Νέα

Καθε συμβουλη χρησιμη!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μέσα σε ένα 24ωρο, μας λες για μια που ερωτεύτηκες, αψεγάδιαστη, και μας ρωτάς τι να κάνεις. Την έχουν πηδήξει 2 γνωστοί εν τω μεταξύ. Την πήδηξες κι εσύ. Καπάκια, να το και το πρώτο κουσούρι. Λυσσάει για πούτσο και δεν ξέρεις τι να κάνεις. Ζητάς συμβουλή. Αλλά μάλλον θα την παρτουζώσεις με φίλο την καριόλα. Και τώρα ελπίζεις να ξενερώσει κάπως για να σε αφήσει ήσυχο.

Ντάξει, μια μέρα από τη ζωή σου, ολόκληρη η δική μας. :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μέσα σε ένα 24ωρο, μας λες για μια που ερωτεύτηκες, αψεγάδιαστη, και μας ρωτάς τι να κάνεις. Την έχουν πηδήξει 2 γνωστοί εν τω μεταξύ. Την πήδηξες κι εσύ. Καπάκια, να το και το πρώτο κουσούρι. Λυσσάει για πούτσο και δεν ξέρεις τι να κάνεις. Ζητάς συμβουλή. Αλλά μάλλον θα την παρτουζώσεις με φίλο την καριόλα. Και τώρα ελπίζεις να ξενερώσει κάπως για να σε αφήσει ήσυχο.

Ντάξει, μια μέρα από τη ζωή σου, ολόκληρη η δική μας. :rockon:
Εγραψα κατι...αλλα αν διαβασεις προσεχτικα τις απαντησεις που μου γραψανε...βγαινουν ωραια συμπερασματα και χρησιμα μηνυματα!!!!..Χαιρομαι για ολες τις απαντησεις.....δειχνει στην ουσια οτι ο Ερωτας καθοριζεται κατα πολυ απο το σεξ!!!!...Απλα οι ανθρωποι ειναι σε δυο κατηγοριες..... σε αυτους που δεν φοβουνται να ερωτευτουν....και σε αυτους που φοβουνται για διαφορους λογους και επιλεγουν τις ξεπετες και τον αγοραιο ερωτα!!!!Καλο σου ξημερωμα!!!!
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ωχ ψαρωτικό ήταν δηλαδή το starter post? Dammit. :(
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ωχ ψαρωτικό ήταν δηλαδή το starter post? Dammit. :(
Οχι δεν ειναι ψαρωτικο(οπως το χαρακτηριζεις)!!!...Το ζω αληθινα αυτες τις μερες και σκεφτομαι τι να κανω...ειναι η μοναδικη γυναικα που με δεχεται με τις παραξενιες μου και τις ιδιοτροπιες μου!!!Τωρα αν ειναι νυμφομανα...αυτο ειναι που με ενοχλει και μαλλον θα την κανω.Για την ηλικια της, ειναι πολυ ωραια γυναικα και το βασικοτερο για Ελληνιδα ειναι προσγειωμενη και δεν το παιζει "δηθεν"!!!...Τελω σε συγχυση οσον αφορα τι θα κανω με το πακετο αυτο!!!!...Ο ισχυροτερος ανδρας...μπροστα στην καθε γυναικα που θα ερωτευτει .....γινεται ανισχυρος!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Οχι δεν ειναι ψαρωτικο(οπως το χαρακτηριζεις)!!!...Το ζω αληθινα αυτες τις μερες και σκεφτομαι τι να κανω...ειναι η μοναδικη γυναικα που με δεχεται με τις παραξενιες μου και τις ιδιοτροπιες μου!!!Τωρα αν ειναι νυμφομανα...αυτο ειναι που με ενοχλει και μαλλον θα την κανω.Για την ηλικια της, ειναι πολυ ωραια γυναικα και το βασικοτερο για Ελληνιδα ειναι προσγειωμενη και δεν το παιζει "δηθεν"!!!...Τελω σε συγχυση οσον αφορα τι θα κανω με το πακετο αυτο!!!!...Ο ισχυροτερος ανδρας...μπροστα στην καθε γυναικα που θα ερωτευτει .....γινεται ανισχυρος!!!

Εμενα μου ειχαν δωσει μια συμβουλη να μην παρω γυναικα που της αρεσει
πολυ το σεξ. Δεν ξερω γιατι.... 
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
682
Πόντοι
96
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

1)Μαλλον εννοουσες τΗς εχω πει οτι πηγαινω... σωστα?

2)Μονο αυτο ειναι αρκετο πιστευω! ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΤΗΝ!

Σοβαρα τωρα.. αφου στην αρχη μας λες οτι σου εχει λειψει μια σταθερη σχεση θα ειναι μαλακια να την παρατησεις αφου οπως μας λες η γκομενα σου κανει  ;)
Συνεχισε τη φαση λοιπον!

Μετα τιμης... ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ!!!  :s&m_2:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Οχι δεν ειναι ψαρωτικο(οπως το χαρακτηριζεις)!!!...Το ζω αληθινα αυτες τις μερες και σκεφτομαι τι να κανω...ειναι η μοναδικη γυναικα που με δεχεται με τις παραξενιες μου και τις ιδιοτροπιες μου!!!Τωρα αν ειναι νυμφομανα...αυτο ειναι που με ενοχλει και μαλλον θα την κανω.Για την ηλικια της, ειναι πολυ ωραια γυναικα και το βασικοτερο για Ελληνιδα ειναι προσγειωμενη και δεν το παιζει "δηθεν"!!!...Τελω σε συγχυση οσον αφορα τι θα κανω με το πακετο αυτο!!!!...Ο ισχυροτερος ανδρας...μπροστα στην καθε γυναικα που θα ερωτευτει .....γινεται ανισχυρος!!!

Ας απαντήσω σοβαρά. :sunglasses:

Ρε είναι όντως νύμφο ή απλά της αρέσει να γαμιέται? Έχει τεράστια διαφορά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
1)Μαλλον εννοουσες τΗς εχω πει οτι πηγαινω... σωστα?

2)Μονο αυτο ειναι αρκετο πιστευω! ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΤΗΝ!

Σοβαρα τωρα.. αφου στην αρχη μας λες οτι σου εχει λειψει μια σταθερη σχεση θα ειναι μαλακια να την παρατησεις αφου οπως μας λες η γκομενα σου κανει  ;)
Συνεχισε τη φαση λοιπον!

Μετα τιμης... ο ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ!!!  :s&m_2:

ο καραμπουζουκλης?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εμενα μου ειχαν δωσει μια συμβουλη να μην παρω γυναικα που της αρεσει
πολυ το σεξ. Δεν ξερω γιατι.... 
Φιλε μου, για να παντρευτεις η συμβουλη αυτη στεκει απολυτα!!!...Εγω δεν εχω σκοπο να ξαναπαντρευτω και ειδικα στα 48 μου!!!!...Απλα θα μου αρεσε μια σχεση σταθερη αλλα οχι στεφανι!!!!...Γι' αυτο και εξεταζω την περιπτωση που σας αναφερω!!!!!.Την κανω κεφι.....γιατι ειναι ηρεμη γυναικα και δεν μου παει κοντρα!!!!..Ειναι και καλη στην μαγειρικη!!!!....Θα τα βαλλω ολα στην ζυγαρια του μυαλου μου και θα δω τι θα αποφασισω!!!!...Οσο δεν με πιεζει θα καθομαι!!!!Και αυτη δεν θελει γαμο και μου ερχεται γαντι αυτο!!!Τωρα να γαμιεται και με κανενα αλλον, οταν δεν ειμαι εγω πλαι της...ποσως με απασχολει!!!Σε τελικη αναλυση δεν θα μπανει στο κωλο μου!!!
Ας απαντήσω σοβαρά. :sunglasses:

Ρε είναι όντως νύμφο ή απλά της αρέσει να γαμιέται? Έχει τεράστια διαφορά.
Εγω πισετευω οτι της αρεσει...αλλα την γνωρισα στο φατσοβιβλιο απο αλλον που μου ειπε οτι ειναι νυμφομανα....!!!Απλα της αρεσει να το κανει συνεχεια...σε μια εβδομαδα εχουμε συναντηθει τρεις φορες και τις τρεις μου ζηταει σεξ!!!Ουτε να παμε καμμια ταβερνα..ουτε καμμια αλλη εξοδο....εκτος της πρωτης συναντησης...με καλει συνεχεια τα πρωινα που ο μικρος λειπει απο το σπιτι για να πηδιομαστε...!!!Εχω χασει πεντε κιλα χωρις να κανω διαιτα!!!!...Δεν ειναι κατασταση αυτη!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Φιλε μου, για να παντρευτεις η συμβουλη αυτη στεκει απολυτα!!!...Εγω δεν εχω σκοπο να ξαναπαντρευτω και ειδικα στα 48 μου!!!!...Απλα θα μου αρεσε μια σχεση σταθερη αλλα οχι στεφανι!!!!...Γι' αυτο και εξεταζω την περιπτωση που σας αναφερω!!!!!.Την κανω κεφι.....γιατι ειναι ηρεμη γυναικα και δεν μου παει κοντρα!!!!..Ειναι και καλη στην μαγειρικη!!!!....Θα τα βαλλω ολα στην ζυγαρια του μυαλου μου και θα δω τι θα αποφασισω!!!!...Οσο δεν με πιεζει θα καθομαι!!!!Και αυτη δεν θελει γαμο και μου ερχεται γαντι αυτο!!!Τωρα να γαμιεται και με κανενα αλλον, οταν δεν ειμαι εγω πλαι της...ποσως με απασχολει!!!Σε τελικη αναλυση δεν θα μπανει στο κωλο μου!!!Εγω πισετευω οτι της αρεσει...αλλα την γνωρισα στο φατσοβιβλιο απο αλλον που μου ειπε οτι ειναι νυμφομανα....!!!Απλα της αρεσει να το κανει συνεχεια...σε μια εβδομαδα εχουμε συναντηθει τρεις φορες και τις τρεις μου ζηταει σεξ!!!Ουτε να παμε καμμια ταβερνα..ουτε καμμια αλλη εξοδο....εκτος της πρωτης συναντησης...με καλει συνεχεια τα πρωινα που ο μικρος λειπει απο το σπιτι για να πηδιομαστε...!!!Εχω χασει πεντε κιλα χωρις να κανω διαιτα!!!!...Δεν ειναι κατασταση αυτη!!!!!

χαχαχχαχαχαχαχαχα παικτουρα εισαι μεγαλυτερη μορφη απο οτι νομιζα τελικα
παικτη μετα το γαμησι θες να φας και τα μπινελικια σου ε? Και την βαζεις να μαγειρευει???
χαχαχα και εγω μετα τα γαμησακια επαιρνα κατι σοκολατες τουμπανα και τις θεριζα
ε θες να φας κανα μπινελικι μετα ετσι να στρωσεις .

Πρωι πρωι σπιτι της.... στα ζεστα παπλωματακια ριχνεις τον πουτσο
και μετα σπιτικο φαγακι ε? α ρε παικτουρα ζωη να χεις καλοπερνας δικιε μου  :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χαχαχχαχαχαχαχαχα παικτουρα εισαι μεγαλυτερη μορφη απο οτι νομιζα τελικα
παικτη μετα το γαμησι θες να φας και τα μπινελικια σου ε? Και την βαζεις να μαγειρευει???
χαχαχα και εγω μετα τα γαμησακια επαιρνα κατι σοκολατες τουμπανα και τις θεριζα
ε θες να φας κανα μπινελικι μετα ετσι να στρωσεις .

Πρωι πρωι σπιτι της.... στα ζεστα παπλωματακια ριχνεις τον πουτσο
και μετα σπιτικο φαγακι ε? α ρε παικτουρα ζωη να χεις καλοπερνας δικιε μου  :rockon:
Ε....μα...ναι...χαχαχα!!!Εκανε την μαλακια και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη στην μαγειρικη καταγεται απο τον Ελληνισμο της διασπορας!!!!...Και ετυχε μια μερα να ετομαζει πριν φυγω σουζουκακια νεοσμυρναιικα και της ειπα να τα δοκιμασω για να της πω ...την γνωμη μου!!!...Και ηταν καταπληκτικα!!!!..Καιρο ειχα να φαω σπιτικο φαγητο...τρωω συνεχεια εξω!!!..Γι' αυτο ειμαι σε μεγαλο διλημμα....να την αφησω...η...να παραμεινω...και να ειμαι ερασιτεχνης κερατας!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ε....μα...ναι...χαχαχα!!!Εκανε την μαλακια και μου ειπε οτι ειναι πολυ καλη στην μαγειρικη καταγεται απο τον Ελληνισμο της διασπορας!!!!...Και ετυχε μια μερα να ετομαζει πριν φυγω σουζουκακια νεοσμυρναιικα και της ειπα να τα δοκιμασω για να της πω ...την γνωμη μου!!!...Και ηταν καταπληκτικα!!!!..Καιρο ειχα να φαω σπιτικο φαγητο...τρωω συνεχεια εξω!!!..Γι' αυτο ειμαι σε μεγαλο διλημμα....να την αφησω...η...να παραμεινω...και να ειμαι ερασιτεχνης κερατας!!!!

xaxaxaxaxxaxa σωπα τυπε.... σε τραπεζοκαρεκλώνει και σε ντερλικώνει καλα ε?  :2funny: :2funny: :2funny:

πες της εισαι ΘΕΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ... ΘΕΑ ΘΕΑ... τα εκανες τα σουτζουκακια...

εγω θα ηθελα μια σπιτικη τυροπιτα... αλλα δεν κανει να τρωω απο αυτα πολυ  :(
τα ειχε με μπαχαρικα τα σουτζουκακια?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τι γινεται ρε παιδια???...Ολες αγαμητες ειναι αυτη την περιοδο??...Μπαινω για λιγο, στο προφιλ μου στο φατσοβιβλιο και γραφω....."Γιατι κουκλαρες μου, τοση κατηφεια???...Θα μας βαλλει απο κατω η οικονομικη κριση???.Πρεπει να συνεχισουμε να διαβαινουμε τις πυλες της αγριας ηδονης οπου και να τις συναντουμε!!!Μονο ετσι παραμενουμε ζωντανοι οργανισμοι...κανοντας σεξ"....Και δεν περνα λιγη ωρα και μου στελνουν δυο μπουρουχες π.μ!!!!..Καλα Βεγγος θα γινω....τι να πρωτοπρολαβω....τις δηλωμενες....η τις αδηλωτες???....χαχαχαχα!!!...Καλο σας βραδυ συναγωνιστες!!!!
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.461
Κριτικές
31
Like
12.145
Πόντοι
5.097
Τι γινεται ρε παιδια???...Ολες αγαμητες ειναι αυτη την περιοδο??...Μπαινω για λιγο, στο προφιλ μου στο φατσοβιβλιο και γραφω....."Γιατι κουκλαρες μου, τοση κατηφεια???...Θα μας βαλλει απο κατω η οικονομικη κριση???.Πρεπει να συνεχισουμε να διαβαινουμε τις πυλες της αγριας ηδονης οπου και να τις συναντουμε!!!Μονο ετσι παραμενουμε ζωντανοι οργανισμοι...κανοντας σεξ"....Και δεν περνα λιγη ωρα και μου στελνουν δυο μπουρουχες π.μ!!!!..Καλα Βεγγος θα γινω....τι να πρωτοπρολαβω....τις δηλωμενες....η τις αδηλωτες???....χαχαχαχα!!!...Καλο σας βραδυ συναγωνιστες!!!!
ελα ρε παιχτουρα μπηχτη  :rockon: μας ελειψες ρε αλανι  :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ελα ρε παιχτουρα μπηχτη  :rockon: μας ελειψες ρε αλανι  :rockon:
[move]Το διαδικτυο και η ζωη ειναι ενα τρενακι και ο Παιχτουρινος σε καθε σταση αλλαζει και βαγονακι!!![/move]Και εσεις μου λειψατε!!!!(οχι ολοι παντως...και χασω το γουστο μου, στο ειδος των ανθρωπων)!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τι γινεται ρε παιδια???...Ολες αγαμητες ειναι αυτη την περιοδο??...Μπαινω για λιγο, στο προφιλ μου στο φατσοβιβλιο και γραφω....."Γιατι κουκλαρες μου, τοση κατηφεια???...Θα μας βαλλει απο κατω η οικονομικη κριση???.Πρεπει να συνεχισουμε να διαβαινουμε τις πυλες της αγριας ηδονης οπου και να τις συναντουμε!!!Μονο ετσι παραμενουμε ζωντανοι οργανισμοι...κανοντας σεξ"....Και δεν περνα λιγη ωρα και μου στελνουν δυο μπουρουχες π.μ!!!!..Καλα Βεγγος θα γινω....τι να πρωτοπρολαβω....τις δηλωμενες....η τις αδηλωτες???....χαχαχαχα!!!...Καλο σας βραδυ συναγωνιστες!!!!
τι γινεται με την γκομενα τυπε?
σπρωχνεις?
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τι γινεται με την γκομενα τυπε?
σπρωχνεις?
Την δρομολογω να πηγαινω σπιτι της μια φορα,με δυο φορες την εβδομαδα!!!!....Θα την κρατησω για ενα διαστημα...μεχρι να την βαρεθω...συνηθως αυτα τα συμπτωματα, μου παρουσιαζονται μετα δυο μηνες γνωριμιας!!!...Αποφασισα οτι δεν ειναι ενδεδειγμενη για κατι το παραπανω!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Την δρομολογω να πηγαινω σπιτι της μια φορα,με δυο φορες την εβδομαδα!!!!....Θα την κρατησω για ενα διαστημα...μεχρι να την βαρεθω...συνηθως αυτα τα συμπτωματα, μου παρουσιαζονται μετα δυο μηνες γνωριμιας!!!...Αποφασισα οτι δεν ειναι ενδεδειγμενη για κατι το παραπανω!!!!
σωστα ξηγιεσαι τυπε :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σωστα ξηγιεσαι τυπε :rockon:
Ακολουθω την μοιρα μου....απο μικρος ενθουσιαζομουνα...αλλα μολις τις χορταινα....ελεγα στον εαυτο μου.."Μα ρε Παιχτουρα εισαι ο πανηλιθιος του Μολιερου να φορτωθεις κατι που το εχεις δοκιμασει,... εφορου ζωης"....Και συνεχιζα αλλου και δυστυχως, οσο θα ζω και οσο θα μου σηκωνεται....αυτο θα κανω...μου εχει γινει συνηθεια πλεον, να μην μπορω να κατσω σε μια γυναικα πλαι για διαστημα σημαντικο!!!!...Ισως να εχω φοβο!!!...Στην σοβαρη σχεση ενας αντρας στην ουσια χανει το πολυτιμοτερο αγαθο.....ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom