Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 185 άτομα (5 μέλη και 180 επισκέπτες)

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
7
Like
3.767
Πόντοι
736
Ενημέρωση 2ή προς 3η βάρδια χθες Μετάξι:

Μ.Α. 21 ξανθιά αδύνατη γκιλφ.Τα πάκια βγαίνοντας αναφωνούσαν "ογκδοντι, ογκδοντι" αναφερόμενα μάλλον στην ηλικία της. Πρέπει να ήταν η δεύτερη φορά στη ζωή μου μετά κάτι βιντεάκια στο tik-tok που γέλασα με πακιστανικό χιούμορ..

:happy: :happy: :happy: :happy:
 

ChrisGreat

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Σέ αντιπαραβολή μέ αυτές τίς τιμές: άν πάμε σέ μασατζίδικο, η τιμή γιά μισή ώρα είναι είτε 50 είτε 60 ευρώ, καί γαμάμε καί μάς κάνουν καί μασάζ, καί βέβαια τό περιβάλλον είναι ασύγκριτα πιό πολυτελές, καθαρό, εχέμυθο κλπ, καί φυσικά καί οι κοπέλες είναι άλλη κλάση καί πεντακάθαρες...συμπέρασμα: δέν αξίζει γενικά τουλάχιστον, εκτός εξαιρέσεων νά σκάμε τόσα λεφτά σέ μπουρδέλο, αφού μέ τά ίδια έχουμε στά μασατζίδικα πολλά περισσότερα...

Πολύ σωστός ο συνάδελφος συναγωνιστής!!
Η Φυλής είναι για κατάθεση μπλε τραπεζογραμμάτιου και καμία γρήγορη πουτσιά. Δεν είναι για πολλά πολλά αν και υπήρχε ένα τρελό πουτανακι που είχα καταθέσει κάποια 60αρια πριν αρκετό καιρό αλλά δυστυχώς γύρισε μόνιμα στην χώρα της...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
Περασα σημερα μεσημερι απο ιασωνος 19β και γινεται κυριολεκτικα προσκυνημα  :dancing: Ολα τα δωματια συνεχεια κλειστα και εξω αναμονη 4,5 για να περασουν. Μπορει να ειναι και η καλυτερη πουτανα που εχει περασει απο τα μπουρδελα τα τελευταια χρονια. Εχω να δω τετοια κινηση απο τοτε που εσκασαν τα κοριτσια του ανατολικου μπλοκ 1997 με 2000. Αν συνεχισει ετσι θα τα κλεισει ολα τα μπουρδελα μεταξι αλλα και φυλης. Πηγαινετε οσο προλαβαινετε γιατι οταν καταλαβουν τα αλλα bou οτι τους κοβει την πελατεια θα πεσει καμια καρφωτη και θα εξαφανιστει το κοριτσι και θα μεινουμε με τις σαπιες και καμμενες.

Επιβεβαιώνω κι εγώ, πέρασα χθες πρωί κατά τις 11 και στο σαλόνι ήταν 8-10 άτομα.

Το ξεσκίσατε ρε το κορίτσι  :2funny:

Θελω να καταγγειλω δημόσια και με τον πιο απερίφραστο τροπο τον 55αρη

μεσηλικα που σημερα 0955 ηταν στον εν λογω οικο και εκτος το ότι μου έφαγε

την πρωτιά ειχε και σακουλα απο το πλαίσιο με δωρακι κινητό τηλέφωνό για

την 18χρονη  Ελενίτσα μας..  :rose: :rose:

παρουσιασου ρε ! στην κορη σου ρε στη κορη σου ?

τι ήθελες να το γαμήσεις ακα το μικρουλι μας η το ζαχαρωνεις να

το σπιτωσεις ? έ ? έ? ντροπη ντροπή! αισχος !  :vomit:

θανατος στους πιρφορους !!
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.266
Πόντοι
1.446
Θελω να καταγγειλω δημόσια και με τον πιο απερίφραστο τροπο τον 55αρη

μεσηλικα που σημερα 0955 ηταν στον εν λογω οικο και εκτος το ότι μου έφαγε

την πρωτιά ειχε και σακουλα απο το πλαίσιο με δωρακι κινητό τηλέφωνό για

θανατος στους πιρφορους !!


Πωπω μαλάκα έχει τρελαθεί ο κόσμος οι πιρφοροί κατέστρεψαν το σύμπαν
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές εκανα μια βόλτα σε διάφορα μπουρδελα είμαι νέος χρήστης και πήγα στο δυδιμου18α και είδα μια Βουλγαρα Ντιάνα με μια τεράστια κωλαρα αλλά σφικτή σαν αραπινας από πρόσωπο δεν έλεγε τίποτα αλλά η κωλαρα της ήταν διαστημική. Πέρασα μέσα και έπαθα πλάκα. Πίπα τρομερή ακα μετά μου εστεισε τη κωλαρα της και παρ' όλο που την έχω μεγάλη και χοντρή τη πήρε βαθειά μέσα της και φώναζε συνέχεια σκισε μου το Βραζιλιάνο κώλο μου Παιδιά ούτε τσόντα να γυρνούσαμε. Πάντως όποιον του αρέσουν οι διαστημικές και μεγάλες κωλαρες τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Όποιος συναγωνιστής έχει  δει κωλαρες σαν και αυτή ας την αναφέρει στο σάιτ. Γιατί βλέπω οι περισσότεροι κοροϊδεύουν τις γυναίκες αυτές. Υπάρχουν πολλοί στο σάιτ πού ενδιαφέρονται για αυτές.
 

Edward Elric xxiii

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
32
Πόντοι
0
μεταμεσονυκτια τσαρκα κ με στοχο λατινα κ αφιξη στο λιοσιων 73α ,στο πανω σουζανα .μετριου αναστηματος στρογγυλεμενη αρκετα. στο κατω κιμπερλυ με παραπανω κιλα κ σαμανθα - πιπινη αδυνατη με βυζια τουμπανο κ στητα! μπηκαν σε δωματιο για παρτουζα, η σαμανθα ειχε πληρωθει ηδη απο τον προηγουμενο για δευτερο γυρω. (καλο σημαδι σκέφτηκα)

παρα την κινητικοτητα στο σαλονι μετα την παρουσιαση λακισαν ολοι. ! οσο για τα μετρα ασφαλειας η κα στελλα κ σε ρολο ταξιθετριας. τωρα κατα ποσο αυτο βοηθαει? η επικυνδνοτητα ειναι στο αν αρπαξει τον ιο η κοπελα οποτε θα τον μεταδοσει  σιγουρα…

στην φαση οταν μπηκε στο δωματιο η σαμανθα με εμφανη αμηχανια σαν να μην ηξερε τι να κανει, η επικοινωνια δυσκολη αν δεν ξερεις ισπανικα,
μετα απο λιγα προκατακτικα χαδια επιχειρει το περασμα προφυλακτικου ,αφου την απετρεψα αρχιζει μια ανιαρη κ στεγνη πιπα - ντεκαβλε
αλλα  αποφασσμενος να τελειωσω με πιπατην εβαλα στα γονατα κ εγω ορθιος στο κρεβατι το. επαιζα στο στομα της κ διαμαρτυρηθηκε να μην τελειωσω στο προσωπο της κ αφου ειχε παρει αποσταση  κατην την εκτιναξη δεν τα καταφερε κ την πιτσιλησα ,εβγαλε ενα επιφωνημα σπερματοφοβιας κ αρχιζε να σκουπιζεται αφου την βοηθησα κ εγω εφυγα απογοητευμενος.
ισως λαθος μου που δεν την δοκιμασα στο σεξ...
αυτη ηταν η εμπειρια μου ισως κάποιος αλλος να εχει καλυτερη...
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
Φίλοι συναγωνιστές εκανα μια βόλτα σε διάφορα μπουρδελα είμαι νέος χρήστης και πήγα στο δυδιμου18α και είδα μια Βουλγαρα Ντιάνα με μια τεράστια κωλαρα αλλά σφικτή σαν αραπινας από πρόσωπο δεν έλεγε τίποτα αλλά η κωλαρα της ήταν διαστημική. Πέρασα μέσα και έπαθα πλάκα. Πίπα τρομερή ακα μετά μου εστεισε τη κωλαρα της και παρ' όλο που την έχω μεγάλη και χοντρή τη πήρε βαθειά μέσα της και φώναζε συνέχεια σκισε μου το Βραζιλιάνο κώλο μου Παιδιά ούτε τσόντα να γυρνούσαμε. Πάντως όποιον του αρέσουν οι διαστημικές και μεγάλες κωλαρες τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Όποιος συναγωνιστής έχει  δει κωλαρες σαν και αυτή ας την αναφέρει στο σάιτ. Γιατί βλέπω οι περισσότεροι κοροϊδεύουν τις γυναίκες αυτές. Υπάρχουν πολλοί στο σάιτ πού ενδιαφέρονται για αυτές.


γνωστη η κωλαρα της ντιανας ...αλλα απο φατσα βραστα...παντως μονο για κωλο εαν γουσταρει καποιος κωλαρες αξιζει...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
8
Like
1.423
Πόντοι
216
Θελω να καταγγειλω δημόσια και με τον πιο απερίφραστο τροπο τον 55αρη

μεσηλικα που σημερα 0955 ηταν στον εν λογω οικο και εκτος το ότι μου έφαγε

την πρωτιά ειχε και σακουλα απο το πλαίσιο με δωρακι κινητό τηλέφωνό για

την 18χρονη  Ελενίτσα μας..  :rose: :rose:

παρουσιασου ρε ! στην κορη σου ρε στη κορη σου ?

τι ήθελες να το γαμήσεις ακα το μικρουλι μας η το ζαχαρωνεις να

το σπιτωσεις ? έ ? έ? ντροπη ντροπή! αισχος !  :vomit:

θανατος στους πιρφορους !!

Εισαι σιγουρος οτι το εδωσε σαν δωρο ?? ,μπορει να το ειχε ψωνισει για τον εαυτο του και μετα να πηγε να ριξει ενα γρηγορο πριν γυρισει στα εγγονια. Δεν μπορει να ειναι τοσο ηλιθιος γιατι με 500 euro κινητα που αρεσουν στις πουτανες θα την γαμουσε καθε μερα ενα διμηνο. Αλλα αν δεν εχεις βγαλει το δημοτικο χαχα  :jerking:

 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει για περιληπτική εξήγηση μισαωρου σε μπου και ποια σπίτια παίζουν έτσι;..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Ως πελάτης οφείλεις να κοιτάξεις
το συμφέρον σου. Δεδομένου ότι ο σίτιζεν
έχει δίκιο με την κουβέντα "μπορεί να ζητήσουν κάτι παραπάνω λόγω του ότι η ιερόδουλη στο διάστημα αυτό δεν βγαίνει σαλόνι", έχω να σου προτείνω το εξής.
Πας στο στανταράκι σου (αλλιως βρες πρώτα) και μπες π.χ με δεκάρικο αν έχει
δουλειά. Μόλις τελειώνει ο χρόνος βγάλε άλλο δεκάρικο ή εικοσαρικο και πες θέλω συνέχεια επί τόπου. Μην μπαινεις κορδόνι με π.χ 30 ευρώ. Δεν αξίζει. Θα θεωρηθεις πελατακι με την αρνητική έννοια. Ο σκοπός είναι να μην καταλαβαίνουν τι θες κάθε φορά για να έχεις καθαρά 10λεπτα + .
Με 10λεπτα + θα σκέφτεσαι πάντα κι ότι υπάρχει + .
Αυτη είναι η βασική μοναδα μέτρησης.
Αλλιώς θα σου τρώνε χρόνο εκτός εξαιρέσεων
ή θα σε πηγαίνουν γρήγορα
για χυσιμο. Αυτά από μένα.

:hi:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Φυλης 84 ισογειο 2η  βαρδια
Μπιουτυ η αραπω με ελαφρως λιγοτερα κιλα.Εννοειται οτι περασα.Ειχα να γαμησω αραπινα πολυ καιρο.Τσιμπουκακι βαθυ,σφιχτο αρκετα ηδονικο με λαστιχο και γαμησι στα 4 με ανελεητο κοπανημα στα κωλομερια της για κανα τεταρτο.Τσιριζε,βογγαγε,γκαριζε σαν δαμαλα που ξεγενναει.Το τελος ηρθε με μενα να την εχω σβερκωσει με τα δυο χερια και να σπμρωχνω και εκεινη να τρεμει με τα μουνοζουμα να τρεχουν στα μπουτισ της.Αξιο εικοσαρικο χωρις πολλα πολλα.Ο τσατσος κιχ καθ'ολη την διαρκεια.
 

pasignostos13

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.

Εμενα μου εκανε τελεια πιπα και τελειο κρεββατι παντως η Σονια.. ισως δεν ειχατε χημεια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
327
Κριτικές
8
Like
2.311
Πόντοι
721
Εμενα μου εκανε τελεια πιπα και τελειο κρεββατι παντως η Σονια.. ισως δεν ειχατε χημεια

Η χημεία δεν προσδιορίζεται στο αν θα σου βάζει τόσο δόντι στο πέος που θα πονάς και στο απλανές βλέμμα όταν δεν κοιτάς.

Ίσως είναι φόλα απλά.
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
327
Κριτικές
8
Like
2.311
Πόντοι
721
Και κάτι άλλο που θυμήθηκα και δεν το έγραψα χτες.

Ανέβηκα στην Αρίνα 84Β.

Η τσα2 με ρώτησε πέντε φορές με βλέμμα απορίας σε διάστημα 2 λεπτών αν την ξέρω, αν την έχω δει.

Σαν να με ρωτούσε μα καλά δεν ξέρεις ποιόν έχουμε πρωθυπουργό.

Σιγά καλέ.
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Και κάτι άλλο που θυμήθηκα και δεν το έγραψα χτες.

Ανέβηκα στην Αρίνα 84Β.

Η τσα2 με ρώτησε πέντε φορές με βλέμμα απορίας σε διάστημα 2 λεπτών αν την ξέρω, αν την έχω δει.

Σαν να με ρωτούσε μα καλά δεν ξέρεις ποιόν έχουμε πρωθυπουργό.

Σιγά καλέ.

Η συγκεκριμένη τσατσά πάσχει από γεροντική άνοια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: tnt60

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
567
Κριτικές
35
Like
3.729
Πόντοι
2.836
Πέρασμα πριν κάνα 45' στο Ιάσονος 44 αυτό με τη σκάλα. Εκεί ήταν η Σοφία, η ξανθιά 50ρα από το Κολωνού 27β. Όλο το μπουρδελο εκείνο έχει μεταφερθεί στο Ιάσονος 44 (Σοφία, Φωτεινή). Η Σοφία θα είναι κυρίως πρωί 10 με 8 το βράδυ. Πολύ καλή στο δωμάτιο, πίπα εξαιρετική και τελειωτικό στο στόμα (αυτό δεν ανακοινώνεται εξω).
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.408
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 54α κλειστό.

Φυλής 56β Ορορα καστανοξανθο ζυμαράκι, με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 66δ Μπούτι μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Μπέλα μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά κλειστό.

Φυλής 59 κάτω  Αννα καστανή παχουλη με 2.5αρι συν βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 πάνω κλειστό.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,απλο πρόγραμμα.

Φυλής 65β Μπούτι μαυρουλα χοντρή με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 84α Σιμονα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Χριστίνα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α κλειστό.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 67 Αντριανα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 71 Εμμανουέλα μελαχρινή νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71α Νελη με με κανονικό σώμα μακρύ ίσιο μαλλί 1.5αρι βυζι, τατουάζ δεξιά στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα μελαχρινή κοπελίτσα πολύ κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλεξία μελαχρινή λεπτή με ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 27α Ναταλι μιλφ με κοντό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και κωλαράκι.

Φωκαιας 25β Τζανινα ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α Καρολαιν καστανοξανθη νταρντανοπαχουλη με μεγάλο πεταχτώ κωλο 3αρι σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Άννα καστανή με μακρύ κατσαρο μαλλί λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Χριστίνα η ελληνοουκρανη λεπτή με 1.5αρι βυζι και διάφορα τατουάζ μικρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 17β Ιονελα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα με πολλά τατουάζ, σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Παολα καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια, 3.5αρι βυζι.

Φωκαιας 13 Σάντρα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά ψιλοκανονικο σώμα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος κσι πίσω στο κέντρο της πλάτης, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 Εμυ καστανοξανθη κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα μικρά τατουάζ.

Φωκαιας 7 ισόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο δεξιά κλειστό.

Φωκαιας 7 υπόγειο ευθεία  κλειστό.
 

sgouvi

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
75
Πόντοι
0
Θελω να καταγγειλω δημόσια και με τον πιο απερίφραστο τροπο τον 55αρη

μεσηλικα που σημερα 0955 ηταν στον εν λογω οικο και εκτος το ότι μου έφαγε

την πρωτιά ειχε και σακουλα απο το πλαίσιο με δωρακι κινητό τηλέφωνό για

την 18χρονη  Ελενίτσα μας..  :rose: :rose:

παρουσιασου ρε ! στην κορη σου ρε στη κορη σου ?

τι ήθελες να το γαμήσεις ακα το μικρουλι μας η το ζαχαρωνεις να

το σπιτωσεις ? έ ? έ? ντροπη ντροπή! αισχος !  :vomit:

θανατος στους πιρφορους !!
χαχαχαχα κιμπαρης και εντός εποχής...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom