Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη προηγούμενης εβδομάδας . Παρόλη την προτροπή φίλου μου για  Νατάσα διάλεξα την Ειρήνη .Η κοπέλα το εχει. Τεχνική και πάθος στο καλαμάκι και αντοχή στο σφυροκόπημα .
 

adam69

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
258
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
..χθεσινή επίσκεψη στο κατάστημα.
Δυστυχώς έλλειπε η Μάρσυ, και έτσι είπα να δοκιμάσω με μία πιτσιρίκα που μου ψιλογυάλισε, αλλά και για να δοκιμάσουμε και τα νέα "προϊόντα" του μαγαζιού.
Το όνομα αυτής, Michaela.
Η κοπέλα δυστυχώς δεν κάνει για το μαγαζί, που έχει και μία παράδοση στις υπηρεσίες.
Και δεν μιλώ μόνο ότι με ξενέρωσε στο ότι δεν κάνει ακάποτο... ούτε δακτυλάκι δέχεται, (για κώλο ούτε κουβέντα, ήταν και αρνητικότατη μάλιστα) ούτε γλύψιμο στα @@ κάνει,  αλλά έβαλε και αλοιφή πρίν την "επαφή" (γαμώ το ξενέρωμα) και τελείωμα (με τα 1000 ζόρια) στους βύζους της, με τις πραγματικά τεράστιες ρόγες(!)
Από συμμετοχή στο πολύ μέτριο, από μασάζ πάλι στο μέτριο, και τέλος δεν έκανε το ντουζάκι της πριν την "συνεδρία", χωρίς να εννοώ ότι μύριζε άσχημα.

Μία μέτρια εμπειρία, που δεν την συνιστώ στους συναδέλφους.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
καλη χρονια σε ολους!η νατασα ειναι ρωσιδα ξανθια μηπως?και αν καποιος συναγωνιστης μπορει να περιγραψει λιγο μαρσυ.ψαχνω να την βρω αλλα μαλλον λαθος.πηγα στο καλλιροης 48
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
καλη χρονια σε ολους! αν καποιος συναγωνιστης μπορει να περιγραψει λιγο μαρσυ.ψαχνω να την βρω αλλα μαλλον λαθος.πηγα στο καλλιροης 48
καλη χρονια κ σενα .
η μαρσυ είναι ξανθιά σχετικά αδύνατη σφιχτό κορμί, ύψος θα σου έλεγα κάπου στο 1,65 - 1,70 αλλά φοραει πάντα ψηλά τακούνια. ηλικια κοντά στα 25. εκρηκτική παρουσία εαν φοραει κ το ντεκολτέ που φουσκώνει το στήθος της , στο πρόσωπο χάνει λίγο που έχει κάτι σπυράκια.
Νομίζω πάντως πως λείπει για τις γιορτές
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
που θα βρουμε την νατασσα την ρωσιδα την ξανθια με τα σιλικονατα? :boobies:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
καλη χρονια κ σενα .
η μαρσυ είναι ξανθιά σχετικά αδύνατη σφιχτό κορμί, ύψος θα σου έλεγα κάπου στο 1,65 - 1,70 αλλά φοραει πάντα ψηλά τακούνια. ηλικια κοντά στα 25. εκρηκτική παρουσία εαν φοραει κ το ντεκολτέ που φουσκώνει το στήθος της , στο πρόσωπο χάνει λίγο που έχει κάτι σπυράκια.
Νομίζω πάντως πως λείπει για τις γιορτές

ξέχασες και με κώλο αχλάδι...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Σημερα θα πρεπει να γινεται της πουτανας στα ελαιοτριβεια,  ευτυχως εγω εχω κλησει αματουρι για το βραδυ σπιτι του  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Δεν νομίζω.Σήμερα λογικά τα περισσότερα είναι κλειστά.
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
532
Like
228
Πόντοι
26
Κανει καμια ακαποτο;ειμαι κασκαντερ!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.688
Κριτικές
41
Like
2.971
Πόντοι
3.237
ετελεσθη αγιασμος επι του ιδρυματος
παρουσια ολων των κλοριτσιων
κε τριων ατομων μεταξυ των οποιον ενασ δικηγορος
κατοπιν εμασαζιασθηκαν
και οι τεσσερις στα 4 δωματια
ροστερ αμφιβολον
καλαι γιορται

ευλο
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
ετελεσθη αγιασμος επι του ιδρυματος
παρουσια ολων των κλοριτσιων
κε τριων ατομων μεταξυ των οποιον ενασ δικηγορος
κατοπιν εμασαζιασθηκαν
και οι τεσσερις στα 4 δωματια
ροστερ αμφιβολον
καλαι γιορται

ευλο
:priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
πληρως ενημερωμενος
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Κανει καμια ακαποτο;ειμαι κασκαντερ!
Η ερωτηση (γενικα μιλωντας και οχι για το συγκεκριμενο μαγαζι) θα επρεπε να ειναι ποια ΔΕΝ κανει  ;)
Ειναι πολυ λιγοτερες οι ΔΕΝ  :S
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Σημερα εδω ειχε πολυ πραμα, περιπου 10, χρειαζοταν μπλοκακι για να κανεις σωστο ρεπορταζ  :grin:

Παντως η πλειοψηφια ειχε πλουσιο προσθιο οπλισμο  :tits: χωρις ομως να ξεχωρισει καποια ιδιαιτερα. Κυριως μικρες και 1-2 μιλφ
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σημερα εδω ειχε πολυ πραμα, περιπου 10, χρειαζοταν μπλοκακι για να κανεις σωστο ρεπορταζ  :grin:

Παντως η πλειοψηφια ειχε πλουσιο προσθιο οπλισμο  :tits: χωρις ομως να ξεχωρισει καποια ιδιαιτερα. Κυριως μικρες και 1-2 μιλφ
τι ωρα κλεινει ρε συ σημερα....6?
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Σημερα εδω ειχε πολυ πραμα, περιπου 10, χρειαζοταν μπλοκακι για να κανεις σωστο ρεπορταζ  :grin:
  και ολεs  ηταν ντυμενεs στα μαυρα,  εκτοs απο την μιχαελα το μωρο με το αφρατο και μεγαλουτσικο βυζακι.  λεs και θα πηγαιναν σε κηδεια η  επαιζαν σε καμμια ταινια του xarry poter( τα καπελα τουs ελειπαν).    γενικα μπαζοκατασταση. 
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom