Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
σημερινη βολτα σε Στουρναρη 63
αρκετα κοριτσια διαλεξα Νατασα ψηλη ρωσιδα καλο κορμι αλλα κρυα κατασταση...βυζια σιλικονατα
αλλα φαινονται οτι ειναι ψευτικα, συμπεριφορα αντε να τελειωνουμε , μασαζ αστο καλυτερα.
ζηταει για τα εξτρα εκτοσ συναγωνισμου χρηματα για να τα αποφυγει οποτε αρνητικο...
σορρυ
στα θετικα καλο κορμι ωραια ποδια και ωραια θεα στα 4
με μενα παντως οχι ξανα ειδικα σημερα οπως ειναι το εβδομηνταρι δυσκολο!!!
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Προ ημερών με ενημέρωσε κάποιος για μια Ελένη που ήταν στην πόρτα.
Η περιγραφή μοιάζει με την Ελένη τη Γεωργιανή. Ξέρει κανείς τίποτα;

Κυκλοφορεί μια Ελένη Βουλγάρα, κοντούλα με ξανθό μαλλί και ωραίο μπούστο.
Όμως είναι νεα στο μαγαζί (και την Ελλάδα - 5 μήνες) για να ανοίγει πόρτα.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Την πηρα πριν 2 εβδομάδες - μέτρια κατάσταση
 

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
σημερινη βολτα σε Στουρναρη 63
αρκετα κοριτσια διαλεξα Νατασα ψηλη ρωσιδα καλο κορμι αλλα κρυα κατασταση...βυζια σιλικονατα
αλλα φαινονται οτι ειναι ψευτικα, συμπεριφορα αντε να τελειωνουμε , μασαζ αστο καλυτερα.
ζηταει για τα εξτρα εκτοσ συναγωνισμου χρηματα για να τα αποφυγει οποτε αρνητικο...
σορρυ
στα θετικα καλο κορμι ωραια ποδια και ωραια θεα στα 4
με μενα παντως οχι ξανα ειδικα σημερα οπως ειναι το εβδομηνταρι δυσκολο!!!
Μήπωςδεν πήρες τη Νατάσα;
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
εχει πετυχει κανεισ την τζουλη τωρα τελευταια?
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μήπωςδεν πήρες τη Νατάσα;

Ξερω πολυ καλα τι πηρα γιατι το πληρωσα. το ονομα ειναι βεβαιο οπως και οι υπηρεσιες....
αν δεις δεν γραφω ουτε πολλα, βασικα οτι χρειαζεται να ξερει κανεις.
Σιγουρα υπαρχουν αλλοι συναγωνιστες που την βρισκουν διαφορετικα δεν ειναι δυνατον να
ταιριαζουν ολοι με ολες, εγω γραφω για τον εαυτο μου και την δικη μου εμπειρια...
Αν μαζευτουν πολλεσ σαν και αυτη ασ αξιολογηθουν αναλογως αν οχι θεωρησε το ως μεμωνομενο
περιστατικο και οτι η κορασιδα επεστρεψε στο σωστο δρομο....
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
πεμπτη η σαββατο ετοιμαζω εξορμηση με φιλο εκτος χωρου.λεω να κινηθω κοντα στο πολυτεχνειο. εχω παει μονο με ζανα απο αυτη την περιοχη. μπορειτε να με συμβουλεψετε για κατι καλο μην ξευτιλιστω στον ανθρωπο η μηπως να τον ριξω πανω στην ζανα για σιγουρια. αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι ο φιλος μου γερνει προς πιπινι μερια
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Τι λέει, Λιζα ή Χριστίνα?
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Κυκλοφορεί μια Ελένη Βουλγάρα, κοντούλα με ξανθό μαλλί και ωραίο μπούστο.
Όμως είναι νεα στο μαγαζί (και την Ελλάδα - 5 μήνες) για να ανοίγει πόρτα.

Την είχα πάρει τη τελευταία φορά που πέρασα παρακινούμενος από το στήθος της που είναι όντως καλό. Κατα τα άλλα
κοντούλα με πιασιματάκια. Στο κυρίως πιάτο απλά διεκπεραιωτική, τίποτα σπουδαίο. Επίσης έχει το κακό ότι δε ξέρει καλά
ελληνικά (ούτε αγγλικά ) και δε πολυ καταλαβαίνει τί της λες. Προσωπικά δε θα τη ξανάπαιρνα.
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
χτες το πρωί πήρα την Χριστίνα.
Το μασάζ αν και το δεν περίμενα ήταν ανεκτικό.
Μετά στο κυρίως πιάτο ήταν μια χαρά.
 

Thanasis B

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Χριστινα ειναι για οσους αρεσουν οι στρομπουλες...
βεβεαια εχει μικρο βυζι αλλα σφιχτη παντου απο υπηρεσιες ειναι καλη, δεκτικη
σιγουρα οχι ενα χαμενο 70αρι...
εμενα παντως με ευχαριστησε.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Χθες πέρασα από το κατάστημα και τίμησα τη Λίζα.
Αν και στην αρχή ήταν διστακτική επειδή δε με γνώριζε, επειδή τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά, όσο πέρναγε η ωρα χαλάρωνε όλο και περισσότερο.
Γενικά πρόκειται για πολύ γλυκιά παρουσία, που αν και δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο ούτε κατατάσσεται στις μουνάρες, περνάς μαζί της άνετα και παρα πολύ καλά.
Της το ζήτησα και ξεκινήσαμε ανάποδα, δλδ κατευθείαν στο ψητό όπου άρχισε με καλαμάκι μετά σκούφου (γενικά το χει) και συνεχήσαμε στο κυρίως πιάτο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση αίναι ότι είναι μυρωδάτη και της αρέσει το άθλημα. Στα πολύ θετικά της είναι ότι είναι υπομονετική και σου βγάζει μια ευχάριστη αυρα.
Για μένα που δεν πάω σε στούντιο αλλά προτιμώ τα μασατζίδικα, το μασαζάκι που ακολούθησε ήταν άνω του μετρίου και αρκετή ωρίτσα.
Αφού ολοκληρώθηκε το μασαζάκι της ζήτησα και 2ο γύρο όπου χαλαρή πια, μου έκανε τρελό καλαμάκι και μου έδωσε πολύ ζουμερή μπριζολίτσα.

Υ.Γ. Γενικά, εκτός από αυτές που ξέρω, διαλέγω κοπέλες διαβάζοντας τις κριτικές του φόρουμ. Μια φορά πήγα ετσι και έπεσα σε ξεπέτα. Για τον λόγο αυτό παρακαλώ βάλτε κριτικές επειδή βοηθούν όλους του συναθλητές. Βέβαια μέσα σε αυτές θα υπάρχουν και προμότορες, αλλά παληκάρια ΦΑΙΝΕΣΤΑΙ....
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Ξερω πολυ καλα τι πηρα γιατι το πληρωσα. το ονομα ειναι βεβαιο οπως και οι υπηρεσιες....
αν δεις δεν γραφω ουτε πολλα, βασικα οτι χρειαζεται να ξερει κανεις.
Σιγουρα υπαρχουν αλλοι συναγωνιστες που την βρισκουν διαφορετικα δεν ειναι δυνατον να
ταιριαζουν ολοι με ολες, εγω γραφω για τον εαυτο μου και την δικη μου εμπειρια...
Αν μαζευτουν πολλεσ σαν και αυτη ασ αξιολογηθουν αναλογως αν οχι θεωρησε το ως μεμωνομενο
περιστατικο και οτι η κορασιδα επεστρεψε στο σωστο δρομο....

ΤΗΑΝΑSIS B....εχεισ PM...ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Χθες πέρασα από το κατάστημα και τίμησα τη Λίζα.
Αν και στην αρχή ήταν διστακτική επειδή δε με γνώριζε, επειδή τα Ελληνικά της είναι πολύ καλά, όσο πέρναγε η ωρα χαλάρωνε όλο και περισσότερο.
Γενικά πρόκειται για πολύ γλυκιά παρουσία, που αν και δεν έχει τίποτα το ιδιαίτερο ούτε κατατάσσεται στις μουνάρες, περνάς μαζί της άνετα και παρα πολύ καλά.
Της το ζήτησα και ξεκινήσαμε ανάποδα, δλδ κατευθείαν στο ψητό όπου άρχισε με καλαμάκι μετά σκούφου (γενικά το χει) και συνεχήσαμε στο κυρίως πιάτο. Αυτό που μου έκανε εντύπωση αίναι ότι είναι μυρωδάτη και της αρέσει το άθλημα. Στα πολύ θετικά της είναι ότι είναι υπομονετική και σου βγάζει μια ευχάριστη αυρα.
Για μένα που δεν πάω σε στούντιο αλλά προτιμώ τα μασατζίδικα, το μασαζάκι που ακολούθησε ήταν άνω του μετρίου και αρκετή ωρίτσα.
Αφού ολοκληρώθηκε το μασαζάκι της ζήτησα και 2ο γύρο όπου χαλαρή πια, μου έκανε τρελό καλαμάκι και μου έδωσε πολύ ζουμερή μπριζολίτσα.

Υ.Γ. Γενικά, εκτός από αυτές που ξέρω, διαλέγω κοπέλες διαβάζοντας τις κριτικές του φόρουμ. Μια φορά πήγα ετσι και έπεσα σε ξεπέτα. Για τον λόγο αυτό παρακαλώ βάλτε κριτικές επειδή βοηθούν όλους του συναθλητές. Βέβαια μέσα σε αυτές θα υπάρχουν και προμότορες, αλλά παληκάρια ΦΑΙΝΕΣΤΑΙ....

φίλε, την πήρες 2 φορές ?
πόσο σου πήγε το μαλί ?
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
περασα ρε παιδια σημερα το πρωι απο κει, τι μπαζα ηταν αυτα??? ουτε τα ονοματα δεν συγκρατησα ,καλα πως δουλευουν!!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom