Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 317 άτομα (25 μέλη και 292 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Απορω αυτα τα τερατα στην κολοκυνθους ποιος τα γαμαει :2funny: Παλια επαιζαν και μερικα τζανκια που βλεπονταν καπως εκει.

Θλιβερή κατάσταση για τα 38άρια σήμερα. Σε εποχές εικοσάρικου θα πρέπει να σημειώσουμε
πως υπήρχαν εξαιρετικές παρουσίες με φοβερά προγράμματα.
Ο τύπος που διαχειριζόταν τις καταστάσεις πρέπει να ήταν πολύ μάγκας γιατί είχε το know-how.
Μύστες και χύστες πολλών κατηγοριών συνέρρεαν για ειδικές καταστάσεις.
Ότι ήθελες, το έβρισκες. Τώρα κατάντια.

  :hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κολωνου 45 ευθεια βαθος Χριστινα κοντη χοντρη αδιαφορη και αυτη.Τα υπολοιπα μεσα στο χωρο οπως και το διπλανο 45αρι κλειστο.

Αυτός ο ζουμερός κεφτές δούλευε στο Περδίκκα δεξί (αποτυχημένη).
Πήγε τώρα στο Κολωνού 45 να κάνει τι;  :2funny:

η ξανθιά τσατσά αν τυχόν το έδινε, την κάρφωνα χαλαρά.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.844
Κριτικές
6
Like
9.121
Πόντοι
1.686
Αυτός ο ζουμερός κεφτές δούλευε στο Περδίκκα δεξί (αποτυχημένη).
Πήγε τώρα στο Κολωνού 45 να κάνει τι;  :2funny:

η ξανθιά τσατσά αν τυχόν το έδινε, την κάρφωνα χαλαρά.

Σωστός !

Ενημέρωση :  Πέμπτη 02.07.2020  ΠΡΩΙΝΗ βάρδια

στο Φυλής 67 , η Αλίσια , Ρουμάνα με βυζάρες
ήταν πολύ καλή, και κεφάτη, και
άξιζε !

Την Κυριακή θα πάρει ρεπό, μου είπε η τσα2.

Στο Αχαρνών 85 , η Μαίρη, πατριώτισσα μας
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ βάρδια, είναι πολύ καλή μέσα, και αξίζει !
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
:takethis: :takethis: :takethis:

23-Γιαννα/χοντρη ατσουμπαλη γιαγιακα πλεον,το Μεταξι την εσπασε :priest:

Έτσι για τον σχολιασμό...

μεγάλο χάλι η Γιάννα. Ξεκίνησε ως κολλητάρι της Τάνιας από το Ιάσωνος 10
όπου δούλεψαν και λίγο μαζί. Μέτρια πάντα κατάντησε χάλια και πάχυνε πολύ.
Η Τάνια το πάλεψε αρχικά καθώς έκανε και ομορφιές στο Ιάσωνος 10 αλλά όταν ξαναγύρισε
(είχε φύγει) πήγε στο Κολωνού 23, εντελώς αλλαγμένη.
Από χαμογελαστή και πρόσχαρη, κατάντησε μουντή.
Τώρα όποιος την πάρει, φεύγει απογοητευμένος. Πόσο μάλλον από την Γιάννα.


:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στο Αχαρνών 85 , η Μαίρη, πατριώτισσα μας
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ βάρδια, είναι πολύ καλή μέσα, και αξίζει !

Κατά την επιστροφή μου για νάνι, πέρασα από το 85 κι ήταν ανοικτό.
Δεν ανέβηκα αλλά επιβεβαιώνω ότι είναι πολύ καλή μέσα.
Δοτικό-θετικό κορίτσι.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Μπορεί κάποιος υπεύθυνα να μου πει ποια κοπέλα στην περιοχή της Φυλής κάνει σωστή και απολαυστική πίπα χωρίς καθόλου δόντι και γενικά καλές υπηρεσίες εκτός αυτού; Το πακέτο αυτό δεν το έχω βρει.

Δεν είναι δυνατόν να πηγαίνουμε και να λέμε μακάρι να μην μου τον "φάει" και να αισθάνεσαι τα δόντια της να σε τραυματίζουν.

Κι απορώ ειλικρινά που άτομα αναζητούν κοπέλες τύπου Σόνια και ρωτούν στις ενημερώσεις, που η τύπισσα μου έκανε την χειρότερη πίπα που μου έχουν κάνει ποτέ και πόναγα μέχρι το επόμενο πρωί.

Εκτός του ότι είναι μέτρια στο τρομπόνι, δεν ανέχεται υποδείξεις (πολύ αρνητικό αυτό)
και εφαρμόζει τυποποιημένη μέθοδο χωρίς αυθορμητισμό.
Έτσι, πίπα δεν γίνεται. Επίσης σαλονάρει με τσιρίδες και με όρθια χέρια
σαν να βρίσκεται σε βλάχικο γάμο.


Και βάφεται και λάθος. Να φωτίσει άμεσα το πρόσωπό της!

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Επίσκεψη χτες βράδι στη milf-άρα Νατάσα, στο Κολωνού-48 το καινούριο, στο οποίο δουλεύει 17.00 - 23.00. Άψογη περιποίηση  :pipa1: :pipa2:, όπως και πριν τον Covid-19, και με πολύ όρεξη να ικανοποιήσει τον πελάτη, ενώ στο τέλος έβγαλε την πούτσα από το στόμα μόνο όταν ήταν απολύτως βέβαιη ότι δεν είχε μείνει ούτε στάλα σπέρματος. Η τσατσά δεν ενόχλησε πριν το 10άλεπτο, και γενικά ήταν όλα χαλαρά και χωρίς πολύ κόσμο. Καλό βόλι συναγωνιστές και με προσοχή  :hi: :hi:

Στο παλιό πήγε μετά η Νατάσα παρέα με την τσατσά που πολλοί θέλουν να γλεντήσουν αλλά δεν.  :(
Εννοώ την τσατσά με τα ωραία βυζιά. Φορούσε και γυαλιά. Interesting!  :o
Της είχα προτείνει παλαιότερα να την ρεγουλάρω με ευγενικό τρόπο και με απαξίωσε
λέργοντάς μου "ούτε με χίλια ευρώ".
Ανταπέδωσα με κίνηση ματ "ποιος μίλησε για λεφτά; "

:2funny:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Πέρασμα πριν κάνα 45' στο Ιάσονος 44 αυτό με τη σκάλα. Εκεί ήταν η Σοφία, η ξανθιά 50ρα από το Κολωνού 27β. Όλο το μπουρδελο εκείνο έχει μεταφερθεί στο Ιάσονος 44 (Σοφία, Φωτεινή). Η Σοφία θα είναι κυρίως πρωί 10 με 8 το βράδυ. Πολύ καλή στο δωμάτιο, πίπα εξαιρετική και τελειωτικό στο στόμα (αυτό δεν ανακοινώνεται εξω).

Σωστός. Επίσης να προσθέσω ότι από τις κοπέλες του Κολωνού 27 όροφος
ούτε μία δεν έχει παραμείνει εκεί. Ούτε καν η θηριώδης Φωτεινή η οποία έφυγε.
Ακόμα και κάτι Σοβιετικοί κομήτες που μέχρι πέρσι πήγαν να στεριώσουν, έφυγαν.
Ακολούθησαν άλλον δρόμο όπως κι η Αλίσια που μετά το Κολωνού 48 παλιό, Κολωνού 27 όροφος
και Ιάσωνος 46 διάδρομος, κατέληξε ανεξάρτητη μασατζού.

:hi:
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
575
Like
364
Πόντοι
26
Έτσι για τον σχολιασμό...

μεγάλο χάλι η Γιάννα. Ξεκίνησε ως κολλητάρι της Τάνιας από το Ιάσωνος 10
όπου δούλεψαν και λίγο μαζί. Μέτρια πάντα κατάντησε χάλια και πάχυνε πολύ.
Η Τάνια το πάλεψε αρχικά καθώς έκανε και ομορφιές στο Ιάσωνος 10 αλλά όταν ξαναγύρισε
(είχε φύγει) πήγε στο Κολωνού 23, εντελώς αλλαγμένη.
Από χαμογελαστή και πρόσχαρη, κατάντησε μουντή.
Τώρα όποιος την πάρει, φεύγει απογοητευμένος. Πόσο μάλλον από την Γιάννα.


:hi:
ρε φιλε τντ που ειναι η τανια καιρο εχω να τη δω που χει παει ξερεις?θενκς επισης νεα σμυρνη που μου πες για τη μπιουτη
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
575
Like
364
Πόντοι
26
Έτσι για τον σχολιασμό...

μεγάλο χάλι η Γιάννα. Ξεκίνησε ως κολλητάρι της Τάνιας από το Ιάσωνος 10
όπου δούλεψαν και λίγο μαζί. Μέτρια πάντα κατάντησε χάλια και πάχυνε πολύ.
Η Τάνια το πάλεψε αρχικά καθώς έκανε και ομορφιές στο Ιάσωνος 10 αλλά όταν ξαναγύρισε
(είχε φύγει) πήγε στο Κολωνού 23, εντελώς αλλαγμένη.
Από χαμογελαστή και πρόσχαρη, κατάντησε μουντή.
Τώρα όποιος την πάρει, φεύγει απογοητευμένος. Πόσο μάλλον από την Γιάννα.


:hi:ηταανκ κλη κοπελα η τανια τη συμπαθουσα και στενη πλυ
ρε φιλε τντ που ειναι η τανια καιρο εχω να τη δω που χει παει ξερεις?θενκς επισης νεα σμυρνη που μου πες για τη μπιουτη
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
ρε φιλε τντ που ειναι η τανια καιρο εχω να τη δω που χει παει ξερεις?θενκς επισης νεα σμυρνη που μου πες για τη μπιουτη

Έχει μονιμοποιηθεί στο Κολωνού 23. Δεν ξέρω αν είναι αυτή την περίοδο όμως.
Αν πάω θα κοιτάξω.

:hi:
 

GroundZero

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2020
Μηνύματα
87
Like
148
Πόντοι
0
Η Λίζα από φιλιπιδου 11Α βρίσκεται ακόμα εκεί? Ξέρουμε κάτι? Και αν σε τι βάρδια?
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.186
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Στο παλιό πήγε μετά η Νατάσα παρέα με την τσατσά που πολλοί θέλουν να γλεντήσουν αλλά δεν.  :(
Εννοώ την τσατσά με τα ωραία βυζιά. Φορούσε και γυαλιά. Interesting!  :o
Της είχα προτείνει παλαιότερα να την ρεγουλάρω με ευγενικό τρόπο και με απαξίωσε
λέργοντάς μου "ούτε με χίλια ευρώ".
Ανταπέδωσα με κίνηση ματ "ποιος μίλησε για λεφτά; "

:2funny:

Respect  :rockon: :rockon: :rockon: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Στο παλιό πήγε μετά η Νατάσα παρέα με την τσατσά που πολλοί θέλουν να γλεντήσουν αλλά δεν.  :(
Εννοώ την τσατσά με τα ωραία βυζιά. Φορούσε και γυαλιά. Interesting!  :o
Της είχα προτείνει παλαιότερα να την ρεγουλάρω με ευγενικό τρόπο και με απαξίωσε
λέργοντάς μου "ούτε με χίλια ευρώ".
Ανταπέδωσα με κίνηση ματ "ποιος μίλησε για λεφτά; "
:2funny:
Γεια χαρά τί μου θυμίσεις τώρα μιλάμε για την Μελαχρινή τσατσά ετσι λοιπόν πριν δύο ή τρία χρόνια δεν θυμάμαι ακριβώς αυτή είχε δουλέψει ελάχιστα λίγες μέρες ως εκδιδόμενη συγκεκριμένα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 εγώ εκεί είχα την τύχη να περάσω μαζί της,προφανώς δεν θα μπορούσε να κάνει την δουλειά αυτή δεν θα άντεξε καθόλου για αυτό σου είπε ούτε με1000€ο, ωραία γυναίκα παντως
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Φίλοι συναγωνιστές εκανα μια βόλτα σε διάφορα μπουρδελα είμαι νέος χρήστης και πήγα στο δυδιμου18α και είδα μια Βουλγαρα Ντιάνα με μια τεράστια κωλαρα αλλά σφικτή σαν αραπινας από πρόσωπο δεν έλεγε τίποτα αλλά η κωλαρα της ήταν διαστημική. Πέρασα μέσα και έπαθα πλάκα. Πίπα τρομερή ακα μετά μου εστεισε τη κωλαρα της και παρ' όλο που την έχω μεγάλη και χοντρή τη πήρε βαθειά μέσα της και φώναζε συνέχεια σκισε μου το Βραζιλιάνο κώλο μου Παιδιά ούτε τσόντα να γυρνούσαμε. Πάντως όποιον του αρέσουν οι διαστημικές και μεγάλες κωλαρες τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Όποιος συναγωνιστής έχει  δει κωλαρες σαν και αυτή ας την αναφέρει στο σάιτ. Γιατί βλέπω οι περισσότεροι κοροϊδεύουν τις γυναίκες αυτές. Υπάρχουν πολλοί στο σάιτ πού ενδιαφέρονται για αυτές.

Δες Κατερινα Φυλης 74 αριστερα την πρωινη βαρδια.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
241
Κριτικές
45
Like
3.397
Πόντοι
1.431
Πρωινή επίσκεψη στο Μ.Α 28
 Η γλυκύτατη και προσηνής (την χαρακτηρίζει η λέξη) Βαλέρια μου χαμογέλασε γεμάτη ελπίδα που θα περνούσα μαζί της μόλις με αντίκρισε.
Επέλεξα την Βικτώρια η οποία έχει χάσει 20+ κιλά λόγω επέμβασης στο στομάχι (μανίκι) για δυο λόγους.
1) με γνωρίζει 2) μετά την χθεσινοβραδυνη προπονηση ήταν η μόνη που μπορουσε να μου τον σηκώσει έστω και στο 80% λόγω της απίστευτης κόπωσης.
Next time όμως Βαλέρια. Μακράν το καλύτερο και ανθρώπινα ειλικρινές χαμόγελο της "αγοράς"

Καλη συνεχεια Κύριοι.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Γεια χαρά τί μου θυμίσεις τώρα μιλάμε για την Μελαχρινή τσατσά ετσι λοιπόν πριν δύο ή τρία χρόνια δεν θυμάμαι ακριβώς αυτή είχε δουλέψει ελάχιστα λίγες μέρες ως εκδιδόμενη συγκεκριμένα στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 εγώ εκεί είχα την τύχη να περάσω μαζί της,προφανώς δεν θα μπορούσε να κάνει την δουλειά αυτή δεν θα άντεξε καθόλου για αυτό σου είπε ούτε με1000€ο, ωραία γυναίκα παντως
Μύστη εντυπωσιακή η πληροφορία ότι η τσατσά Λιούντα (αυτό είναι το όνομα της) είχε περάσει από τον στίβο μάχης έστω και για ελάχιστο χρονικό διάστημα γιατί η συγκεκριμένη το παίζει πολύ ντίβα. Όσο ζούμε μαθαίνουμε.
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
ειχα προσπαθησει να την δω πριν την καραντινα, αλλα δεν την βρηκα...

οντως μιλαμε για κωλαρα ???

Mιλάμε για κανονική PAWG με τεράστιο κ αφράτο κώλο...
Προσωπικά την θεωρώ τοπ επιλογή αυτή τη στιγμή χωρίς υπερβολές, όχι μόνο σαν σώμα αλλά και σαν υπηρεσία.. και δε το λέω μόνο εγώ, όλες οι κριτικές τα καλύτερα λένε.

Εμφανισιακά είναι κάπως έτσι. (Το πρόσωπο δεν είναι έτσι αλλά όχι κ πολύ μακριά)
2vxmxb3gnh751.jpg
Ίσως και με λίγο μεγαλύτερο ακόμα κώλο. Πραγματικά αξίζει.

Το μόνο κακό είναι ότι το 74 έχει λίγο τα χάλια του αλλά τέλος πάντων..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom