Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 300 άτομα (35 μέλη και 265 επισκέπτες)

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Aπογευματινή τσαρκα
Παραφράζοντας του τιτανοτεράστιους NiVo - Μαζωνάκη :

Πάω μια βόλτα στα παλιά
στα μπουρδελάκια τα φθηνά


Από εκεί που η πλειοψηφία ημών ξεκίνησε την πορνοκαριέρα του κολλώντας τα πρώτα πορνοένσημα

Ξεκίνημα με το :
Φυλής 66Α : Εκεί δούλευε μια ψηλή μελαχρινή , "μπιμπελό"  όπως την αποκαλούσε χαρακτηριστικά η διποτροφόρος τσατσά.
Και όντως πρόκειται για μπιμπελό. Νομίζω την είπε Αλίσα - Αλέξια . Ανακοινώθηκε απλό . Αποχώρησα
Φυλής 66Δ : Μια νεαρή , τη λες και ψηλή, με καφέ μαλλιά . Δεν συγκράτησα όνομα, ήταν αδιάφορη
Ευθεία για τα τρία μπουρδελάκια της Φυλής 54
Εκεί έπαθα ένα ψιλοσόκ, καθώς οι κοπελες εμφανισιακά ήταν μουνάρες ! Ειδικά στο πρώτο ισόγειο
Φυλής 56 το πρώτο όπως κοιτάμε από αριστερά ισόγειο : Αλίνα και Νταϊάνα. Ρωσίδες πολύ καλές στην εμφάνιση, μελαχρινές 
Φυλής 54B το δεύτερο όπως κοιτάμε από αριστερά ισόγειο : Σοφία , κοντή ρωσίδα πρώτη μέρα στη δουλειά και Γιάννα (νομίζω, ή Γεωργία ή κάτι τέτοιο) . Ψηλή, μελαχρινή  με πιο έμπειρο αέρα στο σαλόνι
Φυλής 54A το τρίτο  που ανεβαίνεις σκάλες : Μια ξανθιά ψηλή Τατιάνα. Με κάποια κιλάκια, όχι κάτι το άσχημο πάντως
Διδύμου 8 πάνω : Νάνσυ. Γλυκό πρόσωπο , φινέτσα, μαλλί προς το καφέ-ξανθό , μέτρια προς κοντή.
Διδύμου 8 κάτω : Λίλιαν . Μια ξανθιά , γλυκιά γεματούλα . Πολύ γλυκό σύνολο.
Διδύμου 7 , μια ψηλή, καστανή, ομορφούλα με γαλάζια εσώρουχα νομίζω. Δεν συγκράτησα όνομα.
Περνάω την Αχαρνών :
Διδύμου 16 : Η Αλίνα. Μια γλυκύτατη κοπέλα , που χμμμμ πώς να το πω ...έχει κάποια κιλάκια παραπάνω. Όπως έλεγε και ο Σεφερλής , αντί για pole dancing κάνει μπωλ dancing με το μπωλ με τους κεφτέδες. Πάντως , πολύ συμπαθητικό ύφος είχε
Διδύμου 18 σκαλάκια : Η Αλιόνα , μια ξανθιά μιλφογκιλφ , γνωστή για το καλό της σέρβις
Διδύμου 20 : Η Ελένη, μια καινούρια κοπέλα. όπως είπε η τσατσά  Μου θύμισε πάρα πολύ το όλο της στυλ το Χριστινάκι από το Καζακστάν. Μελανούρι, με φουλ πρόγραμμα. Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση κατ'εμέ. Στα υπόψην
Διδύμου 22 : Τρεις κοπέλες . Μαριάννα ρωσίδα 30άρα πολύ αδύνατη με φουλ πρόγραμμα . Στα υπόψην
Σύλβια ρωσίδα γεματούλα , όχι κάτι το ιδιαίτερο
Μιχαλίνα , εξίσου αδύνατη με την Μαριάννα , ψηλή με σχιστά μάτια και πρόσωπο με γωνίες
Απέναντι στην Αχαρνών  :
Φωκαίας και Αχαρνών σε αυτό με τα πολλά σκαλιά (είσοδος από Αχαρνών) : Άννα με πολλά υποσχόμενο σαλονάρισμα, τρίψιμο κλπ Νεαρούλα, όμορφη με μαλλί προς το καφέ , μελαχρινό  κάτι τέτοιο . Θα έγραφα "Στα υπόψην" , αλλά τώρα διάβασα το σχόλιο του γλαφυρότατου kosamf , οπότε μαύρο !!!
Φωκαίας 27 Α υπόγειο : Εννοώ το σπίτι που δούλευε η Καυλιούσκα κάποτε. Δύο κοπέλες. Μια ξανθιά αδύνατη ντυμένη κορίτσι του Μάη και μια άλλη ξανθιά πιο γεματούλα. Τις έπαιρνες και παρτούζα. Πιο γαμεύσιμη η αδύνατη , που λογικά πρέπει να ήταν η Χριστίνα η (και καλά)ελληνο-ουκρανή  αλλά λογικά είναι αλβανο-αλβανή. Δεν μου άρεσε ένα υφάκι ψιλομάγκικο που είχε .  Στο δωμάτιο βέβαια διαβάζω ότι κάνει παπάδες.
Φωκαίας 25Β : Τζανίνα , ξανθιά  μιλφ, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά
Φωκαίας 19 : Μια Άννα , πολύ καλή με θετική ενέργεια στο σαλόνι  με κάποια κιλάκια παραπάνω. Τσατσά πρέπει να ήταν αυτή που δούλευε με την Μαρία με τα κοτσιδάκια στο Διδύμου 8 πάνω κάποτε .Στο δωμάτιο την άκουγα να περνάει πολύ καλά με συναγωνιστή που της έλεγε πόσο φοβερή είναι . Στα υπόψην
Φωκαίας 17 αριστερά : Πρέπει να είδα την κλασική γαμεύσιμη τσατσά ονείρωξη πολλών συναγωνιστών να παρουσιάζει μια κοπέλα που μου φάνηκε αδιάφορη. Έλεγε για το πόσο τέλεια είναι . Δε συγκράτησα τίποτα παραπάνω
Φυλής 72 ισόγειο : Μια Χριστίνα , ψηλή με κάποια παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια. Αναλώσιμη...
Φυλής 84 ισόγειο : Μια μαύρη κοπέλα, δεν συγκράτησα λοιπές πληροφορίες. Ελεύθερο και 69 ανακοινώθηκαν
Φυλής 65 όροφος : Μια Χριστίνα. Μελαχρινός κοντοπούτανος με πολύ ωραίο σαλονάρισμα . Στα υπόψην

Κατηφόρισα για τον αρχικό μου στόχο που ήταν η Έμμυ από το σπιτάκι της Λιοσίων 73 πάνω
Ο χώρος φοβερός και ανακαινισμένος.
Είδα τρεις κοπέλες
Οριάνα (όχι η Φαλάτσι). Λατίνα γιατί μίλαγε ισπανικά. Μελαχρινή αδύνατη . Κατευθυνόταν στο δωμάτιο και ήταν τόσο βαριεστημένη και τόσο αργή , που νόμισα ότι θα την πάρει ο ύπνος καθ'οδόν για το δωμάτιο
Κλεοπάτρα : Αδιάφορη, νεαρή με καστανά μαλλιά
Έμμυ : Κοντοπούτανος. Παρά το ότι ήρθα για αυτή, τελικά δεν πέρασα . Δεν μου άρεσε και τόσο όταν την είδα από κοντά

Αυτά . Με κόκκινο οι κοπέλες που μπήκαν στα υπόψην και πιστεύω ότι κάποτε θα δοκιμαστούν . Οι μουνάρες στο Φ54 δεν μπήκαν στα υπόψη γιατί λογικά θα είναι για νεκρόφιλους. Μακάρι να διαψευστώ

Έφυγα άπραγος, αλλά χτύπησα μια μερίδα κοντοσούβλι  :headbaning1:
 

Atos36

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2017
Μηνύματα
22
Κριτικές
6
Like
106
Πόντοι
0
Για την Νταϊάνα από τη μοντελοαλυσιδα υπάρχει κάποιος να την έχει πάρει?έχω διαβάσει μια κριτική αλλά θα θελα και δεύτερη γνωμη
φόλα κανονικότατη, πεταμένα λεφτά
 

Red_Jaime

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2017
Μηνύματα
118
Like
131
Πόντοι
1
Για οσους εχουν περασει προσφατα απο Μεταξι, εκεινη η Ντορινα απο Κολωνου 15 εχει επιστρεψει;
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Στο Κεραμεικού 15 ένα μελαχρινό ομορφούλικο μοντελοπιπίνι σε απλό πρόγραμμα,Ίνες είπε ο τσάτσος.
Το πήρα το απόγευμα φίλε μου...θα ακολουθήσει κριτική...
Υ.Γ. Προσφέρει ωραιότατο 69
 

Doggen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2014
Μηνύματα
190
Κριτικές
7
Like
1.015
Πόντοι
361
Aπογευματινή τσαρκα
Παραφράζοντας του τιτανοτεράστιους NiVo - Μαζωνάκη :

Πάω μια βόλτα στα παλιά 
στα μπουρδελάκια τα φθηνά


Από εκεί που η πλειοψηφία ημών ξεκίνησε την πορνοκαριέρα του κολλώντας τα πρώτα πορνοένσημα

Ξεκίνημα με το :
Φυλής 66Α : Εκεί δούλευε μια ψηλή μελαχρινή , "μπιμπελό"  όπως την αποκαλούσε χαρακτηριστικά η διποτροφόρος τσατσά.
Και όντως πρόκειται για μπιμπελό. Νομίζω την είπε Αλίσα - Αλέξια . Ανακοινώθηκε απλό . Αποχώρησα
Φυλής 66Δ : Μια νεαρή , τη λες και ψηλή, με καφέ μαλλιά . Δεν συγκράτησα όνομα, ήταν αδιάφορη
Ευθεία για τα τρία μπουρδελάκια της Φυλής 54
Εκεί έπαθα ένα ψιλοσόκ, καθώς οι κοπελες εμφανισιακά ήταν μουνάρες ! Ειδικά στο πρώτο ισόγειο
Φυλής 56 το πρώτο όπως κοιτάμε από αριστερά ισόγειο : Αλίνα και Νταϊάνα. Ρωσίδες πολύ καλές στην εμφάνιση, μελαχρινές 
Φυλής 54B το δεύτερο όπως κοιτάμε από αριστερά ισόγειο : Σοφία , κοντή ρωσίδα πρώτη μέρα στη δουλειά και Γιάννα (νομίζω, ή Γεωργία ή κάτι τέτοιο) . Ψηλή, μελαχρινή  με πιο έμπειρο αέρα στο σαλόνι
Φυλής 54A το τρίτο  που ανεβαίνεις σκάλες : Μια ξανθιά ψηλή Τατιάνα. Με κάποια κιλάκια, όχι κάτι το άσχημο πάντως
Διδύμου 8 πάνω : Νάνσυ. Γλυκό πρόσωπο , φινέτσα, μαλλί προς το καφέ-ξανθό , μέτρια προς κοντή.
Διδύμου 8 κάτω : Λίλιαν . Μια ξανθιά , γλυκιά γεματούλα . Πολύ γλυκό σύνολο.
Διδύμου 7 , μια ψηλή, καστανή, ομορφούλα με γαλάζια εσώρουχα νομίζω. Δεν συγκράτησα όνομα.
Περνάω την Αχαρνών :
Διδύμου 16 : Η Αλίνα. Μια γλυκύτατη κοπέλα , που χμμμμ πώς να το πω ...έχει κάποια κιλάκια παραπάνω. Όπως έλεγε και ο Σεφερλής , αντί για pole dancing κάνει μπωλ dancing με το μπωλ με τους κεφτέδες. Πάντως , πολύ συμπαθητικό ύφος είχε
Διδύμου 18 σκαλάκια : Η Αλιόνα , μια ξανθιά μιλφογκιλφ , γνωστή για το καλό της σέρβις
Διδύμου 20 : Η Ελένη, μια καινούρια κοπέλα. όπως είπε η τσατσά  Μου θύμισε πάρα πολύ το όλο της στυλ το Χριστινάκι από το Καζακστάν. Μελανούρι, με φουλ πρόγραμμα. Πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση κατ'εμέ. Στα υπόψην
Διδύμου 22 : Τρεις κοπέλες . Μαριάννα ρωσίδα 30άρα πολύ αδύνατη με φουλ πρόγραμμα . Στα υπόψην
Σύλβια ρωσίδα γεματούλα , όχι κάτι το ιδιαίτερο
Μιχαλίνα , εξίσου αδύνατη με την Μαριάννα , ψηλή με σχιστά μάτια και πρόσωπο με γωνίες
Απέναντι στην Αχαρνών  :
Φωκαίας και Αχαρνών σε αυτό με τα πολλά σκαλιά (είσοδος από Αχαρνών) : Άννα με πολλά υποσχόμενο σαλονάρισμα, τρίψιμο κλπ Νεαρούλα, όμορφη με μαλλί προς το καφέ , μελαχρινό  κάτι τέτοιο . Θα έγραφα "Στα υπόψην" , αλλά τώρα διάβασα το σχόλιο του γλαφυρότατου kosamf , οπότε μαύρο !!!
Φωκαίας 27 Α υπόγειο : Εννοώ το σπίτι που δούλευε η Καυλιούσκα κάποτε. Δύο κοπέλες. Μια ξανθιά αδύνατη ντυμένη κορίτσι του Μάη και μια άλλη ξανθιά πιο γεματούλα. Τις έπαιρνες και παρτούζα. Πιο γαμεύσιμη η αδύνατη , που λογικά πρέπει να ήταν η Χριστίνα η (και καλά)ελληνο-ουκρανή  αλλά λογικά είναι αλβανο-αλβανή. Δεν μου άρεσε ένα υφάκι ψιλομάγκικο που είχε .  Στο δωμάτιο βέβαια διαβάζω ότι κάνει παπάδες.
Φωκαίας 25Β : Τζανίνα , ξανθιά  μιλφ, όχι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά
Φωκαίας 19 : Μια Άννα , πολύ καλή με θετική ενέργεια στο σαλόνι  με κάποια κιλάκια παραπάνω. Τσατσά πρέπει να ήταν αυτή που δούλευε με την Μαρία με τα κοτσιδάκια στο Διδύμου 8 πάνω κάποτε .Στο δωμάτιο την άκουγα να περνάει πολύ καλά με συναγωνιστή που της έλεγε πόσο φοβερή είναι . Στα υπόψην
Φωκαίας 17 αριστερά : Πρέπει να είδα την κλασική γαμεύσιμη τσατσά ονείρωξη πολλών συναγωνιστών να παρουσιάζει μια κοπέλα που μου φάνηκε αδιάφορη. Έλεγε για το πόσο τέλεια είναι . Δε συγκράτησα τίποτα παραπάνω
Φυλής 72 ισόγειο : Μια Χριστίνα , ψηλή με κάποια παραπανίσια κιλά στην περιφέρεια. Αναλώσιμη...
Φυλής 84 ισόγειο : Μια μαύρη κοπέλα, δεν συγκράτησα λοιπές πληροφορίες. Ελεύθερο και 69 ανακοινώθηκαν
Φυλής 65 όροφος : Μια Χριστίνα. Μελαχρινός κοντοπούτανος με πολύ ωραίο σαλονάρισμα . Στα υπόψην

Κατηφόρισα για τον αρχικό μου στόχο που ήταν η Έμμυ από το σπιτάκι της Λιοσίων 73 πάνω
Ο χώρος φοβερός και ανακαινισμένος.
Είδα τρεις κοπέλες
Οριάνα (όχι η Φαλάτσι). Λατίνα γιατί μίλαγε ισπανικά. Μελαχρινή αδύνατη . Κατευθυνόταν στο δωμάτιο και ήταν τόσο βαριεστημένη και τόσο αργή , που νόμισα ότι θα την πάρει ο ύπνος καθ'οδόν για το δωμάτιο
Κλεοπάτρα : Αδιάφορη, νεαρή με καστανά μαλλιά
Έμμυ : Κοντοπούτανος. Παρά το ότι ήρθα για αυτή, τελικά δεν πέρασα . Δεν μου άρεσε και τόσο όταν την είδα από κοντά

Αυτά . Με κόκκινο οι κοπέλες που μπήκαν στα υπόψην και πιστεύω ότι κάποτε θα δοκιμαστούν . Οι μουνάρες στο Φ54 δεν μπήκαν στα υπόψη γιατί λογικά θα είναι για νεκρόφιλους. Μακάρι να διαψευστώ

Έφυγα άπραγος, αλλά χτύπησα μια μερίδα κοντοσούβλι  :headbaning1:
  κανένα όνομα θυμάσαι ή μόνο περιγραφές;;;;δε βοήθησες ιδιαίτερα πιστεύω αλλά οκ υγεία
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Απο λιωσιων μερια κατι καλο παιζει?

Από εμφάνιση πολύ καλή είναι η Μαίρη από Λιοσίων 79Α απογευματινή. Και στην συμπεριφορά ήταν πολύ γλυκιά. Στο δωμάτιο δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα αλλά είναι σίγουρα στα υπόψιν. Βασικά δοκίμασε εσύ και ενημέρωσέ μας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.624
Πόντοι
216
Γεια σας φιλοι και καλες τσαρκες.

Δυστυχως απο οτι πληροφορηθηκα η καψουρα μου Ολγα με τα γυαλακια απο Κολωνου 32 η 30 οροφος δε δουλευει πια ξερει κανενας συναγωνιστης αν παιζει κατι παρομοιο στυλ?

Πολλα ευχαριστω
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τσάρκα στην πρωινή βάρδια στη Φυλής σε όσα σπιτάκια ήταν ανοιχτά σήμερα Καθαρά Δευτέρα

Φυλής 54Α
Νάνσυ η "μπόμπα της Φυλής". Καστανόξανθη με πολύ ωραίο κορμί και καυλόφατσα.

Φυλής 54Β
Νικόλ. Ωραίο κοριτσάκι κάπως αφράτο.

Φυλής 56
2 Ρωσιδούλες με πιασίματα. Ονόματα δεν γνωρίζω.

Φυλής 59
Χριστίνα. Καστανή με πιασίματα και καυλόφατσα και πρόστυχο ύφος.

Φυλής 65
Ρόξυ. Λεπτή μαυρομάλλα ομορφούλα.

Φυλής 66Α
Ντιάνα. Ξανθιά με πιασίματα και καλό πρόσωπο.

Φυλής 69Α
Άντζυ. Ψηλή λεπτή με μαύρο μαλλί μέχρι τους ώμους.

Φυλής 71Β
Αντζελίνα. Πολύ ωραίο σώμα και συμπαθητικό μουτράκι. Το μαλλί πιο ανοιχτόχρωμο πλέον. Παρουσιάστηκε στο σαλόνι ολόγυμνη και μέσα στη γλύκα και στα χαμόγελα.

Φυλής 72
Ναταλί. Ψηλόλιγνη όμορφη με κοκκινωπά σγουρά μαλλιά.

Φυλής 74
Έλλη. Μαυρομάλλα νταρντάνα με καλό μουτράκι.

Φυλής 84Α
Αντζελίνα. Ξανθιά με πιασίματα. Ωραία κοπέλα.

Φυλής 86
Μάια. Ξανθιά καυλίτσα με ωραίο σώμα και πρόσωπο. Την πέτυχα στην αλλαγή με τη Μόνικα, καστανή μουνάρα η οποία μπήκε στα υπόψιν.

Φυλής 109Α
Λιλή. Ξανθό ζυμαράκι 20 ετών.

Φυλής 109Β
Μαρία. Μαυρομάλλα Ρωσίδα με πιασίματα.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.717
Κριτικές
6
Like
8.896
Πόντοι
1.686

Μάγκες , πληροφορία Καθαράς Δευτέρας 19.02.2018

στο Φυλής 84Α  ισόγειο , στην απογευματινή βάρδια εκτός
από τη Ρόξυ, δουλεύει και η Αντζελίνα η ξανθιά γκομενάρα .

Μετά από λαγάνα, πιπεριές, ταραμοσαλάτα, ελιόψωμο και
χαλβά ,
7fa7a9d3c7c78cd38db7a4f437b47b08_XL.jpg



είχα σκληρή πούτσα  και πήρα την Αντζελίνα !  :rockon:

Είχε κέφια και ήταν καλή μέσα ( καλή για Αντζελίνα )
και μετά πήρα στο Φυλής 56 την Νταϊάνα !  :rockon:
Έχωσα τη σκληρή πουτσάρα μου στο γλυκό μουνάκι της
και το φχαριστήθηκα !
Τώρα θα κάνω περπάτημα να κάψω τις υπόλοιπες θερμίδες
από τη μάσα ( ήπια βεβαίως και χυμό ρόδι φρέσκο
από το μαγαζί με χυμούς Γ' Σεπτεμβρίου 85 )


 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Μετά από λαγάνα, πιπεριές, ταραμοσαλάτα, ελιόψωμο και
χαλβά ,
7fa7a9d3c7c78cd38db7a4f437b47b08_XL.jpg



...πήρα την Αντζελίνα !  :rockon:

Είχε κέφια και ήταν καλή μέσα ( καλή για Αντζελίνα )
και μετά πήρα στο Φυλής 56 την Νταϊάνα !  :rockon:

Λαδάκη,πάλι καλά που δεν μάς είπες ότι η Αντζελίνα ή η Νταϊάνα έμοιαζαν με τον χαλβά της φωτογραφίας.
 

liontari123456

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
155
Like
54
Πόντοι
1
Μήπως ξέρει κανεις η σαρα από Ιάσωνος 10 πια βάρδια εργάζεται ;
Πήγα Τρίτη βάρδια κ δεν τη βρήκα...
 

spirolondon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
41
Κριτικές
15
Like
533
Πόντοι
290

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Σήμερα πήγα να τεστάρω τη Μαριάννα την αδύνατη ρωσίδα στο Διδύμου 22 διαβάζοντας τα καλά σχόλια του Προφέσσορα.
Δεν δούλευε. Μάλιστα δεν δούλευε καμιά από τις 3 που δούλευαν χθες. Αντ'αυτών δούλευε η μελαχρινή Ελένη από το δίπλα μαγαζί Διδύμου 20.
Στο Διδύμου 20 μια καινούρια κοπέλα . Σύλβια . Ωραίο σώμα έχανε στο πρόσωπο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom