Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 232 άτομα (21 μέλη και 211 επισκέπτες)

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
57
Like
297
Πόντοι
20
συνέχεια πάντα live

Ιάσωνος 2α Αλεξάνδρα ξανθιά χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Ιάσωνος 2β Ντασα γκιλφ με άσπρα μαλλιά σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό και στο δωμάτιο η Ειρήνη ξανθια μιλφογκιλφ με ψιλοκανονικο σώμα,, 2αρι βυζι ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β Βερονικα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 1γ κλειστό.

Ιάσωνος 10αρια & 16αρια κλειστά.

Ιάσωνος 20α & 20β κλειστά.

Ιάσωνος 20γ Βαλέρια μελαχρινή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 19αρια κλειστά.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Ελένη ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 3αρια πεσμένα βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Ιάσωνος 27 Ντίνος η "Σπανιολα" μελαχρινός με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι συν σι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30α Άντζελα το ξανθό κοντοπουτανο, με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι,σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 30β Ελένη(Λόλα) ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31α ευθεία υπόγειο Άντζελα ξανθιά μιλφογκιλφ, νταρντανοχοντρη με 2. 5αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 31β & 32αρια κλειστά.

Ιάσωνος 36 Αλινα ξανθιά παχουλη με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37α Ανναμπέλα μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, τατουάζ στη κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39 (1) κλειστό.

Ιάσονος 39 (2) Γιάννα καστανή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι, πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 39(3) Μπέλα μελαχρινή ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(4) & 39(5) κλειστά.

Ιάσονος 39 (6) Μαρία , μαυρουλα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, ωραίο κωλαράκι , απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 Αλινα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο κότσο, λεπτή με μικρό βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, πίσω χαμηλά στη μέση και στο δεξί αστράγαλο, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ και πρωκτικο στα 15 ευρώ.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β δεξιά ισόγειο Νικόλ/Νίκη καστανοξανθη ψηλή με ψι σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και δύο μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία , ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Αναστασία ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο 2.5αρι βυζι και Καρίνα μελαχρινή μιλφ με μακρύ μαλλί, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 46β Μαράκι, μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι συν βυζι και Στελλιτσα καστανοξανθη με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 Μιρελα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο δύο κοτσίδες, λεπτή 1.5αρι βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και γιαγιά Ελένη ξανθιά με κανονικό σώμα μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Καλησπέρα Σμύρνη Ιάσωνος 44 η αλινα είναι αυτή που δούλευε Ιάσωνος 37 Β και δίπλα στο πορνομολ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Πότε σταματάει την δουλειά η μιρα ξέρετε;
 

Frogen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
460
Πόντοι
300
φαντάζομαι άμεσα μετά το ξεμούνιασμα που θα φάει σήμερα από τις ορδές που διαβάσανε τα χτεσινά Post ! και εγώ σκεφτόμουν να περάσω λίγο πιο μετά να δω απο κοντά τι παίζει.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
447
Κριτικές
3
Like
2.471
Πόντοι
441
Επιστροφή από Σόνια (old school milfαρα σοβιετικής προελέυσεως, ψηλή, κανονικό σώμα, αρχοντική με απιστευτα χαλαρωτική γλυκιά φωνή) Φ84??? ή κατι τέτοιο που ειναι στον όροφο που είχε όλο λατίνες πριν κανα μήνα. Μπαίνω, κάθομαι, βγαίνει η ίδια και έρχεται να με καλοσωρίσει, πρώτα οι βυζάρες τις στο πρόσωπο μου (δεν υπήρχε πιο ωραία αίσθηση από αυτο το βυζοκαλοσώρισμα, τις άφησε πανω μου αρκετά δευτερόλεπτα για να τις περιεργαστώ), και μετά αυτή. Περνάω χωρίς δεύτερη κουβέντα, ερχεται, ξεκινάει αριστοτεχνική περιποιηση στις μπαλες με γλειψαρχίδι, βυζομάλαξη, βυζομαλακία, πίπα με ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ που μονο στα πανεπιστήμια τις Σοβιετικής Ενωσης δίδασκαν, είσοδος σε τρυφερό αψεγάδιαστο μουνάκι. Για τελείωμα της ζήτησα να μου γλείψει ξανά τις μπαλες για να στραγγίξω καλά. Απίστευτη γυναίκα. Τωρα μου είπε οτι γύρισε 5 μέρες έχει. Περιποιηση επιπέδου Μπαρμπορας, με λίγο μεγαλύτερες βυζάρες μάλιστα.

ΥΓ στην είσοδο πετυχα λατινοειδές πετιτ με παρα πολλά τατου, αλλαξάμε βλέμματα και την φαντάστηκα καβάλα στον πούτσο μου.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Επιστροφή από Σόνια (old school milfαρα σοβιετικής προελέυσεως, ψηλή, κανονικό σώμα, αρχοντική με απιστευτα χαλαρωτική γλυκιά φωνή) Φ84??? ή κατι τέτοιο που ειναι στον όροφο που είχε όλο λατίνες πριν κανα μήνα. Μπαίνω, κάθομαι, βγαίνει η ίδια και έρχεται να με καλοσωρίσει, πρώτα οι βυζάρες τις στο πρόσωπο μου (δεν υπήρχε πιο ωραία αίσθηση από αυτο το βυζοκαλοσώρισμα, τις άφησε πανω μου αρκετά δευτερόλεπτα για να τις περιεργαστώ), και μετά αυτή. Περνάω χωρίς δεύτερη κουβέντα, ερχεται, ξεκινάει αριστοτεχνική περιποιηση στις μπαλες με γλειψαρχίδι, βυζομάλαξη, βυζομαλακία, πίπα με ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ που μονο στα πανεπιστήμια τις Σοβιετικής Ενωσης δίδασκαν, είσοδος σε τρυφερό αψεγάδιαστο μουνάκι. Για τελείωμα της ζήτησα να μου γλείψει ξανά τις μπαλες για να στραγγίξω καλά. Απίστευτη γυναίκα. Τωρα μου είπε οτι γύρισε 5 μέρες έχει. Περιποιηση επιπέδου Μπαρμπορας, με λίγο μεγαλύτερες βυζάρες μάλιστα.

ΥΓ στην είσοδο πετυχα λατινοειδές πετιτ με παρα πολλά τατου, αλλαξάμε βλέμματα και την φαντάστηκα καβάλα στον πούτσο μου.
Εχω γράψει και κριτική για την πιπα "δονητη" που κάνει.....!
 

putanero28

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
0
ηθελε να σε κολατσισει ο δροσερος τσατσος καυλεα μου?το ειχε πελωρια αναγκη!!!χεχε!!!
τωρα μου θυμισες λαγνο σκινικο πριν πολλα χρονια με κυριο στελλιο δροσερο τσατσο χαμηλα φυλης που ειχε μπει στο δωματιο πριν ερθει το ατακτο πορνιδιο και του παταγα ποζες μυωνων ενω εκεινος ειχε κατακαυλωσει με τους αλαβαστρινους φιλοιδονους μυωνες μου,πεταξε τη μαλαπερδα εξω ,την παλινδρομισε και εχυσε μεσα στο καλαθακι του δωματιου!!!πολυ ρομαντικο σκηνικο!!!
Χαχαχχα, έλα ρε τυπε, φοβερή κατάσταση. Συνήθως μέχρι χούφτωμα προσπαθούν αλλά τους κόβουν χάχα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
90
Like
10.139
Πόντοι
17.885
είχα ανεβάσει κριτική σήμερα για Μ Αλεξάνδρου 28 και δεν ανέβηκε, έγινε κάτι κακό
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
στο σαλόνι έχουν βάλει κάγκελα και πόρτα και μπαίνει μόνο όποιος θα περάσει δωμάτιο, στη πόρτα έχει και πινακίδα που αναγράφει "welcome to erotic ptison"
Έχουμε πολλά ακόμα να δούμε :woldman::2funny::happy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
τώρα live επιγραμματικα

Φυλής 54α Ιζαμπελα και Αλεξάνδρα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 Μόνικα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη, με πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Τίνα, καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό ωραίο σώμα 1.5αρι, βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα,αμφότερες σεβαπλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω Άννα, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος Ιζαμπέλα, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 Μισέλ και Κρυσταλ , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Λία και Βέρα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Εμμι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Έλλη και η καυλιάρα λατινα Ροζαριο/Ρόζα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, τιμήθηκε θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική, εδώ τύπος σήκωσε με τις φωνές του τον οικο και απειλούσε τρέμοντας ολόκληρος ότι φωναξει την αστυνομία και απαιτούσε τα λεφτά του πίσω (τα οποία και πήρε) πάντως στο δωμάτιο ήταν τουλάχιστο 15 λεπτά, υποστήριζε ότι η κοπέλα δεν έκανε αυτά που ειπώθηκαν στο σαλόνι... τώρα τι ειπώθηκε δε γνωρίζω, πάντως και οι δύο απλό κάνουν...

Φυλής 65β Χριστίνα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος,η Μπιουτη θα λείπει για 5-6 μέρες, το βράδυ θα δουλέψει η Σιμονα.

Φυλής 84α Ρανια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β & 86α κλειστά.

Φυλής 86β Σοφία η μινιατούρα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Ελένη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Άννα Ταΐ και Μαρία , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φυλής 69β Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Βαλεντινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 71α Νικόλ, απλό πρόγραμμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7αρια & 9 κλειστά.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α γύρισε από Μολδαβία η Μικαελα, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 17β, 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Άμπερ, μελαχρινή ψηλή νταρντανα λατινα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί κωλομερι κάθετα στη σπονδυλική στήλη και πάνω από το στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί ξανθιά μαυρισμένη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιρίνα(Ειρηνη) ξανθιά κοπελίτσα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα σχεδόν 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7αρια & 9 κλειστά.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α γύρισε από Μολδαβία η Μικαελα, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 17β, 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Άμπερ, μελαχρινή ψηλή νταρντανα λατινα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί κωλομερι κάθετα στη σπονδυλική στήλη και πάνω από το στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί ξανθιά μαυρισμένη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιρίνα(Ειρηνη) ξανθιά κοπελίτσα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα σχεδόν 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
Μήπως πέρασες από διδύμου;είναι εκεί η αλιονα από διδύμου 18α;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αγκυρας 12α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Λάουρα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 9 Βαρβάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
1.245
Like
192.970
Πόντοι
45.465

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.896
Πόντοι
206

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
975
Κριτικές
130
Like
16.516
Πόντοι
19.306
Επιστροφή από Σόνια (old school milfαρα σοβιετικής προελέυσεως, ψηλή, κανονικό σώμα, αρχοντική με απιστευτα χαλαρωτική γλυκιά φωνή) Φ84??? ή κατι τέτοιο που ειναι στον όροφο που είχε όλο λατίνες πριν κανα μήνα. Μπαίνω, κάθομαι, βγαίνει η ίδια και έρχεται να με καλοσωρίσει, πρώτα οι βυζάρες τις στο πρόσωπο μου (δεν υπήρχε πιο ωραία αίσθηση από αυτο το βυζοκαλοσώρισμα, τις άφησε πανω μου αρκετά δευτερόλεπτα για να τις περιεργαστώ), και μετά αυτή. Περνάω χωρίς δεύτερη κουβέντα, ερχεται, ξεκινάει αριστοτεχνική περιποιηση στις μπαλες με γλειψαρχίδι, βυζομάλαξη, βυζομαλακία, πίπα με ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ που μονο στα πανεπιστήμια τις Σοβιετικής Ενωσης δίδασκαν, είσοδος σε τρυφερό αψεγάδιαστο μουνάκι. Για τελείωμα της ζήτησα να μου γλείψει ξανά τις μπαλες για να στραγγίξω καλά. Απίστευτη γυναίκα. Τωρα μου είπε οτι γύρισε 5 μέρες έχει. Περιποιηση επιπέδου Μπαρμπορας, με λίγο μεγαλύτερες βυζάρες μάλιστα.

ΥΓ στην είσοδο πετυχα λατινοειδές πετιτ με παρα πολλά τατου, αλλαξάμε βλέμματα και την φαντάστηκα καβάλα στον πούτσο μου.
ΩΩΩΩΩΩΩΠΠΠΠ αυτή είναι πληροφορία.
Πρέπει να τσεκαριστεί η μαντάμ Σόνια
 

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
251
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7αρια & 9 κλειστά.

Φωκαιας 13 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α γύρισε από Μολδαβία η Μικαελα, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Φωκαιας 17β, 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Μαρία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α Άμπερ, μελαχρινή ψηλή νταρντανα λατινα με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί κωλομερι κάθετα στη σπονδυλική στήλη και πάνω από το στήθος, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί ξανθιά μαυρισμένη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ιρίνα(Ειρηνη) ξανθιά κοπελίτσα με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα σχεδόν 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστό.
Σήμερα το πρωί στο 27β υπόγειο ήταν η Sol έτσι την ανακοίνωσαν ψηλό μελαχρινό πολύ καλό αλλά ο μαλακας ο Τσάτσος βάραγε την πόρτα στο δεκάλεπτο.
Ξέρουμε κάτι για το κορίτσι;;
 

69fil

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
93
Like
138
Πόντοι
0
Επιστροφή από Σόνια (old school milfαρα σοβιετικής προελέυσεως, ψηλή, κανονικό σώμα, αρχοντική με απιστευτα χαλαρωτική γλυκιά φωνή) Φ84??? ή κατι τέτοιο που ειναι στον όροφο που είχε όλο λατίνες πριν κανα μήνα. Μπαίνω, κάθομαι, βγαίνει η ίδια και έρχεται να με καλοσωρίσει, πρώτα οι βυζάρες τις στο πρόσωπο μου (δεν υπήρχε πιο ωραία αίσθηση από αυτο το βυζοκαλοσώρισμα, τις άφησε πανω μου αρκετά δευτερόλεπτα για να τις περιεργαστώ), και μετά αυτή. Περνάω χωρίς δεύτερη κουβέντα, ερχεται, ξεκινάει αριστοτεχνική περιποιηση στις μπαλες με γλειψαρχίδι, βυζομάλαξη, βυζομαλακία, πίπα με ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ που μονο στα πανεπιστήμια τις Σοβιετικής Ενωσης δίδασκαν, είσοδος σε τρυφερό αψεγάδιαστο μουνάκι. Για τελείωμα της ζήτησα να μου γλείψει ξανά τις μπαλες για να στραγγίξω καλά. Απίστευτη γυναίκα. Τωρα μου είπε οτι γύρισε 5 μέρες έχει. Περιποιηση επιπέδου Μπαρμπορας, με λίγο μεγαλύτερες βυζάρες μάλιστα.

ΥΓ στην είσοδο πετυχα λατινοειδές πετιτ με παρα πολλά τατου, αλλαξάμε βλέμματα και την φαντάστηκα καβάλα στον πούτσο μου.
ποια σονια ρε παιδια η γνωστη παλια απο λιοσιων διδυμου κτλ που στραβωνει οταν τις πιανεις τα μαλλια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom