Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 132 άτομα (12 μέλη και 120 επισκέπτες)

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Δεν είναι καθόλου άπειρη, ξέρει να γαμιεται.
Απλά έχει γίνει ένας χαμός τελευταία με την πάρτη της και αναγκαστικά ξεπεταει κόσμο τις ώρες που πιάνει κορύφωση η δουλειά.
Κοινως, κάηκε.
Στη πίπα πάντως δεν το έχει καθολου
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
822
Κριτικές
23
Like
7.759
Πόντοι
2.036
Αποψε κατα τις 23:30 στην βραδυνη μου τσαρκα στο Μεταξουργειο..

----Μεγ. Αλεξ 21 οροφος 2 Λατινες.... Ελυζα απο Βενεζουελα τουμπανο με κωλαρα και Καρινα αδυνατη σκουροχρωμη απο Κολομβια...δεν πηρα γιατι μου την εσπασε ο τραβελοτσατσος ο οποιος εχει συνεχως νευρα με τους παντες....το ιδιο και για το ισογειο με εναν αλλο τσατσο τον Κωστα που και αυτος ειναι αδιακριτος και ψαχνει αφορμες να μπαινει στα δωματια να παιρνει ματι...

---- Ιασωνος 30 οροφος τι εκπληξη η ξανθια αλβανιδα η Ζωη επεστρεψε απο τις διακοπες της στην Αυλωνα...μου ειχε πει τοτε πριν φυγει οτι μαλλον δεν θα επεστρεφε...αμ δε.. δεν κοβεται ευκολα η πουτανια....να την παλι στις επαλξεις....οχι οτι μας χαλαει....

---Ιασωνος 27Α υπογειο τελικα πετυχα για πρωτη φορα την περιβοητη πετιτ Ναταλια απο Βουλγαρια λιγο πριν σχολασει και ειπα να δοκιμασω... αρκετα μικροσωμη συναγωνιζεται την πετιτ Νελλη απο Φυλης 109β στο ποια ειναι η πιο πετιτ....σκουροχρωμη, πολυ αδυνατη υψος μαλλον 1,52-1,55 ανυπαρκτο βυζι αλλα ρωγες τουμπανο...γενικα δεν εχει πιασιματα να χορτασεις και δεν συμμετεχει ιδιαιτερα παρολαυτα ειναι γλυκια και ευγενικια κοπελα για ενα 10ρικο περναει οριακα την βαση...
NataliePetit -Ιασωνος 27Α.jpg


Καληνυχτα και καλα γαμησια σε ολους
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Η Ρωσίδα ξανθιά τσατσά στο Λιοσίων 73α έχει σοβαρά ψυχολογικά.
Άλλο την ρωτάς, άλλο απαντάει.
Τσαντιζεται που την ρωτάς και την ξανά ρωτας, ειρωνεύεται.
Μεγάλη μαλακισμενη.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μηπως θυμαστε πότε πρωτοεμφανιστηκε η Ηλέκτρα στη Φιλιπίδου? Δουλευε μαζί με μιά Ατζυ τότε. Πρεπει να ειναι τουλαχιστον μια πενταετια.
Δε θυμάμαι ποτέ να ήταν η Ηλέκτρα στη Φιλιππίδου. Την θυμάμαι να ήταν στα Φωκαιας 17αρια. Εκεί ξεκίνησε. Πριν 6 χρόνια περιπου. Αν κάνω λάθος ας μας πει ο @n.smirni76 .
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
το ελεύθερο στοματικό το έχει κόψει 1.5 χρόνο τώρα, παλιά που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή
Και ακόμα πιο παλιά έδινε και γκροβερ αδιαμαρτύρητα. Είχε και 5 κιλάκια λιγότερα και ήταν σουπερ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.045
Κριτικές
1.245
Like
191.375
Πόντοι
45.465
Δε θυμάμαι ποτέ να ήταν η Ηλέκτρα στη Φιλιππίδου. Την θυμάμαι να ήταν στα Φωκαιας 17αρια. Εκεί ξεκίνησε. Πριν 6 χρόνια περιπου. Αν κάνω λάθος ας μας πει ο @n.smirni76 .
Το 2016 δουλευε στο Φιλιππιδου 11β, μετά το 2017 Φώκαιας 25β στη συνέχεια το 2019 στα Φώκαιας 17α ,17β και 19 ,το 2020 Φυλής 109β και το 2021 στο Φυλής 67 αρχικά σαν Αντριαννα αλλά γρήγορα το γύρισε πάλι σε Ηλέκτρα, για διαστήματα "εξαφανιζόταν"απο τους οικους ενώ δούλεψε και σα cg
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
477
Κριτικές
13
Like
4.549
Πόντοι
731
Βόλτα από Φυλής προ ολίγου. Βόλτα, δε γάμησα. Πιθανό να το κόψω το πληρωμενο γαμησι. Μεγάλη αποφαση αλλά προοριζομαι σε αυτή την κατεύθυνση. Παρόλα ταύτα θα συνεχίσω να κάνω τσάρκες για την ενημέρωση και για να περναει εποικοδομητικα ο ελευθερος χρόνος μου.

Αυτά τα δυο που παρατηρησα και αξίζει να τα αναφέρω είναι ότι η γνωστή Ηλέκτρα - γκροβερ έχασε κάποια κιλάκια και τώρα έχοντας το ιδανικό της βάρος έχει γίνει εντυπωσιακή. Είναι και ολίγον ψηλή και είχε και τα μαυρα μαλλια της όμορφα χτενισμενα. Όπως και να έχει η τυπισσα είναι κορμάρα. Από τη Φωκαιας που της γάμαγα το γκροβερ ήταν λαμπάδα.

Το άλλο που παρατηρησα και αξίζει να αναφερθώ είναι μια ομορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κορμί στα Φιλιππίδου το κάτω. Δε θυμάμαι το όνομά της. Ήταν με μια άλλη κοπέλα ξανθιά με μπάλες μεγάλες που είναι καιρό εκεί.
Είναι η Ελληνίδα που ήταν το Σάββατο στα μονά στην Φυλής ? στα 70κάτι νομίζω ισόγειο, την πέτυχα στην αλλαγή της βάρδιας και με το ζόρι περπατούσε, ανακοίνωσε μόνη της πρόγραμμα και έκανε 2 φορές σαρδάμ, σαν να είχε πάρει κάτι, μου άρεσε αρκετά όμως σαν εμφάνιση και έχει μπεί στην λίστα :cheesy:

Τώρα που λες τα ονόματα ξέρω ποια ήτανε. Λία ήτανε κάτω, Χριστίνα πανω.
Περίμενα τουλάχιστον 10κάτι λεπτά το Σάββατο να δώ την κοπέλα στο ισόγειο, και όταν χτυπάει η τσατσά πόρτα γιατί είχε αργήσει πολύ, ανοίγει η πόρτα και βγαίνει ένα χέρι κρατώντας ένα 20ρικο, η τσατσά το πήρε και μας λέει θα περιμένετε και άλλο να την δείτε... λες και δεν μπορούσε να κάνει ένα σαλονάρισμα πρώτα ... πρίτς, μετά την φόλα την Έμιλυ και αυτό το σκηνικό, δεν ξαναπατάω εκεί.
Χριστίνα και Σύλβια απόψε, η τσατσά η τσαχπίνα η ξανθούλα, τραβέλι όχι...
2η φορά στον οίκο που ενώ ανέβηκα η τσατσά ήταν στην πόρτα να φυλλάει τσίλιες και με έδιωξε γιατί "είχε πρόγραμμα η κοπέλα" ενώ καυλάντιζε ένα πιτσιρικά στον σαλόνι η ίδια ....
Γενικά εκεί στα Φιλλιπίδου ενώ είναι ωραία μαγαζιά και με ωραίες κοπέλες είναι πολύ κακοί σε συμπεριφορά, αντιεpαγγελματική θα έλεγα εντελώς αλλά γελάω και μόνο που το γράφω :cheesy:

Πέρασα λοιπόν το Σάββατο πάλι με Αμάντα Βενεζολάνα από Φ105, η κοπέλα έχει μάθει λίγα Ελληνικά ("δέκα λεπτά", "γειά σου" "μωρό μου" κλπ. που τα χρησιμοποιεί πολύ σωστά ).
Πολύ χειρότερα από την 1η φορά, της έχουν κάνει μαθήματα φόλας και η τσατσά παρότι ευγενική είναι πολύ πονηρή... βαράει στα 8-9 λεπτά μάξ, κρίμα, μου αρέσει αρκετά και είχα σκοπό πάρω 20'-30' να την ευχαριστηθώ αλλά έμαθε να κλέβει σε στάσεις (μου έβγαλε την πίστη στα 4 να χαμηλώνει συνεχώς) και να ροκανίζει χρόνο με μαλακίες τύπου 1 λεπτό να σκίσει την καπότα, χτύπαγε πόρτα η τσατσά και η τύπισσα τραβήχτηκε όσο τελείωνα ακόμα, κάτι που είναι πολύ άσχημο (για αυτό έφαγε δυνατό σκαμπίλι στο κωλαράκι όταν έφευγε), οπότε όλα αυτά μαζί μας κάνουν Χ.
Παίρνει και Πάκιδες κανονικά ο οίκος και είναι αρκετά βρώμικος για οίκο του 20€ ...

Αφού πήγα για ποτό στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξουργείου, φεύγοντας ήθελα να ρίξω άλλο 1 να ρεφάρω, που να ήξερε η φίλη που διάλεξε το μαγαζί πώς ρεμαλιάζω εκεί συχνά πλέον ... θα μου έκοβε την καλημέρα.
Πήγα Μ.Α 21, Ελίζ, Ντανιέλα (ήταν Ι20Α με την Δανάη μία περίοδο) , η 2η μου άρεσε αλλά μουρμούριζε/γκρίνιαζε στα Ισπανικά και ο κίνδυνος φόλας ήταν στο 99,9%, έφυγα και μετά από σύντομη βόλτα κατέληξα Ι46Β όπου δεν ήταν η καριόλα τσατσά αλλά ο τύπος που τους λέει όλους καλλιτέχνες, Στέλλα γνωστή και μία χοντρούλα με βυζάρες Βίκυ, Αλβανίδα δηλώνει, μελαχρινή ή καστανή δεν είμαι σίγουρος με τα σκοτάδια, με περίεργα δόντια, λίγο κουνελόφατσα, γιουβαρλάκι με τούμπανες βυζάρες που αν άφηνε θα τις τα έριχνα εκεί, νωχελική γενικά στο δωμάτιο αλλά χωρίς πολλά μα και μού, μέτρια πίπα με δόντι, αβίαστο γαμήσι με όση ένταση ήθελα, θετική για 10€ η κοπέλα αλλά ο οίκος από τους ποιο βρώμικους πλέον.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Ειδα και γω χτες την Ηλεκτρα στο Φ67.Ειχα σκοπο να παρω το γκροβερ της αλλα στο προγραμμα που ανακοινωσε η ιδια δεν ανεφερε κωλο.Αλλα και να το ανεφερε δεν ξερω ετσι που ειναι σαν μαστουρωμενη δεν μου παει να την γαμησω οποτε εφυγα για αλλες πολιτειες...
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Πρωϊνή απρογραμμάτιστη βόλτα από Φυλής, λίγα σπίτια ανοιχτά, αλλά ευχάριστη έκπληξη οτι τα κορίτσια ήταν όμορφα με καθημερινές φάτσες, κι όχι οι κλασσικές μπουρούχες, χοντρές, δήθεν σεξουάλες. Στις περισσότερες περιπτώσεις απλά προγράμματα, αλλά χαλάλι τους λόγω ομορφιάς. Οι επιλογές έκλιναν προς την ποιότητα, κι όχι την ποσότητα των υπηρεσιών. Κατέληξα στη Diana στο Φυλής 84Α (γωνία με Φιλιππίδου), η οποία έχει εξαιρετικό κορμί, σχετικά καλή συμμετοχή, δεν κλέβει στο χρόνο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Η Ηλέκτρα δεν είναι ουτε μαστουρωμένη ουτε τιποτα, έτσι είναι, έτσι ήταν παντα. Βραδυπους στυλ σε όλες τις κινήσεις της. Ομιλία, περπατημα, σκέψη, κινήσεις. Μάλλον κάποιο προβλημα θα έχει, το οποίο δεν είναι και τόσο σοβαρό ρε μάγκες. Πολλές γυναίκες έχουν θεματάκια αλλά την δουλειά τους την κάνουν. Και η Ίζαμπελα έκανε κάτι ήχους ανεξήγητους αλλά το κουνέλι το'πνηγε μια χαρά!!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Το 2016 δουλευε στο Φιλιππιδου 11β, μετά το 2017 Φώκαιας 25β στη συνέχεια το 2019 στα Φώκαιας 17α ,17β και 19 ,το 2020 Φυλής 109β και το 2021 στο Φυλής 67 αρχικά σαν Αντριαννα αλλά γρήγορα το γύρισε πάλι σε Ηλέκτρα, για διαστήματα "εξαφανιζόταν"απο τους οικους ενώ δούλεψε και σα cg
Ληξιαρχος!! Α ρε Σμυρνη!!
Να προσθεσω ότι στην περιοδο της καραντινας την είχα παρει στο Bill. Αρνητική συνεδρεια. Μπήκε, ξεντηθηκε κι έκατσε σε στάση χανου να την κάνω οτι θέλω. Την έδιωξα αβλεπι. Όχι μόνο ντους δεν έκανε, αλλά ουτε τα χέρια της δεν έπλυνε!! Έβγαζε μπότες - ρουχα πομολα και ότι άλλο κι εγώ δεν ξέρω τι και πηγε να πιασει το πουλι μου!! Έπαιξα μια μαλακια, της είπα να ανοίξει το στόμα και της τα εριξα όλα μέσα από απόσταση, αλλά στόχο 10/50!!
Παρόλαυτα είναι ψυχουλα μάγκες. Απλά είναι λίγο αργοστροφη.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Το 2016 δουλευε στο Φιλιππιδου 11β, μετά το 2017 Φώκαιας 25β στη συνέχεια το 2019 στα Φώκαιας 17α ,17β και 19 ,το 2020 Φυλής 109β και το 2021 στο Φυλής 67 αρχικά σαν Αντριαννα αλλά γρήγορα το γύρισε πάλι σε Ηλέκτρα, για διαστήματα "εξαφανιζόταν"απο τους οικους ενώ δούλεψε και σα cg
Δεν είμαι καθόλου σίγουρος..
Αλλά μήπως είχε κάνει και πέρασμα από φυλής 134 ή 200 στην αρχή της καριέρας της Πρόεδρε?
 

zounis.zounis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
172
Like
286
Πόντοι
21
Το 2016 δουλευε στο Φιλιππιδου 11β, μετά το 2017 Φώκαιας 25β στη συνέχεια το 2019 στα Φώκαιας 17α ,17β και 19 ,το 2020 Φυλής 109β και το 2021 στο Φυλής 67 αρχικά σαν Αντριαννα αλλά γρήγορα το γύρισε πάλι σε Ηλέκτρα, για διαστήματα "εξαφανιζόταν"απο τους οικους ενώ δούλεψε και σα cg
Έχει περάσει και από Αλκαμένους για κάτι φεγγάρια
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Ληξιαρχος!! Α ρε Σμυρνη!!
Να προσθεσω ότι στην περιοδο της καραντινας την είχα παρει στο Bill. Αρνητική συνεδρεια. Μπήκε, ξεντηθηκε κι έκατσε σε στάση χανου να την κάνω οτι θέλω. Την έδιωξα αβλεπι. Όχι μόνο ντους δεν έκανε, αλλά ουτε τα χέρια της δεν έπλυνε!! Έβγαζε μπότες - ρουχα πομολα και ότι άλλο κι εγώ δεν ξέρω τι και πηγε να πιασει το πουλι μου!! Έπαιξα μια μαλακια, της είπα να ανοίξει το στόμα και της τα εριξα όλα μέσα από απόσταση, αλλά στόχο 10/50!!
Παρόλαυτα είναι ψυχουλα μάγκες. Απλά είναι λίγο αργοστροφη.
Στο ίδιο ξενοδοχείο και πιο πριν στο Ελληνις Συγγρού, της είχα πάρει μέχρι και ξυραφακια για να είναι γυαλί!!!
Και όπως λες την έκανα Ότι Ήθελα!!!
Καλό κορίτσι. Με σεβασμό αλανια.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
861
Κριτικές
11
Like
2.002
Πόντοι
496
Μάγκες Καλησπερα θέλω τα φωτα σας αν ξέρεις κάποιος για να μην φάω καμία φολα! Κάποιος συναγωνιστής είχε γράψει για περγαμου 1 ισογειο ότι βρήκε μια μαυρομαλλα με τατουαζ ψηλή τούμπανο απογευματινή βάρδια όπου πέρασε καλά κλπ! Είχα πάει να την τσεκάρω και μου είπαν 20€ απλό και 40€ χωρίς σκούφο για πιπα! Μου κανε πολύ εμφανισιακά αλλά δεν ήξερα τι παίζει από υπηρεσίες! Επίσης κάτι μου θύμιζε και σίγουρα κάπου την είχα ξαναδεί! Κάποιος είχε γράψει ότι είναι λατινα αλλά μάλλον μαλακιες γιατί την πετυχα χθες στην Μάρνης να οδηγάει ένα σκουτερ (πάλι καλά που δεν τράκαρα γιατί οδηγούσε με ένα τιράντακι χωρίς σουτιέν) ! Έτσι θυμηθηκα που την έχω δει! Την είχα πετύχει πριν 3μηνο περίπου στην φυλής που ανεβηκε σε έναν οίκο με κάτι τσάντες στο ύψος του φ86 και άφησε τις σακούλες κι έφυγε! Η ερώτηση μου μετά από αυτό το σεντόνι είναι η εξής! Έχει περάσει κάποιος να μας πει αν αξίζει με λεπτομέρειες η να πάω να κάψω το 20αρικο κι ότι γίνει! Ευχαριστωωω :smitten::smitten::smitten:
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.783
Πόντοι
7.046
Μάγκες Καλησπερα θέλω τα φωτα σας αν ξέρεις κάποιος για να μην φάω καμία φολα! Κάποιος συναγωνιστής είχε γράψει για περγαμου 1 ισογειο ότι βρήκε μια μαυρομαλλα με τατουαζ ψηλή τούμπανο απογευματινή βάρδια όπου πέρασε καλά κλπ! Είχα πάει να την τσεκάρω και μου είπαν 20€ απλό και 40€ χωρίς σκούφο για πιπα! Μου κανε πολύ εμφανισιακά αλλά δεν ήξερα τι παίζει από υπηρεσίες! Επίσης κάτι μου θύμιζε και σίγουρα κάπου την είχα ξαναδεί! Κάποιος είχε γράψει ότι είναι λατινα αλλά μάλλον μαλακιες γιατί την πετυχα χθες στην Μάρνης να οδηγάει ένα σκουτερ (πάλι καλά που δεν τράκαρα γιατί οδηγούσε με ένα τιράντακι χωρίς σουτιέν) ! Έτσι θυμηθηκα που την έχω δει! Την είχα πετύχει πριν 3μηνο περίπου στην φυλής που ανεβηκε σε έναν οίκο με κάτι τσάντες στο ύψος του φ86 και άφησε τις σακούλες κι έφυγε! Η ερώτηση μου μετά από αυτό το σεντόνι είναι η εξής! Έχει περάσει κάποιος να μας πει αν αξίζει με λεπτομέρειες η να πάω να κάψω το 20αρικο κι ότι γίνει! Ευχαριστωωω :smitten::smitten::smitten:
Ερωτευτηκες μυστη μου; Πρόσεχε μόνο μην προεξεχει κανένα πουλάκι ανάμεσα από τα ποδαρακια της... και της το γλυψεις.....όχι τιποτα αλλο, για να μην παρεξηγηθει το "κοριτσι"... Ε και τι να καεινς; Να καειτς να σκαεις;
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Λοιπόν, συναγωνιστές..
Η Αννούλα (Τάι;) στο Φυλής 69Α, είναι το απόλυτο μουνί..
Κορμάρα,εξωτική ομορφιά, πιτσιρίκα..
Ανακοινώθηκε ότι δεν κάνει πρωκτικό κα 69..
Έχει λίγο ύφος και τουπέ βέβαια, αλλά όχι κι αν κάνει στο δωμάτιο, αξίζει νομίζω να δοκιμαστεί..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom