Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 306 άτομα (33 μέλη και 273 επισκέπτες)
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
666
Κριτικές
1
Like
340
Πόντοι
26
Φυλής 65β Μπούτι μαυρουλα χοντρή με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
συνήθως 3η βάρδια στο Φ65β και αρκετές φορές 2η βάρδια στο Φ84α

Φίλτατε σμίρνη, σε ευχαριστώ για την πληροφορίες. Άξιος :hi: και πάντα τέτοια :respect: Πως την βλέπεις, αξίζει για το βύζι ή δεν;
 

kostasfrg

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2020
Μηνύματα
492
Κριτικές
7
Like
599
Πόντοι
21
Ισχύει ότι η Αθηνά η ελληνίδα από φωκαίας μεταφέρθηκε σε στούντιο;;; Αθηνών 318 κλπ;;
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.313
Κριτικές
21
Like
9.567
Πόντοι
3.346

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.484
Κριτικές
4
Like
159
Πόντοι
16
Βλέπω κάποια στην περιοχη της Λιοσίων (σε αλλο σαιτ) πως έχουν αναβαθμιστεί σε στουντέλα (Βέργας-Εξηκίου κλπ) με ντουσιέρες κλπ. Οι τιμές παρανένουν εκει στο 20ρικο ή εχουν αναβαθμιστεί κι αυτές;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Πρωτη φορα πετυχα και γω τυπο στο σαλονι με σακουλα με γλυκα και να τα δινει στο τσατσο και να λεει "αυτα για εσας και τη γλυκια την ..." (δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας...). ΟΚ........ Αυτο θα πει καλτ εικονα! Να παιζουν τα φωτορυθμικα απο τα lidl σαν τρελά, σκυλέ μουσικη στο τερμα, τσα2 να φαινεται χωμενη τερμα στα κολπα και ο πιρφορος κουστουμαρισμενος και σινιαρισμενος να πηγαινει τα γλυκα που μολις βγηκε η κοπελα σαλονι, την χαιρεταει και φευγει... Ειχε την γοητεια του μπορω να πω... χαχα 
(Όσο για τη συζητηση τους, ουδεν σχολιο!! Οχι απλα καις εγκεφαλο....)

Λόγο του ότι η μνήμη του πλήθους είναι κοντή, να υπενθυμίσω, στις μέρες του κορωνοιού πολλοί από εμάς έψαχναν πρίζες να τον βάλουν μπας και ηρεμήσουν.
Οι ετέρες είναι τόσο σημαντικές για εμάς, που όχι μόνο γλυκά και λουλούδια, αλλά και τεμενάδες πρέπει να τους κάνουμε. Το χειμώνα που πιθανόν να μας τα ξανά κλείσουν, για άλλους τρεις μήνες, θέλω να δω τι θα λέμε. Για πιρφόρους, αγαπούληδες και άλλες  φλιναφιματικές σαχλαμάρες σάπιων εγκεφάλων (υποκινητών, όχι απλών συναγωνιστών).  :grin:   
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Papa3187

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
66
Πόντοι
0
Μαγκες μονο στα ορθια πλεον πιπα και ντογκυ γαμησι να φευγουν τα χοντρα 7-8 λεπτα και πισω σπιτι,ας κανουμε μια λεσχη ασφαλων χυστων ωστε να διατηρησουμε το προιον ζωντανο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.

σωστα τοθετεις συναδελφε.... γενικα παιζει πολυ φολα και φυσικα δεν ξερουν ουτε μια πιπα να παρουν αφου το μονο που σκεφτονται ειναι τα λεφτα που θα αρπαξουν
αν ξεραν θα παιρναν μια πιπα καλη και θα μειωνοταν και ο χρονος στο δωματιο και ο πελατης θα εφευγε ευχαριστημενος .... αλλα και πουτανα να εισαι πρεπει να εχεις μυαλο
θυμασαι λεωνιδου 28 με 10 ευρουλακια η αννιτα το μωρακι επαιρνε γαμω τις πιπες απαλη και καυλωτικη και καταλαβαινε ποτε θα χυσεις και τα εριχνε στα βυζακια της.
ουτε γατα ουτε ζημια
οι πιο πολλες και παλιες καραβανες δεν ξερουν πως να σηκωσουν μια πουτσα και παινεύονται κιολας οτι  ειναι παλιες και ξερουν καλυτερα....
για να μην πω το πως βαζουν την καποτα σαν να βαζουν σκουφο για τα χιονια
βαζουν τα βρωμοδακτυλα τους στο εσωτερικο της καποτας και με τα ψευτικα νυχια τους που εχουν ξυσει τον κολο τους μπορει και να το σκισουν ...
γιαυτο βαζω μονος το καποτιδι ....
λοιπον κατα την ταπεινη γνωμη μου λεω τα πιποστρακια αυτη την περιοδο που
προτιμω και που πιστευω  ειναι οι καλυτερες πιπες τωρα φυλης και περιξ
εβελινα αχ 85, αννα πολωνεζα φ 69 , χωματιανου αλεξανδρα, δυδιμου 27 η ιβανκα (αραγε θα γυρισει?) και η νικη κολωνου .... αυτα .....





 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.143
Κριτικές
94
Like
46.441
Πόντοι
17.311
Μαγκες μονο στα ορθια πλεον πιπα και ντογκυ γαμησι να φευγουν τα χοντρα 7-8 λεπτα και πισω σπιτι,ας κανουμε μια λεσχη ασφαλων χυστων ωστε να διατηρησουμε το προιον ζωντανο.

κατεβασμα μονο του φερμουαρ  :tooth:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Το Αννιτακι απ την Λεωνιδου δεν τα εριχνε απλα στα βυζακια της τα φλοκια,τις πιο πολλες φορες τα επαιρνε στο στοματακι της  :tn04: .Ηταν καλο vfm  η τυπισσα...
 

Papa3187

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2020
Μηνύματα
54
Like
66
Πόντοι
0
σωστα τοθετεις συναδελφε.... γενικα παιζει πολυ φολα και φυσικα δεν ξερουν ουτε μια πιπα να παρουν αφου το μονο που σκεφτονται ειναι τα λεφτα που θα αρπαξουν
αν ξεραν θα παιρναν μια πιπα καλη και θα μειωνοταν και ο χρονος στο δωματιο και ο πελατης θα εφευγε ευχαριστημενος .... αλλα και πουτανα να εισαι πρεπει να εχεις μυαλο
θυμασαι λεωνιδου 28 με 10 ευρουλακια η αννιτα το μωρακι επαιρνε γαμω τις πιπες απαλη και καυλωτικη και καταλαβαινε ποτε θα χυσεις και τα εριχνε στα βυζακια της.
ουτε γατα ουτε ζημια
οι πιο πολλες και παλιες καραβανες δεν ξερουν πως να σηκωσουν μια πουτσα και παινεύονται κιολας οτι  ειναι παλιες και ξερουν καλυτερα....
για να μην πω το πως βαζουν την καποτα σαν να βαζουν σκουφο για τα χιονια
βαζουν τα βρωμοδακτυλα τους στο εσωτερικο της καποτας και με τα ψευτικα νυχια τους που εχουν ξυσει τον κολο τους μπορει και να το σκισουν ...
γιαυτο βαζω μονος το καποτιδι ....
λοιπον κατα την ταπεινη γνωμη μου λεω τα πιποστρακια αυτη την περιοδο που
προτιμω και που πιστευω  ειναι οι καλυτερες πιπες τωρα φυλης και περιξ
εβελινα αχ 85, αννα πολωνεζα φ 69 , χωματιανου αλεξανδρα, δυδιμου 27 η ιβανκα (αραγε θα γυρισει?) και η νικη κολωνου .... αυτα .....


Δεν ειναι τοσο θεμα μη γνωσης αλλα θεμα 'εκδικησης' προς το καυλι απο το οποιο βγαζουν ευκολο χρημα αλλα θα θελαν ακομα πιο ευκολο.

Αμα γινοταν ενα κοινωνικο πειραμα και παιρναμε μερικες ακριβοπληρωμενες υπερηφανες πουτσορουφηχτρες φυλης και μεταξι για λιγο καιρο να δεις που θα καναν τα ιδια αργα η γρηγορα.

 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Χαίρετε αν γνωρίζει κάποιος που βρίσκονται 1) Αθήνα από Φώκαιας και2) η Νανσυ από Φυλής;
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

vpapa

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
144
Like
198
Πόντοι
1
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.
φίλε εμένα η Σόνια είναι το Νο1 στανταράκι.
Πανέμορφη και με τρελό κρεβάτι.
Αυτό που λες όμως το έχω ακούσει και από άλλους, οπότε μάλλον δεν είναι καλή με όλους.
εμένα πάντως μου αρέσει πολύ η πίπα της.

Αλλά εφόσον δεν σου αρέσει, πήγαινε Αρίνα στο 84 πάνω απόγευμα κάνει δυνατή πίπα


Και κάτι άλλο που θυμήθηκα και δεν το έγραψα χτες.

Ανέβηκα στην Αρίνα 84Β.

Η τσα2 με ρώτησε πέντε φορές με βλέμμα απορίας σε διάστημα 2 λεπτών αν την ξέρω, αν την έχω δει.

Σαν να με ρωτούσε μα καλά δεν ξέρεις ποιόν έχουμε πρωθυπουργό.

Σιγά καλέ.
Φίλε η τσατσά της είναι καθυστεριμένη, είναι ειρωνικό αυτό που κάνει και καλά ότι πας για μάτι και δεν θέλει να στην βγάλει αφού ξέρεις ποια είναι.
Γενικά πιστεύω ότι όλες οι τσατσάδες (ειδικά οι Ελληνίδες) πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι ναυάγια της ζωής και αυτό φαίνεται από τη συμπεριφορά τους.
δεν γίνεται να είναι το μόνο επάγγελμα που αντί να είναι ευγενικοί με τον πελάτη, τον βρίζουν κιόλας. πότε έχεις πάει στον Κοτσώβολο και να έρθει ο πωλητής και να σου πει "δεν σου δείχνω την κουζίνα" ή "πάλι για να δεις ήρθες πότε θα αγοράσεις"!!!
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
Ισχύει ότι η Αθηνά η ελληνίδα από φωκαίας μεταφέρθηκε σε στούντιο;;; Αθηνών 318 κλπ;;

Όχι, της Φωκαίας την έλεγες και χοντρή.
φίλε εμένα η Σόνια είναι το Νο1 στανταράκι.
Πανέμορφη και με τρελό κρεβάτι.
Αυτό που λες όμως το έχω ακούσει και από άλλους, οπότε μάλλον δεν είναι καλή με όλους.
εμένα πάντως μου αρέσει πολύ η πίπα της.

Αλλά εφόσον δεν σου αρέσει, πήγαινε Αρίνα στο 84 πάνω απόγευμα κάνει δυνατή πίπα

Φίλε η τσατσά της είναι καθυστεριμένη, είναι ειρωνικό αυτό που κάνει και καλά ότι πας για μάτι και δεν θέλει να στην βγάλει αφού ξέρεις ποια είναι.
Γενικά πιστεύω ότι όλες οι τσατσάδες (ειδικά οι Ελληνίδες) πλην ελαχίστων εξαιρέσεων είναι ναυάγια της ζωής και αυτό φαίνεται από τη συμπεριφορά τους.
δεν γίνεται να είναι το μόνο επάγγελμα που αντί να είναι ευγενικοί με τον πελάτη, τον βρίζουν κιόλας. πότε έχεις πάει στον Κοτσώβολο και να έρθει ο πωλητής και να σου πει "δεν σου δείχνω την κουζίνα" ή "πάλι για να δεις ήρθες πότε θα αγοράσεις"!!!

Δεν ανεβαίνω σχεδόν ποτέ στο 84Β και δεν πρόκειται να δοκιμάσω Αρίνα. Έχω διαβάσει τα χειρότερα γι αυτή την τσα2, με χτυπήματα σε πόρτες και λοιπές μαλακίες. Ορισμένες αλλοδαπές τσατσάδες είναι κυρίες με το Κ κεφαλαίο. Μου έχει τύχει να σηκωθώ να φύγω αφού έχει μπει η κοπέλα μέσα μετά από 2 λεπτά γιατί είχε αρχίσει ήδη το φόλιασμα και δεν χαμπάριασα και να μου δώσουν τα χρήματα πίσω μπαμ. Όχι θα τα χαρίσω έτσι. Επίσης, αντιμετωπίζουν με πιο σεβασμό και τις κοπέλες. Το βλέπεις. Υποθέτω ότι έχουν περάσει από τη θέση τους κι αυτές, τις καταλαβαίνουν.
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
649
Κριτικές
30
Like
5.883
Πόντοι
11.005
 Εάν ισχύει αυτό που διάβασα ότι αποχώρησε το Λιζακι από μοντέλο αλυσίδα τότε μιλάμε για τέλος εποχής.
Αφού τα κορίτσια που παραμένουν στην αλυσίδα, όμορφα μεν δεν δικαιολογούν όμως τον χαρακτηρισμό μοντέλο αλυσίδα.

Να θυμίσω ότι στο παρελθόν έχουν περάσει δυνατά ονόματα από το συγκεκριμένο χώρο υπηρεσιών,
Χριστίνα, Τζέσικα, Αλινα , Ρενάτα.

Τέλος Εποχής ?


Η Λίζα πάντως άνετα παίζει στην κατηγορία των CG. Θα μαζέψει χαρτί.



 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.143
Κριτικές
94
Like
46.441
Πόντοι
17.311
Η Λίζα πάντως άνετα παίζει στην κατηγορία των CG. Θα μαζέψει χαρτί.

Ισως μαζεψει, αλλα μεχρι να τη μαθουν.
μετα προβλεπω να μαζευει φαπες, αν παιζει το ιδιο εργο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.044
Κριτικές
1.245
Like
191.327
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κωνσταντινουπολεως 166 υπόγειο Άννα καστανή σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι με πρωκτικο.

Κωνσταντινουπολεως 166 ισόγειο Μαριάννα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ παχουλη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Χωματιανου 11α κλειστό.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά  σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β Κατερίνα   καστανή ψηλή με  κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Λιοσιων 73β   Κιμπερλι καστανοξανθη λατίνα, κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α   Σουζάνα καστανοξανθη λατινα παχουλη με μικρό βυζι και Αντέλα μελαχρινή κοντή παχουλη με 2αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,μεχρι τις 0200 ανοιχτά.

Εξηκιου 18γ Νελλυ καστανή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,μεχρι τις 0200 ανοιχτά.

Βεργας 3 δεξιά Ειρήνη ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά & όροφος κλειστά.

Βεργας 2 Όλγα ξανθιά μιλφογκιλνφ με κοντό μαλλί, χοντρή με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Τατιάνα κοπέλα με καστανοκοκκινα μαλλιά κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 6α & 6β κλειστά.

Βεργας 7 Αναστασία ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο κότσο σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι,  με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μπέλα καστανή χοντρή με 2.5αρι βυζι τατουάζ στο χέρι, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Ειρήνη καστανή μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom