Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimis_kavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Κι εγώ γι αυτή τη Σύλβια από Ρωσια πρώτη φορά ακούω και είναι κι ένα μήνα στο μαγαζί :think:
Και κάτι ακόμα, η Μπιάνκα μοιάζει αρκετά με το μωράκι στο avatar σου!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ για τα σχόλια...
Η Σύλβια έτσι μου είπε, έτσι σας λέω... εγώ πάντως πρώτη φορά την βρήκα στο κατάστημα...
Όσο για την Μπιάνκα θα ξαναπροσπαθήσω, ελπίζω να μην φύγει πρώιμα. Το αναφέρω γιατί συνήθως τέτοιες δεν στεριώνουν εύκολα στο χώρο... Το μασάζ ως επάγγελμα θέλει μια κάποια ωριμότητα/υπευθυνότητα/επιμονή και η 20χρονες σπάνια την έχουν, γιατί προτιμούν τα ποιο εύκολα.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
η Μπιανκα κατα την αποψη μ ειναι ΓΤΠ μασατζου,
ο ορισμος της βλαχοξεπετας... :zfuck: :zfuck: :zfuck:

 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά να σας πω φάση: Πήγα προχτές από κει, και όταν βγήκα από το ασανσέρ βλέπω να χτυπάει το κουδούνι και ένας παππούς ετών 80+, στάνταρ! Δεν υπερβάλλω λόγω τιμής!  Η κοπέλα που άνοιξε, ετοιμόλογη, του είπε ότι δεν είναι διαθέσιμη κάποια κοπέλα τώρα και επειδή στεκόμουν πίσω από τον παππού, είπε να περάσω επειδή τάχα είχα ραντεβού! Ωραιος χώρος, οι κοπέλες εμφανίσιμες, αλλά επειδή εγώ εκείνη των ώρα δεν είχα 70 Ευρώ αλλά λιγότερα,γιατί νόμιζα ότι έπαιρναν λιγότερα, έφυγα.Η κοπέλα πάντως που άνοιξε, κοκικινομάλα με γυαλιά, μπορώ να πω ότι ήταν πολύ ευγενική.
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Στο εν λόγω ίδρυμα επέστρεψε η Αννα η Γεωργιανή με τις  :tits:άρες.........

Επίσης έχουμε και νέα άφιξη, το όνομα αυτής Μπιάνκα, γύρω στα 20, καστανόξανθη,
αρκετά αδύνατη, αν και εμφανισιακά δεν είναι του γούστου μου, πρέπει να ομολογήσω πως είναι καυλάκι, αν κάποιος συναγωνιστής την έχει πάρει ας ενημερώσει.
Kαλημερα συναγωνιστες,εφυγε τελικα η Αντελα?Κριμα,την ειχα παρει μια φορα μονο,αλλα ηταν σκετη φωτια.Η Αννα συναγωνιστη δεν δουλευε στην Μαρνης στο 28?Με τα μπαλκονια τα μεγαλα και λιγο παχακια παραπανω?Ηταν σουπεσ και αυτη,δεν ξερω αν λεμε την ιδια.Για την Τατιανα την Γεωργιανη(δεν ειμαι σιγουροσ)με το τατου,που εχει φυγει,μηπως ξερει κανενας που βρησκετε?Παντως απο το ιδρυμα σταθερη αξια η Βικυ,αν και εχω καιρο να παω και δεν ξερω για νεες αφιξεις...
Καλο βολι.
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
μασαζακι με βικυ,παρα πολυ καλο με τεχνικη σωστη αλλα ειδα καποια σημαδια βιασυνης,μιλαμε για κανα 7 λεπτο πανω κατω ,αλλα δεν ειναι και ιδιαιτερα φτηνα τετοια μαγαζια και δεν θα πρεπε...την πρωτη φορα ωστοσο που ειχαμε κανει μαζι ηταν πιο αργη 40 λεπτα μασαζ και κανα 5 λεπτο καθαρα η φραπεδια...η δευτερα φορα ειχε και γευμα αλλα κρατησε λιγο απο δικη μου επιλογη....οσο αφορα το γευμα,καθως ημουν ηδη αρκετα φτειαγμενοσ...μπανιο μεσα στο δωματιο,ευγενικοι οι παντεσ  5-6 κοπελες ειχε το μαγαζι,οι πιο πολλες ομως ψιλομπαζακια η αδιαφορες...
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Kαλημερα συναγωνιστες,εφυγε τελικα η Αντελα?Κριμα,την ειχα παρει μια φορα μονο,αλλα ηταν σκετη φωτια.Η Αννα συναγωνιστη δεν δουλευε στην Μαρνης στο 28?Με τα μπαλκονια τα μεγαλα και λιγο παχακια παραπανω?Ηταν σουπεσ και αυτη,δεν ξερω αν λεμε την ιδια.Για την Τατιανα την Γεωργιανη(δεν ειμαι σιγουροσ)με το τατου,που εχει φυγει,μηπως ξερει κανενας που βρησκετε?Παντως απο το ιδρυμα σταθερη αξια η Βικυ,αν και εχω καιρο να παω και δεν ξερω για νεες αφιξεις...
Καλο βολι.
Η Αντζελα συναγωνιστή είναι τώρα στο Ζανόσπιτο, Σολωμού 54 6ος,
θα την βρεις με το όνομα Αλίκη!

Η Αννα που λες εσύ συνάδελφε από Μάρνης 28 είναι άλλη,
τώρα δουλεύει στη Γ' Σεπτεμβρίου 54 1ος,
κάνει πολύ καλό πρόγραμμα αλλά από μασάζ........τζίφος!

Η Αννα που λέω εγώ, στη Στουρνάρη 63 3ος, είναι πιο κοντή
καστανόξανθη, με βυζάρες, με αρκετά κιλάκια,
κάνει πολύ καλό πρόγραμμα ΚΑΙ καλό μασάζ!
Είναι και οι δύο Γεωργιανές.

Τατιάνα ΓΕΩΡΓΙΑΝΗ, πια Τατιάνα είναι αυτή ρε παιδιά :think:
Γεωργιανή και δεν την έχω πάρει :headbang:
ΓΕΩΡΓΙΑΝΕΣ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ..........!!!!!!!!!
Κάθε πληροφορία δεκτή........ :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.208
Κριτικές
5
Like
60.379
Πόντοι
12.056
Προφέσορ,
στη Στούρναρη πριν από 1 χρόνο, υπήρχε μια Μπιάνκα, πετίτ με μικρό στητό βυζάκι, αδυνατούλα, αν θυμάμαι καλά Ρουμάνα αλλά με ρίζες και από Ισπανία. Από μασάζ μηδέν αλλά καυλίνα στα υπόλοιπα. Αν πας πολυυυυύ πίσω στο θρεντ, θα τη βρεις... Μήπως είναι η ίδια; Έχω καιρό να πάω στο ίδρυμα.

Aυτη ειναι που λες...δουλευε πριν ενα χρονο και ξαναεπιασε στο Καιτοσπιτι τις τελευταιες 2 βδομαδες
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Η Αντζελα συναγωνιστή είναι τώρα στο Ζανόσπιτο, Σολωμού 54 6ος,
θα την βρεις με το όνομα Αλίκη!

Η Αννα που λες εσύ συνάδελφε από Μάρνης 28 είναι άλλη,
τώρα δουλεύει στη Γ' Σεπτεμβρίου 54 1ος,
κάνει πολύ καλό πρόγραμμα αλλά από μασάζ........τζίφος!

Η Αννα που λέω εγώ, στη Στουρνάρη 63 3ος, είναι πιο κοντή
καστανόξανθη, με βυζάρες, με αρκετά κιλάκια,
κάνει πολύ καλό πρόγραμμα ΚΑΙ καλό μασάζ!
Είναι και οι δύο Γεωργιανές.

Τατιάνα ΓΕΩΡΓΙΑΝΗ, πια Τατιάνα είναι αυτή ρε παιδιά :think:
Γεωργιανή και δεν την έχω πάρει :headbang:
ΓΕΩΡΓΙΑΝΕΣ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΟΛΕΣ..........!!!!!!!!!
Κάθε πληροφορία δεκτή........ :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Tατιανα με τα τατου στην πλατη,1.85 υψος,και αναλογιες μοντελου.Τελειο σωμα,εχει φυγει απο καιρο,δυστυχως.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Tατιανα με τα τατου στην πλατη,1.85 υψος,και αναλογιες μοντελου.Τελειο σωμα,εχει φυγει απο καιρο,δυστυχως.

Λιθουανή ήταν αυτή, όχι Γεωργιανή. Καλό σώμα, αλλά είχε αρχίσει να κάνει κυτταρίτιδα, παρότι πιτσιρίκα. Της είχα πει να πίνει πολύ νερό και να κόψει τα οινοπνευματώδη/τσιγάρα κ.λπ.  :grin:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
Η Αντζελα συναγωνιστή είναι τώρα στο Ζανόσπιτο, Σολωμού 54 6ος,
θα την βρεις με το όνομα Αλίκη!

ναι και μεσα στο δωματιο οταν την φωναξα αλικη , χαμογελασε και μου ειπε '' ποσα ξερεις !!!!!!!''  , ετσι ειναι λεξικο bourdela  !!!!!!!!!!!!
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Συναγωνιστές καλησπέρα,
την Παρασκευή πέρασα από τον γνωστό οίκο και την Bianca (πέρασα την ώρα που μίλαγε μάλιστα ο Κωστάκης, στη Μάρνης έπεσα και σε 2 λεωφορεία που κατέβαζαν αλβανούς, τους μοίραζαν σημαίες και άντε προς τα πάνω... και αυτοί για το μεροκάματο βλέπετε).
Στην υποδοχή η Χριστίνα, και στην πασαρέλα όλα τα γνωστά (και χιλιο-συζητημένα) ονόματα του μαγαζιού. Νέο αίμα η Bianca. Προφανώς την επέλεξα για δοκιμή (έτσι νόμιζα δηλαδή). Για την περιγραφή, πρόκειται για 20χρονη Ρουμάνα, μικρόσωμη αλλά με δεμένο/λεπτό σώμα και ΑΡΙΣΤΟΥΣ βύζους. Μαλί καστανόξανθο, ευχάριστη και επικοινωνία μόνον στα (πολύ καλά) αγγλικά. Στα ενδότερα η κοπέλα με το γεια μου λέει "τι κάνεις; δεν με θυμάσαι, αφού με ξέρεις; πέρυσι ήμουν μελαχρινή!" Εγώ για να πω την αλήθεια δεν θυμόμουν τίποτα, αλλά έδωσα συνέχεια στη συζήτηση, κουβέντα να γίνεται... Λοιπόν στο μασάζ είμαστε κάτω από την βάση, προσπαθεί δεν λέω, μια εδώ μια εκεί αλλά όλα στην τύχη, παιδικά πράγματα ας μην το συζητάμε καλύτερα. Όταν ήρθε η ώρα του Β μέρους και είδαν τα μάτια μου αυτά τα υπέροχα στήθη τότε ανασύρθηκαν από μέσα μου όλες οι αναμνήσεις, και θυμήθηκα ότι όντως πέρυσι δούλευε στο ίδιο κατάστημα και είχαμε συνευρεθεί 2-3 φορές. Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή στο Β μέρος, διαθέτει φυσικά προσόντα για studio, είναι άλλη κατηγορία σε σχέση με τα λοιπά Milfοειδή/βουβαλάκια που συνήθως υπάρχουν στο χώρο (φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις). Άνετη, ευχάριστη/γελαστή, συμμετέχει, και γενικά δείχνει να ευχαριστιέται και αυτή αυτό που κάνει... Μεγάλο πράγμα φίλοι να αγαπάς τη δουλεία σου! μόνον έτσι πας μπροστά στη ζωή (και με λίγη τύχη φυσικά). Μόνον μείον ότι μάλλον είναι λίγο επιπόλαια αλλά αυτά είναι της ηλικίας και εμάς δεν μας ενδιαφέρουν, μόνον οι υπηρεσίες  ;)
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Συναγωνιστές καλησπέρα,
την Παρασκευή πέρασα από τον γνωστό οίκο και την Bianca (πέρασα την ώρα που μίλαγε μάλιστα ο Κωστάκης, στη Μάρνης έπεσα και σε 2 λεωφορεία που κατέβαζαν αλβανούς, τους μοίραζαν σημαίες και άντε προς τα πάνω... και αυτοί για το μεροκάματο βλέπετε).
Στην υποδοχή η Χριστίνα, και στην πασαρέλα όλα τα γνωστά (και χιλιο-συζητημένα) ονόματα του μαγαζιού. Νέο αίμα η Bianca. Προφανώς την επέλεξα για δοκιμή (έτσι νόμιζα δηλαδή). Για την περιγραφή, πρόκειται για 20χρονη Ρουμάνα, μικρόσωμη αλλά με δεμένο/λεπτό σώμα και ΑΡΙΣΤΟΥΣ βύζους. Μαλί καστανόξανθο, ευχάριστη και επικοινωνία μόνον στα (πολύ καλά) αγγλικά. Στα ενδότερα η κοπέλα με το γεια μου λέει "τι κάνεις; δεν με θυμάσαι, αφού με ξέρεις; πέρυσι ήμουν μελαχρινή!" Εγώ για να πω την αλήθεια δεν θυμόμουν τίποτα, αλλά έδωσα συνέχεια στη συζήτηση, κουβέντα να γίνεται... Λοιπόν στο μασάζ είμαστε κάτω από την βάση, προσπαθεί δεν λέω, μια εδώ μια εκεί αλλά όλα στην τύχη, παιδικά πράγματα ας μην το συζητάμε καλύτερα. Όταν ήρθε η ώρα του Β μέρους και είδαν τα μάτια μου αυτά τα υπέροχα στήθη τότε ανασύρθηκαν από μέσα μου όλες οι αναμνήσεις, και θυμήθηκα ότι όντως πέρυσι δούλευε στο ίδιο κατάστημα και είχαμε συνευρεθεί 2-3 φορές. Λοιπόν η κοπέλα είναι πολύ καλή στο Β μέρος, διαθέτει φυσικά προσόντα για studio, είναι άλλη κατηγορία σε σχέση με τα λοιπά Milfοειδή/βουβαλάκια που συνήθως υπάρχουν στο χώρο (φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις). Άνετη, ευχάριστη/γελαστή, συμμετέχει, και γενικά δείχνει να ευχαριστιέται και αυτή αυτό που κάνει... Μεγάλο πράγμα φίλοι να αγαπάς τη δουλεία σου! μόνον έτσι πας μπροστά στη ζωή (και με λίγη τύχη φυσικά). Μόνον μείον ότι μάλλον είναι λίγο επιπόλαια αλλά αυτά είναι της ηλικίας και εμάς δεν μας ενδιαφέρουν, μόνον οι υπηρεσίες  ;)
τι εννοεις επιπολαια,δηλαδη πως το καταλαβες απ την κουβεντουλα πριν και κατα την διαρκεια το υ μμασαζ ειμαι περιεργος...καποια αλλη στην δικια τησ κατηγορια ειχε?δηλ στουντιο απο μιαρια ομορφιας...την βικυ την ειδες στο μαγαζι?πως θα την χαρακτηριζες??
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.532
Κριτικές
209
Like
4.458
Πόντοι
9.035
Φίλε η κοπέλα (Bianca) είναι πολύ καλή, απλά ως νεαρά (20) έχει μια ελαφρότητα κατά τη συζήτηση (μιλάει συνέχεια, γελάει, όχι κάτι κακό δηλαδή, απλά η κρίση της είναι αντίστοιχη των εμπειριών της). Προφανώς η κουβεντούλα γίνεται κατά τη διάρκεια του μασάζ, μετά δεν είναι ώρα για κουβέντες ούτε για διανοητικές αξιολογήσεις...
Στην κατηγορία της υπάρχει μόνον η Ειρήνη (~23, κανονικό ύψος, αρκετά όμορφο πρόσωπο, ευχάριστη, ποπός turbo, αλλά στήθος πεσμένο) που έχει και αυτή αρκετά καλή συμπεριφορά και υπηρεσίες.
Η Βίκυ είναι άλλη κατηγορία, είναι milf, ξέρει σχετικά καλό μασάζ και έχει αρκετά καλή συμπεριφορά & συμμετοχή (σώμα με ρούχα αρκετά καλό, τυπική ρωσίδα, αλλά χωρίς η ηλικία φαίνεται). Η μία 20 η άλλη κοντά 40, έχει μια κάποια διαφορά. Πάντως και οι τρεις κοπέλες (Bianca, Ειρήνη, Βίκυ) είναι καλές επιλογές και είναι απίθανο να μην περάσεις καλά μαζί τους... Στο 1ο μέρος η Βίκυ είναι η καλύτερη, στο 2ο όλες αρκετά καλές είναι.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Φίλε η κοπέλα (Bianca) είναι πολύ καλή, απλά ως νεαρά (20) έχει μια ελαφρότητα κατά τη συζήτηση (μιλάει συνέχεια, γελάει, όχι κάτι κακό δηλαδή, απλά η κρίση της είναι αντίστοιχη των εμπειριών της). Προφανώς η κουβεντούλα γίνεται κατά τη διάρκεια του μασάζ, μετά δεν είναι ώρα για κουβέντες ούτε για διανοητικές αξιολογήσεις...
Στην κατηγορία της υπάρχει μόνον η Ειρήνη (~23, κανονικό ύψος, αρκετά όμορφο πρόσωπο, ευχάριστη, ποπός turbo, αλλά στήθος πεσμένο) που έχει και αυτή αρκετά καλή συμπεριφορά και υπηρεσίες.
Η Βίκυ είναι άλλη κατηγορία, είναι milf, ξέρει σχετικά καλό μασάζ και έχει αρκετά καλή συμπεριφορά & συμμετοχή (σώμα με ρούχα αρκετά καλό, τυπική ρωσίδα, αλλά χωρίς η ηλικία φαίνεται). Η μία 20 η άλλη κοντά 40, έχει μια κάποια διαφορά. Πάντως και οι τρεις κοπέλες (Bianca, Ειρήνη, Βίκυ) είναι καλές επιλογές και είναι απίθανο να μην περάσεις καλά μαζί τους... Στο 1ο μέρος η Βίκυ είναι η καλύτερη, στο 2ο όλες αρκετά καλές είναι.
η Βικυ ειναι hi class  γυναικα
Εχει στυλ και την βρισκω πολυ ομορφη
Ανετα θα την κυκλοφορουσα
Αν και δουλευει χρονια και εχει στανταρ πελατεια δεν ριχνει την ποιοτητα
ουτε κοροειδευει στο μασαζ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
η Βικυ ειναι hi class  γυναικα
Εχει στυλ και την βρισκω πολυ ομορφη
Ανετα θα την κυκλοφορουσα
Αν και δουλευει χρονια και εχει στανταρ πελατεια δεν ριχνει την ποιοτητα
ουτε κοροειδευει στο μασαζ

Συμφωνω απόλυτα
επίσης είναι πολύ σωστή επαγγελματίας
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom