Νέα

Καθε συμβουλη χρησιμη!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Παίχτουρα, 48 χρονών είναι πολύ μεγάλη, κάντην με ελαφριά !!!  :rockon:
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Καθε πρωι που παει ο γιος της ειναι 8 χρονων σχολειο με παιρνει τηλεφωνο και πηγαινω σπιτι της...δεν αντεχω αλλο!!!Εγω την ερωτευτηκα για την τρυφεροτητα της και την καλοσυνη της....αλλα ειναι μητρα η γυναικα θελει συνεχεια πουτσο...αναγκαστηκα σημερα και της τηλεφωνησα και τις ειπα οτι γλυστρησα απο την σκαλα και στραμπουληξα το ποδι μου....για να την αποφυγω ορισμενες ημερες...

Η πούτσα δεν είναι κακό πράγμα. Άλλωστε τη δόξα πολλοί εμίσησαν την πούτσα όμως ουδείς.Όλο το θέμα είναι να κρατά την τρύπα της κλειστή απ' τα καβλιά τα ξένα
καβλιά που αν τα ένωνε για να τα κάνει ένα
κι αυτό το ένα το καβλί στην τρύπα της να χώσει
και πάλι δεν της έφτανε για να την ξεκαβλώσει
 

redrocket

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
3
Πόντοι
1
καλά στο inbox του παίχτουρα πρέπει να γίνεται τις πουτάνας τώρα από κόσμο που ζητά τηλέφωνο και φουμπου της εν λόγω νυμφομανούς(?)

παίχτουρα σου μίλησε για παλιές σχέσεις της και κερατώματα? Αν παραδέχτηκε πως έχει κερατώσει άλλους τότε είναι ειλικρινής αλλά θα φοβάσαι ότι θα το φας και εσύ. Αν πάλι λέει όχι, εσύ σύμφωνα με αυτά που έχεις δει θα σε τρώει η αγωνία μόνιμα -κάτι το οποίο συμμερίζομαι.

όπως και να έχει, καλή τύχη  και αν τη σουτάρεις κάντην πάσα σε εμένα και όχι στους άλλους! 
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μου τηλεφωνησε σημερα μετο που εφυγε ο μικρος για σχολειο στις 8.οο π.μ και μου ειπε να παω σπιτι της και να αφησω τις μαλακιες οτι στραμπουληξα το ποδι μου!!!!Στροφαρω αμεσως και της λεω θα ελθω κουκλιτσα μου,.. εγω σου το ειπα οτι στραμπουληξα το ποδι μου, για να μην με περασεις για κανενα πεινασμενο και αχορταγο του σεξ!!!!(Το μεταφερα το προβλημα σε μενα!!!!Τι να κανω???...Να πω στην καργιολα οτι με εχει στειλει στα φαρμακεια να ψαχνω για τονωτικα και βιταμινες???)..Και λαμβανω την αποκριση...Ετσι θελω τον αντρα πλαι μου!!!.με το που το ακουω λεω στον εαυτο μου δεν μπορει να ειναι ετσι...αφου διεκρινα ωραια και σπανια σημεια στον χαρακτηρα της,.... θα παω και θα εχω μαζι μου και ενα δωρο,που το ειχα σπιτι μου αγορασει να της το προσφερω, μια απο τις επομενες μερες επειδη μου ειπε οτι της αρεσει το διαβασμα οταν πρωτομιλησαμε στο φατσοβιβλιο(αυτος ηταν και ο λογος που μου αρεσε η τυπισσα,οτι διεκρινα οτι ειναι ανθρωπος με παιδεια!!!!Που να επαιρνα χαμπαρι αμεσως,.... οτι η παιδεια της ειναι να καθεται πανω σε οτι βρισκεται σηκωμενο....χαχαχα!!!!).Να μην σας τα πολυγραφω πηγα το πρωι και το βιβλιο που της δωρισα ηταν του Αρτουρ Σοπενχαουερ(Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΚΙΟ)με την προσδοκια μπας και αποφυγω το πηδημα και το ριξουμε στην συζητηση...χαχαχα!!!Η αντιδραση της...Ελα να σου μαθω εγω ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ...και μου ορμησε!!!!//.....Τετοια λυσσαρα δεν εχω ξαναπετυχει....σημερα σιγουρευτηκα...ηδη εχω τηλεφωνησει σε ενα φιλο μου να ελθει το Σ/Κ να την παρτουζαρω!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ε τυπε... νταξει εχεις αρχισει και με απογοητευεις.
Δεν ξερεις να ξενερωνεις τις γυναικες  :S
ουτε καν της εριξες ενα ακυρο...

Ενα θα σου πω... ειμαι ο μονος ή εστω παιζει να ειμαι απο τους μονους
που μου την έπεφταν γκομενες και κατάφερνα να τις ξενερώνω  :2funny: :2funny: :2funny:
τι η τεχνη του να εχεις παντα δικιο ρε τυπε? τι ειναι αυτα ?  :S
αντι να της πας καναν μακιαβελλι να δει την ΩΜΗ πραγματικοτητα... αντι να της πεις
πως δεν εισαι το τσιρακι που θα την παιρνεις με το καλο και δεν θα της λες αυτα που θελει να ακουσει
με σκοπο να την πηδηξεις κτλπ. Τυπε δεν βλεπω να ξεκολαει ευκολα η γκομενα
γιατι μπορει να εισαι ο ναμπερ ουαν στο στοιχημα και τις προβλεψεις αλλα καφρος δεν μπορεις να γινεις
ουτε κυνικος οπως εγω. Και αυτο ειναι το κρισιμο κλειδι στην υποθεση.

Το κλειδι ειναι ένα στοιχειο που διαφοροποιει την κατάσταση και τα πάντα κρινονται απο αυτο
οπως τα κλειδια στην κρυπτογραφηση που την διαφοροποιουν απο την διαδικασια της κωδικοποιησης στην πληροφορικη. Εσυ δεν το εχεις αυτο δυστυχως.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χαχαχαχ μου την επεφταν γκομενες και πετυχαινα να τις ξενερωσω
και εσεις προσπαθειτε να μην τις ξενερώνετε??? ρε τι παιδακια ειστε εσεις ρε!
Αφηστε το ειστε μικροι ακομα....  :2funny:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
χαχαχαχ μου την επεφταν γκομενες και πετυχαινα να τις ξενερωσω
και εσεις προσπαθειτε να μην τις ξενερώνετε??? ρε τι παιδακια ειστε εσεις ρε!
Αφηστε το ειστε μικροι ακομα....  :2funny:
Καλά οτι είμαστε μικροί,είμαστε..αλλά λύσε μου μια απορία!


Γιατί προσπαθούσες να τις ξενερώσεις? :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
σημερα σιγουρευτηκα...ηδη εχω τηλεφωνησει σε ενα φιλο μου να ελθει το Σ/Κ να την παρτουζαρω!!!!!
και γω σημερα με αυτο σου το ποστ και αυτην την φραση σιγουρευτηκα .....οτι εισαι ο αληθινος, ο δικος μας ο παιχτουρας.....ο γαμιας του ΟΠΑΠ...... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Φίλε Παίχτουρα κάνε υπομονή : καμιά σχέση δεν κρίνεται στην εβδομάδα.
Δώσε λίγο χρόνο στην σχέση, τουλάχιστον ένα δίμηνο, να γνωριστείτε καλύτερα και μετά αποφασίζεις, άλλωστε καλά περνάς για τώρα.
Απλά να πω πως αν στην σχέση υπάρχει το στοιχείο της "λύπησης" που αναφέρεις, αυτό σημαίνει πως μάλλον δεν έχει μέλλον, δεν μπορεί να "λυπάσαι" και να είσαι μαζί με κάποιαν για πάντα... Με εννοείς φαντάζομαι... Από την άλλη μιας και η κυρία είναι εύκολη στις σχέσεις γιατί να την λυπάσαι; Θα βρει αλλού αγκαλιά και εύκολα, μιας και είναι και δικτυωμένη…
Επίσης το γεγονός ότι είναι «συνομήλικη» και έχει και παιδί είναι αρνητικά στοιχεία γιατί σύντομα θα πάψει να σου αρέσει εμφανισιακά (και ας κάνει και παπάδες) και από την άλλη έχει μόνιμη και ουσιαστική δέσμευση με το παιδί που θα πρέπει να την αποδεχτείς και αντίστροφα, κάτι όχι εύκολο. Στα δύσκολα έπεσες, καλές αποφάσεις.
Ετσι το σκεφτομαι και μαλλον θα σπασω, αφου ομως την παρτουζαρω με ενα φιλαρακι μου, απο τον Ωροπο!!!Μετα ας την παρει αυτος...που ειναι και αυτος σεξομανης!!!Στο Δογμα μου.... παραμενω πιστος και ακλονητος...αν θελω σεξ το βρισκω στα στουντιο!!!....Ειπα να κανω μια προσπαθεια να δημιουργησω κατι,απο το φατσοβιβλιο την πετυχα,..αυτη την εποχη σχεδον ολες οι Ελλε-ει-νιδες ψαχνονται....αλλα για να κανω σταθερη σχεση θα μετρησω αλλα και οχι το σεξ!!!!Τεσπα ειμαι ατυχος στις γυναικειες επιλογες μου!!!!Δεν μπορω σε ολα να ειμαι καλος!!!!....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
και γω σημερα με αυτο σου το ποστ και αυτην την φραση σιγουρευτηκα .....οτι εισαι ο αληθινος, ο δικος μας ο παιχτουρας.....ο γαμιας του ΟΠΑΠ...... :rockon: :rockon: :rockon:
Καλως σε ξαναβρισκω "gl".... :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
χαχαχαχ μου την επεφταν γκομενες και πετυχαινα να τις ξενερωσω
και εσεις προσπαθειτε να μην τις ξενερώνετε??? ρε τι παιδακια ειστε εσεις ρε!
Αφηστε το ειστε μικροι ακομα....  :2funny:
Σωστη η αποψη σου!!Μα καλε μου φιλε...η συγκεκριμενη δεν ξενερωνει.....ειναι νυμφομανα....το μονο καλο που μπορει να της κανει καποιος... ειναι να την πηδαει συνεχεια!!!Εγω δεν μπορω πλεον...εχω και καποια ηλικια..αλλα να ξενερωσει με τιποτα....θελει συνεχεια πουτσα!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Σωστη η αποψη σου!!Μα καλε μου φιλε...η συγκεκριμενη δεν ξενερωνει.....ειναι νυμφομανα....το μονο καλο που μπορει να της κανει καποιος... ειναι να την πηδαει συνεχεια!!!Εγω δεν μπορω πλεον...εχω και καποια ηλικια..αλλα να ξενερωσει με τιποτα....θελει συνεχεια πουτσα!!!!!!!!!! :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :rolleyes:
......εγω περιμένω την συνέχεια της ιστορίας , είμαι σίγουρος οτι θα γίνει δημοφιλέστατο αυτό το θρέντ  :rockon: :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny: :2funny: :rolleyes:
......εγω περιμένω την συνέχεια της ιστορίας , είμαι σίγουρος οτι θα γίνει δημοφιλέστατο αυτό το θρέντ  :rockon: :cheesy:
Το δυστυχες ειναι οτι ειναι αληθινη ιστορια που βιωνω καποιες μερες τωρα και ηδη καποια πραγματα που μου γραψατε με βοηθουν..... στο να σχηματισω την τελικη μου αποφαση!!!!Ολοι μας καπου θελουμε ενα λιμανι...αλλα καποιοι που εχουν ζησει εντονα και με ποικιλια στην ζωη τους...ισως αυτο το λιμανι της "Ιθακης" τους, δεν το βρουν ποτε και ειναι καταδικασμενοι συνεχεια να ακολουθουν τις "Κιρκες" που τους παρουσιαζονται στην Οδυσσεια της διαδρομης τους!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιχταρα παιχτουρα το προβλημα ειναι να μν πηδαμε καθολου,οχι να πηδαμε πολυ.
εσυ βρηκες γυναικα να πηδας πολυ κ τη κανεις με γοργα?
δν σε καταλαβαινω.. :headbang:
χορτασε τη λοιπον για καποιο διαστημα που εσυ κρινεις αρκετο,κ μετα σπρωχτη σε κανενα φιλαρακι
για να ευχαριστηθουν ολοι...
εν τω μεταξυ ποιος λεει οτι δν μπορεις ταυτοχρονα να πηγαινεις κ σε στουντιο
αν γουσταρεις...
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Το δυστυχες ειναι οτι ειναι αληθινη ιστορια που βιωνω καποιες μερες τωρα και ηδη καποια πραγματα που μου γραψατε με βοηθουν..... στο να σχηματισω την τελικη μου αποφαση!!!!Ολοι μας καπου θελουμε ενα λιμανι...αλλα καποιοι που εχουν ζησει εντονα και με ποικιλια στην ζωη τους...ισως αυτο το λιμανι της "Ιθακης" τους, δεν το βρουν ποτε και ειναι καταδικασμενοι συνεχεια να ακολουθουν τις "Κιρκες" που τους παρουσιαζονται στην Οδυσσεια της διαδρομης τους!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

...etsi , ...σε καταδικάζουμε να πηδάς "Κιρκες" μεχρι τα βαθειά    :humpleg: γεράματα :2funny: :2funny:

Τ α λιμάνια, ενέχουν και κινδύνους άσε που τα τρώει κ υγρασία :rockon: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Καλά οτι είμαστε μικροί,είμαστε..αλλά λύσε μου μια απορία!


Γιατί προσπαθούσες να τις ξενερώσεις? :huh:

Για διαφορετικους λογους την καθεμια! Μια που θυμαμαι ... καταρχην ηθελε
σχεση με εμενα οπως ελεγε αλλα εκανε το λαθος να μου πει πως υπηρξαν και 1-2 στην ζωη της
που πηδηχθηκε χωρις να εχει σχεση μαζι τους κατα τα αλλα αυτη πηδιοταν μονο μεσα σε σχεσεις  :jerking:

Ειμαι λιγο στενομυαλος για να δεχθω οτι καποια με ειδε και τρελαθηκε και θελει μαζι μου να κανει σχεση ενω με τους αλλους απλα επαιζε. Τι ειμαι εγω μαλακας? Να πηδηχθει και μαζι μου χωρις σχεση και βλεπουμε  :2funny: :2funny: :2funny: καλα δεν ηταν μονο αυτο βεβαια... ηταν και αλλα. Ηθελε να βγαινουμε ή να βρισκομαστε εστω 2-3 φορες την εβδομαδα... ενω εγω της ειχα πει για 1 που έμενε και μακρυα.

Μετα αρχισε να με νευριαζει θεωρωντας πως οσοι μιλανε σε γκομενες στο δρομο ακομη και ευγενικα ειναι πεφτουλες. Εκει ηταν η φραση κλειδι... απο εκει την αντιπαθησα... δεν γινεται να τα λεει σε μενα αυτα που εχω τοσες αναμνησεις απο καμακια και με φιλαρακια αλλα και μονος μου. Και αρχισα να φορτωνω τοτε και να της λεω ποσες φορες την εχω πεσει σε γκομενες σε τρενα... λεωφορεια.... σε καφετεριες παντου. (Την αληθεια της ειπα βεβαια)

Και απο τοτε εκοψε και αυτη. Στα αρχιδια μου δεν θα γλειψω προκειμενου να γαμησω οποια προσβαλλει τις αξιες και τα αγαπημενα μου χομπι τιμωρειται γιατι οτι κανει ο ΜΠολντεμορτ οταν το κανει το ΚΑΝΕΙ με την ΨΥΧΗ ΤΟΥ!

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Οταν εγω χωνομουν μεσα στο κλαμπ και πηγαινα απο την μια μπαρα στην αλλη
στα χυμα και μονος μου για να ζητησω απο την παντελως αγνωστη γκομενα να χορεψει μαζι μου
ολες αυτες ειτε ηταν στο φεησμπουκ ειτε παρακαλουσαν καμια κολλητη τους
να τους γνωρισει κανα καλο παιδι... ναι ναι αυτες που λενε πεφτουλες οσους πανε
να μιλησουν σε καμια γκομενα εκτος... τα τσιρακια των κοινων παρεων... αν δεν εισαι κοινη παρεα μου
δεν σου μιλαω χαχαχαχα ναι καλα ο μπολντεμορτ τα ανατρεπει αυτα... ειμαι κακο σκουντι!

Ελευθερια παντου... κατω οι ΚΛΕΙΣΤΟΙ ΚΥΚΛΟΙ.

-Ελευθερια στις γκομενες
-Ελευθερια στα καμακια
-Ελευθερια στον ΚΩΔΙΚΑ
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
...etsi , ...σε καταδικάζουμε να πηδάς "Κιρκες" μεχρι τα βαθειά    :humpleg: γεράματα :2funny: :2funny:

Τ α λιμάνια, ενέχουν και κινδύνους άσε που τα τρώει κ υγρασία :rockon: :2funny: :2funny:
χαχαχα......απλα εγραψες!!!! :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ειμαι 48 χρονων εχω κανει αμετρητες σχεσεις ξεπετας στην ζωη μου, αλλα ελαχιστες φορες σταθερες σε χρονικη διαρκεια.Περισσοτερο αναλωθηκα και δεν το μετανοιωσα μεχρι σημερα να πηγαινω σε διαφορα μπουρδελλα στην ζωη μου ειτε αυτα λεγονται μασαζ...ειτε στουντιο....ειτε και εγω δεν ξερω τι!!!!Δεν μπορω να κανω σταθερη σχεση με γυναικα,...νοιωθω οτι ειμαι εξω απο τα νερα μου!!!Δεν μπορω να μεινω σε διαρκεια με καμμια τους, γιατι δεν τις υπολογιζω σε αλλα πραγματα εκτος του πηδηματος!!!...Ειναι τωρα μια εβδομαδα που εχω βγει με μια συνομιληκη μου, (απο το φατσοβιβλιο η γνωριμια) και νοιωθω ετωτευμενος!!!...Εχει καλη ψυχη και ομορφη στην εμφανιση!!!.Φοβαμαι να το συνεχισω, μην την πληγωσω!!!...Συναμα ομως, μου την δινει γιατι με εχει συμπαθησει αφανταστα σε συντομο χρονικο διαστημα σε σημεο που να νομιζω οτι ειναι χαζουλα!!!Με δεχεται οπως ειμαι...τις εχω πει, οτι πηγαινω και στον αγοραιο ερωτα και δεν την ενοχλει(ετσι τουλαχιστον προς το παρον)!!!!..Δεν την εχω πιασει ακομα πουθενα φαουλ,..... ειναι οπως θα ηθελα μια γυναικα πλαι μου...γι αυτο και την ερωτευτηκα!!!θα ηθελα την συμβουλη σας!! .....Να την κανω οσο ειναι νωρις, μην χασω στο μελλον την μπαλα και με εξουσιαζει????....Σας ευχαριστω για τις οποιες απαντησεις μου γραψετε.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
τυπε διωξτην και συνεχισε αυτο που εκανες  :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Μια και σας παρουσιαζω το προβλημα μου....να σας το παρουσιασω καλυτερα....την εχουν πηδηξει κι αλλοιδυο γνωστοι μου στο φατσοβιβλιο...και οτι μου ειπαν αυτα διαπιστωσα...οτι ειναι ψυχουλα δεν κοιταει να σε εκμεταλλευτει,δηλαδη να την βγαλεις εξω και να την κερασεις,αμα της το παιξεις ωραιο μπλα-μπλα..την πηδας αμεσως!!!....αλλα θελει συνεχεια πουτσα...και αυτο ειναι που με κωλυει....αν κανω σοβαρη σχεση μην με κανει κερατα!!!!
τυπε θες να γινεις ερασιτεχνης κερατας? :grin:
αντε σε βλεπω και για επαγγελματια σε λιγο καιρο :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom