Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 170 άτομα (22 μέλη και 148 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465
Καλημερα....Η Ολγα μαύρο μαλλι...λεπτη,μολδαβη που ξεκίνησε απο φυλής, πηγε Ι44-Ι46 για αρκετο διαστημα και μετα κολωνου....παιζει πουθενα αυτη την περιοδο ή αποσυρση ???
Φυλής???σε ποιο?
Εγώ ξέρω μια Όλγα Μολδαβη που ξεκίνησε από Ακομινάτου 2α, πήγε Ιάσωνος 46α και εδώ και πολύ καιρό δουλεύει Κολωνού 47 ισόγειο 1η βάρδια, ενώ εδώ και 2 βδομάδες δουλεύει μαζί της και η Αννα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
ρε φιλε 8α την επερνα ,επειδη εχω διαβασει καλα σχολια γι αυτην,αλλα αποφευγω να παω με κοπελες π πανε με περσες,συγγνωμη κιολας
Να πας.
Πρέπει να είναι στο Βιβλίο ενός γνήσιου Μπουρδελιάρη!!!
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Φυλής???σε ποιο?
Εγώ ξέρω μια Όλγα Μολδαβη που ξεκίνησε από Ακομινάτου 2α, πήγε Ιάσωνος 46α και εδώ και πολύ καιρό δουλεύει Κολωνού 47 ισόγειο 1η βάρδια, ενώ εδώ και 2 βδομάδες δουλεύει μαζί της και η Αννα.
Στα πρωτα βήματά της ειχε ξεκινήσει απο το Φ109 αν δεν κάνω λάθος....την ιδία λεμε παντως....
Το γυρησε μονο σε πρωινη βαρδια λοιπον
Ευχαριστώ για την ενημερωση
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
44
Like
172
Πόντοι
0
Φυλής 69α Άννα Ταΐ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.
Την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα 1η φορά, δεν την είχα πάρει τόσο καιρό γιατί άκουγα Φολάννα κτλ. αλλά είδα ένα σχόλιο σου ότι είναι μια χάρα και της έδωσα την ευκαιρία.

Παιδιά, πέρασα πολύ καλά!

Αρχικά είναι μουνάρα 20-25 χρονών, πανέμορφο πρόσωπο, κορμί σφιχτό με ωραίο κωλαράκι και βυζάκι, περιποιημένη με ωραίο βάψιμο ισιομένο μελαχρινό μαλλάκι κτλ. Με λίγα λόγια σαν τις κοπέλες που πετυχαίνεις στο δρόμο και γυρνάς το κεφάλι να την δεις λίγο παραπάνω!

Σαν συμπεριφορά, ήταν ευδιάθετη με όρεξη να γαμηθεί καμία σχέση με συμπεριφορά φόλας που προσπαθεί να αποφύγει τα πάντα.
Βέβαια να σημειώσω ότι σε όλες συμπεριφέρομαι σαν άνθρωπος και όχι σαν ορκ.

Στις υπηρεσίες ήταν μια χαρά, κάνει και τσιμπούκι χωρίς καπότα και μάλιστα η πίπα της μου άρεσε και ήταν και επίμονη.
Για το παραπάνω λάβετε υπόψιν ότι μιλάμε για μια τόσο όμορφη κοπέλα, δεν την κρίνω σαν θεία πρώην ΕΣΣΔ που "κρατιέται καλά για την ηλικία της"!

Συνοψίζοντας, αν σας αρέσουν οι όμορφες κοπέλες και κάνετε και λίγο εκπτώσεις στις εξτρίμ υπηρεσίες, γλωσσόφιλα, γλυψάρχιδα (πιστεύω ότι με λίγο σπρώξιμο θα μου κάνει), γαργάρες με χύσια κτλ, θα περάσετε καλά.
Αν κάνετε εκπτώσεις στην εμφάνιση προκυμμένου να πάρετε το κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες δεν την συστήνω.
Για εμένα πάντως είναι μια τίμια επιλογή και το κυριότερο γαμάς ένα κορίτσι που έξω δεν θα σου καθόταν ποτέ (σε εμένα τουλάχιστον για να μην παρεξηγηθούν οι κούκλοι του σάιτ).
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
ξερει κανεις στο Φιλιπιδου 11α ποια δουλευει βραδυ ειναι ακομα εκει η ψηλη ξανθια τσασα ?
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.294
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα σας!!!!
Θα μπορούσε κάποιος να μου πει τι ώρες αλλάζουν τα κορίτσια για νυχτερινή βάρδια;
Συνηθως 23:30 - 00:30 αναλογως το ποση δουλεια εχει γινεται η αλλαγη βαρδιας
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα 1η φορά, δεν την είχα πάρει τόσο καιρό γιατί άκουγα Φολάννα κτλ. αλλά είδα ένα σχόλιο σου ότι είναι μια χάρα και της έδωσα την ευκαιρία.

Παιδιά, πέρασα πολύ καλά!

Αρχικά είναι μουνάρα 20-25 χρονών, πανέμορφο πρόσωπο, κορμί σφιχτό με ωραίο κωλαράκι και βυζάκι, περιποιημένη με ωραίο βάψιμο ισιομένο μελαχρινό μαλλάκι κτλ. Με λίγα λόγια σαν τις κοπέλες που πετυχαίνεις στο δρόμο και γυρνάς το κεφάλι να την δεις λίγο παραπάνω!

Σαν συμπεριφορά, ήταν ευδιάθετη με όρεξη να γαμηθεί καμία σχέση με συμπεριφορά φόλας που προσπαθεί να αποφύγει τα πάντα.
Βέβαια να σημειώσω ότι σε όλες συμπεριφέρομαι σαν άνθρωπος και όχι σαν ορκ.

Στις υπηρεσίες ήταν μια χαρά, κάνει και τσιμπούκι χωρίς καπότα και μάλιστα η πίπα της μου άρεσε και ήταν και επίμονη.
Για το παραπάνω λάβετε υπόψιν ότι μιλάμε για μια τόσο όμορφη κοπέλα, δεν την κρίνω σαν θεία πρώην ΕΣΣΔ που "κρατιέται καλά για την ηλικία της"!

Συνοψίζοντας, αν σας αρέσουν οι όμορφες κοπέλες και κάνετε και λίγο εκπτώσεις στις εξτρίμ υπηρεσίες, γλωσσόφιλα, γλυψάρχιδα (πιστεύω ότι με λίγο σπρώξιμο θα μου κάνει), γαργάρες με χύσια κτλ, θα περάσετε καλά.
Αν κάνετε εκπτώσεις στην εμφάνιση προκυμμένου να πάρετε το κάτι παραπάνω σε υπηρεσίες δεν την συστήνω.
Για εμένα πάντως είναι μια τίμια επιλογή και το κυριότερο γαμάς ένα κορίτσι που έξω δεν θα σου καθόταν ποτέ (σε εμένα τουλάχιστον για να μην παρεξηγηθούν οι κούκλοι του σάιτ).
2η βάρδια παίζει να φανταστώ;
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Η Σόνια από το ιασονος 37β που/πότε δουλεύει ξέρει κανείς ;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.148
Κριτικές
1.245
Like
194.686
Πόντοι
45.465

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
380
Like
264
Πόντοι
21
απ ότι έχω δει ναι μερικά γλυψιματα κάποιες φορές αλλά συνήθως στο δωμάτιο πριν έρθει η κοπέλα
τι εννοεις φιλε γλυψιματα γιατι σκεφτομαι να περασω το βραδυ σε εχει γλειψει η τσιμουκωνει για λιγο στο σαλονι?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
τι εννοεις φιλε γλυψιματα γιατι σκεφτομαι να περασω το βραδυ σε εχει γλειψει η τσιμουκωνει για λιγο στο σαλονι?
τυπε πηγαινε, καλα θα περασεις.
Αιντε που θελετε και ημερησια ενημερωση για τραβελοτσατσαδες ημαρτον.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.012
Πόντοι
10.336
Πιο μετα θα ανεβασω κριτικη για Τατιανα οσο ειναι στην επικαιροτητα γιατι μαλλον δεν θα κρατησει πολυ. Ηδη αρχισε να βιαζεται λιγο, ηδη η τσατσα βαραει νωρις πορτες μη χασει το εξτρα μεροκαματο... Το VFM παραμενει υψηλο αλλα...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Δοκιμή με τη νεαρή Μίρα από Λιοσίων 73.
Στα συν ότι μιλάμε για ένα νεαρό κορίτσι 20 περίπου ετών,καλιγραμη με εφηβικό βυζάκια,ωραίο κωλο και πανέμορφο πρόσωπο.
Στα μείον ότι είναι άπειρη,από τη πολύ δουλειά είναι βιαστική αλλά θα έλεγα ότι αξίζει μια δοκιμή ίσως και περισσότερες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom