Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί/Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Να ρωτήσω κάτι... επειδή δε μου εχει τύχει...
Τι ενοειτε πιανετε κουβέντα ? Σταματας διπλα της με το αυτοκινητο.... της λες γεια...και αρχιζεις να μιλας για κατι ασχετο για να κερδίσεις χρόνο και να τοις κοιτας απο πανω μεχρι κατω? Αυτες τι λένε ? Πάμε μωρο μου μια βόλτα ? Ρωτας ποσο θέλει και τι κάνει ?
Και αν δεις πως δε σου αρέσει τι λές? Πως τη κάνεις ? Αυτες που ειναι σε αυτοκινητο δικο τους με τη πορτα ανοιχτη... μπαινεις εσυ στο δικο τους η ερχονται αυτεσ στο δικο σου ?

Σορρυ για τις ερωτησεις παιδια αλλα δε το εχω κανει ποτε... και δε θα ηθελα να προσβαλω καμια η να πω κατι ακομψο... γιαυτο πλιζ μετεφερετε μου ενα συνηθισμενο διαλογο.... θενκς...

ρώτα τον pitsilisti να σου διδάξει το πορνο-λέγειν!
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Να ρωτήσω κάτι... επειδή δε μου εχει τύχει...
Τι ενοειτε πιανετε κουβέντα ? Σταματας διπλα της με το αυτοκινητο.... της λες γεια...και αρχιζεις να μιλας για κατι ασχετο για να κερδίσεις χρόνο και να τοις κοιτας απο πανω μεχρι κατω? Αυτες τι λένε ? Πάμε μωρο μου μια βόλτα ? Ρωτας ποσο θέλει και τι κάνει ?
Και αν δεις πως δε σου αρέσει τι λές? Πως τη κάνεις ? Αυτες που ειναι σε αυτοκινητο δικο τους με τη πορτα ανοιχτη... μπαινεις εσυ στο δικο τους η ερχονται αυτεσ στο δικο σου ?

Σορρυ για τις ερωτησεις παιδια αλλα δε το εχω κανει ποτε... και δε θα ηθελα να προσβαλω καμια η να πω κατι ακομψο... γιαυτο πλιζ μετεφερετε μου ενα συνηθισμενο διαλογο.... θενκς...
Πιανεις κουβεντα για οτιδηποτε απο το πως τη λενε μεχρι για τον καιρο του τριημερου και για την πολιτικη του Αλογοσκουφη οτι σου ερθει αν βεβαια η κοπελα εχει ορεξη να πιασει κουβεντα μαζι σου και δεν περιμενουν ουρες αυτοκινητων απο πισω!Παντα να ξερεις πως οσο πιο αργα ειναι τοσο περισσοτερα τυχερα υπαρχουν.Αυτες που ειναι σε αυτοκινητο με την πορτα ανοιχτη τις συμβουλευεις να την κλεισουν για να μην πουντιασουν :2funny: :2funny:Με λιγα λογια αν εχεις μαρουλι πας ρωτας τιμη κανετε το deal σας κι ολα τα αλλα θα γραφτουν στην ιστορια...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Να ρωτήσω κάτι... επειδή δε μου εχει τύχει...
Τι ενοειτε πιανετε κουβέντα ? Σταματας διπλα της με το αυτοκινητο.... της λες γεια...και αρχιζεις να μιλας για κατι ασχετο για να κερδίσεις χρόνο και να τοις κοιτας απο πανω μεχρι κατω? Αυτες τι λένε ? Πάμε μωρο μου μια βόλτα ? Ρωτας ποσο θέλει και τι κάνει ?
Και αν δεις πως δε σου αρέσει τι λές? Πως τη κάνεις ? Αυτες που ειναι σε αυτοκινητο δικο τους με τη πορτα ανοιχτη... μπαινεις εσυ στο δικο τους η ερχονται αυτεσ στο δικο σου ?

Σορρυ για τις ερωτησεις παιδια αλλα δε το εχω κανει ποτε... και δε θα ηθελα να προσβαλω καμια η να πω κατι ακομψο... γιαυτο πλιζ μετεφερετε μου ενα συνηθισμενο διαλογο.... θενκς...
απλα τα πραγματα περνας βλεπεις μια που σου αρεσει σταματας τη ρωτας ποσο περνει αν εχει χωρο (σπιτι) τι προσφερει και αν σου κανει με βαση τα κριτηρια της αναζητησης σου την περνεις.....
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Το 'χω πει και αλλού: ας κρατήσουμε το thread αυτό - και άλλα σχετικά - "καθαρό" μόνο με infos για όσους ενδιαφέρονται για το σπορ αυτό. Off-topic θα σβήνονται.
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!Συμετεχω σε αυτο το thread θελοντας να μοιραστω την επταετη εμπειρια μου με αυτου του ειδους τα κοριτσια και βλεποντας οτι ειναι πολυ λιγοι αυτοι που το κανουν,ενω στην πραγματικοτητα υπαρχει τεραστια ζητηση σε τραβεστι,ειπα να κανω μια αρχη!!Λεω να ξεκινησω με τα σπιτια που δουλευουν τρανσ οπως το Πιπινου 54 και το Μυτιληνης23.Κορινα απο Πιπινου,ξανθια καλο κορμι και προσοντα ΤΡΟΜΕΡΟ στηθος καλη στο κρεβατι,οχι σουπερ,δουλευει βραδια.Επισης δυο μερες την βδομαδα δουλευει τρβ θηριωδης με σιλικονατα βυζια και μεγαλα σχετικα προσοντα πολυ καλο κρεβατι αλλα αντροφερνει πολυ.Μυτιληνης 23 δουλευουν Καιτη,Χαρα και Δημητρα.Η Δημητρα,δουλευει καποια απογευματα,εχει σεξυ προσωπο μετριο σωμα κι ειναι ισως η πιο αντιπαθητικη που εχω γνωρισει κι η μεγαλυτερη ξεπετα!Χαρα δουλευει Πεμπτη και Παρασκευη πρωι,δουλευε πριν σε Φυλης 104,τρομερο κορμι και κρεβατι με μονο αρνητικο την σκληρη σιλικονη στο στηθος της!Η Καιτη πολυ καλο κρεβατι,υπομονετικη αλλα χανει πολυ στην εμφανιση.Απο αγγελιες αυτες που θυμαμαι ειναι μια καπου στην Πανορμου με κορμι γεματο καμπυλες και μειονεκτημα οτι χωρις να ρωτησει τον πεταει εξω με το καλημερα κι ειναι ψιλοξεπετα και την Φενια στην Ιπποκρατους πολυ καλο σωμα και προσοντα αλλα αντε να τελειωνουμε στυλακι.Επιστρεφω...
 

Επισκέπτης
Χθεσινοβραδυνη τραβελοτσαρκα με μηχανες στις λεωφορους της ακολασιας κι ειδαμε τα εξης¨Καβαλας τρεις Βουλγαρες παρεα με την ξακουστη Αλομα απο τις οποιες η μια καλο κομματι με βυζαρες κι ωραια μαπα αλλο ενα ξανθο σε ενα μαυρο παλιο ford καλη εμφανισιακα την ψωνισε εκεινη την ωρα νεαρος επιβητορας και επι της Ιερας Οδου ξανθια γεματουλα σε μαυρο SMART εν ονοματι Φαιη καυλιαρα φανηκε με μεγαλουτσικο στηθος!Ντεκαπακ Συγγρου στο Παντειο απεξω δυο γυφτισες γυναικες 99%,μετα το BG ξανθια τραβεστι γυφτος με χρυσα δοντια  μαζι με πολυ αδυνατη τρανσ στα πρωτα βηματα της,ξανθια με κοντο μαλλι λιγο πιο κατω σε mercedes 200αρα και στυλ μανδαμ,πιο διπλα μαυρο τρανς σε γκρι PUNTO πολυ καλο κομματι εν ονοματι Ντεμπορα και παρακειθε ο βασιλιας καρναβαλος σε τραβεστι βερσιον!Προς το τελος του παραδρομου η Κουμαριανου μαζι με μελαχρινη σε λευκο peugeot καμπριο εικοσαετιας!Ελπιζω να μην κουρασα καλη συνεχεια!
καλα τα πας!!!σινεχισε!
φενεσε ανερχομενο αστερι στο μεταλαγμενο εροτα!για να δουμε....
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα με τον petrrr και συνεχιζω..
Καβαλας κατεβαινοντασ την γεφυρα της Αχιλλεως στην αρχη παιζει καθε πεμπτη και παρασκευη μετα τις 12 μεσα σε μαυρο παλιο αμαξι στο δεξι χερι η Αννουλα, ισως το μονο ladyboy που υπαρχει,τρομερη στο κρεβατι με υπεροχο κωλαρακι την μπερδευεις με γυναικα οταν την πρωτοδεις δε πιστευεις οτι εχει αρχιδια!Ανεβαινοντας την Καβαλας νεκρα εκτος απο την Βανα που καθεται σε ενα ασημι τογιοτα μικρο,απο τα πιο ομορφα τραβεστι που εχω δει,αλλα στο αμαξι που την πηρα κατωτερη του μετριου αψυχη τελειως.Στη καταβαση τησ καβαλας στα σκοταδια στην οδο μαρκονι παιζει τραβεστι ψηλη με καμπυλεσ και μεγαλα προσοντα για οποιον τον ενδιαφερουν.Η ξανθια η διμετρη στο τζιπ εχει επισης πολυ μεγαλα προσοντα και τρομερα βυζια αλλα δεν εχει ιχνος θηλυκοτητας.Τα πιο καυλιαρικα και ομορφα τραβεστι εκει ειναι η ινα η οποια εχει κορμακι κολαση αλλα την εχουν φαει οι κακες παρεες..κι η Βανεσσα με το κοκκινο μαζντα της οποιας το κορμι κι ο κωλος ειναι σαν να εχουν βγει μεσα απο βραζιλιανικο πορνο!!Επισης πολυ μεγαλα προσοντα εχει μια ασχημη κυπρια σε ενα megane και  μια υπερβολικα αδυνατη κυπρια παλι που κανει πιατσα στο ΞΒ και στην ιερα οδο.Επιστρεφω..
 
OP
OP
PIATSAS

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
καλα τα πας!!!σινεχισε!
φενεσε ανερχομενο αστερι στο μεταλαγμενο εροτα!για να δουμε....
RESPECT PITSI! :rockon: :rockon:Ειμαι μεγαλος σου fun εχουν λειψει οι πικαντικες ανταποκρισεις σου απο το site!!
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συνεχιζω με την τιμημενη Συγγρου...
ΒΑΝΕΣΑ βγαινει Συγγρου και Δρακου,στριβοντας μετα τις στηλες,ε κ π λ η κ τ ι κ ο ΚΩΛΟ :booty: :booty: :booty: τον οποιο δειχνει με οτι κι αν φοραει,καυλε προσωπο χωρις στηθος αλλα δεν ειναι για δευτερη φορα
ΣΤΕΛΛΑ η μαυρη βγαινει Συγγρου και Λεμπεση,κι αυτη αβυζη με καλα προσοντα πολυ ωραιο κωλο πολυ καλη στο κρεβατι δεν βιαζεται
ΞΑΝΘΙΑ αμεσως μετα τα φαναρια της Χατζηχρηστου ψηλη πολυ καλο σωμα αλλα τιποτα το αξιοσημειωτο στο κρεβατι
Μανια καθεται πριν το sexshop πανω σε βεσπα πολυ ομορφη καλο κρεβατι καλο παιδι γενικα προτεινεται
Στη Φαληρου επισης παιζουν διαφορες κατα καιρους με ωραιοτερη μια πιτσιρικα που βγαινει μετα τις 4 τα παρασκευοσαββατα ξανθια πολυ καλη σε ολα σε παει σε ρετιρε διπλα
Χαρα πιατσαρει εξω απο το στριπτιζαδικο μουναρος σωματαρα αλλα για κρεβατι δεν...
Αννα στο μαυρο golf διαβασα απο πολλους να λενε γι αυτην εμενα δεν μου ειπε κατι
Στο αμεσως επομενο στενο παιζει μαυρομαλλα ευσωμη ασχημη με βυζαρες πολυ μελαμψη με διαφορα τα μεγαλυτερα προσοντα που εχω δει αλλα αντρας..
βαρεθηκα καληνυχτιζω
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ξεβαρεθηκα και συνεχιζω...
Μανια,εχει αναφερθει απο συναγωνιστες,πολυ ψηλη με κωλαρα και γενικα νταρντανα καλο κρεβατι αλλα θελει να γαμησει οχι να γαμηθει
Φαιη,με χρυσο bmw,μελαμψη καλο σωμα ντυμενη,μετρια φατσα αλλα οταν γδυθει ξενερα πολυ αντρικο σωμα και κρεβατι μετριο
Νελλυ ξανθια λεπτη με τογιοτα βγαινει μαζι με Φαιη,πολυ καλο κορμι και κρεβατι προτεινεται
Η μαυρομαλλα που ειναι μαζι τους με το τζιπ τρομερο κωλο χωρις στηθος την ειχα τιμησει παλιοτερα καλες εντυπωσεις
Ναταλια βγαινει στην express ξανθια αξυριστη με μεγαλα βυζια δεν εχω αποψη κι ουτε θελω
Βανα,στην express,κοντουλα μαυρομαλλα δεν ξερω αν βγαινει ακομα,τρομερο σωμα προσωπο και βυζαρες καυλα γενικα
Πριν το πρατηριο της αστυνομιας παιζει Ξανθια ψηλη στο παρκακι αντιπαθητικη σαν πρωτη γνωμη αλλα κορμαρα και στο κρεβατι πυραυλος
Κατσαρομαλα εκφυλη που ειναι μαζι της τιποτα ξεπετα αλλα τουρλωτο κωλο
Μετα την Αμφιθεας στα σκοταδια ξανθια χοντρουλα με hundai η κατι τετοιο πολυ καλη πιπα κι απο τα μεγαλυτερα βυζια που παιζουν
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Και για να μιλήσουμε σοβαρά!
Στις απανταχού εν Ελλάδι πιάτσες τι είναι πιο?
Τα τραβέλια ή πούστηδες??
Η μιλάμε στις περισσότερες περιπτώσεις για το ίδιο πράγμα με μπόλικη ξεπέτα! :headbang:

Υπάρχει εδώ κάτι τετοιο??? 
Αν ναί δεκτές οι πληροφορίες αν όχι ασε αντισθένη να το καλαμπουρίζουμε! :dancing:

Μοντς παρακαλώ μην μου σβύσετε και αυτό, στα σοβαρά ρωτάω!
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Βανεσσα απο Καβαλας κλασεις ανωτερη ειλικρινα οπως κι η Χαρα απο Συγγρου!
Εμφανισιακα μιλαω παντα!
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρομαι που βλέπω ότι έστω και ένας συμφωνεί μαζί μου. Αν και δε συμφωνώ με τα γούστα του γιατί αφορούν κυρίως σε νταρντάνες τραβεστί. Εγώ προτιμώ πιο πουτανάκια πιο νέα σε ηλικία και γιατί όχι εγχειρισμένα. Νομίζω ότι η Αγάπη με το πεζώ 206 έξω από τη μερσεντές είναι μια καλή περίπτωση αν και προσωπικά δεν πέρασα καλά. (Δεν γδ΄νεται τελείωσ και την έχει ξενερωτικά μεγάλη πράγμα αποτρεπτικό για κάποιον που δεν το ..γλεντάει.). Καλή είναι η Ρόζα που γαίνει στη Φορντ με ένα AYGO συνήθως αργά. Αν δεν γδυθεί ίσως δεν την καταλαβαίνεις τι είναι. Τώρα δυο τρεις εγχειρισμένες  που βγαίνου στο ύψος της Φορντ σίγουρα είναι εμφανίσημες αλλά δεν με εντυπωσίασαν οι υπηρεσίες τους (δεν με άφησαν να αγγίξω παρά ελάχιστα) κ επιπλέον νομίζω ότι έουν αρχίσει να μεγαλώνουν. Η απορία μου είναι: ποιο είναι το μέλον, πουβγαίνει ή κυκλοφορεί το νέο αίμα αν υπάρχει;
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ξεβαρεθηκα και συνεχιζω...
Μανια,εχει αναφερθει απο συναγωνιστες,πολυ ψηλη με κωλαρα και γενικα νταρντανα καλο κρεβατι αλλα θελει να γαμησει οχι να γαμηθει
Φαιη,με χρυσο bmw,μελαμψη καλο σωμα ντυμενη,μετρια φατσα αλλα οταν γδυθει ξενερα πολυ αντρικο σωμα και κρεβατι μετριο
Νελλυ ξανθια λεπτη με τογιοτα βγαινει μαζι με Φαιη,πολυ καλο κορμι και κρεβατι προτεινεται
Η μαυρομαλλα που ειναι μαζι τους με το τζιπ τρομερο κωλο χωρις στηθος την ειχα τιμησει παλιοτερα καλες εντυπωσεις
Ναταλια βγαινει στην express ξανθια αξυριστη με μεγαλα βυζια δεν εχω αποψη κι ουτε θελω
Βανα,στην express,κοντουλα μαυρομαλλα δεν ξερω αν βγαινει ακομα,τρομερο σωμα προσωπο και βυζαρες καυλα γενικα
Πριν το πρατηριο της αστυνομιας παιζει Ξανθια ψηλη στο παρκακι αντιπαθητικη σαν πρωτη γνωμη αλλα κορμαρα και στο κρεβατι πυραυλος
Κατσαρομαλα εκφυλη που ειναι μαζι της τιποτα ξεπετα αλλα τουρλωτο κωλο
Μετα την Αμφιθεας στα σκοταδια ξανθια χοντρουλα με hundai η κατι τετοιο πολυ καλη πιπα κι απο τα μεγαλυτερα βυζια που παιζουν
η νελη που ειχε ενα τζιπ και τωρα εχει ενα μπλε μικρο αμαξι εκανε αλαγη φυλου πια
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ξερω πια Νελλη λες εκανα λαθος την Μελυ εννοουσα!!
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Την ξανθια θεσσαλονικια που βγαινει μετα το πρατηριο μαζι με Φαιη εννοω με το κορολα
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Την ξανθια θεσσαλονικια που βγαινει μετα το πρατηριο μαζι με Φαιη εννοω με το κορολα
αυτην σου λεω και γω απλα οταν λεει το ονοματης ακοθγετε σαν μελυ ...κανονικα ειναι μενλη απο το μεριλυν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom