Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 268 άτομα (22 μέλη και 246 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
Την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα 1η φορά, δεν την είχα πάρει τόσο καιρό γιατί άκουγα Φολάννα κτλ. αλλά είδα ένα σχόλιο σου ότι είναι μια χάρα και της έδωσα την ευκαιρία.

Παιδιά, πέρασα πολύ καλά!

Αρχικά είναι μουνάρα 20-25 χρονών, πανέμορφο πρόσωπο, κορμί σφιχτό με ωραίο κωλαράκι και βυζάκι, περιποιημένη με ωραίο βάψιμο ισιομένο μελαχρινό μαλλάκι κτλ. Με λίγα λόγια σαν τις κοπέλες που πετυχαίνεις στο δρόμο και γυρνάς το κεφάλι να την δεις λίγο παραπάνω!

Σαν συμπεριφορά, ήταν ευδιάθετη με όρεξη να γαμηθεί καμία σχέση με συμπεριφορά φόλας που προσπαθεί να αποφύγει τα πάντα.
Βέβαια να σημειώσω ότι σε όλες συμπεριφέρομαι σαν άνθρωπος και όχι σαν ορκ.

Στις υπηρεσίες ήταν μια χαρά, κάνει και τσιμπούκι χωρίς καπότα και μάλιστα η πίπα της μου άρεσε και ήταν και επίμονη.
Για το παραπάνω λάβετε υπόψιν ότι μιλάμε για μια τόσο όμορφη κοπέλα, δεν την κρίνω σαν θεία πρώην ΕΣΣΔ που "κρατιέται καλά για την ηλικία της"!

Συνοψίζοντας, αν σας αρέσουν οι όμορφες κοπέλες και κάνετε και λίγο εκπτώσεις στις εξτρίμ υπηρεσίες, γλωσσόφιλα, γλυψάρχιδα (πιστεύω ότι με λίγο σπρώξιμο θα μου κάνει), γαργάρες με χύσια κτλ, θα περάσετε καλά.
Αν κάνετε εκπτώσεις στην εμφάνιση προκυμμένου να πάρετε το κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες δεν την συστήνω.
Για εμένα πάντως είναι μια τίμια επιλογή και το κυριότερο γαμάς ένα κορίτσι που έξω δεν θα σου καθόταν ποτέ (σε εμένα τουλάχιστον για να μην παρεξηγηθούν οι κούκλοι του σάιτ).
Κι εγώ τη μια φορά που έχω περασει ήταν πολυ καλα. Να υπογραμμίσω ότι έχουν και πολυ φως τα δωμάτια, επιτέλους.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046
Βόλτα από Φυλής προ ολίγου. Βόλτα, δε γάμησα. Πιθανό να το κόψω το πληρωμενο γαμησι. Μεγάλη αποφαση αλλά προοριζομαι σε αυτή την κατεύθυνση. Παρόλα ταύτα θα συνεχίσω να κάνω τσάρκες για την ενημέρωση και για να περναει εποικοδομητικα ο ελευθερος χρόνος μου.

Αυτά τα δυο που παρατηρησα και αξίζει να τα αναφέρω είναι ότι η γνωστή Ηλέκτρα - γκροβερ έχασε κάποια κιλάκια και τώρα έχοντας το ιδανικό της βάρος έχει γίνει εντυπωσιακή. Είναι και ολίγον ψηλή και είχε και τα μαυρα μαλλια της όμορφα χτενισμενα. Όπως και να έχει η τυπισσα είναι κορμάρα. Από τη Φωκαιας που της γάμαγα το γκροβερ ήταν λαμπάδα.

Το άλλο που παρατηρησα και αξίζει να αναφερθώ είναι μια ομορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κορμί στα Φιλιππίδου το κάτω. Δε θυμάμαι το όνομά της. Ήταν με μια άλλη κοπέλα ξανθιά με μπάλες μεγάλες που είναι καιρό εκεί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.448
Πόντοι
45.465
Βόλτα από Φυλής προ ολίγου. Βόλτα, δε γάμησα. Πιθανό να το κόψω το πληρωμενο γαμησι. Μεγάλη αποφαση αλλά προοριζομαι σε αυτή την κατεύθυνση. Παρόλα ταύτα θα συνεχίσω να κάνω τσάρκες για την ενημέρωση και για να περναει εποικοδομητικα ο ελευθερος χρόνος μου.

Αυτά τα δυο που παρατηρησα και αξίζει να τα αναφέρω είναι ότι η γνωστή Ηλέκτρα - γκροβερ έχασε κάποια κιλάκια και τώρα έχοντας το ιδανικό της βάρος έχει γίνει εντυπωσιακή. Είναι και ολίγον ψηλή και είχε και τα μαυρα μαλλια της όμορφα χτενισμενα. Όπως και να έχει η τυπισσα είναι κορμάρα. Από τη Φωκαιας που της γάμαγα το γκροβερ ήταν λαμπάδα.

Το άλλο που παρατηρησα και αξίζει να αναφερθώ είναι μια ομορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κορμί στα Φιλιππίδου το κάτω. Δε θυμάμαι το όνομά της. Ήταν με μια άλλη κοπέλα ξανθιά με μπάλες μεγάλες που είναι καιρό εκεί.
Δύο μελαχρινες παίζουν τώρα τελευταία, η μια είναι η Χριστίνα και η άλλη η Λία
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.957
Κριτικές
31
Like
26.054
Πόντοι
7.046

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Δοκιμή με τη νεαρή Μίρα από Λιοσίων 73.
Στα συν ότι μιλάμε για ένα νεαρό κορίτσι 20 περίπου ετών,καλιγραμη με εφηβικό βυζάκια,ωραίο κωλο και πανέμορφο πρόσωπο.
Στα μείον ότι είναι άπειρη,από τη πολύ δουλειά είναι βιαστική αλλά θα έλεγα ότι αξίζει μια δοκιμή ίσως και περισσότερες.
Δεν είναι καθόλου άπειρη, ξέρει να γαμιεται.
Απλά έχει γίνει ένας χαμός τελευταία με την πάρτη της και αναγκαστικά ξεπεταει κόσμο τις ώρες που πιάνει κορύφωση η δουλειά.
Κοινως, κάηκε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.192
Κριτικές
496
Like
62.627
Πόντοι
39.662
Πιο μετα θα ανεβασω κριτικη για Τατιανα οσο ειναι στην επικαιροτητα γιατι μαλλον δεν θα κρατησει πολυ. Ηδη αρχισε να βιαζεται λιγο, ηδη η τσατσα βαραει νωρις πορτες μη χασει το εξτρα μεροκαματο... Το VFM παραμενει υψηλο αλλα...
Δωσε ενα ταληρο μπουρμπουαρ στην τσατσά οπως εκανα εγω σήμερα. 15 λεπτα μου ρουφουσε αρχιδια και πούτσο η Τατιανα, δεν την γαμησα.... μου τα έφαγε πραγματικά. Για 5 ευρώ παραπάνω αξίζει.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
Δωσε ενα ταληρο μπουρμπουαρ στην τσατσά οπως εκανα εγω σήμερα. 15 λεπτα μου ρουφουσε αρχιδια και πούτσο η Τατιανα, δεν την γαμησα.... μου τα έφαγε πραγματικά. Για 5 ευρώ παραπάνω αξίζει.
και μενα μου τα εφαγε, δεν εχω παραπονο. Μεχρι και τις κλειδωσεις αναμεσα σε αρχιδια και μπουτια μου εγλειφε :rockon:
Απλα η τσατσα και σε εμενα και στον προηγουμενο βαρεσε πορτα στο 8λεπτο (κι ας αγνοηθηκε).
5ευρω μπουρμπουαρ στις κοπελες, ναι. 5ευρω μπουρμπουαρ στην τσατσα, μονο αν μπει μεσα δωματιο και φωναζει "Γαμα την, πιο δυνατα, ετσι καυλιαρη κτλ" :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.448
Πόντοι
45.465

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
116
Like
394
Πόντοι
21
Ρε παιδιά ρίξτε ένα φώς γιατί θέλω να βάλω ενα φίλο που θέλει απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α τώρα μια Νικόλ και έως τις 23:30 θα είναι λέει.
Διάβασα 3 κριτικές αλλά είναι λίγο παλιές και λένε και για ελεύθερα και τέτοια δεν ξέρω αν είναι άλλη.
Κοντουλα παρόλο τους στριπτιτζαδικοκαθορνους,
Μελαχρινή ωραία κωλαρα μου φάνηκε 2 Άρι το πολύ στήθος.
Λίγα σπυθουρακια στην κωλαρα.
Γλυκιά κοπέλα απλό είπαν.
Είναι φόλα?
Διαβάζω καθημερινά αλλά αυτή μου έχει διαφύγει
Ευχαριστώ.
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
625
Κριτικές
37
Like
5.072
Πόντοι
2.836
Η Λία είναι που διαφημίζεται Ιταλίδα (μελαχρινή με μακριά μαλλιά)?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.448
Πόντοι
45.465
Ρε παιδιά ρίξτε ένα φώς γιατί θέλω να βάλω ενα φίλο που θέλει απλό πρόγραμμα.
Φυλής 71α τώρα μια Νικόλ και έως τις 23:30 θα είναι λέει.
Διάβασα 3 κριτικές αλλά είναι λίγο παλιές και λένε και για ελεύθερα και τέτοια δεν ξέρω αν είναι άλλη.
Κοντουλα παρόλο τους στριπτιτζαδικοκαθορνους,
Μελαχρινή ωραία κωλαρα μου φάνηκε 2 Άρι το πολύ στήθος.
Λίγα σπυθουρακια στην κωλαρα.
Γλυκιά κοπέλα απλό είπαν.
Είναι φόλα?
Διαβάζω καθημερινά αλλά αυτή μου έχει διαφύγει
Ευχαριστώ.
το ελεύθερο στοματικό το έχει κόψει 1.5 χρόνο τώρα, παλιά που την είχα πάρει ήταν πολύ καλή
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Απογοήτευση απόψε στην Αγκύρας..
Στο 12 πάνω ή Αντριάνα (μπρρρ),στην αλυσίδα, στο 9 και στο 12 κάτω, Λάουρα-Βαρβάρα και Μαρίνα..Δεν βλεπόντουσαν...
Κρίμα για το 9 κυρίως...
 

Buritto92

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σημερα φυλής 65 να βρω τη Μπιουτη (μαυρουλα, νταρντανα, βυζαρες) και με ενημερωσε η τσατσα ότι έχει 2 βδομαδες να πατήσει.

Ξέρει κανεις που παιζει να τη βρουμε;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Βόλτα από Φυλής προ ολίγου. Βόλτα, δε γάμησα. Πιθανό να το κόψω το πληρωμενο γαμησι. Μεγάλη αποφαση αλλά προοριζομαι σε αυτή την κατεύθυνση. Παρόλα ταύτα θα συνεχίσω να κάνω τσάρκες για την ενημέρωση και για να περναει εποικοδομητικα ο ελευθερος χρόνος μου.

Αυτά τα δυο που παρατηρησα και αξίζει να τα αναφέρω είναι ότι η γνωστή Ηλέκτρα - γκροβερ έχασε κάποια κιλάκια και τώρα έχοντας το ιδανικό της βάρος έχει γίνει εντυπωσιακή. Είναι και ολίγον ψηλή και είχε και τα μαυρα μαλλια της όμορφα χτενισμενα. Όπως και να έχει η τυπισσα είναι κορμάρα. Από τη Φωκαιας που της γάμαγα το γκροβερ ήταν λαμπάδα.

Το άλλο που παρατηρησα και αξίζει να αναφερθώ είναι μια ομορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κορμί στα Φιλιππίδου το κάτω. Δε θυμάμαι το όνομά της. Ήταν με μια άλλη κοπέλα ξανθιά με μπάλες μεγάλες που είναι καιρό εκεί.
Μηπως θυμαστε πότε πρωτοεμφανιστηκε η Ηλέκτρα στη Φιλιπίδου? Δουλευε μαζί με μιά Ατζυ τότε. Πρεπει να ειναι τουλαχιστον μια πενταετια.
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
1
Like
629
Πόντοι
81
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom