Νέα

Κάτοικος κέντρου Αθήνας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 602
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81
Τα πιο ωραία γκομενάκια πάντως είναι στο Πειραιά..και στα δυτικά προάστια..Περιστέρι,Λιόσια,Νίκαια,Κερατσίνι..άμα περιμένεις..να γαμησεις
.στη πολιτεία..στη Γλυφάδα..και στο ψυχικό..θα πεθάνεις παρθένος..στο κέντρο..το πολύ πολύ να γαμησεις κάνα πουστη..η καμια λεσβία..

Τα πιο ωραία γκομενάκια πάντως είναι στο Πειραιά..και στα δυτικά προάστια..Περιστέρι,Λιόσια,Νίκαια,Κερατσίνι..άμα περιμένεις..να γαμησεις
.στη πολιτεία..στη Γλυφάδα..και στο ψυχικό..θα πεθάνεις παρθένος..στο κέντρο..το πολύ πολύ να γαμησεις κάνα πουστη..η καμια λεσβία..
Μονο που στα δπ εαν το αμαξι/μηχανακι σου ειναι ανω του 30% μαμισιο, δεν σου δινουν σημασια και σε παιρνουν για χαλβα. Εγω θα προτιμουσα βπ, και οσο πιο ψηλα τοσο πιο καλα, στανταρακι 50φευγα κυρια του καλου κοσμου τιγκα στα μποτοξ να περιδιαβαινει τας βιτρινας τωνε καλωνε και ακριβωνε καταστηματων μαζι με το σκυλακι της....."πολυ σας παει αυτο το στυλ στα μαλια σας κυρια μουουουουου"
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
498
Like
1.050
Πόντοι
201
Το "αποκλειεται" το λες εμπειρικα ή απλα κρατας την θεση σου; Αμα σε βγαλει ο δρομος στο παραδειγμα που ανεφερα θα δεις και απο μονος σου. Οσες συνοικιες/δημοι γειτνιαζουν με τα

Το "αποκλειεται" το λες εμπειρικα ή απλα κρατας την θεση σου; Αμα σε βγαλει ο δρομος στο παραδειγμα που ανεφερα θα δεις και απο μονος σου. Οσες συνοικιες/δημοι γειτνιαζουν με τα γυρω βουνα του λεκανοπεδιου (Υμηττος, Παρνηθα, κτλ) οι περιοχες τους που ειναι πιο κοντα στο βουνο ειναι μια χαρα ΚΑΙ πανακριβες σε σχεση με τις εταιρες του δημου.
Αγορίνα μου,χιούμορ έκανα, εγώ μαζί σου είμαι!Τσέκαρε πάλι το πνεύμα μου:grin::rockon::hi:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.642
Πόντοι
456
Μονο που στα δπ εαν το αμαξι/μηχανακι σου ειναι ανω του 30% μαμισιο, δεν σου δινουν σημασια και σε παιρνουν για χαλβα. Εγω θα προτιμουσα βπ, και οσο πιο ψηλα τοσο πιο καλα, στανταρακι 50φευγα κυρια του καλου κοσμου τιγκα στα μποτοξ να περιδιαβαινει τας βιτρινας τωνε καλωνε και ακριβωνε καταστηματων μαζι με το σκυλακι της....."πολυ σας παει αυτο το στυλ στα μαλια σας κυρια μουουουουου"
Δηλαδή που γαμας στα βόρεια προάστια?στη Κηφισιά?στα μελίσσια Βριλήσσια?στη.πεφκη?η στο..
.Χαλάνδρι
.τ αβορεια είναι ένα τεράστιο..αγαμισταν..δυτικά πολύ πιο καλά..έχω φίλο μου που μενει Πετρούπολη.ο τυπακος,αν και μέτριας εμφάνισης.παντακάτι γαμαει.και φίλο που.μενει Κηφισιά..όχι πλούσιο όμως..και είναι αγαμητος εδώ και χρόνια..
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81
Δηλαδή που γαμας στα βόρεια προάστια?στη Κηφισιά?στα μελίσσια Βριλήσσια?στη.πεφκη?η στο..
.Χαλάνδρι
.τ αβορεια είναι ένα τεράστιο..αγαμισταν..δυτικά πολύ πιο καλά..έχω φίλο μου που μενει Πετρούπολη.ο τυπακος,αν και μέτριας εμφάνισης.παντακάτι γαμαει.και φίλο που.μενει Κηφισιά..όχι πλούσιο όμως..και είναι αγαμητος εδώ και χρόνια..
πλακα κανω ορε, αμα ημουν ενεργος στα βπ θα καθομουν να γραφω εδω;;;;
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556
Τα πιο ωραία γκομενάκια πάντως είναι στο Πειραιά..και στα δυτικά προάστια..Περιστέρι,Λιόσια,Νίκαια,Κερατσίνι..άμα περιμένεις..να γαμησεις
.στη πολιτεία..στη Γλυφάδα..και στο ψυχικό..θα πεθάνεις παρθένος..στο κέντρο..το πολύ πολύ να γαμησεις κάνα πουστη..η καμια λεσβία..

Ανω Λιοσια και Μενιδι τοπ οφ δε τοπ :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.642
Πόντοι
456
Ανω Λιοσια και Μενιδι τοπ οφ δε τοπ :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
Μενίδι έχει καβλιαρες γκόμενες.ρωσοποντιες πουταναρες..που γαμιουντε με τον άνεργο..Πόντιο..με το μηχανάκι..Κηφισιά για να βρεις γκόμενα..πρέπει να κονομας..πανω από πέντε χιλιάρικα το μήνα..και να έχεις τζιπ και δυο σπίτια δικά σου..
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.300
Like
10.809
Πόντοι
3.556
και ρευμα στο σπιτι "δανεικο" απο τον διπλα στην ζουλα καλωδιο στην κολωνα της δεη, γουσταρω μεσα μεγαλε

Τυπε μονο εκει μπορεις να δεις μουνετα μονα να περπατανε αγερωχα και ανεμελα στη μεση του πουθενα, ετοιμα για παιχνιδι
 
Τελευταία τροποποίηση:

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.612
Like
2.642
Πόντοι
456
Θρακομακεδόνες..μένουν οι μενιδιατες..που έχουν λεφτά και εμποριο ναρκωτικοων..έχουν χτίσει κατι βίλες..πιο μεγάλες από της Εκάλης..είμαστε η Εκάλη του Μενιδίου έλεγε εννας..αλλα τι να το κάνεις.γυφτοι με λεφτά είναι οι τύποι..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
Τυπε μονο εκει μπορεις να δεις μουνετα μονα να περπατανε αγερωχα και ανεμελα στη μεση του πουθενα, ετοιμα για παιχνιδι

οπως λες τυπε μου , και ξερεις πως τις ξεχωρίζεις αμα αλλαξουν περιοχη ;
Στην γαμπα τους απο μέσα εχουν γραμμενο το Sebring με καψιμο απο την εξάτμιση .. αμα εχουν και 2-3 το ενα κάψιμο πανω στο άλλο παει να πει οτι εχει κανει πολλα χλμ η γκομενα ,
εχει "καβαλησει" πολλα μηχανακια , οποτε να εχεις το νου σου :coffee:

6pu48w.jpg
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.526
Κριτικές
8
Like
23.887
Πόντοι
6.336
Τα πιο ωραία γκομενάκια πάντως είναι στο Πειραιά..και στα δυτικά προάστια..Περιστέρι,Λιόσια,Νίκαια,Κερατσίνι..άμα περιμένεις..να γαμησεις
.στη πολιτεία..στη Γλυφάδα..και στο ψυχικό..θα πεθάνεις παρθένος..στο κέντρο..το πολύ πολύ να γαμησεις κάνα πουστη..η καμια λεσβία..
Ναι στην Γλυφάδα δεν έχει τίποτα.
Νέκρα....
:tooth:

Εσένα δεν σε νοιάζει άλλωστε αφού σαν ομοφυλόφιλος,συχνάζεις στα τσοντοσινεμά να ψωνίσεις κανάν πάκη ή κανάν Ουζμπέκο.
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81
οπως λες τυπε μου , και ξερεις πως τις ξεχωρίζεις αμα αλλαξουν περιοχη ;
Στην γαμπα τους απο μέσα εχουν γραμμενο το Sebring με καψιμο απο την εξάτμιση .. αμα εχουν και 2-3 το ενα κάψιμο πανω στο άλλο παει να πει οτι εχει κανει πολλα χλμ η γκομενα ,
εχει "καβαλησει" πολλα μηχανακια , οποτε να εχεις το νου σου :coffee:

6pu48w.jpg
Εισαι θεος μεγαλε με πεθανες:buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2: αν και τελειο το ποσταρισμα σου να προσθεσω γυψο στον καρπο ή σε ολο το μπρατσο απο σαβουρδα σε κοντρα
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
410
Like
771
Πόντοι
81
Τι μενιδια, τι δυτικα προαστια, τι βορεια προαστια και τα τοιαυτα. Θα σας πεθανω ολους τωρα και τελειωνει το θεμα εδω που εχει τα καλυτερα γκομενακια. ΠΕΡΙΧΩΡΑ/ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ Ή ΠΡΑΓΑΣ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
Εισαι θεος μεγαλε με πεθανες:buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2: αν και τελειο το ποσταρισμα σου να προσθεσω γυψο στον καρπο ή σε ολο το μπρατσο απο σαβουρδα σε κοντρα
Σωστος ο παιχτης !!!!

Και ξερεις τι άλλο ; ράμματα πισω στο κεφάλι , κληρονομια απο καπακι απο σουζα ή που καρφωσε ο καγκουρας κατεβασιά ταχυτητα για να σηκωσει μπροστινη και η αλλη
δεν κρατιοταν και την αφησε ασφαλτο :rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.587
Like
67.695
Πόντοι
12.756
Τι μενιδια, τι δυτικα προαστια, τι βορεια προαστια και τα τοιαυτα. Θα σας πεθανω ολους τωρα και τελειωνει το θεμα εδω που εχει τα καλυτερα γκομενακια. ΠΕΡΙΧΩΡΑ/ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ Ή ΠΡΑΓΑΣ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!

Τι μουνιά Πραγα ρε τυπε .. :rockon::rockon::rockon: τελη 90 τι γαμησια ρίξαμε εκει , εβγαινες εξω και σε επιανε αυχενικο , δεν ηξερες ποιο μουνι να κοιταξεις
και Μπρνο ηταν ωραία :coffee:
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.784
Like
3.595
Πόντοι
456
Όχι δεν είναι ΣΙΣΑ αρπαξαμε τον νταλαβερτζη και μας είπε είναι ενέσιμο και είναι ποιο οικονομικό ..και μας είπε ότι είναι κινέζικο
H αστυνομία γτ δεν γαμάει την μάνα των πούστηδων που πουλάνε ναρκωτικά;;;
Πούτσα και ξύλο όποιον πετυχαίνουν. Βάζεις και καλά υποψήφιους αγοραστές και τους βρίσκεις και τους γαμάς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom