Νέα

Κωλόμπαρα Δράμας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouklakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 27K
  • Ετικέτες
    δράμα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Ειναι 2-3 χιλιομετρα μετα τον Α,Αθανασιο ,πηγαινοντας για Καβαλα,
50 το παπι και 80 το κοκο.

Τα 50 ευρά τελική τιμή? Δηλαδή μέσα και το ποτό της κοπέλας? Έχει καμία 30άρα ομορφούλα, λεπτούλα?
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Δεν γνωριζω τι παιζει  :dunno:

Ειμουν εκτος εδρας φιλε  :sunglasses:

Υ.Γ.
Εσεις απο εκεινα τα μερη τι κανετε ?
Δεν πατε να δειτε να μας ενημερωσετε  :grin:

Το Al Pacino έχει και 2 Αφρικανο-Βραζιλιάνες ΦΟΒΕΡΕΣ! 1,80 ύψος, 30 ετών περίπου. Πολύ καυλιάρες...

 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Το Al Pacino έχει και 2 Αφρικανο-Βραζιλιάνες ΦΟΒΕΡΕΣ! 1,80 ύψος, 30 ετών περίπου. Πολύ καυλιάρες...
ειπα να παω και απο κει το Σαββατο  αλλα πηγα Καβαλα με βγαλε ο δρομος , το επομενο ΣΚ θα προσπαθησω  να δω τις Αφρικο-Βραζιλιανες  :fuck2:
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Επειδή ωρέ παληκάρια μπορεί ο δρόμος μου να με βγάλει κατά Δράμα μεριά, εντός πόλεως Δράμας δεν παίζει τίποτε; Μόνο πρέπει να πάρεις το τρεχούμενο για τριγύρω; (διαβάζω κάτι για "αη θανάσηδες" και "εθνικές οδούς" δε δε μού αρέσει το σκηνικό)
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Επειδή ωρέ παληκάρια μπορεί ο δρόμος μου να με βγάλει κατά Δράμα μεριά, εντός πόλεως Δράμας δεν παίζει τίποτε; Μόνο πρέπει να πάρεις το τρεχούμενο για τριγύρω; (διαβάζω κάτι για "αη θανάσηδες" και "εθνικές οδούς" δε δε μού αρέσει το σκηνικό)
και εγω στην ιδια φαση ημουνα ..κανε μια σταση και στα 2 balantines kai moulain rouze καποιο θα σου αρεσει
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και εγω στην ιδια φαση ημουνα ..κανε μια σταση και στα 2 balantines kai moulain rouze καποιο θα σου αρεσει
Ευχαριστώ. Αυτά είναι μέσα στην πόλη; είναι κοντά σε κάποιο χαρακτηριστικό σημείο (πχ. ΚΤΕΛ, ΟΣΕ, κεντρική πλατεία, στις Καπναποθηκες με τις λιμνούλες... λέω γω στην τύχη)
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ευχαριστώ. Αυτά είναι μέσα στην πόλη; είναι κοντά σε κάποιο χαρακτηριστικό σημείο (πχ. ΚΤΕΛ, ΟΣΕ, κεντρική πλατεία, στις Καπναποθηκες με τις λιμνούλες... λέω γω στην τύχη)
οχι..αυτα ειναι στον αγιο αθανασιο
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οχι..αυτα ειναι στον αγιο αθανασιο
Moυ'κανες την καρδιά περιβόλι :-
Δηλαδή οι Δραμινοί συναγωνιστές για να ξεχαρμανιάσουν σε τέτοιου είδους μαγαζιά μόνο με ταξάκι ή ΙΧ... Δεν έχει τίποτα μέσ' την πόλη;
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Moυ'κανες την καρδιά περιβόλι :-
Δηλαδή οι Δραμινοί συναγωνιστές για να ξεχαρμανιάσουν σε τέτοιου είδους μαγαζιά μόνο με ταξάκι ή ΙΧ... Δεν έχει τίποτα μέσ' την πόλη;
δεν ξερω φιλε ..μακαρι να ηξερα.. και το μπαρ αυτο το εμαθα απο εδω μεσα ..απλως βρεθηκα για δουλεια στην καβαλα και περασα ..παντως αξιζει ..εγω περασα καλα
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ειναι 2-3 χιλιομετρα μετα τον Α,Αθανασιο ,πηγαινοντας για Καβαλα,
50 το παπι και 80 το κοκο.
ασε πηγα 2 φορες..την πρωτη περασα πολυ καλα.. και γα.....α..2 ποτα κα γ.....ι 120 δεν εδωσα σημασια..αλα και τη δευτερη φορα αν δεν κερασης ποτα δεν εχει γ....ι ..μαλον τελειωσα με moulain rouze οταν καταλαβουνε πλεον οτι υπαρχει κρισι και 120 εβρω ειναι πολλα τοτε τα ξαναλεμε ..μαλον βουλγαρια με βλεπω παλι..κανενας συναδελφος εχει αλη προταση?για καβαλα δραμα μιλαμε οκ?
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ασε πηγα 2 φορες..την πρωτη περασα πολυ καλα.. και γα.....α..2 ποτα κα γ.....ι 120 δεν εδωσα σημασια..αλα και τη δευτερη φορα αν δεν κερασης ποτα δεν εχει γ....ι ..μαλον τελειωσα με moulain rouze οταν καταλαβουνε πλεον οτι υπαρχει κρισι και 120 εβρω ειναι πολλα τοτε τα ξαναλεμε ..μαλον βουλγαρια με βλεπω παλι..κανενας συναδελφος εχει αλη προταση?για καβαλα δραμα μιλαμε οκ?
αα δηλ. την πρωτη σε πιανουν πελατη , διχως κερασμα μετα την δευτερη θελουν και ποτο οι γκομενες  :huh:
δεν συμφερει 120 ευρω , με τα ιδια λεφτα γαμας 3 φορες μεσα στην Δραμα και σε κανονικο κρεβατι οχι στην καβατζα στον καναπε  ;)
σας πιανουν κοτσο τα κωλομπαρα οπως καταλαβα και δεν χαμπαριαζουν οτι εχουμε κριση  :sunglasses:
τι να την κανω την ομορφια της αλλης  αμα τζουζει η τσεπη και θα  :zfuck: και στον καναπε !
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
αα δηλ. την πρωτη σε πιανουν πελατη , διχως κερασμα μετα την δευτερη θελουν και ποτο οι γκομενες  :huh:
δεν συμφερει 120 ευρω , με τα ιδια λεφτα γαμας 3 φορες μεσα στην Δραμα και σε κανονικο κρεβατι οχι στην καβατζα στον καναπε  ;)
σας πιανουν κοτσο τα κωλομπαρα οπως καταλαβα και δεν χαμπαριαζουν οτι εχουμε κριση  :sunglasses:
τι να την κανω την ομορφια της αλλης  αμα τζουζει η τσεπη και θα  :zfuck: και στον καναπε !
την πρωτη φορα κερνας..δεν τρεχει τιποτε..αλα οχι και δευτερη..εγω αυτο που θελω ειναι να  γ....ω.. ?ο σκοπος που παω ειναι συγκεκριμενος..αν ειναι να παω να τα πιω πηγαινω και αλου και με τιμη ποτου 3 εβρω την μπυρα, και το ποτο 5..απλως δεν ξαναπαω..αυτα....... 
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
την πρωτη φορα κερνας..δεν τρεχει τιποτε..αλα οχι και δευτερη..εγω αυτο που θελω ειναι να  γ....ω.. ?ο σκοπος που παω ειναι συγκεκριμενος..αν ειναι να παω να τα πιω πηγαινω και αλου και με τιμη ποτου 3 εβρω την μπυρα, και το ποτο 5..απλως δεν ξαναπαω..αυτα.......   
σωστος ο φιλος  :thumbsup: :cool2: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Al Pacino Bar


πολυ σκοτεινο το μαγαζι  :S

δειτε Φωτος ...


 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    31,3 KB · Εμφανίσεις: 107
  • 2.jpg
    2.jpg
    16,7 KB · Εμφανίσεις: 102
OP
OP
kouklakis

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
3η και 4η φωτος αλλες δεν εχω  :grin:

απο καπου τις ψαρεψα ...

cam.gif


αυτοι ειναι που λετε ? στο Μπαρ  Η Κ . και Ο Στ. :think:


 

Συνημμένα

  • 3.jpg
    3.jpg
    22,6 KB · Εμφανίσεις: 90
  • 4.jpg
    4.jpg
    54,5 KB · Εμφανίσεις: 96

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
3η και 4η φωτος αλλες δεν εχω  :grin:

απο καπου τις ψαρεψα ...

cam.gif


αυτοι ειναι που λετε ? στο Μπαρ  Η Κ . και Ο Στ. :think:
τα γκομενακια?καλα?τιμη ποτου?γ...ς η πρεπει να κερασης πρωτα οπως το αλο στον αγιο αθανασιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom