Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 181 άτομα (10 μέλη και 171 επισκέπτες)

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη ήταν σωστή σ'εμένα.Όσες φορές πήγα πέρασα καλά,ούτε βιασύνες ούτε τίποτα.Δυσαρεστημένος από τη μοντελοαλυσίδα είμαι για τις:Νικόλ,Άννα Ιλόνα,Χριστίνα.
από την Άννα γιατί ? Γενικά είναι από τις καλύτερες επιλογες
 

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Εκανα το λαθος* να περασω με την Αλέξια στο Φωκαιας 27 (γωνια με Αχαρνων, κατω σπιτι).

Η κοπελα κανει καλο σαλοναρισμα, τριβοντας την κωλαρα της πανω σου και χαμογελωντας προκλητικα.

Μεσα στο δωματιο ειναι απαραδεκτη - ΚΑΙ σε ανθρωπινο ΚΑΙ σε επαγγελματικο επιπεδο.

Σχεδον βιωσα το μισος της απεναντι στους αντρες (?), στη χωρα (?), στην πουτανα κοινωνία (??)

Δεν θα μπω σε λεπτομερειες. Απλά, μην κανετε το σφαλμα να περασετε κι εσεις μαζι της.

ΥΓ- Εχω καταλαβει οτι ολες οι κοπελες που ΔΕΝ κανουν καλο σερβις εχουν καποια αντικειμενικα δεδομενα στη "μεθοδολογία" τους. Πχ, σε βαζουν να ξαπλωσεις με το ζορι, αντι να χαμουρευτεις λιγο στα ορθια. Δεν αφηνουν αγγιγματα. Δεν αγκαλιαζουν κλπ κλπ...
Λοιπον, μιας και προκειται για τη συντριπτικη πλειονοτητα των ιεροδουλων της Φυλης, προτεινω την καταρτιση μιας λιστας με 10-20 γυναικες που ΔΕΝ ειναι κακες, και να πηγαινουμε σ' αυτες με κλειστα ματια.
Πχ, καποιοι θαμωνες του σαιτ που ειναι ολη μερα στην πιατσα, θα μπορουσαν να γραψουν αυτα τα στανταράκια και να μην τρωμε φολες εμεις οι υπολοιποι.
Στη λιστα δεν θα πρεπει να συμπεριληφθουν 60χρονες γυναικες, χοντρες, ασχημες κλπ. Και παλι, με πολυ "αδρα" κριτηρια, οχι αν το 6 ειναι 7 αλλά αν βλεπεται η εκδιδομενη...

* Εγραψα παραπανω "λαθος", αλλά η αληθεια ειναι οτι τα ξημερωματα της Κυριακης δεν υπηρχαν απειρες επιλογές. Εγω ταλαντευτηκα αναμεσα στην Αλέξια και μια Σαρα (?), σ' εναν οροφο της Φωκαιας. Ειναι μια χαμογελαστη ξανθια κοπελα με μεγαλα φυσικα βυζια.
Εχει κανεις αποψη για τις υπηρεσιες της?? Ηθελα να την παρω και παλιοτερα.

Φίλε είσαι ο καλύτερος γραφιάς στο φόρουμ. Άνετα θα διάβαζα βιβλίο σου. Πρέπει να δώσεις λεπτομερή περιγραφή ή κριτική.
 

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Οκ αυτό ισχύει με τις περισσοτερες.γενικα δε μου έχει τύχει να έχει ποτέ νεύρα κ έχω πάει σίγουρα καμία 30αρια φορές.γενικα το τιμάει το 20ρικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537
Οκ αυτό ισχύει με τις περισσοτερες.γενικα δε μου έχει τύχει να έχει ποτέ νεύρα κ έχω πάει σίγουρα καμία 30αρια φορές.γενικα το τιμάει το 20ρικο

:o

Εγω πρεπει να 'χω παει 3-4 φορες μαζι της, και περασα απο μετρια μεχρι πολυ καλα.  

Επειδη ο φιλος Kavouras ζητησε να προσδιορισω τη μορφη της φολας που εφαγα απο την Αλέξια, θα το συνοψιζα ως εξης:

1) Ελευση στο δωματιο φουριόζα, χωρις να επιτρεπει σωματικη επαφη (ουτε αγκαλια, ουτε καν αγγιγμα στηθους).
2) Απαιτηση να ξαπλωσω (δις), χωρις ν' αφηνει περιθωριο αντιρρησης [Πηγα να την χαϊδεψω ενω γδυνοταν]. Μού θυμισε γυμναστρια στο Λυκειο.
3) Τοποθετηση σε σταση που να γινεται αδυνατη η παραμικρη επαφη, με μενα ανασκελα κι εκεινη αντιδιαμετρικα γυρισμενη να παιρνει πιπα.
4) Πριν την τοποθετηση προφυλακτικου, προηγηθηκε νευρικη μαλαξη της πεσμενας πουτσας που θυμιζε φυσικοθεραπεια. Ποτέ δεν μού σηκωθηκε πραγματικα...
5) Πιπα που μού επετρεψε να σκεφτω οτι, ναι, ειναι εφικτη η υπαρξη ρομποτικων ερωτικων υπηρεσιων ως το 2030.
6) Βιαιη απωθηση του χεριου ακομη και στα μισα της διαδρομης προς το κεφαλι της (δεν μιλαμε για deepthroat). Ηταν σαν να 'χει ρανταρ και αεραμυνα τελευταιας γενιας.
7) Στησιμο στα 4 χωρις την παραμικρη αντιδραση/ σημειο ζωης απο τουδε και στο εξης.
8) Πεφτει μπρουμυτα καποια στιγμη (ετσι οπως τής εδωσα μια "πιστονιά" απο πισω) και γυρναει και μου λεει "πας καλά ΡΕ?". Δεν λεω, χαρηκα που ακουσα τη φωνη της μετα απο τοση ωρα και σιγουρευτηκα οτι δεν ειναι cyborg με προβληματικη CPU (ή καρτα ηχου), αλλά πραγματικα δεν ειχα κανει κατι που να δικαιολογει τετοιο μενος. Απλά, η κοπελα ειναι πολυ αδυνατη και εφυγε προς τα μπρος σαν πουπουλο, χωρις να εχω βαλει πολλη δυναμη.
9) Δεν δεχτηκε τη συγγνωμη μου.
10) Οταν μετα απο λιγα λεπτα εχυσα (στην ιδια σταση), δεν ακουσα λεξη μεχρι να βγει απ' την πορτα.

Οπως καταλαβαινετε βιωσα μια ομορφη, ανθρωπινη συνευρεση με κοστος 20 δουλεμενα (με ιδρωτα) ευρω, και γυρισα σπιτι μου ως ενας καλυτερος ανθρωπος.

Ευχαριστω Αλέξια!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
το θυμόμαστε  :2funny: καλά της έκανες της φολαρας  :dancing: έτσι θέλει να στρώσει  :2on1:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.787
Πόντοι
2.537

"Θα ξαναπήγαινα γιατί αντέχει σφυροκόπημα κ από εμφάνιση μια χαρά λέει αλλά δεν νομίζω να με έπαιρνε"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τελειο φιναλε μιας τελειας κριτικης!
 

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Μαγκες αυτη την Αλεξία δε τη ξέρω αλλά όσες φορές μου έχει τύχει απλά δε ξαναπήγα .φίλε kosamf πέθανα στο γέλιο με τη κριτική σου ειδικά στο κομμάτι cyborg
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πήγα κι εγώ σαν άνθρωπος στο Αγκύρας 12Α περιμένοντας να γαμήσω τη Χριστίνα ή τέλος πάντων κανένα άλλο μοντελοειδές από αυτά που μαζεύει το μαγαζί και είχε δυο βουβάλες.  :vomit: Κατέληξα να καταθέτω στην Αλίνα από Φωκαίας 24 που μόλις μπήκε στο δωμάτιο θυμήθηκα ότι την είχα ξαναγαμήσει στο Φιλιππίδου 11 πριν από κανένα χρόνο. Σπάνια ξαναγαμάω την ίδια 2η φορά, πόσο μάλλον αν είναι μέτρια. Ξενέρωσα τη ζωή μου σήμερα.  :headbang:
 

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Για την Νταϊάνα από τη μοντελοαλυσιδα υπάρχει κάποιος να την έχει πάρει?έχω διαβάσει μια κριτική αλλά θα θελα και δεύτερη γνωμη
 

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
Πήγα κι εγώ σαν άνθρωπος στο Αγκύρας 12Α περιμένοντας να γαμήσω τη Χριστίνα ή τέλος πάντων κανένα άλλο μοντελοειδές από αυτά που μαζεύει το μαγαζί και είχε δυο βουβάλες.  :vomit: Κατέληξα να καταθέτω στην Αλίνα από Φωκαίας 24 που μόλις μπήκε στο δωμάτιο θυμήθηκα ότι την είχα ξαναγαμήσει στο Φιλιππίδου 11 πριν από κανένα χρόνο. Σπάνια ξαναγαμάω την ίδια 2η φορά, πόσο μάλλον αν είναι μέτρια. Ξενέρωσα τη ζωή μου σήμερα.  :headbang:
δε πειράζει φίλε απ' τα λάθη μαθαινουμε
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

thalasolikos37

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
386
Κριτικές
3
Like
755
Πόντοι
81
Για την Νταϊάνα από τη μοντελοαλυσιδα υπάρχει κάποιος να την έχει πάρει?έχω διαβάσει μια κριτική αλλά θα θελα και δεύτερη γνωμη
όμορφο πιπινακι κορμαρα δεν ξερει λέξη ελληνικά μέσα καλουτσικο θα έλεγα χαδακια πιπουλα μέτρια στισηματα καλή 6/10 για δοκιμή καλή θα έλεγα από κει και πέρα βλέπουμε
 

Pigmaxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
30
Like
26
Πόντοι
0
όμορφο πιπινακι κορμαρα δεν ξερει λέξη ελληνικά μέσα καλουτσικο θα έλεγα χαδακια πιπουλα μέτρια στισηματα καλή 6/10 για δοκιμή καλή θα έλεγα από κει και πέρα βλέπουμε
μπορεί να την τεσταρω σήμερα.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Μεταξουργείο live,αλλαγές και καινούργιες παρουσίες στη δεύτερη βάρδια.
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 κάτω μια καινούργια μελαχρινή μοντελέ με γυαλιά και μέτριο πρόσωπο,απλό πρόγραμμα και 69.Στον επάνω όροφο που άνοιξε προχθές η Νατάσα από το Ιάσονος 46 όροφος.
Ιάσονος 46 όροφος η ξανθιά Νατάσα  και Μαρία από Φυλής 109.
 

Metal P

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
81
Like
28
Πόντοι
0
χαχαχαχααααααααααα... είσαι η αιτία που σταμάτησε από τότε, το "τελειωτικό" στο σώμα!!!
 

Επισκέπτης
Η προ ημερών α-πα-ρά-δε-κτη συνάντηση με την Ρόξυ του ξεπετάδικου Φυλής 84β με αποσυντόνισε εντελώς. 9 λεπτά δωμάτιο με κυριολεκτικά αίσχος παροχή. Άκρως αποτυχημένη συνάντηση. Έρχεται κριτική καρμανιόλα!!!!!

Στην συνέχεια πήγα Μεταξουργείο στην Ανδριάννα στο μεσαίο Ιάσωνος 46 όπου τον ήπια καπάκι ξεχνώντας τι φόλα είναι λόγω βιασύνης να προλάβω μια δουλειά.
Πρόκειται για την Ανδριάννα την φολάρα που πήρε δρόμο από Βέργας, συνέχισε Φωκαίας 27 όροφο σαν γκεστ σταρ και τελικά κατέληξε στο Μεταξουργείο.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Επιβεβαιώνω την επιστροφή της Μαριάννας στο Διδύμου 22 και την άφιξη 2 ακόμα καινούριων Ρωσόφωνων κοριτσιών.

Η πρώτη είναι η Μικαλίνα, όμορφη κοπέλα με βάση τα προσωπικά μου γούστα,ψηλή,λεπτή,με καστανά μαλλιά στο ύψος των ώμων της.

Η δεύτερη είναι η Σύλβια με μαλλιά ξανθά στο ύψος των ώμων της,σώμα με πιασίματα,βυζάρες.Μπαμπάτσικη κοπέλα χωρίς να θεωρείται παχουλή.

Οι δύο κοπέλες κάνουν ελεύθερο στοματικό με τελείωμα στο σώμα τους ενώ η Μαριάννα κάνει τελειωτικό και στο στόμα.

Δοκίμασα την Μικαλίνα,έμεινα ευχαριστημένος. Λεπτομέρειες θα ανεβάσω την επαύριον.

Καλά Κούλουμα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom