Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (9 μέλη και 154 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Μικρη τσαρκα σημερα απογεμα στο μαγευτικο Μεταξι συνοδεια ιστορικων πορνων.

Κολωνου 32 ισογειο γωνια Ναταλι απο κορινθο με ζαρτιερικα,ωραια κοπελα.

Κολωνου 30α Τζωρτζια ψηλη με αρκετα καλο κορμι, (αυτη με την γαμψη μυτη)

Κολωνου 15 δεξα Κορινα μια ζουμερη τσιγγανοπουλα.

Κολονου 11 ισογειο Αννα πολυ αδυνατη πιτσιρικα με ζαρτιερικα, εκανε μια-δυο στροφες στο σαλονι και την επιασε ζαλαδα.

Ιασωνος 46α Λαουρα μια μετρια νεαρη ρουμανα με κοιλιτσα.

Ιασωνος 31 χοστελ Νικη αδυνατη με μακρια καστανα μαλλια συμπαθητικο κοριτσι.

Ιασωνος 31 ισογειο δυο κοπελες Τζεσσικα και Ανναμπελ.

Ιασωνος 19 κατω Ντιανα πιτσιρικα με ωραιο κωλι και μεγαλουτσικα βυζγια.

Ιασωνος 33 Μαρια το ξωτικο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
γυρισα  απο τσαρκα    φυλης  71  κατω μαρια με  φουλ  προγραμμα    φυλης  69  ισογειο  αντζελινα    φυλης  84  ισογειο  σονια  φυλης  86  πανω  βερονικα  και  αντζελα    η μια φουλ προγραμμα  η αλλη  χωρις κολο  φωκαιας  9  δεξιο  η  ειρηνη  φωκαιας  17 ισογειο  μαρινα    και πανω  καρολινα  ξανθια  κοπελα  φωκαιας  27  τζουλια    φιλιππιδου  11  α  μαρια  και    πανω  σιμονα   
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Καταδρομικη στο μεταξι,αρχες της βδομαδας που περασε.Σημερα ξεμπλοκαριστικα για να μπορεσω να γραψω.
Απο ευγενεια και επειδη η κοπελα ηταν χαμογελαστη,καλοσυνατη και καλη στον ''αγωνα'',δεν θα πω το ονομα της.

Ξεκινησε με τρομπονι και ηταν πολυ καλη...αλλα οταν γυρισε για ιεραποστολικο μου ηρθε μια μποχα...μα μια μποχα...

Σαν κατι υπογεια που ειναι πρασινα στους τοιχους απο την μουχλα και την υγρασια...
και που εχεις ξεχασει και μια σακουλα με κρεατα-κρεμμυδια που εχουν σαπισει.

Δεν με εχει λυγισει η σκατιλα στις τουαλετες στον στρατο...δεν με εχει λυγισει
η βρωμα και η δυσωδια στο μεταξι απο κατουρα,εμετους κτλ αλλα ΕΛΕΟΣ!!!
Στο τσακ δεν ξερασα.

:S
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πηρα στο κολωνου 32Γ την νικη.Και τα δυο κρεβατια που ειδα ηταν χυμενα στο ιδιο σημειο. Η η κοπελα βγαζει υγρα η εχουμε αστοχους συναθλητες η παιζει κρεμπιες.
Ισως να να εχω και μεγαλη φαντασια.
Ενηλικοι ειμαστε, ο καθενας πρατει αναλογως.  :hi:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Live  :orchestra: τώρα  :erection:

Φυλής 71 ισόγειο:
Μαίρη,το μελαχροινό τούμπανο!  :kissass2:



Φυλής 71 όροφος:
Μαρία,το καστανό  τσιγγανοειδές  κορίτσι!  :boobies:


Φυλής 69 ισόγειο:
Βίκυ,η καστανή γλυκοπρόσωπη γεματούλα πιτσιρίκα!  :tits2:


Φυλής 69 όροφος:
Μαρία,το μελαχροινό στυλιαροπιπίνι-με κόκκινα εσώρουχα!  :cum:


Φυλής 67:
Αντίνα,η ξανθιά σιλικονάτη μιλφ-με την μπλε αστυνομική στολή της!  :police:


Φυλής 65 ισόγειο:
Έλενα,η καστανόξανθη νταρντανοπούλα!  :2on1:

Φυλής 65 όροφος:
Εμμανουέλα,η μελαχροινή με το ωραίο αδύνατο κορμί!  :humpleg:


Φυλής 84 όροφος:
Λάουρα,η καστανή μινιόν πιτσιρίκα!  :boobies:


Κλειστά τα Φυλής 84 και 86 86 ισόγειο,86 όροφος.


Φυλής 59 ισόγειο:
Άννα,η καστανή κοντή γεματούλα!  :s&m_1:


Φυλής 74:
Κρίσ(τ)υ,ψηλή μελαχροινή κοπέλα με μέτριο πρόσωπο και με γεμάτο κορμί-με φουλ πρόγραμμα.


Φυλής 66 αριστερά:
Αλεξάνδρα,η ψηλή μελαχροινή αδύνατη πιτσιρίκα-με τα κλασσικά λευκά εσώρουχά της!


Τα μοντελάδικα όλα κλειστά.



Επί της Φωκαίας...


Φωκαίας 9 αριστερά:
Μαρία η κοντή αδύνατη με το μέτριο πρόσωπο-η γνωστή από Ιάσωνος 44 αριστερά.  :S


Φωκαίας 9 δεξιά:
Ειρήνη,η μελαχροινή με το εξωτικό πρόσωπο και το αδύνατο σώμα!  :erection:


Φωκαίας 17 ισόγειο:
Ελένη,η καστανόξανθη νταρντανοπιτσιτσιρίκα!


Φωκαίας 17 όροφος:
Ιονέλα,η καστανόξανθη με τους σιλικονάτους βυζοπυραύλους έξω!  :tits2:
Μπιάνκα,η όμορφη ξανθιά μικρή με το γεμάτο στήθος!  :tits:


Φωκαίας 19:
Άννα,η κοντή μελαχροινή μιλφ!


Κλειστά τα Φωκαίας 25.
 

zookero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2016
Μηνύματα
372
Κριτικές
12
Like
552
Πόντοι
311
Ειρήνη άκρος ερωτική ... μου θύμισε γκόμενα μετά το ραντεβού στο κρεβάτι .... πρόκειται για μια κοπέλα απροσδιόριστου ηλικίας μέτριο ανάστημα με ξανθό μαλλί λεπτό κορμί και 2.5αρι στήθος ... που δεν είχε καμιά σημασία αφού το παιγνίδι με αυτή ήταν αλλού . Στο ελεύθερο στοματικό η γκόμενα ασχολήθηκε πολύ με το καυλί μου...πράγμα που με έκανε να καυλώσω πολύ... σε σημείο που πόναγα..... βέβαια αυτό δεν σημαίνει πως για κάποιον άλλον είναι το ίδιο ... την έβαλα στη κλασική στάση με ένα μαξιλάρι από κάτω γιατί είναι από τις γυναίκες που ανοίγουν πολύ τα ποδιά τους .... τα ευρήματα κατά την διάρκεια της πεοβολής μου ήταν μεγάλη κλειτορίδα και μουνόχειλα ... ήταν ερωτική με φίλαγε παντού μέχρι που με έκανε να χύσω .... κάθισε μέχρι εγώ να φύγω από πάνω της ..... και θεωρώ για δυο- τρις φορές αξίζει το κόπο .. ευχαριστώ ... καλή νύχτα  Α !!το πατρι = Κων/εως 166Α
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Καταδρομικη στο μεταξι,αρχες της βδομαδας που περασε.Σημερα ξεμπλοκαριστικα για να μπορεσω να γραψω.
Απο ευγενεια και επειδη η κοπελα ηταν χαμογελαστη,καλοσυνατη και καλη στον ''αγωνα'',δεν θα πω το ονομα της.

Ξεκινησε με τρομπονι και ηταν πολυ καλη...αλλα οταν γυρισε για ιεραποστολικο μου ηρθε μια μποχα...μα μια μποχα...

Σαν κατι υπογεια που ειναι πρασινα στους τοιχους απο την μουχλα και την υγρασια...
και που εχεις ξεχασει και μια σακουλα με κρεατα-κρεμμυδια που εχουν σαπισει.

Δεν με εχει λυγισει η σκατιλα στις τουαλετες στον στρατο...δεν με εχει λυγισει
η βρωμα και η δυσωδια στο μεταξι απο κατουρα,εμετους κτλ αλλα ΕΛΕΟΣ!!!
Στο τσακ δεν ξερασα. :S
Ψαρίλα στο μουνί.Τι έκανες;
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
285
Κριτικές
62
Like
971
Πόντοι
6.810
Απογευματινή βάρδια Φυλής 56 , μια αρκετά καινούργια
παρουσία , η Αλεξάνδρα , ρωσόφωνη λεπτή
μελαχροινή όμορφη κοπέλα
με πολύ απαλή συμπεριφορά, και ωραίο μουνάκι !  :rockon:

Μετάξι απογευματινή βάρδια : Πήγα στο Ιάσωνος 27 υπογ.
να βρω την όμορφη Τζώρτζια με το γυμνασμένο κορμί και
έλειπε !
Ευτυχώς , ένας συναγωνιστής με ειδοποίησε ότι
πήγε στο Κολωνού 30, ισόγειο !  :rockon: :rockon:
( καλύτερο μαγαζί  :rockon:)

Το πρωί είχε στο Φυλής 54 τη Μάγια, την πληθωρική
όμορφη καινούργια ρωσόφωνη.
Ας ελπίσουμε ότι θα είναι την Κυριακή το πρωι.
Φαντάζομαι δεν είναι η ίδια Τζωρτζια που δουλεύει στη Διδυμου;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
"Πώς είσαι,καυλιάρη;" με ρώτησε  η Βίκυ στο Κολωνού 45 αριστερά στο βάθος,κοιτώντας με προκλητικά λίγο πριν ανέβει ιππαστί."Με τέτοια μουνάρα πάνω μου πώς λες να είμαι;"! Τέτοια θέλουν ν'ακούνε οι γκόμενες για να γίνονται ηφαίστεια... Το θεματάκι όμως με τον χρόνο παραμένει άλυτο,σκάρτο δεκάλεπτο... :(
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.619
Πόντοι
39.662
Πηρα στο κολωνου 32Γ την νικη.Και τα δυο κρεβατια που ειδα ηταν χυμενα στο ιδιο σημειο. Η η κοπελα βγαζει υγρα η εχουμε αστοχους συναθλητες η παιζει κρεμπιες.
Ισως να να εχω και μεγαλη φαντασια.
Ενηλικοι ειμαστε, ο καθενας πρατει αναλογως.  :hi:

τυπε εγω που την εχυσα προσφατα στα μουτρα τα χυσια μου ετρεξαν πανω στα σεντονια μετα. μπορει να ηταν και δικα μου αυτα που ειδες.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465
Εχθές το απόγευμα μία στοχευμένη καταδρομική στα σπιτάκια του αγοραίου έρωτα.
Τέλος ανταπόκρισης.
Καλο ΣΚ.
:hi:

Kαλησπέρα,
Όμορφη μέρα η σημερινή,ανήμερα της Εθνικής μας Επετείου που δυστυχώς για μιά μεγάλη μερίδα εργαζομένων έπεσε Σάββατο και έτσι χάσανε την αργία.Ας ευχηθούμε λοιπόν όλοι μας να ανατείλει μία τέτοια μέρα ηλιόλουστη και για την περιπαθής Ελλάδα η οποία είναι σκλαβωμένη στα δεσμά των διεθνών αρπακτικών-τοκογλύφων και να ανασάνουμε επιτέλους όπως και ολόκληρος ο κόσμος.Πραγματικά ντρέπομαι για τον εαυτό μου που είμαι Έλληνας και αναρωτιέμαι τι θα έλεγαν οι πρόγονοι μας Κολοκοτρώνης,Καραισκάκης,Μπότσαρης,Διάκος,Ανδρούτσος,Παπαφλέσσας,Μιαούλης,Λασκαρίνα Μπουμπουλίνα,Μαντώ Μαυρογένους και άλλες εμβληματικές φυσιογνωμίες που αγωνίστηκαν για να απελευθερώσουν την Πατρίδα μας αν ζούσαν σήμερα και έβλεπαν τα σημερινά μας χάλια, να έχουμε σκύψει υποτακτικά το κεφάλι να λέμε ΝΑΙ σε όλα και να υπομένουμε την υποβάθμιση της ποιότητας της ζωής μας απο τους ενορχηστρωτές της Νέας Τάξης Πραγμάτων που θέλουν να υποδουλώσουν ολόκληρη την ανθρωπότητα.Για αυτούς οι άνθρωποι είναι μόνο αριθμοί και όσο δεν παράγουν και είναι "άχρηστοι καταναλωτές" είναι ένα βάρος που θα πρέπει να απαλλαχθούν.Έχουν βρει άλλωστε πολλούς τρόπους να μειώσουν τον παγκόσμιο πληθυσμό μιας και οι φυσικοί πόροι είναι περιορισμένοι όπως διατείνονται και δεν φθάνουν για όλους.Όσοι απομείνουν θα υποστούν μία άνευ όρου Οργουλιανού τύπου παγκόσμια δικτατορία. Ας υψώσουμε ψηλά το ανάστημα μας λοιπόν και ας αγωνιστούμε για τα ιδανικά μας. Σπάστε το matrix και βγείτε απο την μαζική ύπνωση.
Αυτός ο μικρός πρόλογος τροφή για σκέψη λόγω της σημερινής ημέρας για να μην μιλάμε μονάχα για αγοραίο έρωτα.
Καλά να περνάτε και σκεφτείτε λιγάκι και αυτά που είπαμε στην αρχή πέρα απο τις κρεπάλες!
πρόφεσορα ένα μεγάλο μπράβο απο μένα για τις ενημερώσεις σου και την ολοκληρωμένη συμμετοχή(ενημέρωση και το σημαντικότερο κριτικες) σου στο σαιτ ,επειδή διαβάσα πρόσφατα  διάφορες παπαριές εδω μέσα και επειδή είναι γεγονός ότι
βοηθάς πάρα πολύ κόσμο με όλα τα χρήσιμα που γράφεις, συν ότι είσαι Νο6 αξιολογητής και Νο 4 σε like   αν και ξέρω ότι δεν ενδιαφέρεσαι για τίτλους θα έπρεπε η διοίκηση από μόνη της να σε είχε κάνει ήδη πορνορεπόρτερ , αν μάλιστα κρίνει η διοίκηση ότι δεν της περισσεύουν τίτλοι...ας αφαιρέσει τον δικό μου και να τον δώσει σε εσένα  


 

Tsarkas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
109
Κριτικές
27
Like
496
Πόντοι
291
Πηρα στο κολωνου 32Γ την νικη.Και τα δυο κρεβατια που ειδα ηταν χυμενα στο ιδιο σημειο. Η η κοπελα βγαζει υγρα η εχουμε αστοχους συναθλητες η παιζει κρεμπιες.
Ισως να να εχω και μεγαλη φαντασια.
Ενηλικοι ειμαστε, ο καθενας πρατει αναλογως.  :hi:

Χμμμ... Σε εμένα που την πήρα χτες έκανε κίνηση να βάλει το προφυλακτικό αμέσως μόλις της είπα να σταματήσει την πίπα. Αυτό βέβαια δεν αποκλείει να κάνει ακάποτο σεξ με σταθερούς πελάτες. Καλά κάνεις και το αναφέρεις βέβαια, να έχουμε το νου μας. Όσοι πελάτες και ιερόδουλες κάνουν ακάποτο σεξ είναι δημόσιοι κίνδυνοι (σε λίγο θα τρέμουμε μην μας σπάσει το προφυλακτικό με τόσους μαλάκες/μαλακισμένες που κυκλοφορούν).
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
...
...θα έπρεπε η διοίκηση από μόνη της να σε είχε κάνει ήδη πορνορεπόρτερ , ...
...
Ο προφέσορας θα γίνει πορνορεπόρτερ, μόνο αν ξεκινήσει να βγάζει φωτογραφίες τα βρακιά του κρεμασμένα στις κρεμάστρες των μπουρδέλων.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom