Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 220 άτομα (16 μέλη και 204 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Πηρα στο κολωνου 32Γ την νικη.Και τα δυο κρεβατια που ειδα ηταν χυμενα στο ιδιο σημειο. Η η κοπελα βγαζει υγρα η εχουμε αστοχους συναθλητες η παιζει κρεμπιες.
Ισως να να εχω και μεγαλη φαντασια.
Ενηλικοι ειμαστε, ο καθενας πρατει αναλογως.  :hi:
σε πιο σιμιο ιταν στο κρεβατι γινε πιο σιγκεκριμενοσ?
 

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
150
Πόντοι
16
Καταδρομικη στο μεταξι,αρχες της βδομαδας που περασε.Σημερα ξεμπλοκαριστικα για να μπορεσω να γραψω.
Απο ευγενεια και επειδη η κοπελα ηταν χαμογελαστη,καλοσυνατη και καλη στον ''αγωνα'',δεν θα πω το ονομα της.

Ξεκινησε με τρομπονι και ηταν πολυ καλη...αλλα οταν γυρισε για ιεραποστολικο μου ηρθε μια μποχα...μα μια μποχα...

Σαν κατι υπογεια που ειναι πρασινα στους τοιχους απο την μουχλα και την υγρασια...
και που εχεις ξεχασει και μια σακουλα με κρεατα-κρεμμυδια που εχουν σαπισει.

Δεν με εχει λυγισει η σκατιλα στις τουαλετες στον στρατο...δεν με εχει λυγισει
η βρωμα και η δυσωδια στο μεταξι απο κατουρα,εμετους κτλ αλλα ΕΛΕΟΣ!!!
Στο τσακ δεν ξερασα.

:S
μπορι να τιν εχοθν χισι μεσ στιν ντριπα κ να το ξεχασε καιρο μεσα κ να χαλασε το ριζογαλο κ να βρομισε δεν ινε τιποτα !το πολι πολι αμα ντριπισε ι γκαποτα να πασ στη σιγγροθ να σε δοθν!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
βόλτα λίγα λεπτά μετά τις 1800 μόνο στα κεντρικά της Φυλής με κυριότερο στόχο την Παολα στο 72,το μελαχρινό στιλιαρι ήρθε τελικά στις 18.25
Φυλής 72 Παολα μελαχρινό στιλιαρι με 1.5αρια βυζια πιρσινγκ στον αφαλό,πολύ στενό καλοξυρισμενο μουνάκι, 22 στα 23 Ρουνανα δηλωσε γεννημενη στην Ελλαδα,πρόγραμμα ακα τελειωτικό στο σώμα ,απίστευτη πίπα και συμμέτοχη και ας μην δίνει γλωσσοφιλα ...θα ακολουθήσει κριτική και φωτος του δωματιου, πιπινοστιλιαροlovers σπεύσατε. ..

Υ.Γ αν δεν με απατά η μνήμη μου το καλοκαίρι την είχα πετύχει βράδυ Κωνσταντινουπολεως 80&92
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
:hi:
πρόφεσορα ένα μεγάλο μπράβο απο μένα για τις ενημερώσεις σου και την ολοκληρωμένη συμμετοχή(ενημέρωση και το σημαντικότερο κριτικες) σου στο σαιτ ,επειδή διαβάσα πρόσφατα  διάφορες παπαριές εδω μέσα και επειδή είναι γεγονός ότι
βοηθάς πάρα πολύ κόσμο με όλα τα χρήσιμα που γράφεις, συν ότι είσαι Νο6 αξιολογητής και Νο 4 σε like  αν και ξέρω ότι δεν ενδιαφέρεσαι για τίτλους θα έπρεπε η διοίκηση από μόνη της να σε είχε κάνει ήδη πορνορεπόρτερ , αν μάλιστα κρίνει η διοίκηση ότι δεν της περισσεύουν τίτλοι...ας αφαιρέσει τον δικό μου και να τον δώσει σε εσένα 
Καταρχήν ευχαριστώ και ανταποδίδω και για την δική σου συνολική προσπάθεια σε κριτικές και ενημερώσεις εδώ ή και αλλού.
Δεν τίθεται σε καμία περίπτωση θέμα αφαίρεσης του δικού σου τίτλου προκειμένου να τον δώσουν σε εμένα γιατί δικαιωματικά τον αξίζεις μιας και έχεις γράψει τις περισσότερες κριτικές και ενημερώσεις.Πάντως σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο σου.Και εσύ θεωρώ έχεις βοηθήσει αρκετούς συναγωνιστές όπως και όσα παιδιά γράφουν και συμμετέχουν συχνά όπως ο Digweed,o Φανούρης Τζούρας και λοιποί συναγωνιστές.
Γενικά δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να ζητήσω απο την Διοίκηση αναβάθμιση, ούτε και να παρακαλέσω. Αν ενδιαφερόμουν για τίτλους θα το είχα ήδη ζητήσει απο μόνος μου.Άλλωστε θεωρώ ότι η ανταπόκριση του κόσμου σε likes, σχολιασμούς,ευχαριστίες δείχνει το επίπεδο συμβολής μου στο site.Και μόνο που το ανέφερες και εσύ και άλλα παιδιά στο παρελθόν είναι σαν να έχω ήδη γίνει πορνορεπόρτερ. Γενικά δεν είναι κάτι που με πειράζει, ας αποφασίσει η Διοίκηση αν θέλει να με κάνει πορνορεπόρτερ, αν όχι καλή καρδιά.

Ο προφέσορας θα γίνει πορνορεπόρτερ, μόνο αν ξεκινήσει να βγάζει φωτογραφίες τα βρακιά του κρεμασμένα στις κρεμάστρες των μπουρδέλων.
Μην γίνεστε κακός.
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
συνέχεια της βόλτας μου στα σπιτάκια της Διδύμου
Διδυμου 27 3 κοπέλες Αλιονα το ξανθό γκιλφ Μαρία ξανθιά μιλφ κανονικό σώμα 2.5αρια βυζια και Ολια ξανθοκαστανη παχουλη με κοιλίτσα 2.5-3αρια βυζια ,οι δύο πρώτες ακα τεκειωτικο στο σώμα αυταρχικο και 69 ενώ η Ολια κάνει και τελειωτικό στο στόμα και κωλο ,κάνουν κσι παρτουζα σε όλους τους συνδυασμούς 2 κοπέλες 30 ευρω 3 κοπελες 40 ευρω ,τιμήθηκε η Ολια με πολύ καλές εντυπώσεις τα μειων τα δόντια που της λείπουν και το πολύ τζελ που βάζει,θα ακολουθήσει κριτική

φωτος απο το σαλόνι του Διδυμου 27
DSC_0428.jpg

DSC_0429.jpg


φωτο από το σαλόνι του Διδύμου 16
DSC_0427.jpg
 

high voltage

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Δεκ 2015
Μηνύματα
397
Κριτικές
33
Like
2.908
Πόντοι
2.591
Μουνοθύελλα σήμερα στη φυλης, παμε σιγα σιγα τωρα δευτερη απογευματινη βαρδια.

φυλης 54α οροφος: Χριστινα η τρελοπιπινα, ξανθια πλεον φοραγε σημερα κατι πανεμορφα λευκα εσωρουχα που καλυπταν τα ποδια σαν παντελόνα, πολυ καυλα το μωρο.
φυλης 54β ισογειο: Δυο κοπέλες εδω, Ελενη καστανη με το ζουμερο σωμα και το γλυκο μουτρακι και Αλεξανδρα νεα αφιξη στη μοντελοαλυσιδα, λευκοδερμη μελαχρινη με ισιο μακρυ  μαλλι, αδυνατη ευθραυστη με πανεμορφο προσωπο. Πρωτη καταθεση εδω, τελειως αματσουρ φαση θα μιλησω πιο αναλυτικα για εδω.
φυλης 56: Τατιανα με την κωλαρα και το ωραιο σωμα. Ενταξει απο φατσα δεν λεει και πολλα αλλα και παλι ειναι πιο ωραια απο τις μισες κοπελες στη φυλης.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα και παλια καραβανα, στο δωματιο.
φυλης 65α οροφος: Εμμανουελα κοπελα με ωραιο αδυνατο σωμα αλλα και μετρια φατσα. Παντως σημερα και αυτη μου φανηκε πιο ομορφη απο τις αλλες φορες.
φυλης 65β ισογειο: Αντζελινα η ξανθια μουναρα και φολαρα δεν καταδεχτηκε να βγει στο σαλονι, στα αρχιδια μας  :birdman:.
Φυλής 67: Λαουρα με τους βυζους, καλο σωμα μετρια φατσα, φοραγε σημερα μαυρα εσωρουχα οχι τσιτσιδη οπως τις αλλες φορες.
φυλης 69α οροφος: Μαρια αδυνατη μελαχρινη με τραχυ προσωπο, και με κωλο στο προγραμμα.
φυλης 71α ισογειο: Μαιρη με νεο λουκ, καρε μαλλι πλεον, σωμα με τα πιασηματα του, καλο μουτρο. Εξυπνη κοπελα, εκει που νομιζεις οτι ξεφουσκωσε εμφανισιακα τσακ σου κανει την αλλαγη(το καρε μαλλι στη συγκεκριμενη περιπτωση) και νατη παλι στο παιχνιδι.
φυλης 84 η 86 οροφος δεν θυμαμαι: Δυο μετρια μιλφ Ατζελα και Βερονικα(νομιζω).
φωκαιας 9: Ναταλι μελαχρινη πιπινα μαλλι μεχρι τους ωμους, αδυνατο πετιτ σωματακι ομορφη φατσουλα.
φωκαιας 17 ισογειο: Δυο κοπελες, Μαρι στο δωματιο κλεισμενη για μισαωρο, και Λαουρα νεα κοπελα μαλλι πιασμενο κοτσο, μετριο προσωπο σωμα νταρντανε με τροφαντο μεγαλο κωλο.
φωκαιας 17 οροφος: Η μελαχρινη λευκοδερμη Ξενια που πλεον αλλαξε κατηγορια και απο σωμα κανονικο περασε σε σωμα μπαμπατσικο. Ας ελπισουμε να μην παχυνει αλλο, ειναι ομορφη κοπελα.
φωκαιας 19: Αλεσια μελαχρινη κανονικο προς αδυνατο  σωμα με σχετικα καλο προσωπο. Νομιζω πρεπει να ειναι η φολα Αλεσια απο φυλης 71α ισογειο.
φυλης 84α ισογειο: Σονια αερας μπριο φαντασια ενα πραγμα τσιγγανικη μαγεια  :erection:. Δευτερη καταθεση εδω με πονεσε ο πουτσοκεφαλος, δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα. Τελικα τα καταφερα και την εχυσα στα θεσπεσια βυζια της. Δεν θα περναγα αλλα μου εκανε κλαψομουνικη επιθεση. -Ολο με την κοντη περνας(χριστινακι απο απεναντι, αδυναμια) και με μενα καθολου μονο βολτες. Αυτο ηταν τελικα περασα, ασε που ηταν και μουναρομουναρος σημερα. Για να λεμε και του στραβου το δικιο σπανια οι υπηρεσιες συμβαδιζουν τοσο καλα με την εμφανιση οσο στη Σονια. Τα μονα αλλα καλα παραδειγματα που μπορω να θυμηθω ειναι η Αννα Ιλονα στις αρχες της, και ενα 21χρονο σλοβενακι απο φυλης 71 οροφο, ετος 2007, δεν θυμαμαι ονομα, θυμαμαι οτι ηταν μουναρα, απο το μαριμπορ οπως μου ειχε πει η ιδια(τι θυμηθηκα παλι  :'().
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Τα μονα αλλα καλα παραδειγματα που μπορω να θυμηθω ειναι η Αννα Ιλονα στις αρχες της, και ενα 21χρονο σλοβενακι απο φυλης 71 οροφο, ετος 2007, δεν θυμαμαι ονομα, θυμαμαι οτι ηταν μουναρα, απο το μαριμπορ οπως μου ειχε πει η ιδια(τι θυμηθηκα παλι  :'().
Τη Σάρα θα λες λογικά. 
 

diaithil1975

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
165
Κριτικές
4
Like
426
Πόντοι
21
Μουνοθύελλα σήμερα στη φυλης, παμε σιγα σιγα τωρα δευτερη απογευματινη βαρδια.

φυλης 54α οροφος: Χριστινα η τρελοπιπινα, ξανθια πλεον φοραγε σημερα κατι πανεμορφα λευκα εσωρουχα που καλυπταν τα ποδια σαν παντελόνα, πολυ καυλα το μωρο.
φυλης 54β ισογειο: Δυο κοπέλες εδω, Ελενη καστανη με το ζουμερο σωμα και το γλυκο μουτρακι και Αλεξανδρα νεα αφιξη στη μοντελοαλυσιδα, λευκοδερμη μελαχρινη με ισιο μακρυ  μαλλι, αδυνατη ευθραυστη με πανεμορφο προσωπο. Πρωτη καταθεση εδω, τελειως αματσουρ φαση θα μιλησω πιο αναλυτικα για εδω.
φυλης 56: Τατιανα με την κωλαρα και το ωραιο σωμα. Ενταξει απο φατσα δεν λεει και πολλα αλλα και παλι ειναι πιο ωραια απο τις μισες κοπελες στη φυλης.
φυλης 66α: Αννα Ιλονα η ξανθια μουναρα και παλια καραβανα, στο δωματιο.
φυλης 65α οροφος: Εμμανουελα κοπελα με ωραιο αδυνατο σωμα αλλα και μετρια φατσα. Παντως σημερα και αυτη μου φανηκε πιο ομορφη απο τις αλλες φορες.
φυλης 65β ισογειο: Αντζελινα η ξανθια μουναρα και φολαρα δεν καταδεχτηκε να βγει στο σαλονι, στα αρχιδια μας  :birdman:.
Φυλής 67: Λαουρα με τους βυζους, καλο σωμα μετρια φατσα, φοραγε σημερα μαυρα εσωρουχα οχι τσιτσιδη οπως τις αλλες φορες.
φυλης 69α οροφος: Μαρια αδυνατη μελαχρινη με τραχυ προσωπο, και με κωλο στο προγραμμα.
φυλης 71α ισογειο: Μαιρη με νεο λουκ, καρε μαλλι πλεον, σωμα με τα πιασηματα του, καλο μουτρο. Εξυπνη κοπελα, εκει που νομιζεις οτι ξεφουσκωσε εμφανισιακα τσακ σου κανει την αλλαγη(το καρε μαλλι στη συγκεκριμενη περιπτωση) και νατη παλι στο παιχνιδι.
φυλης 84 η 86 οροφος δεν θυμαμαι: Δυο μετρια μιλφ Ατζελα και Βερονικα(νομιζω).
φωκαιας 9: Ναταλι μελαχρινη πιπινα μαλλι μεχρι τους ωμους, αδυνατο πετιτ σωματακι ομορφη φατσουλα.
φωκαιας 17 ισογειο: Δυο κοπελες, Μαρι στο δωματιο κλεισμενη για μισαωρο, και Λαουρα νεα κοπελα μαλλι πιασμενο κοτσο, μετριο προσωπο σωμα νταρντανε με τροφαντο μεγαλο κωλο.
φωκαιας 17 οροφος: Η μελαχρινη λευκοδερμη Ξενια που πλεον αλλαξε κατηγορια και απο σωμα κανονικο περασε σε σωμα μπαμπατσικο. Ας ελπισουμε να μην παχυνει αλλο, ειναι ομορφη κοπελα.
φωκαιας 19: Αλεσια μελαχρινη κανονικο προς αδυνατο  σωμα με σχετικα καλο προσωπο. Νομιζω πρεπει να ειναι η φολα Αλεσια απο φυλης 71α ισογειο.
φυλης 84α ισογειο: Σονια αερας μπριο φαντασια ενα πραγμα τσιγγανικη μαγεια  :erection:. Δευτερη καταθεση εδω με πονεσε ο πουτσοκεφαλος, δεν μπορουσα να χυσω με τιποτα. Τελικα τα καταφερα και την εχυσα στα θεσπεσια βυζια της. Δεν θα περναγα αλλα μου εκανε κλαψομουνικη επιθεση. -Ολο με την κοντη περνας(χριστινακι απο απεναντι, αδυναμια) και με μενα καθολου μονο βολτες. Αυτο ηταν τελικα περασα, ασε που ηταν και μουναρομουναρος σημερα. Για να λεμε και του στραβου το δικιο σπανια οι υπηρεσιες συμβαδιζουν τοσο καλα με την εμφανιση οσο στη Σονια. Τα μονα αλλα καλα παραδειγματα που μπορω να θυμηθω ειναι η Αννα Ιλονα στις αρχες της, και ενα 21χρονο σλοβενακι απο φυλης 71 οροφο, ετος 2007, δεν θυμαμαι ονομα, θυμαμαι οτι ηταν μουναρα, απο το μαριμπορ οπως μου ειχε πει η ιδια(τι θυμηθηκα παλι  :'().
Ποιος αλητης ειχε κλεισει την αγαπη μου την Μαρη Φωκαιας 17 και την ξεμουνιαζε για μιση ωρα;;;;; Μην φοβασαι αγαπη μου οτι και να σου εκανε θα ερθω και θα σου κανω αυτο το ωραιο που ξερεις!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
38
Like
4.962
Πόντοι
2.696
ενα 21χρονο σλοβενακι απο φυλης 71 οροφο, ετος 2007, δεν θυμαμαι ονομα, θυμαμαι οτι ηταν μουναρα, απο το μαριμπορ οπως μου ειχε πει η ιδια(τι θυμηθηκα παλι  :'().

Μιλένα.Την πρώτη φορά που εμφανίστηκε την πήρε ένας φίλος μου.Πρώτος της πελάτης.Μόλις τελείωσε μου τηλεφωνήσε "άσε ότι κάνεις και κατέβα στη Φυλής" και μου το έκλεισε.Όντως κατέβηκα.Ωραίο παιδί,καλή στο δωμάτιο αλλά εγώ δεν είχα εντυπωσιαστεί.Ο φίλος μου αντιθέτως 3 φορές την εβδομάδα πήγαινε!!!Ακόμα τη θυμάται!!!
 

koker5616

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος που εργάζεται η Αντριάννα, δούλευε Διδύδου 18 μαζί με την Αλιόνα. Για την κυρία εννοώ την 55αρα με τα κοντα μαλλιά με τελειωτικο...τη γνωστή Αντριαννα
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Γνωρίζει κάποιος που εργάζεται η Αντριάννα, δούλευε Διδύδου 18 μαζί με την Αλιόνα. Για την κυρία εννοώ την 55αρα με τα κοντα μαλλιά με τελειωτικο...τη γνωστή Αντριαννα


...55αρα???
Εισαι πολυ επιεικης φιλε μου!!!
Τελευταια φορα ηταν πριν κανα εξαμηνο που ηταν Βεργας στα 6αρια τριτη βαρδια...
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
40
Like
7.286
Πόντοι
1.936
Γνωρίζει κάποιος που εργάζεται η Αντριάννα, δούλευε Διδύδου 18 μαζί με την Αλιόνα. Για την κυρία εννοώ την 55αρα με τα κοντα μαλλιά με τελειωτικο...τη γνωστή Αντριαννα

Παντως αν θες παρομοια γιαγιαδοκατασταση δου προτεινω ανεπιφυλακτα την Αλιονα την ξανθια με το κοντο μαλλι που δουλευει Διδυμου 27 δευτερη βαρδια συνηθως.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Γνωρίζει κάποιος που εργάζεται η Αντριάννα, δούλευε Διδύδου 18 μαζί με την Αλιόνα. Για την κυρία εννοώ την 55αρα με τα κοντα μαλλιά με τελειωτικο...τη γνωστή Αντριαννα
Αγαπητέ συναγωνιστή η Ανδιανα ήταν 55 ετών πριν από περίπου δέκα χρόνια τώρα είναι 65 ετών την έχω πάρει πολλές φορές και ξέρω ότι βρίσκετε στο δεκάρικο αν θα ψάξεις στης σελίδες κάπου αναφέρεται ..... ζήτα από Φανούρης Τζούρας ,professorx , perseas , digweed , οξαποδω , Picker  και αν δεν βρεις κάτι τα ξαναλέμε.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom