι αριστερα πανω στον δρομο.
 

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δεν βοηθάει και πολύ αλλά θα πάω και θα ψάξω να δω τι γίνεται ευχαριστώ
 

dannis21

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ νεκρά έπεσε ρε παιδιά πείτε κανένα νέο από τα μαγαζιά
 

Spoudastis

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
0
Πολύ νεκρά έπεσε ρε παιδιά πείτε κανένα νέο από τα μαγαζιά
Be the boss, είναι ενεργό και εγγυημένο! Πέρασμα μέσα στην εβδομάδα, κατόπιν συνεννόησης γίνονται τα πάντα..
 

Kouroutzous

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2017
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
τι παιζει αυτον τον καιρο στο be the boss απο κοπελες και υπηρησιες;;
 

AlexPap77

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Τίποτα άλλο πέρα από το be the boss ξέρει κανείς αν παίζει;
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
ξερετε τιποτε για το καφενειο ελενη ή το απεναντι royal στην δραμα;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
770
Like
1.277
Πόντοι
206
Πηγαίνω συχνά πυκνά Δράμα για δουλειές οπότε γνωρίζω λίγο τη " πιάτσα ". Έχει τύχει να κάνω δύο / τρεις φορές " μπαρότσαρκα".

1 - Το long bar δεν ήταν για κανένα λόγο κωλόμπαρο. Έκαναν ακόμα και σχολικές συνεστιάσεις εκεί.
Στη γειτονιά είχε μερικά παλιότερα. Το ένα ήταν το ιστορικό cοndilo ( με τη μαντάμ που φορούσε μόνο πράσινα )όπου πολλοί Δραμινοί ξεπαρθενεύτηκαν εκεί που είναι το bar Μύλος σήμερα και το δεύτερο ακριβώς απέναντι από το long.

Επειδή στη γειτονιά εκεί ήταν κάποτε η λαχαναγορά δε θα απέκλεια την ύπαρξη και άλλων παρόμοιων μαγαζιών τα παλιότερα χρόνια αλλά δε γνωρίζω τίποτα.

Πιο πέρα στα στενά στα δεξιά των ΚΤΕΛ υπήρχαν παλιότερα μερικά τέτοια μαγαζιά αλλά πλέον όλα είναι κλειστά. Το τελευταίο ήταν ένα ονομαζόμενο " Ελληνάδικο " το οποίο έκλεισε κάπου στα 2020. Πλέον το μόνο ανοικτό κατάστημα " εστίασης " στη περιοχή εκεί είναι ένα παρακμιακό κεμπαμπτζίδικο και ένα καφενείο που λέγεται "στη χόβολη"

2 - Κάμποσα παρόμοια μαγαζιά βρίσκονταν κάποτε στην οδό εφέδρων αξιωματικών παράδρομο της Ηπείρου κοντά στο ξενοδοχείο Μαριάνα. Σήμερα εκεί υπάρχουν δυο το ένα είναι ακριβώς πιο πάνω απο το ζαχαροπλαστείο Σκλαρής πρέπει να λέγεται " χρονικό " είναι γνωστό στη πιάτσα ως το " μαγαζί του Αλβανού" παίζει πολύ κλέψιμο εντελώς πανάκριβα τη μία και μοναδική φορά που πήγα μου κόλλησε μια μαστουρωμένη και μου έλεγε την ιστορία της ζωής της , έψαχνα αφορμή να φύγω ο έρμος. Το άλλο είναι λίγο πάνω που αναφέρεται εδώ και ονομάζεται " Καφενείο Ελένη " πολύ gilf κατάσταση. Τώρα άμα γουστάρεις βίτσια του κάθε ενός είναι δε κρίνω.

Εκεί ήταν και το ιστορικότατο " Πόστο" που έχει κλείσει εδώ και χρόνια.

Έχει άλλα δύο στην εκεί γειτονιά με αρκετά παρακμιακό vibe το " Corus " και το " Αραβικό " αλλά δεν ακούγεται πως είναι σχετικά.

3 - Ένα ακόμα λέγεται " σπηλιά " ή " Cafe di Marko" στο σταθμό των τρένων. Κερδίζει το βραβείο του πιο παρακμιακού. Μερικές γύφτισσες , ένα τραβέλι ( μάλλον ) και κάνα δύο Ανατολικές. Όλες μεγάλης ηλικίας milf / gilf φάση.

4 - Στα χωριά του νομού παίζουν πολλά bar " με κατεβασμένα τα πατζούρια" ξέρω ( έχω πάει κιόλας μια φορά) πως το be the boss έξω απο το Μικροχώρι δουλεύει απο ότι κατάλαβα άμα πληρώσεις μπορούν να γίνουν διάφορα απλά εγώ εκείνη τη μέρα πήγα για τη παρέα / χαβαλέ μέτρια προς καλά τα κορίτσια. Φυσική μη περιμένετε καμιά καλλονή σε επαρχιακό κωλόμπαρο δε ζούμε στα 90s αλλά αυτό είναι το πιο αξιομνημόνευτο σε σχέση με τα υπάλοιπα.

Στο λήμα με το χάρτη αναφέρονται ακόμα δύο το ένα στη Φτελιά " scorpios " υπάρχει ακόμα σίγουρα αλλά δε γνωρίζω άμα είναι κωλόμπαρο και τα services που διαθέτει , το άλλο " οι άγγελοι του Τσάρλι" προσωπικά μου είναι παντελώς άγνωστο,

Υ.γ. Το royal είναι κωλόμπαρο ; Πιο πολύ για μπιλιαρδάδικο κολλημένο στα 90s μου έφερε μια φορά που πέρασα απο έξω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
770
Like
1.277
Πόντοι
206
Θ
Λάθος δικό μου το " μαγαζί του Αλβανού " είναι που λέγεται royal απλά υπάρχει και ένα ακόμα το οποίο είναι χαρτοπαικτική λέσχη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom