Νέα

Κάτοικος κέντρου Αθήνας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Lemmy13!!!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 793
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456
όποιος μένει εκεί συνειδητά πάντως να προσθέσω του αρέσει να του χαιδεύουν τη κωλοτρυπίδα αλλοδαπά εργαλεία
τέτοιοι βρωμόπουστες είναι όλοι εκεί πέρα, γουστάρουν να τους ξεφτιλίζουν τράβελοι από φτωχές λατινικές χώρες
το πιο περίεργο απ' όλα είναι ότι τα ίδια άτομα το παίζουν νταήδες και γαμιάδες της Αθήνας ενώ στο τέλος τους βρίσκουν νεκρούς από μαχαιριά 40κιλου πακιστανού
 
OP
OP
Lemmy13!!!!

Lemmy13!!!!

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
459
Like
864
Πόντοι
81
Το ειδα και αυτο...κεντρο Αθηνας γαρ. Ιμαμης τι σκατα ειναι αυτοι με τα σεντονια αντι για ρουχα, καπελακι της "θρησκειας" του που ειναι σαν σεμεδακι, σανδαλια και μουσι πορτοκαλι να περναει σφαιρα( γιαυτο δεν εχω φωτο ντοκουμεντο) πανω σε πατινι ηλεκτρικο....θεαμα σουρεαλ
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.462
Πόντοι
1.056
Σχετικα με τα airbnb πετυχα προχτες στο κεντρο, για τριτη φορα, κινεζο ιδιοκτητη κοκκινο απο τα νευρα να τα ακουει απο τουριστες επειδη δεν μπορουσαν να μπουν στο διαμερισμα.
Καποιος τσιφτης ειχε βαλει κολλα στο locker και του το 'χε μπλοκαρει.
Αν πω οτι δεν το χαρηκα θα πω ψεματα
Θέμα χρόνου είναι να τελειώσουν όλα αυτά.
Και μετά, τα σούπερ ανακαινισμένα ντελούξ λάουντζ ρουφ τέρας κλπ, θα αδειάσουν και θα γίνουν όλα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΝΤΙΟ
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.462
Πόντοι
1.056
Τύποι, φίλος με χαμηλό μπάτζετ δυστυχώς (γύρω στα 300€) αναζητά διαμέρισμα και έχει βρει ένα δυάρι, κάπου στη μέση της Μιχαήλ Βόδα.
Και τώρα στις παρυφές του κέντρου μένει, δεν είναι εντελώς άμαθος από τις κρατούσες συνθήκες.
Τι λέτε, θα αντέξει;
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.247
Like
1.695
Πόντοι
216
Τύποι, φίλος με χαμηλό μπάτζετ δυστυχώς (γύρω στα 300€) αναζητά διαμέρισμα και έχει βρει ένα δυάρι, κάπου στη μέση της Μιχαήλ Βόδα.
Και τώρα στις παρυφές του κέντρου μένει, δεν είναι εντελώς άμαθος από τις κρατούσες συνθήκες.
Τι λέτε, θα αντέξει;
Τίποτα το σπουδαίο.Εγώ που έμενα στην Λεωφόρο Ιωνίας κοντά στο Μετρό αλλά που επισκέπτομαι σε εβδομαδιαία βάση την περιοχή λόγω της θειας μου για να της κάνω διάφορες δουλειές,η κατάσταση είναι οκ!
Ψωνιζω από τα Λιντλ (Αγίου Μελετίου και Λιοσίων) ενώ λίγο παρακάτω (τρία-τέσσερα λεπτά περπάτημα) στον Άγιο Μελέτη έχει πολλά μαγαζιά για ότι θες και ο κόσμος είναι Έλληνες και Αλβανοί και λίγοι σκούροι.
Το πρόβλημα για το χρώμα των κατοίκων είναι από Αχαρνών και μετά προς Πατησίων.Κυρίως Αραβικός πληθυσμός.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.377
Κριτικές
5
Like
5.462
Πόντοι
1.056
Το διαμέρισμα, απ' όσο έχω καταλάβει, είναι στη μέση της Μιχαήλ Βόδα και προς τα πάνω, προς τον Άγιο Νικόλαο.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
Το διαμέρισμα, απ' όσο έχω καταλάβει, είναι στη μέση της Μιχαήλ Βόδα και προς τα πάνω, προς τον Άγιο Νικόλαο.
Είναι λιγάκι καλή η εκεί περιοχή. Αν δεν υπάρχει θέμα με το Ινδοαραβικό ποσοστό, που τελευταία είναι αυξανόμενο, μια χαρά θα του κάτσει. Φτηνό (σχετικά) νοίκι, εύκολη πρόσβαση σε μπουρδέλα, όχι το χάλι που έχει το "βαθύ" κέντρο (απο Δεριγνύ/Παρασίου και κάτω δηλαδή), αλλά, αν έχει θέμα με μαύρους, άραβες, πακιστανούς, ινδούς και τσιγγάνους, δεν τον βλέπω να την παλεύει τον τυπάκο.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456
Τύποι, φίλος με χαμηλό μπάτζετ δυστυχώς (γύρω στα 300€) αναζητά διαμέρισμα και έχει βρει ένα δυάρι, κάπου στη μέση της Μιχαήλ Βόδα.
Και τώρα στις παρυφές του κέντρου μένει, δεν είναι εντελώς άμαθος από τις κρατούσες συνθήκες.
Τι λέτε, θα αντέξει;
Το πιο απλό που μπορεί να κάνει, το οποίο συστήνω σε όλους. Πας επαρχία αν είναι να μείνεις σε βοθρογειτονιά στην Αθήνα.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.735
Πόντοι
216
ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΓΥΦΤΟΥΣ ΕΚΕΙ;;
Δυστυχώς ναι. Όχι τόσους που να κάνουν την περιοχή Ζεφύρι, αλλά αρκετούς ώστε, σύμφωνα με συνάδελφό μου που μένει 100 μέτρα απο το σταθμό του Ηλεκτρικού στον Άγιο Νικόλαο, να είναι ορατό ποσοστό.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.328
Like
2.129
Πόντοι
216
Υπέροχη η ατμόσφαιρα αυτές τις ημέρες στο ιστορικό κέντρο, τώρα που ξεκουμπίστηκαν τα πλήθη για το πενθήμερο. :-)

Η πλατεία Μητροπόλεως και η γύρω περιοχή σε εορταστική φάση για την Ανάσταση, και παντού μόνο τουρίστες.

Σούπερ κατάσταση.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.187
Like
1.853
Πόντοι
216
Παιδιά, αν και δεν είναι ακριβώς στο θέμα της συζήτησης...Ποιές περιοχές ενδείκνυνται για φοιτητές;
Εννοείται με ενοίκια σε λογικά πλαίσια.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456
Παιδιά, αν και δεν είναι ακριβώς στο θέμα της συζήτησης...Ποιές περιοχές ενδείκνυνται για φοιτητές;
Εννοείται με ενοίκια σε λογικά πλαίσια.
Aνάλογα πού σπουδάζει κάποιος. Αν είναι σε πολυτεχνικές σχολές και εκπα που έχει 2 καμπους μεγάλα με όλες τις σχολές ανααγκαστικά Ζωγράφου - Ιλίσια. Αν είσαι σε ιεκ στο κέντρο Κυψέλη είναι η καλύτερη επιλογή ή Γκύζη. Γκύζη είναι άσχημα. Οπότε δίνει κάποιος ένα 50ρικο παραπάνω και μένει κυψέλη που είναι ωραία.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
859
Like
1.315
Πόντοι
206
Υπέροχη η ατμόσφαιρα αυτές τις ημέρες στο ιστορικό κέντρο, τώρα που ξεκουμπίστηκαν τα πλήθη για το πενθήμερο. :-)

Η πλατεία Μητροπόλεως και η γύρω περιοχή σε εορταστική φάση για την Ανάσταση, και παντού μόνο τουρίστες.

Σούπερ κατάσταση.

Σαν πιτσιρίκια κάθε χρόνο κατεβαίναμε Αθήνα τον Αύγουστο για τα ψώνια της επόμενης σχολικής χρονιάς. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΥΛΑ. Άδειοι δρόμοι και τα μαγαζιά όσα ήταν ανοιχτά δικά μας. Σαν να ήσουν σε μια τεράστια επαρχιακή αγορά. Εννοώ χωρίς τον κόσμο και αυτή την τρέλα της μεγαλούπολης. Ο θείος μου μας έβαζε στο αυτοκίνητο και μας πήγαινε βόλτες έτσι χωρίς προορισμό. Τρώγαμε Goodys και παγωτό και μετά στην πλατεία για να φάνε και οι μεγάλοι σε κάποιο εστιατόριο.

Το χειμώνα από την άλλη ήταν γαμώ λόγω Χριστουγέννων να χαζολογάς στις βιτρίνες αλλά αυτό το μπούγιο ήταν κουραστικό. Ήμασταν και παιδιά οπότε δεν είχαμε και μεγάλη εμπειρία στο τι να κάνουμε. Στριμωξίδι και στα μαγαζιά χαμός.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Απο προσωπικη εμπειρια. Εμενα κεντρο επι 7 χρονια, συγκεκριμενα πλατεια Βικτωριας. Κατα αναγκη, για να ειμαι κοντα στην εργασια μου. Για να μενεις κεντρο Αθηνας, τρια τινά παιζουν. Ειτε εισαι στο τσαμπε (πατρικο σπιτι, κτλ), ειτε κατα αναγκη (εργασια οπως εγω, συγκοινωνιες), ειτε εισαι ανωμαλαρα του κερατα, οτι και να σημαινει αυτο. Θα μου πειτε ειναι και θεμα γουστου, σε αλλους αρεσει η ζωη στο κεντρο σε αλλους οχι. Προσπαθω λοιπον οσο γινεται αντικειμενικα να το κρινω. Πως γινεται να σου αρεσει το νταπα ντουπα γυρω σου σχεδον επι 24ωρου βασεως; Δεν ειναι μονο οι κορνες, οι φωνες (μεθυσμενοι, αλλοδαπα, κτλ), η βρωμα στους δρομους και στα πεζοδρομια (φιλοτιμες οι προσπαθειες του δημου Αθηναιων αλλα...), εχουμε και τα τελευταια 2 χρονια την ΕΠΙΔΗΜΙΑ των ανακαινισεων (ειτε ιδωτικα ειτε τα καρκινωματα τα airbnb). Μονο στην γειτονια μου θυμαμαι να βιωσα 5-6 ανακαινισεις, ΟΛΙΚΕΣ, να μενουν μονο τα ντουβαρια και αν. Αυτα εν μερει περι "ανωμαλιας". Υπαρχουν και λοιποι "στραβοι" που εδω κρυβονται αναμεσα στο πληθος. Αδερφαρες, με καμια γκομενα 200 κιλα (που την "αγαπουν" διοτι εχει λεπτα αισθηματα..), βιζιτουδες της κακιας ωρας, μεγαλα κεφαλια της νυχτας που "κρυβονται" μεσα σε μια πολυκατοικια 30+ διαμερισματων, κτλ. Ολα αυτα δεν τα βγαζω απο το κεφαλι μου, τα εχω δει/ζησει. Ασε που η συγκεκριμενη περιοχη εχει γινει πολος ελξης για τα συναφι των lgbt, ντοπιο και εισαγωμενο. Μιλαμε για πολυ τακουνι 44 και βαλε νουμερο. Σηκωθηκα και εφυγα αθελητα (ο ηλιθιος τοσο καιρο), διοτι εκει που εμενα θα γινει ΚΑΙ ΑΥΤΟ airbnb. Πηγα σε προαστιο και ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ. Μπορει να "χανω" μιαμιση ωρα την ημερα με τις συγκοινωνιες προσωπικο χρονο αλλα ρε φιλε μπαινω σπιτακι μου χωρις να κοιταω πισω μου, ωρες ησυχιας ΩΡΕΣ ΗΣΥΧΙΑΣ γαμωτο, ολοι μιλανε ελληνικα και χωρις προφορα καν, απλα βάρδα να μην εχεις ξεμεινει απο τσιγαρα κτλ και γυρνας σπιτι απο δουλεια 11 βραδυ....τον ηπιες. Εδω δεν εχει μινι μαρκετ πακιστανομπαγκλαντεσιανο ανοιχτο εως 1-2 βραδυ. Και παλι, ολα αυτα ειναι υποκειμενικα διοτι οπως προειπα ο καθενας με τα γουστα του.

Τα εχουμε ξαναπει πολλες φορες. Οποιος μενει κεντρο απο επιλογη και επειδη ειναι "ωραια" εχει καποια συναισθηματικη η εγκεφαλικη ζημια. Εχει καταστραφει μερος του εγκεφαλου που μπορει να κανει συναισθηματικο δεσιμο, πνευματικη ισορροπια. Οταν εχεις χασει το baseline του τι σημαινει καλλος και ομορφια και νιωθεις ανετα στη βρωμια, στη φτωχεια και στη μιζερια τοτε εισαι συναισθηματικα ασταθης και δε σε παιρνω στα σοβαρα να σε εμπιστευτω με οτιδηποτε.

100% των περιπτωσεων δεν εχει πεσει ποτε εξω αυτο το κριτηριο.

Κεντρο περιλαμβανει και Παγκρατι, Πατησια, Εξαρχεια, Κυψελη, Σεπολια κλπ

Ακους: "Μου αρεσει πολυ το Παγκρατι ειναι φοβερο" = red flag για να τη παρεις σοβαρα.
Χειροτερο και απο τατουαζ, ροζ μαλλι και φεμινιστρια.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456
Σαν πιτσιρίκια κάθε χρόνο κατεβαίναμε Αθήνα τον Αύγουστο για τα ψώνια της επόμενης σχολικής χρονιάς. Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΥΛΑ. Άδειοι δρόμοι και τα μαγαζιά όσα ήταν ανοιχτά δικά μας. Σαν να ήσουν σε μια τεράστια επαρχιακή αγορά. Εννοώ χωρίς τον κόσμο και αυτή την τρέλα της μεγαλούπολης. Ο θείος μου μας έβαζε στο αυτοκίνητο και μας πήγαινε βόλτες έτσι χωρίς προορισμό. Τρώγαμε Goodys και παγωτό και μετά στην πλατεία για να φάνε και οι μεγάλοι σε κάποιο εστιατόριο.

Το χειμώνα από την άλλη ήταν γαμώ λόγω Χριστουγέννων να χαζολογάς στις βιτρίνες αλλά αυτό το μπούγιο ήταν κουραστικό. Ήμασταν και παιδιά οπότε δεν είχαμε και μεγάλη εμπειρία στο τι να κάνουμε. Στριμωξίδι και στα μαγαζιά χαμός.
E και τώρα κάπως έτσι είναι η αγορά δυστυχώς τύπε όλο το χρόνο. Είναι πολύ πεσμένα τα πράγματα και συρρικνωμένα.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Γι αυτο και πλεον εχει μαζεψει κοσμο του περιθωριου η συναισθηματικα κατεστραμμενους.

Κεντρο θα μενουν ειτε μοναχικοι καλλιτεχνες, μουσικοι, ζωγραφοι, ηθοποιοι ειτε αλλοδαποι ειτε γκευ.
Μοναδικοι νορμαλ κατι παλια γεροντια που εχουν μεινει με σπιτι απο τις παλιες εποχες. Σε λιγα χρονια θα βλεπεις μονο τελειωμενους.
Εκανα μια βολτα στο παγκρατι τις προαλλες και εψαχνα να βρω ενα ατομο το οποιο να "φαινεται" ισορροπημενο, ποσο μαλλον να ειναι κιολας.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.809
Like
3.629
Πόντοι
456
Τα εχουμε ξαναπει πολλες φορες. Οποιος μενει κεντρο απο επιλογη και επειδη ειναι "ωραια" εχει καποια συναισθηματικη η εγκεφαλικη ζημια. Εχει καταστραφει μερος του εγκεφαλου που μπορει να κανει συναισθηματικο δεσιμο, πνευματικη ισορροπια. Οταν εχεις χασει το baseline του τι σημαινει καλλος και ομορφια και νιωθεις ανετα στη βρωμια, στη φτωχεια και στη μιζερια τοτε εισαι συναισθηματικα ασταθης και δε σε παιρνω στα σοβαρα να σε εμπιστευτω με οτιδηποτε.

100% των περιπτωσεων δεν εχει πεσει ποτε εξω αυτο το κριτηριο.

Κεντρο περιλαμβανει και Παγκρατι, Πατησια, Εξαρχεια, Κυψελη, Σεπολια κλπ

Ακους: "Μου αρεσει πολυ το Παγκρατι ειναι φοβερο" = red flag για να τη παρεις σοβαρα.
Χειροτερο και απο τατουαζ, ροζ μαλλι και φεμινιστρια.
Σωστός. Υπάρχουν περιοχές προς τα βόρεια που είναι λες και ζεις σε άλλο πλανήτη. Που σημαντικό ποσοστό του κόσμου δεν έχει περάσει ούτε για βόλτα από εκεί. Μέχρι τα 23-24 σου αν σου αρέσει να μένεις κέντρο και βρίσκεις κάτι που σε γεμίζει δικαιολογείται φουλ. Από εκεί και πέρα αν επιμένεις σε αυτό, έχεις θέμα φύλου, θέμα ταυτότητας και πολύ χαμηλά επίπεδα συνειδητότητας και αντίληψης του τι σου γίνεται.
Γτ λίγους ξέρετε που είναι 40 και πάνω και από επιλογή λένε ''ε φοιτητές, πιτσιρικάδες έιμαστε ακόμα''. Ε αυτούς θα ακούσεις ρε τύποι; Υπάρχουν άνθρωποι που είναι 35 και έχουν ήδη γυναίκα 2 παιδιά και δουλειά ενώ υπάρχει και πολύς κοσμάκης που αρμέγει ενοίκια από τουριστικά μέρη που έχει από γονείς, κάνει και καμιά δουλειά της ψωλής σε γραφείο που τον έχουν εκεί για να απαντάει mails και να δικαιολογεί η εταιρία κανένα έξοδο για την εφορία, πίνοντας 10 μπάφους την υπόλοιπη μέρα. Ε αυτός που είναι το τελευταίο πουστάρχιδο της Ελλάδας, σόρρυ κιόλας, δεν κάθομαι καν να ακούσω τη γνώμη του, δεν τον βλέπω καν μπροστά μου. Όλο αυτό γτ βρέθηκα σε ένα τραπέζι προχτές με τέτοιο συνάφι και πήγα να ξεράσω και λέγαν τα αντίθετα ακριβώς από τα από πάνω που παρέθεσες....
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Απλα να πω οτι κατεβηκα μια φορα την Ερμου και εβλεπα (εκτος που τους τουριστες που τους λυπομουν)

1. Αλλοδαπους
2. Μαυριδερα ατομα να πουλανε κλεμμενα (αρωματα, γυαλια)
3. Brain damaged πιτσιρικια με πρασινα μαλλια, βρωμικα ρουχα, λευκες αθλητικες καλτσες (εμετος), κενα βλεμματα σαν να εχουν μολις φαει παρτουζες απο μαυρους με 10 stds
4 Σπασμενα πλακακια
5. Συντριβανια μαυρα που δε λειτουργουσαν

Θα ξανακατεβω κεντρο Ερμου, Μοναστηρακι του χρονου παλι.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Σωστός. Υπάρχουν περιοχές προς τα βόρεια που είναι λες και ζεις σε άλλο πλανήτη. Που σημαντικό ποσοστό του κόσμου δεν έχει περάσει ούτε για βόλτα από εκεί. Μέχρι τα 23-24 σου αν σου αρέσει να μένεις κέντρο και βρίσκεις κάτι που σε γεμίζει δικαιολογείται φουλ. Από εκεί και πέρα αν επιμένεις σε αυτό, έχεις θέμα φύλου, θέμα ταυτότητας και πολύ χαμηλά επίπεδα συνειδητότητας και αντίληψης του τι σου γίνεται.
Γτ λίγους ξέρετε που είναι 40 και πάνω και από επιλογή λένε ''ε φοιτητές, πιτσιρικάδες έιμαστε ακόμα''. Ε αυτούς θα ακούσεις ρε τύποι; Υπάρχουν άνθρωποι που είναι 35 και έχουν ήδη γυναίκα 2 παιδιά και δουλειά ενώ υπάρχει και πολύς κοσμάκης που αρμέγει ενοίκια από τουριστικά μέρη που έχει από γονείς, κάνει και καμιά δουλειά της ψωλής σε γραφείο που τον έχουν εκεί για να απαντάει mails και να δικαιολογεί η εταιρία κανένα έξοδο για την εφορία, πίνοντας 10 μπάφους την υπόλοιπη μέρα. Ε αυτός που είναι το τελευταίο πουστάρχιδο της Ελλάδας, σόρρυ κιόλας, δεν κάθομαι καν να ακούσω τη γνώμη του, δεν τον βλέπω καν μπροστά μου. Όλο αυτό γτ βρέθηκα σε ένα τραπέζι προχτές με τέτοιο συνάφι και πήγα να ξεράσω και λέγαν τα αντίθετα ακριβώς από τα από πάνω που παρέθεσες....
Φιλε μου τα βλεπω και εγω. Πολλοι ειναι αυτοι που γουσταρουν. Αυτο τους κανει πολλους αυτους που ειναι τελειωμενοι ουτως η αλλως αρα ολα εξηγουνται.

Εαν εισαι φοιτητης το δεχομαι. Οτιδηποτε περα απο αυτο ειναι στη κυριολεξια brain damage και ειμαι πολυ απολυτος και σαφης σε αυτο.

Γυναικα > 30 γουσταρει κεντρο = κατι προβληματικο εχει εαν το αναζητησεις αρκετα θα το βρεις (χωρισμενοι γονεις, κακος χωρισμος, κοινωνικα πατος, φεμινισμος, σοσιαλισμος)

Αντρας > 30 γουσταρει κεντρο = γκει η φασαιος που απλα θελει να γαμησει το ευκολο εναλλακτικο σχετικα χαριτωμενο low self esteem γκομενακι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom