Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Αγαπητοί μου, εδώ και κάποιες εβδομάδες δεν μπορώ να βρώ την Λάουρα  :(, και όπως μου είπε η (ευγενική όπως πάντα) κ. Καίτη μάλλον διέκοψε.
Η εν λόγω κορασίδα με έχει μαγέψει (καιρό τώρα). Οποιος γνωρίζει κάτι, ένα σημείο επαφής, κάποια πληροφορία, σας παρακαλώ να την μοιραστείτε μαζί μου έστω και σε πμ!
ξαφνικα εξαφανιστηκε αυτη
 

CAZODURO36

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
Like
2
Πόντοι
0
Να συμπληρώσω οτι στα + παραμένει η οικονομική πολιτική του καταστήματος, στα - το περιορισμένο ρόστερ.
ειχε τρεις κοπελες δυο παλιες και μια καινουργια την Αναστασια απο Ουκρανια , γυρω στα 30 με πιασιματακια μετριο αναστημα , με χαλαρωσε με ενα μασαζακι αρκετο καλο αλλα κυριως με το τελειωμα που εγινε με τρελλη πιπα 
 

vroutos99

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
286
Like
2
Πόντοι
1
ειχε τρεις κοπελες δυο παλιες και μια καινουργια την Αναστασια απο Ουκρανια , γυρω στα 30 με πιασιματακια μετριο αναστημα , με χαλαρωσε με ενα μασαζακι αρκετο καλο αλλα κυριως με το τελειωμα που εγινε με τρελλη πιπα 
και αν της ριξεις ενα γλυψιματακι και την φιαξεις θα σε ρουφηξει ολοκληρο  :2funny: :2funny:
 

gmil

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί μου, εδώ και κάποιες εβδομάδες δεν μπορώ να βρώ την Λάουρα  :(, και όπως μου είπε η (ευγενική όπως πάντα) κ. Καίτη μάλλον διέκοψε.
Η εν λόγω κορασίδα με έχει μαγέψει (καιρό τώρα). Οποιος γνωρίζει κάτι, ένα σημείο επαφής, κάποια πληροφορία, σας παρακαλώ να την μοιραστείτε μαζί μου έστω και σε πμ!

Δεν έχει κανένας σας κάποιο νέο για την Λάουρα? Μήπως έπιασε δουλειά σε άλλο μαγαζί, ή άλλαξε τρόπο εργασίας, ή μήπως ξενιτεύτηκε, ....?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Καίτη καλημέρα ξέρω ότι βλέπεις το φόρουμ
Είμαι παλιός καλός σου φίλος και θέλω να βρω τροπο να τα ξαναπούμε
Κώστας αν σου θυμίζει κάτι ...... Από Καλλιθεα είμαστε γνωστοί
Στείλε μου πμ σε παρακαλώ ...
Κωστα εχεις pm μπορω να σε βοηθησω
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ας παραθέσω μια συνολική ενημέρωση απο τις επισκέψεις μου το τελευταίο τρίμηνο. Ρόστερ απ' όσο θυμάμαι Αναστασία με την απίστευτη πίπα, η οποία όμως είναι λίγο Μπαμπάτσικη για τα γούστα μου, παρ' όλα αυτά τιμήθηκε δυο φορές λόγω του απίστευτου κλαρίνου. Στο σεξ μέτρια πράγματα στ μασάζ πολύ καλή. Αντριάνα (απο τα παλιά η πετιτ αδυνατούσα) οκ δεν τρελάθηκα ευγενική και επικοινωνιακή με καλό μασάζ, λίγο μαγκωμένη. Χριστίνα (επίσης απο τα παλιά - Ελληνίδα) έχει ακριβώς το σώμα που μου αρέσει με πολύ καλές υπηρεσίες , την επισκέφθηκα δις με πολύ καλές εντυπώσεις. Κάτι άλλο δεν έχω να αναφέρω. Ελπίζω να βοήθησα καλό καλοκαίρι.
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές. Ας παραθέσω μια συνολική ενημέρωση απο τις επισκέψεις μου το τελευταίο τρίμηνο. Ρόστερ απ' όσο θυμάμαι Αναστασία με την απίστευτη πίπα, η οποία όμως είναι λίγο Μπαμπάτσικη για τα γούστα μου, παρ' όλα αυτά τιμήθηκε δυο φορές λόγω του απίστευτου κλαρίνου. Στο σεξ μέτρια πράγματα στ μασάζ πολύ καλή. Αντριάνα (απο τα παλιά η πετιτ αδυνατούσα) οκ δεν τρελάθηκα ευγενική και επικοινωνιακή με καλό μασάζ, λίγο μαγκωμένη. Χριστίνα (επίσης απο τα παλιά - Ελληνίδα) έχει ακριβώς το σώμα που μου αρέσει με πολύ καλές υπηρεσίες , την επισκέφθηκα δις με πολύ καλές εντυπώσεις. Κάτι άλλο δεν έχω να αναφέρω. Ελπίζω να βοήθησα καλό καλοκαίρι.

η Χριστίνα ήταν παλιότερα στο ελαιοτριβείο της Μιχαλακοπούλου 99?
βυζάρες με απίστευτη πίπα?
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Μη σε πάρω στο λαιμό μου δεν ξέρω να απαντήσω , ίσως κάποιος άλλος γνωρίζει καλύτερα. Είναι πάντως αδύνατη με ωραίο φυσικό βυζι.
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
399
Πόντοι
21
οκ ευχαριστώ. θα κάνω μια επίσκεψη να το διαπιστώσω ιδίοις όμμασι.
τι τιμές/προγράμματα παίζουν?
 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
No problem γι αυτό είναι το site. 1 προγραμμα  60 ευρώ, 45 λεπτά.  Ενημέρωσε μας αν έχεις κάτι νεότερο για το ρόστερ γενικά. Προσοχή στη πόρτα, αν δεν σε ξέρουν είναι λίγο δύσκολα.
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Σε αυτό το μαγαζί μεχρι το Φλεβάρη δούλευε η Λάουρα, μετά ξέκοψε απότομα.
Μηπως ξέρει κάνένας τι έκανε, αν άλλαξε μαγαζί ή επέστρεψε στην Καίτη?
 

PowerRanger

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2015
Μηνύματα
21
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Καλημέρα Καίτη,

Αν βλέπεις το forum στείλε μου σε παρακαλώ το τηλέφωνο με pm.

Μιχάλης από τα παλιά....

 

DINGODOG

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
39
Κριτικές
4
Like
76
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν από λίγες ημέρες, από το αγαπημένο μου Σ 63. Για εμένα το κορυφαίο μαγαζί ever. Παρούσες μόνο δύο κοπέλες Αναστασία και Αντριάνα. Έπρεπε να την κάνω από το σαλονάρισμα φαινόντανε ότι βαριόντουσαν και οι δύο και δεν ήταν και sexy ντυμένες και λίγο ψίλο άβαφες κλπ. Ήταν λίγο του στυλ πάω μέχρι τη γωνία να πάρω τσιγάρα. Μαλακία μου πέρασα παρ' ότι τη ψιλιάστικα. Πέρασμα με Αναστασία, για stand up comedy πολύ καλή. Οκ έχει καλή αίσθηση του χιούμορ. Δεν είχε όρεξη, προσπαθούσα να την κάνω να πάρει μπρος, αλλά η απόλυτη ξεραίλα στα νότια. Έχυσα από ανάγκη και αποχώρησα. Παραμονή στο δωμάτιο 1 ώρα παρά κάτι, αλλά πιο πολύ μασάζ και μπίρι μπίρι. Ίσωσ να έφταιγα και εγώ που δεν το ξέκοψα, αλλά φαινότανε που πάει η δουλειά και πιστεύω δεν είχε νόημα. Θα επιμείνω, γιατί είναι το αγαπημένο μου μαγαζί, αλλά μάλλον ήρθε η ώρα να αρχίσω να κοιτάω και αλλού. 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom