Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 117 άτομα (5 μέλη και 112 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Έχει να πέσει η τζοντα σύννεφο !!!
 

ANH

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
267
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους μήπως ξέρει κανείς που είναι η Αθηνα από Φώκαιας 25β
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
μαγκιτες αυτο μονο αστειο δεν ειναι ...
όντως αστεία δεν είναι και εγώ πραγματικα έκανα καταδρομική με μάσκα !!! Με έκραξαν κάποιες  κοπέλες τύπου γέλια και τι είναι αυτά ;; Είπα πάνω από όλα η υγεία !!! Και έκανα μόνο απλό προγραμμα στην 4 στάση με μάσκα εξηγούν της πριν στην κοπέλα την σοβαρότητα της καταστάσεις !!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Εγώ λέω να απέχω πάντως για λίγο καιρό...! Έχω και γιο, μην τον κολλήσω τζάμπα!!!! Δεν μπορώ να πάω να γαμήσω σαν "νίντζα"!!! Δεν με εμπνέει!!! :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η απάντηση για το θέμα "κορονοιος" έρχεται από το μακρινό παρελθόν.

«Η μεγάλη μάζα του λαού, γίνεται πολύ ποιο εύκολα θύμα ενός μεγάλου ψέματος παρά ενός μικρού. Λόγο του ότι η ίδια δεν λέει παρά μικροψέματα, γιατί θα ένοιωθε βαθύτατη ντροπή να πει μεγάλα, δεν μπορεί να πιστέψει ότι οι άλλοι είναι ικανοί να φτάσουν σε τέτοιο σημείο ψεύτικων διαδόσεων. Ακόμα κι αν κανείς τη διαφωτίσει, θα αμφιβάλει, θα διστάσει πολύ και στο τέλος θα δεχτεί με ανακούφιση μια δικαιολογία που θα της προσφέρουν. Πάντα όμως στο τέλος, κάτι μένει από ένα μεγάλο ψέμα....και αυτοί που ήξεραν ποιο καλά απ όλους τη χρήση του ψέματος και τις δυνατότητες του, ήταν σε όλες τις εποχές, οι Εβραίοι.»
''Adolf Hitler''
:orchestra:
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
525
Πόντοι
21
όντως αστεία δεν είναι και εγώ πραγματικα έκανα καταδρομική με μάσκα !!! Με έκραξαν κάποιες  κοπέλες τύπου γέλια και τι είναι αυτά ;; Είπα πάνω από όλα η υγεία !!! Και έκανα μόνο απλό προγραμμα στην 4 στάση με μάσκα εξηγούν της πριν στην κοπέλα την σοβαρότητα της καταστάσεις !!
φιλικά στο λέω  :hi: μήπως το παρακανες λίγο  :huh: αν φοβάσαι τόσο (δικαιολογημένα βέβαια ) καλύτερα να μην πηγαίνεις για λίγο (εγώ έτσι θα κάνω), έτσι όπως το γράφεις αγγαρεία μου ακούγεται και να πληρώσεις και από πάνω  :think: απορώ πως ολοκληρωσες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
φιλικά στο λέω  :hi: μήπως το παρακανες λίγο  :huh: αν φοβάσαι τόσο (δικαιολογημένα βέβαια ) καλύτερα να μην πηγαίνεις για λίγο (εγώ έτσι θα κάνω), έτσι όπως το γράφεις αγγαρεία μου ακούγεται και να πληρώσεις και από πάνω  :think: απορώ πως ολοκληρωσες
Ναι θα απέχω για λίγο από εδώ και πέρα ... διότι όντως έτσι ένιωσα αγγαρεία και πλήρωσα κιόλας .. βέβαια καλά τ α πέρασα σε απλό προγραμμα .. αλλά η όλη φάση ήταν ξενερωτη εννοώ πως ξενέρωσε η κοπέλα που ειμουν έτσι με την μάσκα ...!!αποχη λοιπόν μέχρι νεοτέρας !!
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
οσο για τον φοβο...εδω υπαρχουν ατομα φιλε που τα κανουν ολα ακαποτα και δεν φοβουνται για αλλους ιους ...θα φοβηθουν τωρα για το κορονοιο ?

Ο ακάποτος κρεμπιές επιβάλλεται μετά την εκδήλωση του κορωνοϊού.
Τα μικρόβια δεν ξέρουν κολύμπι και πνίγονται στη λίμνη σπέρματος που δημιουργείται, μειώνοντας τις πιθανότητες μετάδοσης κατά 99,7%.
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
312
Κριτικές
11
Like
2.622
Πόντοι
731
το τρολ εδω μεσα παει συννεφο ....εχεις δικιο ,ηλιθιος ειμαι που καθομαι και απανταω  :cheesy: :dancing:
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Μα ποιος μαλακας μπορει να παει με πουτανα που την βλεπει οτι μπορει να βηχει η ειναι κρυωμενη, να κολλησει καμια γριπη?

Τελικα γαμησε κανενας με Μασκα η ειναι Fake news?

Ασχετα

Ολοι οι Φυλλοβιοi, πρεπει με μασκες να σαπακιασουν τον θα σε μαχαιρωσω/τρυπησω!

ΘΑΝΑΤΟ στις Τσατσες του Μεταξουργειου, που ΔΕΝ αλλαζουν Σεντονια! Ολοι οι Πικεριστες να πανε με μασκα αυριο και στολη ΡΒΧημικου πολεμου!
 

tasivarop

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2020
Μηνύματα
50
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ και βλεπω οτι κανετε καλη ενημερωση, θα ηθελα αν μπορεσετε να μου δωσετε την εξης πληροφορια, επειδη δεν βρηκα αντιστοιχο θεμα ρωταω εδω και συγνωμη αν ειναι λαθος εκ των προτερων. Ενδιαφερομαι  αφου συνευρεθω με μια κοπελα να της δωσω αλλα 10-20€ για να την ακολουθησω στην τουαλετα και να την δω απλα να κατουραει τιποτε αλλο. Αν ξερετε καποιες κοπελες στην περιοχη της φυλης μονο, που πιθανος να το δεχτουν αυτο, θα ηθελα αν θελετε φυσικα να μου στειλετε ενα π. μ. το σπιτι και το ονομα της κοπελας. Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και εγω με την σειρα μου θα προσπαθησω να συνεισφερω αν τα καταφερω.
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
230
Like
298
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδια ειμαι νεο μελος στο φορουμ και βλεπω οτι κανετε καλη ενημερωση, θα ηθελα αν μπορεσετε να μου δωσετε την εξης πληροφορια, επειδη δεν βρηκα αντιστοιχο θεμα ρωταω εδω και συγνωμη αν ειναι λαθος εκ των προτερων. Ενδιαφερομαι  αφου συνευρεθω με μια κοπελα να της δωσω αλλα 10-20€ για να την ακολουθησω στην τουαλετα και να την δω απλα να κατουραει τιποτε αλλο. Αν ξερετε καποιες κοπελες στην περιοχη της φυλης μονο, που πιθανος να το δεχτουν αυτο, θα ηθελα αν θελετε φυσικα να μου στειλετε ενα π. μ. το σπιτι και το ονομα της κοπελας. Ευχαριστω πολυ για το χρονο σας και εγω με την σειρα μου θα προσπαθησω να συνεισφερω αν τα καταφερω.
[/ γεια σου φιλε θα το αναφερεις αυτο στη τσατσα θα ρωτησει τη κοπελα και αν θελει και η κοπελα θα γινει .. παντως η πιθανοτητα να ειναι θετικη η απαντηση ειναι τουλαχιστων τεραστια..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.262
Κριτικές
94
Like
46.546
Πόντοι
17.311
Ενδιαφερομαι  αφου συνευρεθω με μια κοπελα να της δωσω αλλα 10-20€ για να την ακολουθησω στην τουαλετα και να την δω απλα να κατουραει τιποτε αλλο.

...και εγω με την σειρα μου θα προσπαθησω να συνεισφερω αν τα καταφερω.

τι αλλο θα δουμε να ζηταει ο κοσμος εδω μεσα λεμε  :tooth:

και πως θα συνεισφερεις δηλαδη ρε φιλε μετα με τη σειρα σου, αν τα καταφερεις οπως γραφεις???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Doggen

zac123

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
531
Κριτικές
8
Like
143
Πόντοι
6

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
863
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Ενημερώνω ότι χθες πρωί πέρασα από καλυμνου να δω Πωλίνα που ακούω τόσα και τελικά μπυ είπε η τσατσα ότι κάθε Πέμπτη εδώ και χρόνια έχει ρεπο! Το βράδυ πέρασα από Φωκαίας 25 όροφο να δω τις ακτίνες και είχε μια Αννα σκιννυ που εμένα προσωπικά δεν μου έκανε καθόλου και την Καρολίνα που έγραψε κάποιος για την κωλαρα της η οποία είναι η αλεξανδρα από Λιοσίων 73! Εν τω μεταξύ πριν τρία βραδιά είχα περάσει από Λιοσίων 73 και την είδα και η υπηρεσία είπε ότι ήταν η τελευταία της μέρα και θα ξαναγυρνούσε σε 3 μήνες, όποτε μάλλον θα μείνει Φωκαίας για αρκετό καιρό! Επίσης το πρωί σήμερα προσπάθησα να δοκιμάσω να δω την Πωλίνα από καλυμνου αλλά ήταν κλειστό όπως και το Φωκαίας 13 που πήγα να δω αν είναι η αθηνα! Επίσης πέρασα και από φυλής 200 για μπετυ αλλά κλειστό κ αυτό! Αυτά από μενα μάγκες!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.262
Κριτικές
94
Like
46.546
Πόντοι
17.311
το πρωί σήμερα προσπάθησα να δοκιμάσω να δω την Πωλίνα από καλυμνου αλλά ήταν κλειστό όπως και το Φωκαίας 13 που πήγα να δω αν είναι η αθηνα! Επίσης πέρασα και από φυλής 200 για μπετυ αλλά κλειστό κ αυτό!

3 στα 3 δηλαδη :tooth:
δεν πειραζει, την επομενη φορα σου ευχομαι να εισαι πιο τυχερος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lex24

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Σε λίγο πιό πολλά θα είναι τα κλειστά παρά τα ανοιχτά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom