Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (24 μέλη και 270 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
2.284
Πόντοι
721
άλλη μια ήταν η Μαρία η μελαχρινή με τα 3αρια στο φ68 αν θυμάμαι με την πράσινη πόρτα.
Εγγυημένη, στανταρατη και καραμπινατη φόλα.
Εξαφανίστηκε αυτή, αφού κορόιδεψε πρώτα όσους μπόρεσε. Κάποια στιγμή έμπαινες στο σαλόνο του οίκου και μόλις την έβλεπες, απλά έβγαινες.

Η Έμιλυ (Φιλ11κάτω) την ανταγωνίζεται επάξια.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Νόμιζα του Πολύφημου τύπε
Καμία σχεση με την πόλη των Αθηνών.
Από την περιγραφή εμφάνισης και συμπεριφοράς, καταλαβαίνω ότι μάλλον στα μικράτα της είχε κάποιο ατύχημα. Δυστυχώς, πολλά τέτοια συμβαίνουν σε αυλές σχολείων, παιδικές χαρές, ακόμα και μέσα σε σπίτια που παίζουν παιδιά...
Για καλό στο λέω διακρίνω μια ανωριμότητα.
 

xxxJah

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
5
Like
315
Πόντοι
20
Ξέρεις κανείς καμιά καλή Ελληνίδα; καλή όταν λέω όχι χοντρή νεαρή όμορφη.
Θεσσαλονίκη έβρισκες άπειρα κοριτσάκια που έκαναν το επάγγελμα εδώ δεν έχω βρει.
Έχω παρατηρήσει ότι οι Ελληνίδες δεν είναι ξεπετες και ψάχνω να βρω καμιά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.925
Πόντοι
1.936
Συναγωνιστές, θέλω feedback, που λένε και στο χωριό'μ. Στο Διδύμου 22 (ισόγειο) είναι μία ex-soviet Σοφία, ψηλή, ξερακιανό κορμί, χονδρικά κάπου 40άρα, κοντό μαλλί, μάλλον πρασινομάτα. Είναι ο τύπος της να είναι τρελλιάρα, να πετάει άσχετα, να χασκογελάει και να κάνει πλάκα? Μήπως απλά είχε πάρει χημεία? Εχει κανείς άποψη για τη συγκεκριμένη?
Στείλτε και pm αν προτιμάτε
Ευχαριστώ
Για ξεμπουκωμα μονο και με την προϋππθεση οτι ολα τα αλλα ειναι κλειστα.Μπαζακι ειναι με μετριες υπηρεσιες καινδεν πολυπλενεται επισης.Δυο φορες πηγα για πιτσιλισμα και τις δυο ηταν καπως μυρωδατη.Αν ηταν στο 10αρικο ενταξει,αλλα 20αρικο καπως μου ξυνιζει.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.055
Κριτικές
52
Like
16.687
Πόντοι
10.686
Συναγωνιστές, θέλω feedback, που λένε και στο χωριό'μ. Στο Διδύμου 22 (ισόγειο) είναι μία ex-soviet Σοφία, ψηλή, ξερακιανό κορμί, χονδρικά κάπου 40άρα, κοντό μαλλί, μάλλον πρασινομάτα. Είναι ο τύπος της να είναι τρελλιάρα, να πετάει άσχετα, να χασκογελάει και να κάνει πλάκα? Μήπως απλά είχε πάρει χημεία? Εχει κανείς άποψη για τη συγκεκριμένη?
Στείλτε και pm αν προτιμάτε
Ευχαριστώ
Μας έκατσε μια καβλιάρα που γουστάρει να γαμιέται κι εσύ το... ψειρίζεις. Όντως της αρέσει η επικοινωνία και να δίνει συμβουλές.
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
273
Κριτικές
8
Like
1.214
Πόντοι
361
ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη … μλκες πάω σχεδόν κάθε μέρα γιατί δεν πιστεύω στις τσατσαδες που μου είπε ότι γυρνάει σε μια εβδομάδα …. Το καλό σε αυτήν την υπόθεση είναι ότι πάω με τα πόδια και γυμνάζομαι !!!
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ο Sir Jason είναι εδώ.

Μην πεταχτει καμία τσουτσου και ρωτήσει ποιος...?
Το πιο λαμπερό πρόσωπο της show buz ζει ακόμα.

Ο άνθρωπος που μπορεί να λέγεται, οχι ιατρικός επισκέπτης, αλλά μπουρδελιακος επισκέπτης.
Έχω ρουφήξει τα κοκτέιλ μου με Batida di coco στο αντικαρκινικό και έχω ισιώσει, μάλλον την έχω σκαπουλαρει.
Οι λίγοι και εκλεκτοί, γνωρίζουν τι λέω...
Κάντε λίγο χώρο λοιπόν, δείξτε σεβασμό ή απλά αν δεν έχετε κάτι να πείτε βγάλτε τον σκασμό.

Κάμερα σε μένα:
Δυσκολο πλεον. Δεν καυλώνω. Κανένας κώλος, κανένας βυζί, κανένα κορμί ικανό. Μόνο η εγκεφαλική φαντασίωση. Και την έχω. Και ζητώ την βοήθεια σας. Και βοηθήστε με σας παρακαλω γαμωτο το μουνί που σας πέταγε, δεν ξέρω πόσο χρόνο έχω.
Συγνώμη... Παραφέρομαι...

Εσείς, όπως εγώ, χαμένοι στα στενά της πιο ερωτικής πόλης. Της πιο ξεκωλιαρας πορνης. Της Αθήνας. Το βλέπω... Θα με πάρουν σηκωτό, με ξύλινο παλτο κάποια μέρα και θα γελάτε όταν με δείτε στα νέα του Σκάι στις 7 με την Σία Κοσιώνη (την χυνω παραυτα).
Αφού λοιπόν μου εξομολογήθηκα και μου ζήτησα συγχώρεση, γιατί τα πάθη είναι σεβαστά, τα βίτσια πλερωνονται και από τις αδυναμίες σου δεν μπορείς να ξεφύγεις, ζητώ από τον νήμα ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, το εξής.
Θέλω να μου συστησετε την πιο όμορφη καραφολα που υπάρχει αυτή την στιγμή!
Και όταν λέω καραφολα, τι εννοώ...
Να κάνει άθλιο τσιμπούκι, όπως θ κότα τσιμπολογαει το καλαμπόκι. Να μην τα παιρνει στο στόμα. Να μην στήνεται καλά και να κλέβει. Να είναι προσβλητικη και εάν η δυνατόν, να σέρνει και άθλια τσα2 μαζί της.
Μόνο αν έχει αυτά και χειρότερα, αλλά να είναι όσο το δυνατόν ομορφότερη, θα παιξει άγνωστη πρωταγωνίστρια στο θεατρικό που ετοιμάζω. Αυτό που θα πετυχει να με καυλώσει επιτέλους!
Ας είναι και χωνί....

Λοιπόν μάγκες μου? Το'χετε?
Σπασιμπα και...
Άι γαμηθείτε!
Προτείνω Σαμπίνα
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
"Τις προάλλες απέναντι από το Φ71 στο στενάκι, τρέχαν πρεζάκια να τα προμηθεύσει ο μαύρος με τη δόση τους. Απέναντι από τα Φ54 & 56 έχουν μόνιμο στασίδι οι ΔΙΑΣ με παπάκια και μηχανές. Το Σάββατο μέτρησα 8 μοτοσυκλέτες. Ούτε να μπεις στους οίκους μπορείς γιατί δεν έχει καμία διάθεση να μπουν μέσα και να σε πιάσουν να πηδάς ή να σου κάνουν εξακρίβωση στοιχείων, τρέχα γύρευε. Καταστάσεις μοναδικές στις αγαπημένες οδούς." ---> Εξυπακούεται ότι στα Φ54-56 είχε παιχτεί τράφικινγκ παλαιότερα.

"Φ59πάνω "Τζέσικα". Την γνωρίζω κάτι χρόνια. Έχει περάσει από διάφορα μαγαζιά, την λες και γυρολόγο. Την γνωρίζω από τότε που έκανε ραντεβού (cg), μετά στους "Γερμανούς", μετά σε διάφορα μπουρδελάκια, Φ25 πάνω, Τριγγέτα πρώην "Γερμανοί" κλπ. κλπ. Περνάνε τα χρόνια, δήλωνε 25 μια 5ετία, υπολογίζω ότι είναι περί των 33 ετών, έχει χαλαρώσει γενικά στο σώμα, το στήθος ήταν σε πολύ καλύτερη φάση, άψογη πίπα. Σκληρή επαγγελματίας, δεν είναι για πολλά πολλά, μια φορά χτύπησε πόρτα η τσα2 στο Φ25 πάνω και μου κάνει μωρό μου πρέπει να φύγω. Ε να μην σε κρατάω. Αυτό στο 10λεπτο. Δεν ξέρω αν θα την ξαναπροτιμούσα." ---> Θυμάμαι μία Νένα τότε στην Τριγγετοαλυσίδα να έλεγε πάντα "25 χρονών"..Λες να'ναι αυτή ;
Ο συγκεκριμένος Αφρικανός( αν είναι αυτός που νομίζω τον έχω πετύχει πρωί κάπου διδύμου 22 νταβα)
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.925
Πόντοι
1.936
ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη ποτε γυρνάει η Ειρήνη … μλκες πάω σχεδόν κάθε μέρα γιατί δεν πιστεύω στις τσατσαδες που μου είπε ότι γυρνάει σε μια εβδομάδα …. Το καλό σε αυτήν την υπόθεση είναι ότι πάω με τα πόδια και γυμνάζομαι !!!
Σημερα στο Φωκαιας 17 επανω ηταν η Μαρινα.Ωραιο μουνι,μετριες υπηρεσιες,μαλακω τσατσα...Στο κατω ηταν η Μιχαελα.Στο 19 η Ριτα αν θυμαμαι τη βλακωφατσα της σωστα.Αγνοειται η επιστροφη της Ειρηνης.Αλλα με τοσα που κονομησε....δεν θα πολυεχει αναγκη.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.925
Πόντοι
1.936
Στο Αγκυρας 12 ηταν η Ευα με μια σκατογρια τσατσα που χτυπησε πορτα τρεις φορες στο δεκαλεπτο.Βγηκε η Ευα,ψιλομανουριασανε.Δωματια γεματα και τρεις στο περιμενε.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Αστυνομία είχε πριν κάποιες ημέρες στο δρόμο που είναι μετά το Φ54 που πας για Διδύμου.Εκεί,στο γωνιακό κτήριο,κάποτε είχε γίνει μπουρδέλο,μέχρι που αποκαλύφτηκε ότι ήταν κληροδότημα του Σβώλου στο κράτος,είχε μια κατάληψη από αναρχικούς.Πήγε η αστυνομία κι εκκένωσε το χώρο,αλλά το φυλάνε για να μη γίνει ανακατάληψη.Η αστυνομία δεν ασχολείται με τους πελάτες των μπουρδέλων,αντιθέτως με την παρουσία τους δεν κινδυνεύουν οι μοτοσυκλέτες και τ΄αμάξια μας...
 

Edward Elric xxiii

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
32
Πόντοι
0
αυτό το Σπύρου Πάτση 40
απορώ
πώς
λειτουργεί.. ζητάνε 30€ για πράγματα
που λίγο παρακάτω τα
κάνεις με 20
τώρα ζητάνε 30 για ελεύθερο και στο φυλής 105 , τρεις Λατίνες είχε σήμερα, (το χει γράψει κ ο Σμύρνης) αλλά δεν δοκίμασα...
 

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Μιλάμε για την σκουρόχρωμη Ρωμά, σγουρό μαύρο μαλλί κοντούλα - τσουπωτή με λίγο νωχελικό/μαστουρωμένο πρόσωπο ?

Πέρασα το Σάββατο απόγευμα στο Κ27Β (όροφο τελοσπάντων) με μία Λατίνα στα 15€ , φρέσκια στην πιάτσα , όνομα δεν θυμάμαι, κάτι φαντεζί ήταν , 20κάτι την κάνω, μελαχρινή, ανοιχτόχρωμη, με σιδεράκια , ~1,60m , μικρό πεσμένο βυζάκι 1,5άρι ωραίο normal+ σώμα, πολύ απαλό δέρμα και φοβερή κωλάρα.
Μηδέν προκαταρκτικά, δεν ήθελε καθόλου και μου πέταξε κιόλας "other girl full program, me normal" το other girl ήταν η Τζούλια η Ρουμάνα, τέσπα, αρκετά καλύτερη πίπα απ'ότι περίμενα σφιχτή και μερικά βαθιά μπασίματα, δεν γκρίνιαξε σε χαιδέματα/χούφτωμα, καλό άνοιγμα σε νορμάλ στάση χωρίς γκρίνια και ωραίο στήσιμο στα 4 όπου κάποια στιγμή έβαλα τα χέρια στην μέση μου και την άφησα να κοπανάει αυτή την κωλάρα της πάνω μου μέχρι που τελείωσα, λόγο του αφύσικου τρόπου που κουνιέται ο πάτος της καταλαβαίνω ότι έχει υπάρξει τροποποίηση από λογικά καλό χειρούργο :cheesy:
Αξίζει τα 15€ μχμμχμχμμμμ όχι, δεν κλαίω αλλά για δωμάτιο + υπηρεσίες Μεταξιού όχι.

Αργότερα βρέθηκα "καταλάθος" Φυλής, μετά από εκτενέστατη βόλτα καθώς δεν είχα κανονίσει κάτι για Σαββατόβραδο, προσπάθησα 2 φορές μπάς και περάσω επιτέλους με την Μίρα αλλά ουυυ είστε όλοι λήγουρες μεγάλοι 5+ άτομα αναμονή , οπότε κατέληξα στην Ράνια στο Φ84.
Έχει πολλές κριτικές οπότε δεν θα πώ πολλά, ήταν λίγο αξύριστη σε πόδια αλλά στα @@ μου είναι ωραίο μωρό και έχει μία αρκετά ευγενική και οικεία συμπεριφορά που σε κάνει να αισθάνεσαι καλά (δεν ξέρω αν είναι επιτηδευμένη ή όντως αυθεντική). Στον αγώνα τυπική με αρκετό τζέλ ρε γαμώτο αλλά με τα ωραία μάτια και την κωλάρα δεν άντεξα πολύ, λογικά θα περάσω πάλι.
Τζούλια?
Η πιπίνα της φυλής προ λίγων μηνών?
Ενημέρωσε
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Ξέρουμε αν εμφανίστηκε ξανά η Λίλιαν από Ιάσωνος 1Γ?
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.069
Πόντοι
2.836
Αστυνομία είχε πριν κάποιες ημέρες στο δρόμο που είναι μετά το Φ54 που πας για Διδύμου.Εκεί,στο γωνιακό κτήριο,κάποτε είχε γίνει μπουρδέλο,μέχρι που αποκαλύφτηκε ότι ήταν κληροδότημα του Σβώλου στο κράτος,είχε μια κατάληψη από αναρχικούς.Πήγε η αστυνομία κι εκκένωσε το χώρο,αλλά το φυλάνε για να μη γίνει ανακατάληψη.Η αστυνομία δεν ασχολείται με τους πελάτες των μπουρδέλων,αντιθέτως με την παρουσία τους δεν κινδυνεύουν οι μοτοσυκλέτες και τ΄αμάξια μας...
Και οχι μόνο, υπάρχει και μια αίσθηση ασφάλειας απο τους νεκροζαντανους βρωμερούς χρήστες.
 

Giannis$$$

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Καλημέρα. Μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος . Υπάρχει κάποια κοπέλα για μασαζ που να δέχεται κ ζευγαρια κ μετά το μασάζ να ακολουθήσει τρίο. Να ξέρει όμως μασαζ.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
496
Κριτικές
5
Like
4.125
Πόντοι
721
Φωκαιας 27 υπογειο δούλευε λεπτη, μαζι της ηταν η Γαβριελα σε καποιες βαρδιες . Υπεθεσα πως ηταν η ιδια και εχει παχύνει.
Νομίζω μάλλον εννοείς την Τζόυ μιά μαυρούλα με αρκετά ωραίο σώμα που εμφανίστηκε Φιλιππίδου πάνω και Φωκαιας στη συνέχεια στα 27άρια φθνόπωρο πριν τρία χρόνια και σταμάτησε κάπου πέρσι.

δεν είναι αυτή η Μπιούτη,καμμία σχεση φίλε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom