Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 175 άτομα (13 μέλη και 162 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
2.551
Πόντοι
441
Θα πάω με τον ανιψιο μου αυτές τις μέρες στη Σαμπίνα να τον ξεπαρθενιασει... Θα της δωσω και οδηγίες μια και αυτος δεν θα ξέρει τι να κάνει μαζι της στο δωμάτιο. Ισως μπω και εγω μεσα δωμάτιο να βλεπω.Ειναι 16 χρονων ο ανιψος. Εναλλακτική λυση Μπαρμπορα για κώλο... ακουω προτάσεις σε πμ .
Εννοείται Μπάρμπορα χωρίς δεύτερη σκέψη! Τι να παει να κανει με το αλλο το κωμοδίνο?! Όχι τιποτα αλλο, θα δημιουργήσει και ψυχολογικά στο παιδι. Αμαρτία ειναι
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Εντάξει μην λέμε υπερβολές. ΑΜΕΑ μπορεί να είναι δεν διαφωνώ αλλά στο πρόσωπο είναι ωραία λίγο που την είδα, γιατί γυμνή δεν την είδα. Κιλακια σίγουρα είχε παραπάνω,φαίνονται εξάλλου. Για πες μας στο Μεταξουργείο ποιες έχουν καλύτερο πρόσωπο για να καταλάβω τι εννοείς.
Μα δεν κάνουμε συγκρίσεις, η κοπέλα που ανέφερες πρόκειται για ναυάγιο, ψυχικά και εμφανισιακά εντελώς αντικειμενικά...
Χωρίς παρεξήγηση στις προτιμήσεις σου.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες μια λεπτη/petite όσο πάει;
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Αρχή απογευματινής βάρδιας στο φωκαίσς 27 σκαλακια παρουσίασε 2 απο ρωσια λεει η μία είναι μια καλοδιατηρημενη μιλφ Ναταλι όχι η γνωστή του υπογείου .

Η άλλη αρκετα πιο νεαρή Ιρίνα σα χορεύτρια αψογο κορμί κωλος ποιημα πρόσωπο μπριγιάν απλά λίγο στημένο στην παρουσίαση σαν να δινε εξετάσεις για δραματική σχολή επιτροπη κι έτσι. Πάντως αξιοπρόσεκτη παρουσία.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Μάγκες η Βανέσα από ι20 έχει γυρίσει;
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Μια αλλη Μπιούτη πιο λεπτή δουλευε φυλης66δ γι αρκετο καιρο νομίζω το 19 κι υστερα. Εχει καιρό να φανει. Φωκαιας 27 πάντως δε νομιζω, εκτος αν εννοείς φωκαιας25 όροφο εκεί οντως εκανε καποιες βάρδιες η τωρινή Μπιουτη, καπου το 18,19 και τότε αρκετά λεπτότερη νομίζω
Φωκαιας 27 υπογειο δούλευε λεπτη, μαζι της ηταν η Γαβριελα σε καποιες βαρδιες . Υπεθεσα πως ηταν η ιδια και εχει παχύνει.
 

Dstrict

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
553
Κριτικές
5
Like
4.652
Πόντοι
726
Φωκαιας 27 υπογειο δούλευε λεπτη, μαζι της ηταν η Γαβριελα σε καποιες βαρδιες . Υπεθεσα πως ηταν η ιδια και εχει παχύνει.
σορυ φιλε δε μου ρχεται στο μυαλό ποιά εννοείς.Απλά πας 65β συνήθως και την βλεπεις !
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Απολογισμός τού τριημέρου..
Αρχικά απόγευμα φυλής 86αρι όροφο με μια λατίνα πετιτ Σοφία άσο βυζιά αλλά κωλαρκι ποίημα.
Δεν μπήκα για να χύσω και με το ζόρι κρατήθηκα.
Κακή ανταπόκριση από αυτή μέχρι να τής γλύψω το μουνακι της... μετά την έκανα ότι ήθελα.

Φεύγω βολταρω και πάω φωκ13... ήταν η καύλα Μύρα.. ξανθιά και λίγο αδυνατισμένη.. τής πάει..
Μπένη δωμάτιο με το ρουφηδι τσιγάρο στο στόμα καί με καβαλάει..
Την έβαλα να ξαπλώσει καί νά καπνίζει.... όλα τά έκανα εγώ μέχρι που την έχυσα στην κοιλίτσα... καύλα το μωρό..

Άλλη μέρα πρωί..
Βόλτα βόλτα...κατέληξα Μαραθώνος υπουργείο.. Ειρήνη.. Σοφία..μπρδευωμε.
Ξανθιά μοντελε μικρό στήθος..ματαρες..
Καύλα καί αυτή.. έχει βελτιωθεί από παλιά..
Ξανά πήγα και το επόμενο πρωί..
Χάλια η πρωινή βάρδια....

Βράδυ έκανα μια εξαίρεση και πήγα Ιάσονος 20 όροφο στα στυτα βυζιά της Βανέσας που γύρισε..
Όσο σφυροκόπημα και να της ρίξω κάθεται και τόν τρώει η τόσοδουλα...

Επόμενο βράδυ βέργας 7 Σαμπίνα... όλοι η πιτσιρικάδες βγαίνανε με χαμόγελο.. τρεις τρεις τους έβαζε στο δωμάτιο..
Συγχαρητήρια στον φίλο μου κολκγερλα που μου έκανε την χάρη και πήδηξε σε μπουρδέλο.. δεν πέρασε άσχημα με Σαμπίνα... αλλά που να την πηδούσε εποχή που δούλευε εξικοιου..
Καί πάλι όμως έχει το ποίο στενό μουνακι..

Σήμερα πέρασα με Ειρηνα φωκ27 σκαλάκια..την είχα ξαναδεί αυτές τις μέρες αλλά φαινόταν ξυνή στην μούρη... αλλά απίστευτη κορμάρα..
Ήταν 16:45 καί λέω έμπα να περάσει η ώρα για να ανοίξει η επόμενη βάρδια να πάω στην Μύρα..
Μέσα στο δωμάτιο είχε συμμετοχή και πέσαν αρκετά γλωσοφιλα που τα είχα ανάγκη..
Την έχυσα πάνω στα βυζιά έχοντας την γλώσσα μου στο στόμα τής και δάχτυλο στο μουνακι της..στα γόνατα και ή δύο πάνω στο κρεβάτι..

Αυτά ρε μάγκες... δεν είχα όρεξη για περισσότερες ανάλυσης..αν θέλει κάποιος ας ρωτήσει..η αν θυμηθώ κάτι ξανά γράφω .
Πεσμένα τά πράγματα πάντως..
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Αρχή απογευματινής βάρδιας στο φωκαίσς 27 σκαλακια παρουσίασε 2 απο ρωσια λεει η μία είναι μια καλοδιατηρημενη μιλφ Ναταλι όχι η γνωστή του υπογείου .

Η άλλη αρκετα πιο νεαρή Ιρίνα σα χορεύτρια αψογο κορμί κωλος ποιημα πρόσωπο μπριγιάν απλά λίγο στημένο στην παρουσίαση σαν να δινε εξετάσεις για δραματική σχολή επιτροπη κι έτσι. Πάντως αξιοπρόσεκτη παρουσία.
Τη λες ρε φιλέ, με κανεις να φεύγω σφαιρα να δω την Ιρίνα και το πρωί το εδωσα στο δουκάτο του Μεταξιού.


σορυ φιλε δε μου ρχεται στο μυαλό ποιά εννοείς.Απλά πας 65β συνήθως και την βλεπεις !
Ελπιζω να ειναι εκει τωρα αφου παω και για Ιρίνα.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Απολογισμός τού τριημέρου..
Αρχικά απόγευμα φυλής 86αρι όροφο με μια λατίνα πετιτ Σοφία άσο βυζιά αλλά κωλαρκι ποίημα.
Δεν μπήκα για να χύσω και με το ζόρι κρατήθηκα.
Κακή ανταπόκριση από αυτή μέχρι να τής γλύψω το μουνακι της... μετά την έκανα ότι ήθελα.

Φεύγω βολταρω και πάω φωκ13... ήταν η καύλα Μύρα.. ξανθιά και λίγο αδυνατισμένη.. τής πάει..
Μπένη δωμάτιο με το ρουφηδι τσιγάρο στο στόμα καί με καβαλάει..
Την έβαλα να ξαπλώσει καί νά καπνίζει.... όλα τά έκανα εγώ μέχρι που την έχυσα στην κοιλίτσα... καύλα το μωρό..

Άλλη μέρα πρωί..
Βόλτα βόλτα...κατέληξα Μαραθώνος υπουργείο.. Ειρήνη.. Σοφία..μπρδευωμε.
Ξανθιά μοντελε μικρό στήθος..ματαρες..
Καύλα καί αυτή.. έχει βελτιωθεί από παλιά..
Ξανά πήγα και το επόμενο πρωί..
Χάλια η πρωινή βάρδια....

Βράδυ έκανα μια εξαίρεση και πήγα Ιάσονος 20 όροφο στα στυτα βυζιά της Βανέσας που γύρισε..
Όσο σφυροκόπημα και να της ρίξω κάθεται και τόν τρώει η τόσοδουλα...

Επόμενο βράδυ βέργας 7 Σαμπίνα... όλοι η πιτσιρικάδες βγαίνανε με χαμόγελο.. τρεις τρεις τους έβαζε στο δωμάτιο..
Συγχαρητήρια στον φίλο μου κολκγερλα που μου έκανε την χάρη και πήδηξε σε μπουρδέλο.. δεν πέρασε άσχημα με Σαμπίνα... αλλά που να την πηδούσε εποχή που δούλευε εξικοιου..
Καί πάλι όμως έχει το ποίο στενό μουνακι..

Σήμερα πέρασα με Ειρηνα φωκ27 σκαλάκια..την είχα ξαναδεί αυτές τις μέρες αλλά φαινόταν ξυνή στην μούρη... αλλά απίστευτη κορμάρα..
Ήταν 16:45 καί λέω έμπα να περάσει η ώρα για να ανοίξει η επόμενη βάρδια να πάω στην Μύρα..
Μέσα στο δωμάτιο είχε συμμετοχή και πέσαν αρκετά γλωσοφιλα που τα είχα ανάγκη..
Την έχυσα πάνω στα βυζιά έχοντας την γλώσσα μου στο στόμα τής και δάχτυλο στο μουνακι της..στα γόνατα και ή δύο πάνω στο κρεβάτι..

Αυτά ρε μάγκες... δεν είχα όρεξη για περισσότερες ανάλυσης..αν θέλει κάποιος ας ρωτήσει..η αν θυμηθώ κάτι ξανά γράφω .
Πεσμένα τά πράγματα πάντως..
Η Βανέσα από ι20 τι βάρδια είναι; είναι τώρα ;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Α αποτυχημένες συνεδρίες...

Πρωί Φωκ13 Χοσέ Μαρία αδύνατη ..δεν άξιζε νά την χύσω.

Μεσάνυχτα Φυλής 109β μια ξανθιά πετιτ Λάουρα... μετά τα μισά άρχισε πονάω στα βυζιά ο κωλος... ποτέ ο Γιάννης δεν μπορεί.. άστα.

Καί απόγευμα Σοφία λατίνα από φυλής 86..το είπαμε..αν γλύφετε ίσος περάσετε καλά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Η σαμπινα 7 ξεκινάει;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης ξέρει κανείς αν Σπύρου Πάτσι 40 είναι αυτή η χοντρή πατσαβουροτσατσα;
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.258
Πόντοι
731
Σαμπίνα πιάνει 23:00 της περισσότερες φορές.. σπάνια 19:00
 

Edward Elric xxiii

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2013
Μηνύματα
20
Like
32
Πόντοι
0
Αρχή απογευματινής βάρδιας στο φωκαίσς 27 σκαλακια παρουσίασε 2 απο ρωσια λεει η μία είναι μια καλοδιατηρημενη μιλφ Ναταλι όχι η γνωστή του υπογείου .

Η άλλη αρκετα πιο νεαρή Ιρίνα σα χορεύτρια αψογο κορμί κωλος ποιημα πρόσωπο μπριγιάν απλά λίγο στημένο στην παρουσίαση σαν να δινε εξετάσεις για δραματική σχολή επιτροπη κι έτσι. Πάντως αξιοπρόσεκτη παρουσία.
αδερφέ τι πρόγραμμα κάνει η Ιρίνα ?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Ιασονος 27 η Ναταλί ειναι εκεί;
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.797
Πόντοι
19.306
Μα δεν κάνουμε συγκρίσεις, η κοπέλα που ανέφερες πρόκειται για ναυάγιο, ψυχικά και εμφανισιακά εντελώς αντικειμενικά...
Χωρίς παρεξήγηση στις προτιμήσεις σου.
Δεν παρεξηγουμαι γιατί δεν πέρασα μαζί της ούτε βγήκα να την παινέψω. Δεν μου απάντησες όμως ποιες έχουν ομορφότερο πρόσωπο στο Μεταξουργείο.
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Ξέρει κανείς ποια τσατσά ειναι στο Σπύρου Πάτσι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom