Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
βαλτην απο πανω, της αρεσει
Μονον ετσι το κανει
Αλλα οχι γιατι  της αρεσει!
Δεν νομιζω οτι υπαρχει αντρας με την Βικυ απο πανω ν'αντεξει πανω απο κατι
δευτερολεπτα
Δουλευει ποδια,μεση με ρυθμο απιστευτο
Και ειναι και 35 γεματα!

και βαζεις κατι πιτσιρικια και δεν μπορουν να κουνηθουν!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
Μονον ετσι το κανει
Αλλα οχι γιατι  της αρεσει!
Δεν νομιζω οτι υπαρχει αντρας με την Βικυ απο πανω ν'αντεξει πανω απο κατι
δευτερολεπτα
Δουλευει ποδια,μεση με ρυθμο απιστευτο
Και ειναι και 35 γεματα!

και βαζεις κατι πιτσιρικια και δεν μπορουν να κουνηθουν!
καλα , δεν της αρεσει, ειναι μια μηχανη του σεξ
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Φίλε η κοπέλα (Bianca) είναι πολύ καλή, απλά ως νεαρά (20) έχει μια ελαφρότητα κατά τη συζήτηση (μιλάει συνέχεια, γελάει, όχι κάτι κακό δηλαδή, απλά η κρίση της είναι αντίστοιχη των εμπειριών της). Προφανώς η κουβεντούλα γίνεται κατά τη διάρκεια του μασάζ, μετά δεν είναι ώρα για κουβέντες ούτε για διανοητικές αξιολογήσεις...
Στην κατηγορία της υπάρχει μόνον η Ειρήνη (~23, κανονικό ύψος, αρκετά όμορφο πρόσωπο, ευχάριστη, ποπός turbo, αλλά στήθος πεσμένο) που έχει και αυτή αρκετά καλή συμπεριφορά και υπηρεσίες.
Η Βίκυ είναι άλλη κατηγορία, είναι milf, ξέρει σχετικά καλό μασάζ και έχει αρκετά καλή συμπεριφορά & συμμετοχή (σώμα με ρούχα αρκετά καλό, τυπική ρωσίδα, αλλά χωρίς η ηλικία φαίνεται). Η μία 20 η άλλη κοντά 40, έχει μια κάποια διαφορά. Πάντως και οι τρεις κοπέλες (Bianca, Ειρήνη, Βίκυ) είναι καλές επιλογές και είναι απίθανο να μην περάσεις καλά μαζί τους... Στο 1ο μέρος η Βίκυ είναι η καλύτερη, στο 2ο όλες αρκετά καλές είναι.
συμφωνω για την βικυ,τις αλλες δεν τις εχω παρει .αλλα τις εχω δει μονο και θα συμφωνισω καθως κατι τετοιο μου εβαζαν...η ειρηνη λιγο με χαλαει δε ξερω γιατι...η αλλη πιο καλα,αλλα αυτο που με χαλαει κυριως ειναι οτι δεν θα σου κανου καθολου μασζ της προκοπης και θα τσαντιστω,οκ ολα τ αλλα αλλα δινεις και 70 (και σε αλλα 80)οχι 50 οπως στο στουντιο,θες δηλαδη το κατι παραπανω...ετσι θεωρω....β βικυ το τιμα καπως παραπανω αλλα δεν εινια 20 ουτε 25 ηλικιακα δυστηχως....
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Φίλε η κοπέλα (Bianca) είναι πολύ καλή, απλά ως νεαρά (20) έχει μια ελαφρότητα κατά τη συζήτηση (μιλάει συνέχεια, γελάει, όχι κάτι κακό δηλαδή, απλά η κρίση της είναι αντίστοιχη των εμπειριών της). Προφανώς η κουβεντούλα γίνεται κατά τη διάρκεια του μασάζ, μετά δεν είναι ώρα για κουβέντες ούτε για διανοητικές αξιολογήσεις...

Συμφωνώ με τον συναγωνιστή την πήρα χθες το απόγευμα , η αλήθεια είναι ότι το κοριτσάκι είναι πετιτ και ωραίο το είχα βάλει πάνω στη τσαπού και το έκανα βόλτα  στο δωμάτιο γαμ......ας 
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Μονον ετσι το κανει
Αλλα οχι γιατι  της αρεσει!
Δεν νομιζω οτι υπαρχει αντρας με την Βικυ απο πανω ν'αντεξει πανω απο κατι
δευτερολεπτα
Δουλευει ποδια,μεση με ρυθμο απιστευτο
Και ειναι και 35 γεματα!

και βαζεις κατι πιτσιρικια και δεν μπορουν να κουνηθουν!


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Συναγωνιστές όσον αφορά τις υπηρεσίες της Βίκυς είναι κοινά αποδεκτό ότι είναι αρκετά καλές, αν και λίγο "στεγνές" (τυπικές, χωρίς συναίσθημα). Για την ηλικία της έχει σχετικά καλό σώμα, αλλά έχει εμφανή όλα τα ελλατώματα της ηλικίας όπως χαλαρότητα, κοιλίτσα, και πεσμένο στήθος. Λόγω εμπειρίας είναι πολύ καλή στο Α μέρος, στο Β μέρος είναι αρκετά καλή, όχι όμως και εξαιρετική. Όσον αφορά την στάση cowgirl την κατέχει αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι, γιατί αλίμονο αν μετά από 10-15 χρόνια στο "επάγγελμα" και δεν την κάτεχε. Όσο αφορά την αντοχή της και τα "κόλπα" να μας τελειώσει μην τρελενόμαστε κιόλας. Στο συγκεκριμένο κατάστημα μου έχει τύχη περίπτωση (άλλη) που η κοπέλα χτυπιόταν από πάνω μερικά λεπτά και στο τέλος σταμάτησε μόνη της απορρώντας πως άντεξα. Ο ρόλος μας δεν είναι παθητικός, να μας κάνουν δηλαδή ότι θέλουν οι κυρίες, αλλά κύρια ενεργητικός, να κάνουν δηλαδή αυτές αυτά που εμείς θέλουμε. Μην κρίνουμε με βάση τα χειρότερα αλλά με βάση τα καλύτερα γιατί τότε πέφτουν οι αποδόσεις, σε βάρος μας. Να είναι καλά η Βίκυ αλλά είναι στη δύση της, και προσωπικά αποτελεί πάντα εναλλακτική επιλογή, όχι κύρια. Πρέπει να έχουμε υψηλότερα standards και απαιτήσεις, αλλοιώς το έχουμε χάσει το παιχνίδι.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ετσι καλοερε.Μας εχουν πηξει στα μπαζα και εμεις οταν βλεπουμε ενα καλουτσικο μπαζο γραφουμε λες και ειναι μια ομορφη και καυλωτικη παρουσια.Ελεος με τους μουνακηδες χωρις ιχνος γουστου!Αλλα στην κωλοχωρα αυτη που ολοι οι ξενοι μας θεωρουν ηλιθιους και βλακες τί περιμενεις?μέχρι και τα μπαζα θα τα βαφτιζουμε μουναρες.Ως ποτε?μαλλον για παντα.Για αυτο και τα καιτοσπιτα και τα ζανοσπιτα θα γεμιζουν.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Συναγωνιστές όσον αφορά τις υπηρεσίες της Βίκυς είναι κοινά αποδεκτό ότι είναι αρκετά καλές, αν και λίγο "στεγνές" (τυπικές, χωρίς συναίσθημα). Για την ηλικία της έχει σχετικά καλό σώμα, αλλά έχει εμφανή όλα τα ελλατώματα της ηλικίας όπως χαλαρότητα, κοιλίτσα, και πεσμένο στήθος. Λόγω εμπειρίας είναι πολύ καλή στο Α μέρος, στο Β μέρος είναι αρκετά καλή, όχι όμως και εξαιρετική. Όσον αφορά την στάση cowgirl την κατέχει αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι, γιατί αλίμονο αν μετά από 10-15 χρόνια στο "επάγγελμα" και δεν την κάτεχε. Όσο αφορά την αντοχή της και τα "κόλπα" να μας τελειώσει μην τρελενόμαστε κιόλας. Στο συγκεκριμένο κατάστημα μου έχει τύχη περίπτωση (άλλη) που η κοπέλα χτυπιόταν από πάνω μερικά λεπτά και στο τέλος σταμάτησε μόνη της απορρώντας πως άντεξα. Ο ρόλος μας δεν είναι παθητικός, να μας κάνουν δηλαδή ότι θέλουν οι κυρίες, αλλά κύρια ενεργητικός, να κάνουν δηλαδή αυτές αυτά που εμείς θέλουμε. Μην κρίνουμε με βάση τα χειρότερα αλλά με βάση τα καλύτερα γιατί τότε πέφτουν οι αποδόσεις, σε βάρος μας. Να είναι καλά η Βίκυ αλλά είναι στη δύση της, και προσωπικά αποτελεί πάντα εναλλακτική επιλογή, όχι κύρια. Πρέπει να έχουμε υψηλότερα standards και απαιτήσεις, αλλοιώς το έχουμε χάσει το παιχνίδι.

Θα συμφωνήσω φίλε μου, αλλά φαντάσου που φτάσαμε ....

Είναι τόσο χάλια το επίπεδο πλέον, που εξυμνούμε μια Βίκυ (με όλο το σεβασμό στο πρόσωπό της) γιατί το γενικότερο επίπεδο είναι μια απέραντη κ διαρκής μετριότητα ...

Και σαφέστατα πρέπει να κρίνουμε με ΒΑΣΗ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ & ΟΧΙ με βάση τα χειρότερα ...

Όπως σαφέστατα ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ κ στο τέλος-τέλος ΕΜΕΙΣ είμαστε αυτοί που απαιτούμε ..

Οχι η "υπηρεσία"
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
Συναγωνιστές όσον αφορά τις υπηρεσίες της Βίκυς είναι κοινά αποδεκτό ότι είναι αρκετά καλές, αν και λίγο "στεγνές" (τυπικές, χωρίς συναίσθημα). Για την ηλικία της έχει σχετικά καλό σώμα, αλλά έχει εμφανή όλα τα ελλατώματα της ηλικίας όπως χαλαρότητα, κοιλίτσα, και πεσμένο στήθος. Λόγω εμπειρίας είναι πολύ καλή στο Α μέρος, στο Β μέρος είναι αρκετά καλή, όχι όμως και εξαιρετική. Όσον αφορά την στάση cowgirl την κατέχει αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι, γιατί αλίμονο αν μετά από 10-15 χρόνια στο "επάγγελμα" και δεν την κάτεχε. Όσο αφορά την αντοχή της και τα "κόλπα" να μας τελειώσει μην τρελενόμαστε κιόλας. Στο συγκεκριμένο κατάστημα μου έχει τύχη περίπτωση (άλλη) που η κοπέλα χτυπιόταν από πάνω μερικά λεπτά και στο τέλος σταμάτησε μόνη της απορρώντας πως άντεξα. Ο ρόλος μας δεν είναι παθητικός, να μας κάνουν δηλαδή ότι θέλουν οι κυρίες, αλλά κύρια ενεργητικός, να κάνουν δηλαδή αυτές αυτά που εμείς θέλουμε. Μην κρίνουμε με βάση τα χειρότερα αλλά με βάση τα καλύτερα γιατί τότε πέφτουν οι αποδόσεις, σε βάρος μας. Να είναι καλά η Βίκυ αλλά είναι στη δύση της, και προσωπικά αποτελεί πάντα εναλλακτική επιλογή, όχι κύρια. Πρέπει να έχουμε υψηλότερα standards και απαιτήσεις, αλλοιώς το έχουμε χάσει το παιχνίδι.
Φιλε εχεις και δικαιο και αδικο μαζι
Δικαιο γιατι οπως και γω εχω γραψει συνεχως το επιπεδο πεφτει
Οχι μονον απο εμφανιση αλλα κυριως απο υπηρεσιες
Οι πιο πολλες ειναι περιστασιακες στη δουλεια και αρπαχτικα στη συμπεριφορα
Δεν τους ενδιαφερει η επομενη μερα
Οποτε γυναικες σαν την Βικυ με σταθερη ποιοτητα για χρονια ειναι σαν την
μυγα μες το γαλα!
Το αποδιδω και στην σταδιακη αυξηση απο Ρουμανια ,Αλβανια,Γεωργια με νοοτροπια αρπα-κολα εν σχεσει με π.χ απο Ρωσια,Ουκρανια
Τωρα απο εμφανιση κολοκυθοπιτα! γουστα ειναι αυτα!
Παντως για μενα αν και εχει βαλει καποια κιλακια απο εποχης Κουμανουδη,
παραμενει μια σπαθατη και κλασατη γκομενα!!!

Επειδη εχω μια εμπειρια (οχι πολλα, μονον 20 χρονια!!!) παντα ειχα καποιες
γυναικες σαν στανταρντ, με καποιες δοκιμες νεων ετσι για αλλαγη!
Τα τελευταια χρονια ομως ολο και πιο δυσκολα δεν κλαιω τα λεφτα μου με αγνωστες! οποτε τις εχω μειωσει.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Συναγωνιστές όσον αφορά τις υπηρεσίες της Βίκυς είναι κοινά αποδεκτό ότι είναι αρκετά καλές, αν και λίγο "στεγνές" (τυπικές, χωρίς συναίσθημα). Για την ηλικία της έχει σχετικά καλό σώμα, αλλά έχει εμφανή όλα τα ελλατώματα της ηλικίας όπως χαλαρότητα, κοιλίτσα, και πεσμένο στήθος. Λόγω εμπειρίας είναι πολύ καλή στο Α μέρος, στο Β μέρος είναι αρκετά καλή, όχι όμως και εξαιρετική. Όσον αφορά την στάση cowgirl την κατέχει αλλά αυτό δεν σημαίνει και κάτι, γιατί αλίμονο αν μετά από 10-15 χρόνια στο "επάγγελμα" και δεν την κάτεχε. Όσο αφορά την αντοχή της και τα "κόλπα" να μας τελειώσει μην τρελενόμαστε κιόλας. Στο συγκεκριμένο κατάστημα μου έχει τύχη περίπτωση (άλλη) που η κοπέλα χτυπιόταν από πάνω μερικά λεπτά και στο τέλος σταμάτησε μόνη της απορρώντας πως άντεξα. Ο ρόλος μας δεν είναι παθητικός, να μας κάνουν δηλαδή ότι θέλουν οι κυρίες, αλλά κύρια ενεργητικός, να κάνουν δηλαδή αυτές αυτά που εμείς θέλουμε. Μην κρίνουμε με βάση τα χειρότερα αλλά με βάση τα καλύτερα γιατί τότε πέφτουν οι αποδόσεις, σε βάρος μας. Να είναι καλά η Βίκυ αλλά είναι στη δύση της, και προσωπικά αποτελεί πάντα εναλλακτική επιλογή, όχι κύρια. Πρέπει να έχουμε υψηλότερα standards και απαιτήσεις, αλλοιώς το έχουμε χάσει το παιχνίδι.
καλα τα λες και οσο την περιγραφει σου με την βικυ ειμαι απολυτα συμφωνως σε ολα,επεσες τελειως μεσα,μπραβο, αλλα να σε ρωτησω κατι...βρες μου μια αλλη που να ειναι το ιδιο ομορφη η και καλυτερη εννοειται και να κανει το μασαζ της βικυς και το μαγαζι να ειναι φουλ ωστε να υπαρχει και συνεχεια...δυστηχως σε φουλ μαγαζια εγω δεν ξερω αλλη...οι πιο καλες σου τριβουν το λαδι 10 λεπτα και μετα τα κλασσικα...φταιμε και μεις(αν και εγω δεν το κανω) που αρχιζουμε τα χουφτωματα και τις μαλακιες αμεσως...ειπαμε δεν ειναι στουντιο αλλα κατι αλλο,πιο απαιτειτικο...στο θεμα μας πισω,η βικυ ειναι η μονη που ξερω απ αυτο το μαγαζικαι αρκετα αλλα, που τα συνδιαζει και τα 2...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.055
Like
2.916
Πόντοι
456
καλα τα λες και οσο την περιγραφει σου με την βικυ ειμαι απολυτα συμφωνως σε ολα,επεσες τελειως μεσα,μπραβο, αλλα να σε ρωτησω κατι...βρες μου μια αλλη που να ειναι το ιδιο ομορφη η και καλυτερη εννοειται και να κανει το μασαζ της βικυς και το μαγαζι να ειναι φουλ ωστε να υπαρχει και συνεχεια...δυστηχως σε φουλ μαγαζια εγω δεν ξερω αλλη...οι πιο καλες σου τριβουν το λαδι 10 λεπτα και μετα τα κλασσικα...φταιμε και μεις(αν και εγω δεν το κανω) που αρχιζουμε τα χουφτωματα και τις μαλακιες αμεσως...ειπαμε δεν ειναι στουντιο αλλα κατι αλλο,πιο απαιτειτικο...στο θεμα μας πισω,η βικυ ειναι η μονη που ξερω απ αυτο το μαγαζικαι αρκετα αλλα, που τα συνδιαζει και τα 2...
Συμφωνω απολυτα
Οσοι γουσταρουν στουντιο να μην τρεχουν στα μασσατζιδικα
(και να μας χαλανε και τις γκομενες απο πανω!!!!)
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Καλά τα λέτε συναγωνιστές, άλλο studio άλλο μασάζ...
Η κύρια διαφορά ανάμεσα στα δύο είναι ο χρόνος και η επιλογή. Στο μαζασίδικο 1ο έχεις χρόνο 40-45 λεπτά (όταν στο studio έχεις 10 βαριά 15 λεπτά) και 2ο επιλέγεις κοπέλα από σχετικά αρκετές (στο studio η επιλογή είναι σπάνιο πράγμα). Ο χρόνος είναι πολύ σημαντικό κομμάτι στη διαδικασία γιατί συζητώντας γνωριζόμαστε με την κοπέλα και υπάρχει η απαραίτητη σωματική επαφή που μας κάνει να έρχεται πιο όμορφα η φάση στο 2ο γύρο, που συνήθως έχει και καλύτερες υπηρεσίες λόγω μεγαλύτερης διάρκειας και κόστους. Άμα κάποιος δεν έχει υπομονή ας πάει στο studio να του έρθει και φτηνότερα.

Όσον αφορά την Βίκυ έχω πει τη γνώμη μου, αρκετά καλή και τίμια επιλογή, πλην όμως milf.
Προσωπικά εκτίμω ότι είναι στη φύση μας να αναζητάμε διαφορετικές και νέες κοπέλες, όσο καλές και να είναι κάποιες. Πριν ένα περίπου χρόνο είχα βρει ένα call girl milf (42 μολδαβή, ανεξάρτητη) πολύ καλοστεκούμενη και περιποιημένη γυναίκα. Από υπηρεσίες ΑΡΙΣΤΕΣ, μιλάμε η κοπέλα είχε καταπληκτική εμπειρία και ότι και να κάναμε είχα την εντύπωση ότι η κοπέλα το κάτεχε στο μέγιστο βαθμό (post doc πεολόγος ένα πράμα). Εεε μετά από 3-4 φορές δεν ξαναενδιαφέρθηκα (κύρια λόγο ηλικίας και κούρασης). Για να μην ρωτάτε η κοπέλα δυστιχώς δεν είναι πλέον Ελλάδα.

Όταν η αναζήτηση της ποιότητας (εμφάνιση/υπηρεσίες) πέφτει και πιθανώς κουραζόμαστε να τρώμε "φόλες" ή να ψάχνουμε, τότε αναζητούμε κάποιες κοπέλες με σταθερές (και αποδεκτές χωρίς να είναι και εξαιρετικές) υπηρεσίες, όπως η Βίκυ. Για να μην τρώμε συχνά φόλες μεγάλο ρόλο παίζει η ενημέρωση, καλή ώρα το site. Πάντως το να βρει κανείς τα έτοιμα δεν είναι πάντα εύκολο, και η αναζήτηση στα τυφλά ή με βάση το ένστικτο έχει πάντα ρίσκο. Τι να κάνουμε, έτσι ήταν και έτσι θα είναι πάντα το hobby μας...
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
Σημερινή επίσκεψη στο κατάστημα,
Όλες οι γνωστές (και η Bianca) εκεί + 2 νέες κοπέλες με τα ονόματα Άννα και Αντρέα, ξανθές νεαρές ρουμάνες.
Επέλεξα Άννα, αν και οι δύο ήταν αξιόλογες εμφανισιακά.
Η κοπέλα είναι γύρω στα 22, ύψος καλό (~1.70) αλλά πάρα πολύ λεπτή, την κάνω περίπου 45 κιλά. Επίσης στα μείον το μικρό και πεσμένο στήθος (ορατό στο 2ο μέρος). Μαλλιά ίσια ξανθά μακρυά και νεανικό και αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο. Είναι μόλις 3 μέρες στη δουλειά, και παντελώς άπειρη στο χώρο. Αυτό είναι δίκοπο μαχαίρι για εμάς αλλά τελικά σε καλό μου βγήκε. Μεγάλο μειονέκτημα ότι εκτός από ρουμάνικα μιλάει μόνον ιταλικά, και κάποια ελάχιστα ελληνικά (δηλαδή λέει μεν μερικές φράσεις, αλλά καταλαβαίνει σχεδόν μηδέν). Μηδέν και στα αγγλικά. Από τα παραπάνω καταλαβαίνετε ότι από επικοινωνία ελάχιστα πράγματα, ξεχάστε την κουβεντούλα.
Από υπηρεσίες θα έλεγα όμως πάρα πολύ καλή. Δηλαδή προσπαθεί φιλότιμα να κάνει μασάζ (χωρίς να ξέρει) αλλά τα καταφέρνει σχετικά καλά, και ασχολείται αρκετά (30'). Στο δεύτερο μέρος η κοπέλα αν και άπειρη στο επάγγελμα έχει ένα πολύ μεγάλο προσόν : είναι συνεργάσιμη, υπάκουη και δεκτική. Προφανώς η κοπέλα δεν ξέρει τη δουλειά, και προσπαθεί να κερδίσει τον πελάτη δίνοντας ότι καλύτερο μπορεί. Μόνο πρόβλημα ότι η επικοινωνία για το τι θέλει ο πελάτης γίνεται αποκλειστικά στη νοηματική. Ελπίζω οι άλλες να μην την "χαλάσουν" γρήγορα, και ελπίζω οι λοιποί συναγωνιστές να της συμπεριφερθούν όμορφα για να μείνει στο επάγγελμα (προς όφελός μας)...  Συνολικά είναι πολύ καλή περίπτωση λόγω εμφάνισης αλλά και κύρια λόγω υπηρεσιών.

Ενδιαφέρον ότι στην κάθοδο με το ασανσέρ είχα δύο ενδιαφέρουσες συνευρέσεις. Καθώς μπήκα στον 3ο βρήκα μέσα μια πολύ αξιόλογη εμφανισιακά κοπέλα (μάλλον άσχετη με το χώρο), και επίσης σταματήσαμε στον 1ο και μπήκε μέσα (πως χωρέσαμε άλλο θέμα) ένας παπάς!!!
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως ο παπάς ήταν ο γνωστός ιερέας του site και πήγαινε για μασάζ ;
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.536
Κριτικές
209
Like
4.504
Πόντοι
9.035
φίλε η Μπιάνκα είναι απαράδεκτη και κομπλεξική...Ρουμάνα=βλάχα Ελλεεινίδα!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Φίλε Daniel περί ορέξεως κανένα πρόβλημα, αλλά νομίζω ότι οι χαρακτηρισμοί σου είναι υπερβολικοί,
μάλλον κάτι στράβωσε στην συνεύρεσή σου με την κοπέλα για να τους χρησιμοποιείς.
Συμβαίνουν δυστυχώς και αυτά...

Πάντως σε καταλαβαίνω βλέποντας το Logo κάτω από το Nick σου : σου αρέσουν οι Κωλάρες και η συγκεκριμένη κοπέλα καταφανώς δεν έχει τα προσόντα, είναι πολύ petit για τα γούστα σου  :(

Δεν πειράζει όμως, πάρε εσύ τις άλλες και άσε την Bianca και τα λοιπά ρουμανάκια για εμάς...  ;)
Πάντως με τον γενικό χαρακτηρισμό σου για τις ρουμάνες δεν συμφωνώ. Η προσωπική μου εμπειρία λέει ότι στο sex είναι πολύ καλές, και πάνω από το μέσο όρο. Άλλοστε και στο internet ψάχνοντας θα δεις ότι οι ρουμάνες είναι ανερχόμενη δύναμη με πολλές και αρκετά αξιόλογες κοπέλες.

 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom