Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (17 μέλη και 265 επισκέπτες)

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος που εργάζεται η Αντριάννα, δούλευε Διδύδου 18 μαζί με την Αλιόνα. Για την κυρία εννοώ την 55αρα με τα κοντα μαλλιά με τελειωτικο...τη γνωστή Αντριαννα
είχα γράψει και πιο πάνω ότι την είχα δεί να εργάζεται ως τσατσά στο Ιάσωνος 44 ή 46.Αυτό με τον μακρύ διάδρομο πριν μπες στο σαλόνι. Επίσης η Αντριάννα κατά την γνώμη μου δεν είναι με τίποτα κάτω από 65 ετών.
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Σήμερα στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α είδα μία νταρντάνα μελαχροινή, την έλεγαν Δούκισα και κατά την τσατσά είναι Ελληνίδα. Έχει κανείς περάσει μαζί της;πρώτη φορά την βλέπω στον συγκεκριμένο οίκο.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Μπλιαχ :vomit: Είστε σιχαμένοι ρε μαλάκες! Πως τις γαμάτε κάτι τέτοιες :zombie: Και επί πληρωμή κιόλας!
Εκτός και αν είστε στην ίδια ηλικία...
Αγαπητέ παίχτη μιλάμε για πριν 10 χρόνια ......
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Σήμερα στο Κωνσταντινουπόλεως 166Α είδα μία νταρντάνα μελαχροινή, την έλεγαν Δούκισα και κατά την τσατσά είναι Ελληνίδα. Έχει κανείς περάσει μαζί της;πρώτη φορά την βλέπω στον συγκεκριμένο οίκο.
Ναι χλιαρά πράγματα αδελφέ ..... ακολουθεί σχετική αναφορά
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Πριν μια ώρα στο Μεταξουργείο με σχετικά καλή κίνηση από κόσμο...


Κολωνού 11 όροφος:
Ένας καστανός μπόγος.



Κολωνού 11 ισόγειο:
Δανάη,μελαχροινή ατσουμπαλογεματούλα με γλυκό πρόσωπο-γεματούλα χαρακτηριστικά σκιστά μάτια.


Κολωνού 11 υπόγειο:
Ναταλί.Καστανόξανθο τσιγγανοπιπίνι  με όμορφο κοριτσίστικο πρόσωπο και ωραίο αδύνατο κορμί.


Κολωνού 15 αριστερά:
Λίζα,ξανθό ασπρουλιάρικο πιπινοειδές,κοντό με συμπαθητικό πρόσωπο και δρακουλίστικα φρύδια.


Κολωνού 15 δεξιά:
Κορίνα.Ξανθιά σκουρόδερμη κοπέλα με θηλυκή φάτσα και με καλό ζουμερό κορμί.
Μαζί της η Άννα.Καστανόξανθη σκιστομάτα με γλυκό πρόσωπο και ωραίο πιανούμενο σώμα.


Κολωνού 23 υπόγειο:
Τζωρτζιάννα.Ψηλή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και με σώμα με πιασίματα ιδίως στον κώλο.


Κολωνού 23 ισόγειο:
Άντρεα.Μελαχροινό ζουμερό κοντοπούτανο σκουρόδερμο.
Με ψιλογλυκιά φάτσα και ζουμερούλα.


Κολωνού 27 όροφος:
Φωτεινή,η μελαχροινή νταρντανομίλφ και Σοφία η ξανθιά κοντή μιλφ με το θηλυκό πρόσωπο-γεματούλα αλλά όχι ατσούμπαλη και με ζουμερό στήθος.


Κολωνού 27 υπόγειο:
Αλίνα,μελαχροινή χοντρούλα,σκούρα,με μέτριο πρόσωπο.


Κολωνού 27 ισόγειο:
Μιρέλα,η ψηλή μελαχροινή όμορφη πιτσιρίκα με το ωραίο κορμί.
Μαζί της η Μαρία το πολύ αδύνατο τσιγγανοπιπίνι με τα ράστα.


Κολωνού 30 ισόγειο:
Τζώρτζια,η μελαχροινή μικρή με το μέτριο πρόσωπο αλλά με καλό σχετικά αδύνατο σώμα.


Κολωνού 30 όροφος:
Κάτω,η Μόνικα η καστανή μικρούλα με το όμορφο κοριτσίστικο προσωπάκι και με καλό αδύνατο σώμα.
Μαζί της η Όλγα.
Καστανή κοντούλα με όμορφο πρόσωπο-σώμα με ωραία πιασιματάκια και με γεμάτο στήθος.
Επάνω,η Αλίνα το μελαχροινό αδύνατο κορίτσι.Νόστιμο μουτράκι.
Μαζί της η Νίκη.Μελαχροινή κοπέλα,σχετικά κοντή.
Με όμορφο πρόσωπο και με ψιλοζουμερό σώμα.


Κολωνού 32β:
Τρεις κοπέλες!
Η βυζοΜισέλ,η Μαρία η ξανθιά κοντή πιτσιρίκα με την αγριόφατσα-αδύνατη και με πεταχτό κώλο και η Σόνια,μελαχροινή,κοντή κι αυτή,με μικρό στήθος και με κωλάρα.


Κολωνού 32 υπόγειο:
Νίκη,η γνωστή ξανθιά παλαιά Βικτώρια από Φωκαίας.


Κολωνού 32 ισόγειο:
Ναταλί,το μελαχροινό κορίτσι με το όμορφο πρόσωπο και το ωραίο αδύνατο κορμί.


Κολωνού 45 αριστερά:
Ευθεία,η Βίκυ η κοκκινομάλλα παχουλή μιλφ.
Δεξιά,η Ειρήνη η ξανθιά ατσούμπαλη νταρντανομίλφ.


Κολωνού 45 δεξιά:
Μόνικα,η καστανή πιτσιρικοχοντρούλα-γλυκοπρόσωπη και με κοιλούμπα.


Κολωνού 47:
Στο ισόγειο,η Ζάνα.
Στον όροφο,η Ρόζα η κοντή μελαχροινή Κορεάτισα.


Κολωνού 48:
Βαλέρια,ξανθιά μιλφ με θηλυκό πρόσωπο και με ωραίο ελαφρώς ζουμερό σώμα.
Μαζί της η Αθηνά,η κοντή ξανθιά μιλφ με το κοντό μαλλί-γεματούλα και με βυζάρες.


Κολωνού 53:
Πάολα,η γνωστή μελαχροινή νταρντανοπούλα.




Επίσης στη Μεγ.Αλεξάνδρου...

Μεγ.Αλεξάνδρου 17:
Άννα,η ξανθιά χοντρούλα γυρολόγος με τη γουρουνόφατσα αλλά και με μεγάλο στήθος.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 ισόγειο:
Ειρήνη,η μελαχροινή μιλφ με όμορφο πρόσωπο και καλό αδύνατο σώμα.
Μαζί της η Μαρίνα,η ξανθιά ψηλή ζουμερή μιλφ με το θηλυκό πρόσωπο.

Μεγ.Αλεξάνδρου 22 όροφος:
Ρίτα,ξανθιά χοντρούλα,πολύ μέτρια εμφανισιακά.
Μαζί της η Αλεξία,η πανύψηλη ξανθιά μιλφ με όχι άσχημη φάτσα-κορμί όχι στεγνό αλλά ούτε απωθητικό.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Κωνσταντινουπόλεως 166Α το όνομα αυτής δούκισσα .... τώρα δούκισσα της πλακεντίας ... Δούκισσα της συμφοράς .... αυτό είναι μια άλλη ιστορία .... μάλλον Δούκισσα της τύχης μου ..... Δούκισσα  νταρντάνα με 3άρια βυζιά και χοντρά μπούτια ωραίες καμπύλες κοιλίτσα έκφυλο πρόσωπο  μαύρο μαλλί ... και γαμώ το κέρατο μου ..... στο δωμάτιο χωρίς με ελαφρό τσιμπούκι χλιαρό θάλεγα απέφυγε να κάνει βαθύ...  και καλά έγλυφε με τη γλώσσα κάτω από το καυλί , το τσιμπούκι της έφτανε μέχρι τα μισά και λίγο παραπάνω ... από την ψωλή μου , για μια νταρντά γυναικά είχα την αξίωση να μου τα ρουφήξει μέχρι τα αρχίδια .... τέλος πρώτη στάση από πανω μου αρκετά καλή .... μια νταρντά γυναικά μπορεί να στον πάρει όλο μέσα ... αλλαγή δεύτερη στάση κανονικό με αυτή από κάτω .... δεν ξέρω ρε παιδιά πως ήθελε ντε και καλά να χύσω , και όταν της ζήτησα στα τέσσερα .... μου είπε με έκοψες θα έχυνα ... πήγαν να με πιάσουν τα γέλια αλλά δεν της έκανα το χατίρι ήθελα να απολαύσω το κερασάκι ... τέσσερα στρέμματα κώλο .... και να χύσω πιάνοντας τα κωλομέρια της ... κρίμα που δεν έδινε κώλο ... θα γινότανε το ΠΑΡΤΙ ...... ευχαριστώ ... καλη νύχτα σας
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
360
Like
381
Πόντοι
21
Κωνσταντινουπόλεως 166Α το όνομα αυτής δούκισσα .... τώρα δούκισσα της πλακεντίας ... Δούκισσα της συμφοράς .... αυτό είναι μια άλλη ιστορία .... μάλλον Δούκισσα της τύχης μου ..... Δούκισσα  νταρντάνα με 3άρια βυζιά και χοντρά μπούτια ωραίες καμπύλες κοιλίτσα έκφυλο πρόσωπο  μαύρο μαλλί ... και γαμώ το κέρατο μου ..... στο δωμάτιο χωρίς με ελαφρό τσιμπούκι χλιαρό θάλεγα απέφυγε να κάνει βαθύ...  και καλά έγλυφε με τη γλώσσα κάτω από το καυλί , το τσιμπούκι της έφτανε μέχρι τα μισά και λίγο παραπάνω ... από την ψωλή μου , για μια νταρντά γυναικά είχα την αξίωση να μου τα ρουφήξει μέχρι τα αρχίδια .... τέλος πρώτη στάση από πανω μου αρκετά καλή .... μια νταρντά γυναικά μπορεί να στον πάρει όλο μέσα ... αλλαγή δεύτερη στάση κανονικό με αυτή από κάτω .... δεν ξέρω ρε παιδιά πως ήθελε ντε και καλά να χύσω , και όταν της ζήτησα στα τέσσερα .... μου είπε με έκοψες θα έχυνα ... πήγαν να με πιάσουν τα γέλια αλλά δεν της έκανα το χατίρι ήθελα να απολαύσω το κερασάκι ... τέσσερα στρέμματα κώλο .... και να χύσω πιάνοντας τα κωλομέρια της ... κρίμα που δεν έδινε κώλο ... θα γινότανε το ΠΑΡΤΙ ...... ευχαριστώ ... καλη νύχτα σας
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Την έκοψες για Ελληνίδα;
 

darkspawn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2017
Μηνύματα
1
Like
6
Πόντοι
0
Πρώτο σχόλιό μου στο site, έχω παρακολουθήσει τις τελευταίες μέρες τη φιλοσοφία του forum και πως γράφετε. Αύριο θα πάω πρώτη φορά να  :knockinb: σε οίκο ανοχής και μετά θα γράψω στο αντίστοιχο που πήγα την εμπειρία μου... Σκέφτομαι να κατέβω Φυλής και όχι Μεταξουργείο, γιατί Φυλής έχει πιο πολλά φωτάκια και πιο ωραίες γυναίκες αν κατάλαβα καλά. Θα τιμήσω δύο διαφορετικά σπιτάκια  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.923
Πόντοι
1.936
Μπλιαχ :vomit: Είστε σιχαμένοι ρε μαλάκες! Πως τις γαμάτε κάτι τέτοιες :zombie: Και επί πληρωμή κιόλας!
Εκτός και αν είστε στην ίδια ηλικία...

οχι την ιδια ηλικια αλλα ετσι οπως ειμαι φιλε μου δεν ειμαι για καλυτερη.Εχω και το βιτσιο του γεροντολαγνου οποτε...
Εγω ας πουμε με την Αντριαννα εχω κανει επικα γαμησια.Σε σημειο να της γυρισουν τα ματια αναποδα απο το χυσιμο της μπαμπουσκας.
Αλλα τωρα τελευταια την εχω χασει.Οποια πληροφορια ευπροσδεκτη κυριοι.
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τα'χουμε πει τόσες φορές για την Αντριάννα ότι δουλεύει στο Κολωνού 23 υπόγειο,στην τρίτη βάρδια.
 

mazou_297

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2015
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ξέρει κανένας τί γίνεται με την Ανίτα από Λεωνιδίου 28? Την προηγούμενη Τρίτη κλειστή η πάνω πόρτα και σήμερα κλειστή και η κάτω..Σταμάτησε ή έχει αλλάξει το ρεπό της?
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Τι μπορει να της βρισκουν δεν μπορω να καταλαβω.....Καμμια σχεση και με παλια βεβαια σε ολα της ,ετσι την πηρα για πλακα πριν λιγο καιρο.  Αχ μακαρι να μην ξαναναφερθουμε ποτε σε αυτο το γκρεμλιν!!!!
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Καλό θα είναι να μην σχολιάζουμε ποια θα γαμήσει κάθε παίκτης εδώ στο σαιτ ... περί ορέξεως κολοκυθόπιτα .... αν θέλει να γαμήσει γριά η πιπίνι αστών.... εσένα τι σε νοιάζει κοίτα μονό αν ξέρεις κάποια πληροφορία να την δώσεις .....
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Η Αντριάννα έχει γράψει τη δική της ιστορία-και είναι απολύτως συνειδητοποιημένη (και αυτοσαρκάζεται μάλιστα) για την εμφάνισή της.

Και το ότι ύστερα από τόσα χρόνια,ακόμη συζητιέται και αναζητείται,λέει πολλά.
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
Η Αντριάννα έχει γράψει τη δική της ιστορία-και είναι απολύτως συνειδητοποιημένη (και αυτοσαρκάζεται μάλιστα) για την εμφάνισή της.

Και το ότι ύστερα από τόσα χρόνια,ακόμη συζητιέται και αναζητείται,λέει πολλά.
σωστός!
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
[size=11pt]Μεταξουργείο και μία φωτό από Λιοσίων[/size]


17:40-19:36

Κωνσταντινουπόλεως 166 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Ειρήνη· μία μίλφ με ξανθό, ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο προς μεγάλο στήθος, πεσμένο, ψιλοκανονικό σώμα με κοιλίτσα. Εκτός πρωκτικό, ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Κωνσταντινουπόλεως 166 δεξιά (ημιυπόγειο), η νεαρή Εύα· με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλό πρόσωπο, μικρό στήθος, αψηλούτσικη και καλλίκορμη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69.
Παιανιέων 24, η Αλεξάνδρα· η γνωστή μιλφ, με κοκκινωπό, κοντό μαλλί, στρογγυλοπρόσωπη, με μικρό στήθος, χαμηλό ανάστημα, γεματούλα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ.
Βιργινίας Μπενάκη 31, η Λίζα· άλλη μία γνωστή μιλφ με ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, μέτριο πρόσωπο, μεγάλα μπομπόνια, φαρδιά περιφέρεια. Σε 69.
Μαραθώνος 59 δεξιά (ισόγειο), η γνωστή νεαρή μελαχρινή Γιάννα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ, 69.
Μαραθώνος 59 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), σε μισή ώρα θα ερχόταν η 'Ολγα.
Αχιλλέως 48 ημιυπόγειο, η Ναταλί· με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη,συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69.
Μυλλέρου 33, κλειστό.
Κολοκυνθούς 63, αριστερά, κλειστό. Ευθεία, η μιλφογκίλφ Ελένη· με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μικρό στήθος, αψηλή και αδύνατη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69. ισπανική.
Κολοκυνθούς 38 αριστερά (ισόγειο), κλειστό.
Κολοκυνθούς 38 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28, αριστερά, θ' άνοιγαν σε δέκα λεπτά. Δεξιά, το αριστερό, η Κατερίνα —από Ιάσονος 1 (δεξιά)— με μαύρο μαλλί πάνω απ' τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, παχουλή με κωλάρα και μπουτάρες, χαμηλού αναστήματος. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69. Η Ναταλί· με ξανθό μαλλί μακρύ, μικρό προς μεσαίο στήθος, πιο αψηλή, αδύνατη. Σε 69. Το δεξί, η νεαρή Ελένη· με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, γλυκό πρόσωπο, πλούσια στήθια, χοντρούλα και ψιλοθηριώδης. Σε απλό.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25, δεξιά, η 'Αντζελα (η Χριστίνα έφευγε)· με μαύρο μακρύ μαλλί, έκφυλη μούρη, μεγάλο στήθος αγελαδινό, φαρδιά περιφέρεια, μπουτάρες. Απλό στα 10 ευρώ κι ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ στα 15 ευρώ. Αριστερά, κλειστό.
Ιάσονος 44, υπερυψωμένο ισόγειο, κλειστό. Ισόγειο, η Μαρία η "φυλακόβια"· με ίσιο, σκούρο, μαλλί μέχρι την πλάτη, μικρό στήθος, αδύνατη. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Ιάσονος 46 δεξιά (όροφος), η 'Aννα· με μαύρο μακρύ μαλλί, έκφυλο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμί, μ' ένα πολύ μικρό ταττού στην αριστερή της ωμοπλάτη. Σε 69.
Ιάσονος 46 μεσαίο (υπερυψωμένο ισόγειο), κλειστό.
Ιάσονος 46 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η γνωστή Λουίζα· νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι. Σε 69
Ιάσονος 43, η Χριστίνα και η Μαρία· μελαχρινές, έκφυλες, αδύνατες, καλλίκορμες, με μικρά βυζιά. Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα.
Ιάσονος 37 δεξιά (ισόγειο), η 'Ανκα· με ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, έκφυλο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό κορμί. Σε 69 και ισπανική.
Ιάσονος 37 αριστερά (όροφος), μία γνωστή εκφυλομούρα, χαμηλού αναστήματος, αδύνατη, με μικρό στήθος και καλοσχηματισμένο σωματάκι.
Ιάσονος 36, η γνωστή ρωσίδα μιλφ Ρίτα. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ (σε 'Ελληνες), 69.
Ιάσονος 33, η Μαρία· με ίσιο καστανόξανθο μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, αδύνατο ωραίο κορμί, μεγάλο ταττού στο αριστερό αντιβράχιο. Σε απλό.
Ιάσονος 31 δεξιά (ημιυπόγειο), η μιλφ Μαρία· με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο, πλούσιο στήθος, σώμα με καμπύλες. Σε 69
Ιάσονος 31 αριστερά, υπερυψωμένο ισόγειο, η 'Αννα· με ίσιο, καστανό, κοντό μαλλί, μυτόνγκα, αδύνατη. Σε απλό. Ημιυπόγειο, η Νίκη· με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη. Η Χριστίνα· με ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους, ωραίο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, καλοσχηματισμένη. Σε 69.
Ιάσονος 30 αριστερά (ημιυπόγειο), η γνωστή 'Αντζελίνα. Σε απλό.
Ιάσονος 30 δεξιά (όροφος), δύο πόρνες: μία ασχημούλα μιλφ μέτριου αναστήματος με ξανθωπό μακρύ μαλλί, μικρό στήθος και κανονικών κιλών, που έκανε ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69 και μία επίσης μιλφ, πιο κοντή, με μικρό στήθος, αδύνατη. Σε 69.
Ιάσονος και Λεωνίδου, κλασικά η μελαχρινή πολύ αδύνατη και μικρόστηθη Ναταλί. Σε 69.
Λεωνίδου 28, υπερυψωμένο ισόγειο, δεν μπήκα. 'Οροφος, κλειστός.
Ιάσονος 19, ισόγειο, μία με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, μετριοκαλό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα. Σε απλό. 'Οροφος, η γνωστή μιλφ Αντζελίνα —από Ιάσονος 1 δεξιά και μεσαίο, Κολωνού 23 υπερυψωμένο ισόγειο—, με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί. Σε 69.
Ιάσονος 20 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Τζωρτζιάνα· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο, χαμηλομέτριου αναστήματος, κορμάκι με πεταχτό κωλαράκι. Σε απλό.
Ιάσονος 20 μεσαίο (όροφος), η Μαρία· με ίσιο, ξανθωπό μαλλί μέχρι τους ώμους, καλούτσικο πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, τατουάζ δεξιά στη μέση, κανονικό σώμα. Σε 69.
Ιάσονος 20 δεξιά (ισόγειο), η Βιβή· νεαρή με μαύρο μαλλάκι, μεσαίο στήθος, ωραίο κορμάκι, αδύνατη. Σε απλό.
Ιάσονος 10, ισόγειο, η νεαρή ρωσίδα Αλεξάνδρα· με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, γλυκό πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, γεματούλα (κωλάρα, μπουτάρες). Σε απλό. 'Οροφος, η γνωστή "γυρολόγος" μιλφ Μανταλένα· με ίσιο, ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, γεματούλα. Σε 69.
Ιάσονος 1 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), δύο κοπέλες: μία πολύ κοντή με γυαλιά· με σκούρο, ίσιο μακρύ μαλλί και μία κανονικού αναστήματος , γεματούλα, με γλυκό πρόσωπο. Σε απλό.
Ιάσονος 1 μεσαίο (όροφος), δεξιά, η νεαρή Καρίνα· με καστανό μαλλί πιασμένο πίσω, γλυκό προσωπάκι, μεγάλα μπομπόνια, χοντρή. Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα. Αριστερά, κλειστό.
Ιάσονος 1 αριστερά (ισόγειο), κλασικά η Μαρίνα. Σε ΠΡΩΚΤΙΚΟ, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69 και η Αλεξάνδρα· με μαλλί μέχρι τους ώμους καστανό, μεγάλο στήθος, θηριώδης. Σε 69, ισπανική.
Ιάσονος 2 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Τζοάνα —από Τροφωνίου, Λιοσίων 91— με ίσιο, ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη, ασχημούλα με στραβισμό, μεγάλο στήθος, ευτραφής. Σε ΦΟΥΛ.
Ιάσονος 2 αριστερά (όροφος), κλειστός.
Κολωνού 11 αριστερά, υπερυψωμένο ισόγειο, η Δανάη· νεαρή με ίσιο, καστανό μαλλί μέχρι την πλάτη, πρόσωπο με ανατολικοευρωπαϊκά χαρακτηριστικά, μεγάλο στήθος, κανονικό κορμί προς το τσουπωτό. Σε 69. 'Οροφος, Η Σοφία· μία χοντρούλα με καστανό, σγουρό μαλλί μέχρι τους ώμους, γλυκό προσωπάκι, μεγάλο στήθος. Σε 69, ισπανική.
Κολωνού 11 δεξιά (ημιυπόγειο), η Ναταλί· μία νεαρή με ίσιο μαύρο μαλλί, μέχρι την πλάτη ψηλά, με ξανθές ανταύγειες, καλό πρόσωπο, πολύ μικρό στήθος, αδύνατη και καλοσχηματισμένη. Σε απλό.
Κολωνού 15, δεξιά, η Κορίνα· με ίσιο, ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, φιλήδονο μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, τσουπωτό κορμάκι, ταττού δεξιά στην ωμοπλάτη. Σε απλό και ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ. Αριστερά, η ρωσίδα Λίζα· μια νεαρή φρυδού με ξανθωπό μαλλί πιασμένο πίσω, μικρομεσαίο μυτερό βυζί, κανονικό κορμί. Σε απλό
Κολωνού 23 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), Η Αντρέα· με μαύρο μαλλί πιασμένο πίσω, σοβαρό πρόσωπο, μικρομεσαίο στήθος, κανονικό κορμί, χαμηλό ανάστημα. Σε απλό.
Κολωνού 23 δεξιά (ημιυπόγειο), η Τζωρτζιάνα· μία γεροδεμένη νεαρή, με ξανθωπό μαλλί, μικρομεσαίο στήθος, μέτριο πρόσωπο. Σε απλό.
Κολωνού 27 αριστερά (όροφος), η Φωτεινή· με καστανό μαλλί μέχρι τους ώμους, θηριώδης, με μεγάλο στήθος. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ, 69.
Κολωνού 27 μεσαίο (ημιυπόγειο), η ρουμάνα μιλφ Αλίνα· με ίσιο, μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, χαμηλό ανάστημα, ωραίο σωματάκι, ψιλογεμάτο, με ωραίο κώλο. Σε 69, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Κολωνού 27 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Μιρέλα και η Μαρία —σε νορμάλ πρόγραμμα—, η πρώτη, πιο αψηλή, με ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη και η δεύτερη, με μαλλί ράστα, μικρό στήθος, αδύνατη επίσης. Εκφυλομούρες και ομορφούλες.
Κολωνού 30 δεξιά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Τζώρτζια· με ίσιο μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη ψηλά, σοβαρό πρόσωπο, μεσαίο στήθος, γεροδεμένη. Σε απλό.
Κολωνού 30 αριστερά, 1ος όροφος, η Νίκη· με μαύρο μαλλί,  σοβαρό πρόσωπο, μικρό στήθος, αδύνατη και η Αλίνα· με πιο μακρύ μαλλί (μέχρι την πλάτη), χαμογελαστή, με μικρό στήθος, καλλίκορμη. Σε απλό. 2ος όροφος, η Μόνικα· με καστανόξανθο μαλλί μέχρι την πλάτη, συμπαθητικό πρόσωπο, μικρό στήθος, ωραίο κορμί, αψηλούτσικη. Σε απλό.
Κολωνού 32 δεξιά (όροφος) (Οnlygreekάδικο), «στο δωμάτιο για μισή ώρα η κοπελίτσα».
Κολωνού 32 μεσαίο (υπόγειο), μία ξανθιά προμιλφ, με το μαλλί πιασμένο πίσω, μικρό στήθος, κανονικό κορμί με προπετή κοιλίτσα. Σε 69, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Κολωνού 32 αριστερά (ισόγειο), η Ναταλί· νεαρή με όμορφο πρόσωπο, εύσαρκα χείλη με πίρσινγκ, μαύρο μπουκλωτό μαλλί μακρύ,  μικρό στήθος, ωραίο κορμάκι. Σε απλό.
Κολωνού 45, αριστερά, το δεξί, η Ειρήνη —από Μ.Α 15—, η χοντρή μιλφ με το κοντό, μαύρο μαλλί και το μεγάλο στήθος. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ, 69, ισπανική. Εκείνο στο βάθος, η μιλφ Βίκυ —από Μ.Α 15—, με κοντό, κοκκινωπό μαλλί, φαρδιά μούρη, μεγάλο στήθος, χοντρή επίσης. Σε 69, ισπανική, ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ. Δεξιά, η Μόνικα —από Ιάσονος 2 όροφος—, με ξανθωπό μαλλί μέχρι την πλάτη, ασχημούλα, με μεγάλο στήθος, χαμηλό ανάστημα, χοντρούλα. Σε απλό.
Κολωνού 48, η γνωστή μιλφ Βαλέρια· εκφυλόφατσα, με ξανθωπό μακρύ μαλλί, μεγάλο στήθος, κανονικό κορμί.
Κολωνού 47 , Ισόγειο, κλασικά η Ζάνα. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.  'Οροφος, η Ρόζα, η "Βορειοκορεάτισσα". Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΑ ΒΥΖΙΑ, 69, ισπανική.
Κολωνού 53, η μελαχρινή ρουμάνα Πάολα. Εκτός από κώλο ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15, η 'Αννα· με ξανθό μαλλί μέχρι την πλάτη, φαρδύ πρόσωπο με μεγάλα μάτια, πλούσιο στήθος, χοντρή. Σε ισπανική (η Αννούλα ήταν, από Διδύμου 18;...)
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17, δεν ανέβηκα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 δεξιά (ισόγειο), η Μαρίνα· με ξανθό μπουκλωτό μαλλί μέχρι τους ώμους, μεγάλο στήθος, γεμάτη και η Ειρήνη· με μαύρο κοντό μαλλί, μικρό στήθος, αδύνατη. Σ' ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22 αριστερά (όροφος), η γνωστή Αλέξια — από Κων/πόλεως 166 αριστερά και η Ρίτα· με ξανθό μαλλί μέχρι τους ώμους, μέτριο πρόσωπο, μεγάλο στήθος, χοντρή με τεράστιο κώλο και πολύ χοντρά μπούτια. Εκτός από πρωκτικό ΤΑ ΠΑΝΤΑ.
Καλλέργη 33, η Ελένη —από Ιάσονος 20 μεσαίο— με καστανόμαυρο μαλλί μέχρι την πλάτη χαμηλά, καλούτσικο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό κορμί, ωραία περιφέρεια και χυτά ποδάρια. Σε 69
Λεωνίδου 6, κλασικά η Ιονέλα.
Δεληγιώργη 39, η άσχημη και αναιδής, μελαχρινή, χοντρή "γυρολόγος" Αντριάνα.
Ακομινάτου 2 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο), η Μαρία· με ξανθό μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, εκφυλοόμορφο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, φαρδιά περιφέρεια και μπούτια με κυτταρίτιδα. Σε 69.
Ακομινάτου 2 δεξιά (όροφος), κλειστός.
Δεληγιώργη 30, η post-op τρανσέξουαλ Ελένη.
Κεραμεικού 13 αριστερά (όροφος), κλειστός.
Κεραμεικού 13 μεσαίο (ισόγειο), σταθερή η Χριστίνα.
Κεραμεικού 13 δεξιά (υπόγειο), κλειστό.
Κεραμεικού 15 αριστερά (1ος όροφος), η Ντορένα· νεαρή με μαύρο μαλλί, γλυκό προσωπάκι, μεσαίο στήθος, τσουπωτή. Σε απλό.
Κεραμεικού 15 δεξιά (ισόγειο), η νεαρή Αμάλια· με μαύρο μαλλί, γλυκό πρόσωπο, μεγάλο στήθος, θηριώδης. Σε απλό.
Λιοσίων 79 αριστερά (όροφος), η Αμέλια· με μαύρο μαλλί μέχρι την πλάτη πιασμένο σε αλογοουρά, φιλήδονο πρόσωπο, μικρό στήθος, κανονικό σώμα. Σε 69, ισπανική, ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.

DSC01220.jpg


Λιοσίων 79 δεξιά (ισόγειο), κλειστό.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Η Αντριάννα έχει γράψει τη δική της ιστορία-και είναι απολύτως συνειδητοποιημένη (και αυτοσαρκάζεται μάλιστα) για την εμφάνισή της.

Και το ότι ύστερα από τόσα χρόνια,ακόμη συζητιέται και αναζητείται,λέει πολλά.
Συμφωνώ άλλωστε υπήρξε μια diva και οποίος την είχε πάρει ξέρει πολύ καλά για αυτό
 

Oustreeee

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
18
Κριτικές
6
Like
55
Πόντοι
0
Καλημέρα σ όλους! Επειδή έλειπα καιρό από Ελλάδα κι έχω χάσει αρκετές ενημερώσεις, για πρωινή βάρδια υπάρχει κάνα πιπινι με καλές επιδόσεις φυλής - Μεταξουργείο? Ευχαριστω
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Ρε παιδιά ξέρει κανένας τί γίνεται με την Ανίτα από Λεωνιδίου 28? Την προηγούμενη Τρίτη κλειστή η πάνω πόρτα και σήμερα κλειστή και η κάτω..Σταμάτησε ή έχει αλλάξει το ρεπό της?

Φίλτατε με πρόλαβες ...την ίδια ερώτηση ήθελα να κάνω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom