Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 324 άτομα (35 μέλη και 289 επισκέπτες)

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
182
Like
1.212
Πόντοι
201
ποια σονια ρε παιδια η γνωστη παλια απο λιοσιων διδυμου κτλ που στραβωνει οταν τις πιανεις τα μαλλια?
Και τα βυζιά και το μουνι, και γενικά ότι τις πιάνεις. Αλλά στο τσιμπούκι κορυφή.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Εχω γράψει και κριτική για την πιπα "δονητη" που κάνει.....!
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο......την εχω παρει την Σονια,ενταξει...την κατεχει την τεχνη....αλλα θελει δουλεια ακομα....
Περασα απο Πωλινα για μια πιπα.....το εχει γυρισει σε βαθυ λαρυγγι αλλα .....περασα και απο Αλικη-Διδυμου...εκλεισε την πορτουλα και ηρθε για μια πιπουλα....πρεπει να ψιλοκαυλωσε γιατι εχυσα και συνεχιζε να ρουφαει με λυσσα....
Παρεμπιπτοντως και οι δυο ειναι Ζωδια Ταυροι αλλα ενω το παλευουν δεν υπαρχει χημεια μαζι μου....μαλλον στο κρεββατι μου ταιριαζει ο Διδυμος....Κλασσικα οι δυο Αλιονες απο Διδυμου που ειχαν αυτη την ανωμαλια και την καυλα στο τσιμπουκι....
Καλα να περνας......
υσ.Δεν εχω παρει ακομα Μπαρμπορα να δω αν την κατεχει την τεχνη.....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
ΩΩΩΩΩΩΩΠΠΠΠ αυτή είναι πληροφορία.
Πρέπει να τσεκαριστεί η μαντάμ Σόνια
Καλημερα φιλε Milf.....να την παρεις....εχει ομορφα χαρακτηριστικα .....και στα νιατα της πρεπει να εκαιγε καρδιες...
Καλα να περνας....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Την Καλημερα μου Φιλε Διανο......την εχω παρει την Σονια,ενταξει...την κατεχει την τεχνη....αλλα θελει δουλεια ακομα....
Περασα απο Πωλινα για μια πιπα.....το εχει γυρισει σε βαθυ λαρυγγι αλλα .....περασα και απο Αλικη-Διδυμου...εκλεισε την πορτουλα και ηρθε για μια πιπουλα....πρεπει να ψιλοκαυλωσε γιατι εχυσα και συνεχιζε να ρουφαει με λυσσα....
Παρεμπιπτοντως και οι δυο ειναι Ζωδια Ταυροι αλλα ενω το παλευουν δεν υπαρχει χημεια μαζι μου....μαλλον στο κρεββατι μου ταιριαζει ο Διδυμος....Κλασσικα οι δυο Αλιονες απο Διδυμου που ειχαν αυτη την ανωμαλια και την καυλα στο τσιμπουκι....
Καλα να περνας......
υσ.Δεν εχω παρει ακομα Μπαρμπορα να δω αν την κατεχει την τεχνη.....
Καλημερα. Αδερφε έχω την εντύπωση πως από όλες τις κοπέλες που δουλευουν στους οίκους, για εμενα πάντα, η Τζέσικα κάνει την καλυτερη πιπα. Γουστάρω φουλ σάλιο γι'αυτο. Και λαρυγγι φυσικά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.432
Κριτικές
39
Like
6.947
Πόντοι
1.936
Επιστροφή από Σόνια (old school milfαρα σοβιετικής προελέυσεως, ψηλή, κανονικό σώμα, αρχοντική με απιστευτα χαλαρωτική γλυκιά φωνή) Φ84??? ή κατι τέτοιο που ειναι στον όροφο που είχε όλο λατίνες πριν κανα μήνα. Μπαίνω, κάθομαι, βγαίνει η ίδια και έρχεται να με καλοσωρίσει, πρώτα οι βυζάρες τις στο πρόσωπο μου (δεν υπήρχε πιο ωραία αίσθηση από αυτο το βυζοκαλοσώρισμα, τις άφησε πανω μου αρκετά δευτερόλεπτα για να τις περιεργαστώ), και μετά αυτή. Περνάω χωρίς δεύτερη κουβέντα, ερχεται, ξεκινάει αριστοτεχνική περιποιηση στις μπαλες με γλειψαρχίδι, βυζομάλαξη, βυζομαλακία, πίπα με ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ που μονο στα πανεπιστήμια τις Σοβιετικής Ενωσης δίδασκαν, είσοδος σε τρυφερό αψεγάδιαστο μουνάκι. Για τελείωμα της ζήτησα να μου γλείψει ξανά τις μπαλες για να στραγγίξω καλά. Απίστευτη γυναίκα. Τωρα μου είπε οτι γύρισε 5 μέρες έχει. Περιποιηση επιπέδου Μπαρμπορας, με λίγο μεγαλύτερες βυζάρες μάλιστα.

ΥΓ στην είσοδο πετυχα λατινοειδές πετιτ με παρα πολλά τατου, αλλαξάμε βλέμματα και την φαντάστηκα καβάλα στον πούτσο μου.
Μονο μην της πειραξεις τα μσλλια γιατι φοραει περουκα.Θα τσαντιστει για θανατο.Ητανε πριν στο Φιλιππιδου 11 ισογειο πριν φυγει.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
851
Κριτικές
40
Like
4.208
Πόντοι
6.555
ΩΩΩΩΩΩΩΠΠΠΠ αυτή είναι πληροφορία.
Πρέπει να τσεκαριστεί η μαντάμ Σόνια
αφου ακομη δεν την εχεις τσεκαρει πρεπει να πας...ειναι πολλα χρονια στο κουρμπετι...απλα πρεπει να πας διαβασμενος διαφορετικα θα τον πιεις....δεν αγγιζεις ειδικα κεφαλι, δεν φιλας βυζια εντονα, δεν ριχνεις μπατσακια στα κολομερια, δεν δεν δεν...καθεσαι αραχτος και σου κανει πιπα....φυσικα παραλληλα με σενα κατω στα ποδια σου για να μη χουφτωνεις...καλη τυχη
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Ρε σεις ηρεμηστε με την Σόνια.
Κάποτε μπορεί να ήταν εμφανισημη και να ηταν καλή επιλογή.
Τώρα έδυσε το άστρο της και βγάζει ξυνίλα στο δωμάτιο.
Και η πίπα της δεν μου λέει τίποτα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
καλημέρα είμαι καινούρια και ενδιαφέρομαι να ξεκινήσω ραντεβού
Την Καλημερα μου.....ειμαι ο Monti......
640px-Nubianvulture.jpeg
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.353
Πόντοι
206
Χαχαχχα, έλα ρε τυπε, φοβερή κατάσταση. Συνήθως μέχρι χούφτωμα προσπαθούν αλλά τους κόβουν χάχα
ηταν πολυ ατακτος ο κυριος στελλιος....ακρατητος!δε ξερω αν παιζει ακομα βεβαια αυτος ο τσατσος...πανε πολλα χρονια πισω...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.890
Like
5.623
Πόντοι
1.056

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Μπορεις να βαλεις λινκ;
 
Τελευταία τροποποίηση:

putanero28

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
ηταν πολυ ατακτος ο κυριος στελλιος....ακρατητος!δε ξερω αν παιζει ακομα βεβαια αυτος ο τσατσος...πανε πολλα χρονια πισω...
Αλάνι είσαι ο ίδιος τύπος που έκανε τα πορνοτεπορταζ με τις μαύρες γαζελες ? Ρισπεκτ, ωραίες εποχές
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Ρε σεις ηρεμηστε με την Σόνια.
Κάποτε μπορεί να ήταν εμφανισημη και να ηταν καλή επιλογή.
Τώρα έδυσε το άστρο της και βγάζει ξυνίλα στο δωμάτιο.
Και η πίπα της δεν μου λέει τίποτα.
με την κατάντια που χουμε τώρα...η Σόνια που κάνει ακα πίπα και δίνει και κώλο είναι διαμάντι! Και εγώ συμφωνώ μαζί σου, αν δεις και κριτικές για αυτήν δεν είναι καλές αλλά με την τόσο μεγάλη έλλειψη ο κόσμος έχει λαλήσει και ανοίγει σαμπάνιες σε Ηλέκτρες και Σόνιες, το βρίσκω λογικό και στενάχωρο
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Οσες φορες εχω παει ειναι μια ξινη..

Μπορεις να βαλεις λινκ;
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημερα. Αδερφε έχω την εντύπωση πως από όλες τις κοπέλες που δουλευουν στους οίκους, για εμενα πάντα, η Τζέσικα κάνει την καλυτερη πιπα. Γουστάρω φουλ σάλιο γι'αυτο. Και λαρυγγι φυσικά.
Όταν έλεγα ότι η Σόνια κάνει πιπάρες, εσείς κραζατε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom