Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Tραβεστί/Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 387
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Χθες σε περασμα μου απο Καβαλας πετυχα Βανεσα,τι να λεμε οτι ομορφοτερο υπαρχει ειναι η τυπισσα και Ινα αλλα αυτη εχει χαλασει...
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Η Ινα απο Καβαλας κι η Αγαπη μετο ασημι peugeot απο Συγγρου ειναι οι δυο τρανσ στο βιντεο που κυκλοφορει με τους αστυνομικους στο τμημα
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Υποχθόνιε, χίλια μπράβο για τις πολύ κατατοπιστικές και έγκυρες πληροφορίες σου. Πως φαίνεται ο άνθρωπος που ξέρει από πιάτσα...
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Χθες σε περασμα μου απο Καβαλας πετυχα Βανεσα,τι να λεμε οτι ομορφοτερο υπαρχει ειναι η τυπισσα και Ινα αλλα αυτη εχει χαλασει...
την βανεσα μην την υπολογιζετε στις τραβεστι εκανε αλαγη φυλου πια και αυτη...την ινα την εφαγαν οι κακες παρεες πριν τη μυκονο και μετα
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Υποχθόνιε, χίλια μπράβο για τις πολύ κατατοπιστικές και έγκυρες πληροφορίες σου. Πως φαίνεται ο άνθρωπος που ξέρει από πιάτσα...
καλως το παιδι καιρο εχουμε να σε δουμε στο φορουμ
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
την βανεσα μην την υπολογιζετε στις τραβεστι εκανε αλαγη φυλου πια και αυτη...την ινα την εφαγαν οι κακες παρεες πριν τη μυκονο και μετα


....τι λες βρε Συλβια...αληθεια? εκανε αλλαγη φυλου η Βανεσσα???? ποτε εγινε αυτο?


xxx
n
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Κι απο τι ψυλιαζομαι μετα τη Βανεσα επεται η Χαρα...
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
την βανεσα μην την υπολογιζετε στις τραβεστι εκανε αλαγη φυλου πια και αυτη...την ινα την εφαγαν οι κακες παρεες πριν τη μυκονο και μετα
Κριμα για την Ινα ηταν σουπερ σεξυ τρανς,επιπεδου HIGH CLASS, αλλα τα ντρογκια δυστυχως.....
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Θα θελα να παραθεσω τη πενταδα μου οσο αφορα τους καλυτερους κωλους τρανσ΄΄
Βανεσα Συγγρου και Δρακου
Βανεσα Καβαλας ασημι slk
Στελλα μαυρη Συγγρου και Λεμπεση
Μετα το πρατηριο η μελαχρινη με το τζιπ
Χαρα εξω απο BG
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να ξεκαθαρισω κατι γιατι ειναι πολλοι που διαβαζουν το συγκεκριμενο thread και ειμαι σιγουρος πως νομιζουν οτι τον εχω φαει και τετοια παραμυθια και διαβαζουν αυτα που λεω με μια επιφυλαξη για τον κωλο τους!Μαγκες απλα γουσταρω να γαμαω τρανσ γιατι κανουν τρομερες πιπες κι ενιοτε σεξ αλλα μεχρι εκει τιποτα αλλο!!
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Συνεχιζω με την τιμημενη Συγγρου...
ΒΑΝΕΣΑ βγαινει Συγγρου και Δρακου,στριβοντας μετα τις στηλες,ε κ π λ η κ τ ι κ ο ΚΩΛΟ :booty: :booty: :booty: τον οποιο δειχνει με οτι κι αν φοραει,καυλε προσωπο χωρις στηθος αλλα δεν ειναι για δευτερη φορα
ΣΤΕΛΛΑ η μαυρη βγαινει Συγγρου και Λεμπεση,κι αυτη αβυζη με καλα προσοντα πολυ ωραιο κωλο πολυ καλη στο κρεβατι δεν βιαζεται
ΞΑΝΘΙΑ αμεσως μετα τα φαναρια της Χατζηχρηστου ψηλη πολυ καλο σωμα αλλα τιποτα το αξιοσημειωτο στο κρεβατι
Μανια καθεται πριν το sexshop πανω σε βεσπα πολυ ομορφη καλο κρεβατι καλο παιδι γενικα προτεινεται
Στη Φαληρου επισης παιζουν διαφορες κατα καιρους με ωραιοτερη μια πιτσιρικα που βγαινει μετα τις 4 τα παρασκευοσαββατα ξανθια πολυ καλη σε ολα σε παει σε ρετιρε διπλα
Χαρα πιατσαρει εξω απο το στριπτιζαδικο μουναρος σωματαρα αλλα για κρεβατι δεν...
Αννα στο μαυρο golf διαβασα απο πολλους να λενε γι αυτην εμενα δεν μου ειπε κατι
Στο αμεσως επομενο στενο παιζει μαυρομαλλα ευσωμη ασχημη με βυζαρες πολυ μελαμψη με διαφορα τα μεγαλυτερα προσοντα που εχω δει αλλα αντρας..




Ενταξει ρε Βανεσα ...... τους επισες..........θα σε παρουν ...
Και παλια με τα αλλα σου nick playrexx μας ειχες φαει , οπου και ο Πρωην Εθνικος της παρεουλα σας παλι μας ειχε φαει με την  Βανεσα.....(αν δεν πενεψεις το σπιτι σου .... θα πεσει να σε πλακωση)
Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος βλεπει και κρινη.....  τωρα τα κριτηρια εχουν αλαξει..... παει πια η εποχη της Αλομας
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Ειστε καμια δεκαρια φιλεναδες ...... και βλεπω οτι παιζει τρελο δουλεμα στο κοσμο......
Δυστηχως φιλεναδες βλεπω οτι για να μπαινεται σε τετοιες διαδικασιες, εχει χτυπησει κοκκινο η φτωχια.............
Ρε που φτασαμε..... να πειναμε κιολας...............
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
ειπαμε να λεμε .....οχι να υπερβαλουμε

Ξαφνικα γινανε ολες κουκλαρες..... ετσι ειναι οι κουκλαρες;;;

Η μονη που μπορεις να την πεις ομορφη απο αυτα τα κοριτσια , ειναι αυτη η χαρα... οι υπολοιπες εγω τις βλεπω δευτερες και τριτες σε ολα......και με το 10 τους βαζω 6 και πολυ ειναι

Χαλαρωστε λιγο και δεχτητε οτι για να σας μαθουν και να αφησετε ενα ονομα στο κυκλο .... θελει δουλιτσα ....αρκετη... και οχι απο εδω  μεσα... και σε μια μερα................
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω απολυτα με τον petrrr και συνεχιζω..
Καβαλας κατεβαινοντασ την γεφυρα της Αχιλλεως στην αρχη παιζει καθε πεμπτη και παρασκευη μετα τις 12 μεσα σε μαυρο παλιο αμαξι στο δεξι χερι η Αννουλα, ισως το μονο ladyboy που υπαρχει,τρομερη στο κρεβατι με υπεροχο κωλαρακι την μπερδευεις με γυναικα οταν την πρωτοδεις δε πιστευεις οτι εχει αρχιδια!Ανεβαινοντας την Καβαλας νεκρα εκτος απο την Βανα που καθεται σε ενα ασημι τογιοτα μικρο,απο τα πιο ομορφα τραβεστι που εχω δει,αλλα στο αμαξι που την πηρα κατωτερη του μετριου αψυχη τελειως.Στη καταβαση τησ καβαλας στα σκοταδια στην οδο μαρκονι παιζει τραβεστι ψηλη με καμπυλεσ και μεγαλα προσοντα για οποιον τον ενδιαφερουν.Η ξανθια η διμετρη στο τζιπ εχει επισης πολυ μεγαλα προσοντα και τρομερα βυζια αλλα δεν εχει ιχνος θηλυκοτητας.Τα πιο καυλιαρικα και ομορφα τραβεστι εκει ειναι η ινα η οποια εχει κορμακι κολαση αλλα την εχουν φαει οι κακες παρεες..κι η Βανεσσα με το κοκκινο μαζντα της οποιας το κορμι κι ο κωλος ειναι σαν να εχουν βγει μεσα απο βραζιλιανικο πορνο!!Επισης πολυ μεγαλα προσοντα εχει μια ασχημη κυπρια σε ενα megane και  μια υπερβολικα αδυνατη κυπρια παλι που κανει πιατσα στο ΞΒ και στην ιερα οδο.Επιστρεφω..
Ποια Βανεσα απο τις δυο ειμαι Ντετεκτιβ Τσουκαλη :idiot: :idiot: :idiot: :jerking: :jerking:
 

ypoxthonios

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Συνεχιζω με την τιμημενη Συγγρου...
ΒΑΝΕΣΑ βγαινει Συγγρου και Δρακου,στριβοντας μετα τις στηλες,ε κ π λ η κ τ ι κ ο ΚΩΛΟ :booty: :booty: :booty: τον οποιο δειχνει με οτι κι αν φοραει,καυλε προσωπο χωρις στηθος αλλα δεν ειναι για δευτερη φορα
ΣΤΕΛΛΑ η μαυρη βγαινει Συγγρου και Λεμπεση,κι αυτη αβυζη με καλα προσοντα πολυ ωραιο κωλο πολυ καλη στο κρεβατι δεν βιαζεται
ΞΑΝΘΙΑ αμεσως μετα τα φαναρια της Χατζηχρηστου ψηλη πολυ καλο σωμα αλλα τιποτα το αξιοσημειωτο στο κρεβατι
Μανια καθεται πριν το sexshop πανω σε βεσπα πολυ ομορφη καλο κρεβατι καλο παιδι γενικα προτεινεται
Στη Φαληρου επισης παιζουν διαφορες κατα καιρους με ωραιοτερη μια πιτσιρικα που βγαινει μετα τις 4 τα παρασκευοσαββατα ξανθια πολυ καλη σε ολα σε παει σε ρετιρε διπλα
Χαρα πιατσαρει εξω απο το στριπτιζαδικο μουναρος σωματαρα αλλα για κρεβατι δεν...
Αννα στο μαυρο golf διαβασα απο πολλους να λενε γι αυτην εμενα δεν μου ειπε κατι
Στο αμεσως επομενο στενο παιζει μαυρομαλλα ευσωμη ασχημη με βυζαρες πολυ μελαμψη με διαφορα τα μεγαλυτερα προσοντα που εχω δει αλλα αντρας..
βαρεθηκα καληνυχτιζω
Ειμαι η Βανεσα και δεν ειμαι για δευτερη φορα :dancing: :dancing:Α ρε αλικοσπιρτο! :headbang:
 

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Ειμαι η Βανεσα και δεν ειμαι για δευτερη φορα :dancing: :dancing:Α ρε αλικοσπιρτο! :headbang:

κοιτα ξερω πολυ καλα την τακτικη σου ..... και παντα ξερω πως να σε αποκαλυπτω και να σε τρελενω...... ξερεις εσυ........ τωρα χαλαρωσε λιγο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom