Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί/Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
η βανα απο καβαλασ ειναι λιγεσ μερες το μηνα στην αθηνα και τον υπολοιπο καιρο στη δραμα
Η Βανα απο Καβαλας δουλευει μεσα απο τις αγγελειες στο τελετεξτ του σταρ,πηρα τηλ και πρεπει να ειναι αυτη 99%!Απο τα πιο ωραια τρανς που κυκλοφορουν αν και μεσα στο αμαξι με ειχε απογοητευσει.Παιζει ακομα με δυο τρανς μαζι σε σπιτι σπικαρισα με τη μια η οποια ειναι μελαχρινη με στηθος ν3 αλλα 95κιλα :P :P κι αλλη ξανθια χωρις στηθος δεν ρωτησα κατι περαιτερω.40ευρω το τιμημα για τη μια δεν ξερω για παρτουζα
 

screaming_trees

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μιας και καποιος μιλησε για τη Στελλα (τη μαυρουλα) εχει κανεις εμπειρια μαζι της? Λεει τιποτα?
 

pisokolitos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστες ως καινουριος στο σαιτ θα ηθελα να προσθεσω μερικες απο τις εμπειριες μου για τα τραβελια στις πιατσες της Αθηνας τα τελευταια 5 χρονια που βρισκομαι εδω.Εχοντας τιμησει παμπολλες φορες το σεξ με τα κοριτσια αυτα και εχοντας κλαψει για τα λεφτα που σπαταλησα ουκ ολιγες φορες αναφερω μερικες απο τις εντυπωσεις μου.Τοπ θεωρω την Βανα απο Καβαλας που πιστευω πως ειναι πολυ καλη σε εμφανιση αλλα και δυναμιτης στο κρεβατι σε αντιθεση με οτι αναφερθηκε πιο πριν.Επισης η Βανεσσα απο Καβαλας η οποια με θλιψη εμαθα πως εχγειριστικε, η Ινα την οποια ειχα παρει πριν 5 χρονια πιτσιρικα ακομα και απο τοτε ειχε αφησει οπολυ ασχημη εντυπωση αν και πολυ εμφανισιμη, η Μονικα η πολυ ψηλη ξανθια με διαφορα αυτοκινητα πριν το καραφουρ η οποια εχει εξαψανιστει και εχει ανοιξει γκει μπαρ στην πλατεια Βικτωριας με οχι ιδιαιτερα μεγαλα προσοντα οπως ειπε καποιος πιο πριν με τεραστια ομως βυζια και σχετικα καλες υπηρεσιες.Επισης η Ναντια που τωρα δεν βγενει εκει με μεγαλο πουτσο και εμμονη να σου τον χωνει, η Κλαουντια στηνΙερα Οδο διπλα απο τον Βοτανικο η ξανθια κοντη χωρις ιδιαιτερα καλη εμφανιση αλλα εξαιρετικο σερβις, η Βερα η ξανθια που βγενει στο περιπτερο διπλα απο το βενζιναδικο το aegean οχι με το αμαξι η αλλη ειναι αρκετα καλη αλλα θελει να της τα σκασεις γερα για να την πηδηξεις εστω και στο αμαξι.Ολες οι υπολοιπες ειτε ειναι εμφανισιακα κατω του μετριου για τα γουστα μου ειτε οι υπηρεσιες τους αγγιζουν τα ορια της ξεπετας.
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Καλωσήρθες συναγωνιστή.
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
, η Μονικα η πολυ ψηλη ξανθια με διαφορα αυτοκινητα πριν το καραφουρ η οποια εχει εξαψανιστει και εχει ανοιξει γκει μπαρ στην πλατεια Βικτωριας με οχι ιδιαιτερα μεγαλα προσοντα οπως ειπε καποιος πιο πριν με τεραστια ομως βυζια και σχετικα καλες υπηρεσιες.

Μηπως γνωριζεις εσυ η καποιος αλλος που ειναι ακριβως αυτο το μπαρ που λες οτι εχει ανοιξει η πως το λενε???
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
, η Ινα την οποια ειχα παρει πριν 5 χρονια πιτσιρικα ακομα και απο τοτε ειχε αφησει οπολυ ασχημη εντυπωση αν και πολυ εμφανισιμη,

Αυτη η Ινα που λες ηταν μια πολυ λεπτη, ξανθια που οδηγουσε για καποιο διαστημα ενα καμπριο renault megane?
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Κανεις δεν κατεβαινει στις πιατσες :headbang:Οι πιατσες ειναι παντα αδειες :headbang:
Τα τραβεστι ψωμολυσανε τα καημενα :headbang:Η Συγγρου κι η Καβαλας ειναι οι πιο ησυχοι δρομοι της Αθηνας :headbang: Κανεις δε παει πια με τραβεττισ :headbang:ΕΛΕΟΣ
 

kapsimalis

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
γεια και απο εμενα μια ερωτηση η βανεσσα απο συγγρου στις αρχες στη στροφη εχει κανει αλλαγη φιλου? ουτε στι8ος δεν ειχε δεν βγαινει πια? καποτε ειχα το τηλ της γνωριζει κανεις? οσο για τη στελα ειναι και πολυ καλο παιδι και δεν ειναι βιαστικη
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Μηπως γνωριζεις εσυ η καποιος αλλος που ειναι ακριβως αυτο το μπαρ που λες οτι εχει ανοιξει η πως το λενε???
αυτη που εχει το gay bar ειναι η κρυστη πολυ ψυλη ξανθια  που εχει ενα τζιπ στην καβαλας που σπανια βγαινει για πιατσα η και που δουλευει πλεον...και ειναι φυλης κατω απο την πλατεια βικτωριας...αλλα δεν θυμαμε πως λεγετε
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
γεια και απο εμενα μια ερωτηση η βανεσσα απο συγγρου στις αρχες στη στροφη εχει κανει αλλαγη φιλου? ουτε στι8ος δεν ειχε δεν βγαινει πια? καποτε ειχα το τηλ της γνωριζει κανεις? οσο για τη στελα ειναι και πολυ καλο παιδι και δεν ειναι βιαστικη
αφου ξερεις οτι δεν ειχε στιθος τι ρωτας αν εκανε εγχιριση?εκανε απο αμυγδαλες.......μενει στο περαμα και βγαινει για δουλεια αλλα οχι συχνα...κινητο δεν υπαρχει γιατι τα αλαζει πολυ συχνα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
που τα ξερεις ολα αυτα εσυ κουκλαρα μου? :-*
 

aneinaidunaton

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεισ αν η Κουμαριανου ειναι ενεργητικη η παθητικη?
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
μολις επεστρεψα απο Ροζα με το aygo απο Συγγρου.
Δεν εχω ξαναβιωσει τετοια ξεπετα στη ζωη μου δεν εχω ξαναγνωρισει τοσο αντιερωτικο τραβεστι δεν το πιστευω.80ευρω και με το που μπαινω σε ημιυπογειο στη Δοιρανης μου λεει βαλε κατι παραπανω :headbang:Πρωτο σοκ!Οινοπνευματα και σπρευ παντου κι ολα απο μακρια και μη και μη και μη κι αντε γαμησου κοντοπουστα με τα ψευτικα βυζια στη τελικη τι να λεμε τι να πρωτοπω μακρια μπας και βαλει μυαλο γιατι ειναι μικρη κι ειναι ομορφη!Μηπως φταιει το μερος που στηνεται ολες εκει τα ιδια σκατα ειναι.ΑΠΟΧΩΡΩ
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Τόσο χάλια η Ρόζα? Κρίμα γιατί είναι όμορφη...
Πάντως το Σάββατο το βράδυ ήταν πολύ νέκρα στη Συγγρού. Ζήτημα να είδα 6-7 τραβεστί σε δυο κατεβασιές από πάνω μέχρι κάτω.
 

MyMyMy

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2006
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ηταν όλες Madonna...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom