Νέα

Καθε συμβουλη χρησιμη!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

καντης και αφιερωση αυτο στο φβ, απο οτι βλεπω ειναι καλη και δε θα το παρει στραβα


ειναι ζεστο το αισθημα  :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τυπε διωξτην και συνεχισε αυτο που εκανες  :rockon:
Αυτο θα κανω, αλλα αφου συνεχισω οσο αντεχω με την ιδια να της δινω χαρα...γιατι της συγκεκριμενης, η μοναδικη χαρα ειναι να την πηδας συνεχεια και να τις γλυφεις το πλουσιο στηθος της!!!!!Μετα παραλληλα με τα στουντιακια μου, (καθοτι ειναι και δυσκολα οικονομικα οι εποχες,να δινω συνεχεια χρηματα), θα συνεχισω τα κονε μου και με αλλες δυο-τρεις "μπουρουχες", που εχω ηδη ετοιμες απο το φατσοβιβλιο για πηδημα!!!!            
τυπε θες να γινεις ερασιτεχνης κερατας? :grin:
αντε σε βλεπω και για επαγγελματια σε λιγο καιρο :grin:
χαχαχαχα....να γινω επαγγελαματιας κερατας ..χλωμο το βλεπω!!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δικε μου λυσαξε την στο καυλετο και οταν βαρεθεις κανε την πασα εδω να της δωσουμε το μουνι στην πλατη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αυτο θα κανω, αλλα αφου συνεχισω οσο αντεχω με την ιδια να της δινω χαρα...γιατι της συγκεκριμενης, η μοναδικη χαρα ειναι να την πηδας συνεχεια και να τις γλυφεις το πλουσιο στηθος της!!!!!Μετα παραλληλα με τα στουντιακια μου, (καθοτι ειναι και δυσκολα οικονομικα οι εποχες,να δινω συνεχεια χρηματα), θα συνεχισω τα κονε μου και με αλλες δυο-τρεις "μπουρουχες", που εχω ηδη ετοιμες απο το φατσοβιβλιο για πηδημα!!!!          
ετσι τυπε τωρα μιλας σωστα :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δικε μου λυσαξε την στο καυλετο και οταν βαρεθεις κανε την πασα εδω να της δωσουμε το μουνι στην πλατη
δικε μου λυσαξε την στο καυλετο και οταν βαρεθεις κανε την πασα εδω να της δωσουμε το μουνι στην πλατη
Μα αυτο θα κανω σε δυο μηνες το πολυ, που θα τα εχω φτυσει!!!!....Αλλα για να μην εχω καμμια ευθυνη εγω....θα της πω, οτι υπαρχει στο διαδικτυο ενα πολυ αξιολογο ερωτικο Ελληνικο site, που αν γινει μελος..... θα βρει την ευτυχια της!!!!!.......Τα υπολοιπα δικα σας!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μα αυτο θα κανω σε δυο μηνες το πολυ, που θα τα εχω φτυσει!!!!....Αλλα για να μην εχω καμμια ευθυνη εγω....θα της πω, οτι υπαρχει στο διαδικτυο ενα πολυ αξιολογο ερωτικο Ελληνικο site, που αν γινει μελος..... θα βρει την ευτυχια της!!!!!.......Τα υπολοιπα δικα σας!!!!!
τυπε αφου ειναι τοσο καυλιαρα οσο λες τραβα της καμια.....
....φωτο να παρουμε ματι
jerk1.gif
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305

Επισκέπτης
Τύπε , τη γυναίκα εμείς δεν την ξέρουμε,
αλλά αναφέρεις εσύ κάποια μειονεκτήματα.

Είναι 48 και συνομίληκή σου.Για παιδιά δεν κανει.
Έχει ήδη δικό της.Αν την παντρευτείς θα το φορτωθείς.
Και δικά σου δεν θα κάνεις ποτέ.
Αν είναι να φας το πακέτο των παιδιών,
να έχουν το δικό σου dna , όχι άλλων .

Τώρα για να την έχεις λίγο καιρό
όλα καλά, αν περνάς καλά.
Αλλά αν είναι να κάνεις κάτι σοβαρό
καλύτερα να χτυπήσει καμία 38- ...
Χαλαρά βρίσκεις ...
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.107
Πόντοι
3.556
Σε σκέφτομαι όταν χεεεεεεεεεεεζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τέλειο!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Που να επαιρνα χαμπαρι αμεσως,.... οτι η παιδεια της ειναι να καθεται πανω σε οτι βρισκεται σηκωμενο....χαχαχα!!!!).Να μην σας τα πολυγραφω πηγα το πρωι και το βιβλιο που της δωρισα ηταν του Αρτουρ Σοπενχαουερ(Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ)με την προσδοκια μπας και αποφυγω το πηδημα και το ριξουμε στην συζητηση...χαχαχα!!!Η αντιδραση της...Ελα να σου μαθω εγω ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ...και μου ορμησε!!!!//.....Τετοια λυσσαρα δεν εχω ξαναπετυχει....σημερα σιγουρευτηκα...ηδη εχω τηλεφωνησει σε ενα φιλο μου να ελθει το Σ/Κ να την παρτουζαρω!!!!!

Πέτυχες πηγή..... εεεεε, μήτρα ήθελα να πω! Κάρφωνέ την μέχρι να τον ματώσεις!!!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ολοι μας καπου θελουμε ενα λιμανι...αλλα καποιοι που εχουν ζησει εντονα και με ποικιλια στην ζωη τους...ισως αυτο το λιμανι της "Ιθακης" τους, δεν το βρουν ποτε και ειναι καταδικασμενοι συνεχεια να ακολουθουν τις "Κιρκες" που τους παρουσιαζονται στην Οδυσσεια της διαδρομης τους!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
σημασια εχει το ταξιδι
οχι η ιθακη

παντως δυνατο αυτο που εγραψες  ;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
σκεφτομουνα ρε φιλε οτι ολοι εμεις εδω
τουλαχιστον οι περισσοτεροι
εχουμε περιπου το ιδιο "προβλημα":

εχουμε δυσανεξια στο συναισθηματικο δεσιμο
με μια γυναικα , και εναν εθισμο στην
ελευθερη σεξουαλικη εκτονωση


τι να πω ,

συνεχισε , και οταν δεις οτι
ολη αυτη η ιστορια σε "δεσμευει"
καντηνα πλαγιως...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
σκεφτομουνα ρε φιλε οτι ολοι εμεις εδω
τουλαχιστον οι περισσοτεροι
εχουμε περιπου το ιδιο "προβλημα":

εχουμε δυσανεξια στο συναισθηματικο δεσιμο
με μια γυναικα , και εναν εθισμο στην
ελευθερη σεξουαλικη εκτονωση
τι να πω ,

συνεχισε , και οταν δεις οτι
ολη αυτη η ιστορια σε "δεσμευει"
καντηνα πλαγιως...
Ετσι....δυσανεξια στο συναισθηματικο δεσιμο.....καλα το γραφεις!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom