Νέα

Κωλόμπαρα Δράμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    δράμα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Στον Α.Αθανασιο περνεις το ποτο σου και του λες οτι εχω χρηματα μονο για κοκο και δεν κερνας ποτο στην κοπελα
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
τα γκομενακια?καλα?τιμη ποτου?γ...ς η πρεπει να κερασης πρωτα οπως το αλο στον αγιο αθανασιο?
απο κει περασα χτες απο εξω ροζ  χρωμα με λιγο φωτισμο  σαν το σπιτακι το 2ο Σερρων εκεινο τουλαχιστον εβαλε και εναν προβολεα  :cheesy:
Δεν μπορεσα να το βγαλω εξω  φωτο λογω ελλειψης φωτισμου  :S
Ειδα την Κικη 21,45  να καθαριζει οξω , ειχε και 3 αμαξια παρκαρισμενα.
Αμα δεν με φερνε ο δρομος ουτε καν θα πηγαινα , με τις ταριφες  που ακουω  :huh:
πηρα τον δρομο ερχομενος απο Σερρες αντι να στριψω στην γεφυρα δεξια για Δραμα πηγαινα ολο ευθεια Καβαλα μεχρι που γυρισα και τα ορια του Παγγαιου , να νε καλα ο συναδελφος απο την Δραμα που τηλ. με ειπε πως να βρεθουμε στην Δραμα.  :sunglasses:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=140277.0;attach=397160;image[/img[/URL]]

Βγηκα Μαυρολευκη-Νεροφρακτη-Αγ.Παρασκευη-Καλαμπακι-Φτελια-Μικροχωρι-1ης Ιουλιου Δραμα.
Οπως τον χαρτη αλλα αντιστροφα πηγα προς Δραμα εκανα κοντα 20 λεπτα αφου εκανα σταση απ εξω  Αλ.Παστινο.

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
απο κει περασα χτες απο εξω ροζ  χρωμα με λιγο φωτισμο  σαν το σπιτακι το 2ο Σερρων εκεινο τουλαχιστον εβαλε και εναν προβολεα  :cheesy:
Δεν μπορεσα να το βγαλω εξω  φωτο λογω ελλειψης φωτισμου  :S
Ειδα την Κικη 21,45  να καθαριζει οξω , ειχε και 3 αμαξια παρκαρισμενα.
Αμα δεν με φερνε ο δρομος ουτε καν θα πηγαινα , με τις ταριφες  που ακουω  :huh:
πηρα τον δρομο ερχομενος απο Σερρες αντι να στριψω στην γεφυρα δεξια για Δραμα πηγαινα ολο ευθεια Καβαλα μεχρι που γυρισα και τα ορια του Παγγαιου , να νε καλα ο συναδελφος απο την Δραμα που τηλ. με ειπε πως να βρεθουμε στην Δραμα.  :sunglasses:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=140277.0;attach=397160;image[/img[/URL]]

Βγηκα Μαυρολευκη-Νεροφρακτη-Αγ.Παρασκευη-Καλαμπακι-Φτελια-Μικροχωρι-1ης Ιουλιου Δραμα.
Οπως τον χαρτη αλλα αντιστροφα πηγα προς Δραμα εκανα κοντα 20 λεπτα αφου εκανα σταση απ εξω  Αλ.Παστινο.


[/quote]
Θα σου γραψω, για ενα μπαρ ενος φιλου που πηγαινα, αλλα ΟΧΙ κωλομπαρο !!!

Θελω να μου πεις εαν το ξερεις και εαν ειναι ακομα ανοικτο ???

Ο.Κ ???
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Θα σου γραψω, για ενα μπαρ ενος φιλου που πηγαινα, αλλα ΟΧΙ κωλομπαρο !!!

Θελω να μου πεις εαν το ξερεις και εαν ειναι ακομα ανοικτο ???

Ο.Κ ???
οκ. στηλε Π.Μ.ή αν θες γραψτο κι εδω  :)

ασε μη σε πω οτι  βρηκα κιαλλα στο δρομο θα τα ενημερωσω μετα  ;)

Γεμισε η Δραμα πουτανες μια επαρχια της πουτανας γινετε ασε απο μουνια γεματο τα καφε και τα μπαρ οσο γυρνας μαθαινεις πολλα  ;)
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Στην Ν.Μπαρφα (εξω)  ειδα ενα LIVE SHOW ειχε πολλα  αμαξια εξω στο παρκινκ  ξερει κανεις ? Δεν πηγα να δω απο κοντα αλλη φορα λεω ...

Επισης στην Αλιστρατη εχει 2 κωλομπαρα  και τα δυο ανταγωνιζονται σε αποσταση απενατντι το ενα με το αλλο , πριν πατε  στην Πλατεια δεν κρατησα ονοματα αν γνωριζει κανεις τι παιζει και εκει ας ενημερωσει αλιως θα τα δω ενα ενα οταν θα εχω χρονο ή μας βαγλει παλι ο δρομος αθελα  :grin:

αλλο Μπαρ
Long Bar Club
(19ης Μαιου 2), 66100 Δραμα
 

nylon45

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστες,ξερει κανεισ αν υπαρχει κανενα μαγαζι στις Κρηνιδες? Κι'άν ναι ας γραψει καμια πληροφορια
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Στον Α.Αθανασιο περνεις το ποτο σου και του λες οτι εχω χρηματα μονο για κοκο και δεν κερνας ποτο στην κοπελα
αυτο θα κανω την επομενη φορα..ξερεις τιποτε για ειρηνη απο moulain royze?κανει μονο prive?μου αρεσει πολυ και θα γουσταρα πολυ να την γ....ω αλα το αφεντικο λεει οτι δεν γ...ε ..αν εχεις πληροφοριες γραψε μου
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
αυτο θα κανω την επομενη φορα..ξερεις τιποτε για ειρηνη απο moulain royze?κανει μονο prive?μου αρεσει πολυ και θα γουσταρα πολυ να την γ....ω αλα το αφεντικο λεει οτι δεν γ...ε ..αν εχεις πληροφοριες γραψε μου
Δυστυχως φιλε δεν ξερω τιποτα για την ειρηνη2 φορες που πηγα ,πηρα την ελσα,γιαυτην μπορω να σου πω
 

dextermarineee

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί συνάδελφοι, μετά από καθυστέρηση ανεβάζω την επίσκεψη μου την περασμένη εβδομάδα Τετάρτη 21/03/2012 κατά τις 23:00  στο Al Pacino.  Από κοπέλες είχε μια αξιόλογη ποικιλία, μία Αλβανίδα, 2 Ρωσίδες και 3 μαύρες στην πλειοψηφία τους καλά κορμιά.  Κατέθεσα σε 40 – είπαμε δεν είναι φιξ η τιμή - στην καινούρια μαυρούλα με σώμα σαν της Rihanna!!!  Έμεινα πολύ ικανοποιημένος, με καλό στοματικό και με εναλλαγή στάσεων, όσο το επέτρεπαν οι καναπέδες.  Συνολικό κόστος μαζί με τα ποτά μου 60 Ευρώ.
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
Η καλυτερη επιλογη στο Al pacino ειναι η Νικολετα απο Ρουμανια τυποι.Απ οτι μου ειπε δουλευει Πεμπτη-Παρασκευη-Σαββατο..
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Αγαπητοί συνάδελφοι, μετά από καθυστέρηση ανεβάζω την επίσκεψη μου την περασμένη εβδομάδα Τετάρτη 21/03/2012 κατά τις 23:00  στο Al Pacino.  Από κοπέλες είχε μια αξιόλογη ποικιλία, μία Αλβανίδα, 2 Ρωσίδες και 3 μαύρες στην πλειοψηφία τους καλά κορμιά.  Κατέθεσα σε 40 – είπαμε δεν είναι φιξ η τιμή - στην καινούρια μαυρούλα με σώμα σαν της Rihanna!!!  Έμεινα πολύ ικανοποιημένος, με καλό στοματικό και με εναλλαγή στάσεων, όσο το επέτρεπαν οι καναπέδες.  Συνολικό κόστος μαζί με τα ποτά μου 60 Ευρώ.
τωρα μιλας για γ...ι η πριβε πιασιματα και τετοια
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
επισκεψη χθες αργα στο Al pacino .... αν και εχω ξαναπαει , εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε με αποτελεσμα να φαω "ακυρρο" ως προς την "καταθεση" λογο εμφανισης....

Να μην ειμαι λεει τπτ ασφαλια ...!!!

Τελικα αφου τα ειπα με τη γνωστη σε οσους πανε εκει μαρια , λογο του οτι η αφεντικινα ελλειπε , καταθερα να κανονισω κατασταση για τον φιλο αλλα μαζι μου ηταν ολες επιθυλακτικες...

Μονο δυο αξιολογες , ενα μελαχρινο αλογο ,πολυ δυνατο και ενα ακομα μελαχρινο πιο λεπτο και πιο μικροκαμομενο το οποιο εφυγε κιολας λιγη ωρα αφοτου πηγαμε.

Αρα σε γενικες γραμμες μετρια πραγματα. Το μειον της ολης φασης , οι μαυρες που σου σπανε τα @@ και δεν βλεπονται....
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Μάγκες να κάνω μια μικρή διευκρίνιση, Al Pacino λέγεται ο γνωστός ηθοποιός (Scarface κλπ). Το μαγαζί λέγεται "AL PATSINO" (απ ότι λέει η πινακίδα τουλάχιστον) :P Τώρα, το έκαναν για αποφυγή copyrights, ανορθόγραφοι, Greeklish, πάρτε το όπως θέλετε. Πέρα απ τη πλάκα τώρα, το μαγαζί είναι γαμάτο με καλές γυναίκες, καλές τιμές, η λύση του φτωχού.
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Μάγκες να κάνω μια μικρή διευκρίνιση, Al Pacino λέγεται ο γνωστός ηθοποιός (Scarface κλπ). Το μαγαζί λέγεται "AL PATSINO" (απ ότι λέει η πινακίδα τουλάχιστον) :P Τώρα, το έκαναν για αποφυγή copyrights, ανορθόγραφοι, Greeklish, πάρτε το όπως θέλετε. Πέρα απ τη πλάκα τώρα, το μαγαζί είναι γαμάτο με καλές γυναίκες, καλές τιμές, η λύση του φτωχού.
μετα απο πλυ καιρο βρεθηκα δραμα καβαλα αποφασισα να κανω την συνιθησμενη βολτα ..παρασκευη απογευμα.κοντα και  εξω απο φτελια μπαζο καινουργειο,  δεν ανοιγε τα φωτα να δω το φρουτο. καινουργεια κοπελλα λεει, εξαφανιστηκα με τη μια παω απο στουντιο λοβ .κλειστο /ανοιγμα μετα τις 6 .παω απο τα ντελα της δραμας .2 μιλφαρες η μια κατι ελεγε αλά εφυγα.κρατησα τελευταιο το ντελο πανω στο δρομο αμυγδαλεωνα για αργα το βραδυ .παω βολτα καβαλα και κατα τις 3,30 επιστρεφω για τον αμυγδαλεωνα.κλειστο.τι κανω τωρα?αποφασιζω για αγιο αθανασιο στο μουλαιν ρουζ μπενω μεσα το μαγαζι αδειο 2 η 3 κοππελες μπαζα μα ολη την σημασια, δεν μου εκανε τιποτε. παραγελνω μια μπυρα και καθωμε μονος να ποιω την μπυρα στα 10 λεπτα σηκωνομε να φυγω και παω να πληροσω .ρε παιδια 10 εβρω .επαθα πλακα μιλαμε για πρασινη ετσι?εκει που πληρονω ξαφνικα εμφανιστηκε ψιλη ξανθια ωραιο κοματι κανονιζω τιμη στα 90  .στο δωματιο.. αν το λει καποιος δωματιο.. τελος παντων .συμετοχη κοπελλας αψογη και με χαμοχελο, ωραιο κορμι βυζακια συλικονης, αλα ωραια.μου λει οτι ειναι απο θεσσαλονικη και οτι δουλευε στο σολ σε αυτο το μαγαζι δεν πηγα ουτε θα παω .αν με ξαναφερει ο  δρομος προς δραμα πολυ ευχαριστος να το ξαναεβλεπα το κοριτσι αλα οχι με τιμη μπυρας 10.την συστινο ανεπιφυλακτα οσοι προλαβετε διοτι το μωρο κανει σαβατοκυρικα .ειναι ελληνιδα το ονομα δεν λεω απλως ρωτιστε μεσα αλωστε ειναι η μονη ωραια εκει μεσα.αντε ρε μανωλη φερε 4-5 σε αυτο το επιπεδο και πληρωνουμε 10 εβρω την μπυρα χαχαχαχαχαχα
 

liver

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, ξερει κανεις πως λεγεται το μαγαζι του Σαββα στη Δραμα;
 

ac/dc

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2009
Μηνύματα
42
Like
2
Πόντοι
0
Γειά σας συναγωνιστές!
Θέλω τα φώτα σας για milf/mature σε κωλόμπαρα της Δράμας!
 

taiby

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
θελεις κατασταση να πληρωσεις και ετσι ή απλα να πας σε μαγαζι που μπορει να εχει κυριες? για κωλομπαρα με μιλφ δεν ξερω αλλα για κανονικα μπαρ που εχει μιλφ και μπορει να κανεις κατι, οπως φλερτ πανε ενα αβατον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom