Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 139 άτομα (1 μέλη και 138 επισκέπτες)

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συναγωνιστή, μάλλον κατάλαβες λάθος. Η Άννα είναι η "Μις Φόλα" της περιοχής και η Κορίνα κάνει ένα από τα χειρότερα κρεβάτια (είμαι θύμα της). Πιθανότατα, οι παππούδες, να είχαν σκαλώσει οι μασέλες τους από τις γκριμάτσες αγανάκτησης και οργής, από τα μη και τα όχι που τους έλεγαν τα μαλακισμένα. Ίσως και να τους έκατσε η φόλα στο λαιμό και εσένα να σου φάνηκε ότι χαμογελούσαν.
η ειρήνη φωκαίας 17β δουλευει απογευματινή βάρδια?γιατι γενικα συνηθιζω να πηγαινω απογευματινη βαρδια και γιαυτο ρωταω ωστε να τη πετυχω
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
829
Κριτικές
66
Like
11.375
Πόντοι
3.506
να σε ρωτησω κατι?η ειρήνη φωκαίας 17β δουλευει απογευματινή βάρδια?γιατι παω απογευματινη βαρδια στα μπουρδελα και γιαυτο ρωταω ωστε να τη πετυχω
Συναγωνιστή, έχω πολύ καιρό να κατέβω στην πιάτσα και δεν γνωρίζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim99

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ακριβώς. Και δεν είναι αν θα μου επιτεθεί, αλλά αν μπορώ να τον εμπιστευτώ ότι δε θα χτυπήσει την πόρτα στα 8 λεπτά.

Τον πέτυχα ξημέρωμα Κυριακής που μας πέρασε.. ήμουν μόνος στο σαλόνι, αναμονή κάνα 5' δίχως να υπάρχει πελάτης σε δωμάτιο.. όταν φιλοτιμήθηκε να βγει του ζήτησα ευγενικά όπως πάντα άλλωστε να μου πει το πρόγραμμα της κοπέλας.. με κοίταζε για κάνα δίλεπτο δίχως να μιλά με αυτό το σάικο βλέμμα που ανέφερες.. τον ρωτάω τρέχει κάτι;; ..εάν ενοχλώ μου λες να αποχωρήσω.. αυτός ούτε λέξη...
Νευριάζω του ρίχνω κάτι καντήλια και έριξα φεύγοντας ένα κοπάνημα στην πόρτα που κόντεψε να διαλυθεί απ'τα νεύρα..
Εν τω μεταξύ πήγα στο παραδίπλα και άναψα τσιγάρο να ηρεμήσω μέχρι να βγει η εκδιδόμενη απ'το δωμάτιο.. ύστερα από κάποια λεπτά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει το παπάρι στον οίκο.. νόμισα πως ήρθε για τσαμπουκά και μου άναψαν τα λαμπάκια.. αλλά τελικά είπαν κάτι με την ευγενική τσατσά κάτι στην γλώσσα τους (Ουκρανικά) και αποχώρησε δίχως να μου ρίξει ΟΥΤΕ βλέμμα...
Σίγουρα κάτι της είπε το συμπεραίνω διότι όταν έφυγε η γυναίκα μου είπε να ΜΗΝ τον παρεξηγήσω, είναι συμπατριώτης της, πάρα πολύ καλό παιδί και άλλες τέτοιες πίπες....
* Συμπέρασμα.. έχουν γεμίσει τα τσαρδιά με ακατάλληλους/λες στην θέση της υπηρεσίας που για τους δικούς τους Χ/Ψ λόγους ΔΕΝ γουστάρουν αυτό που κάνουν.. δικαίωμά τους αλλά ας φύγουν πολύ απλά!
ΔΕΝ γίνεται να τρώμε στην μάπα όμως τον κάθε ανώμαλο, ψυχωτικό κτλ.
Στο κάτω αυτοί χάνουν λεφτά τόσο δύσκολο είναι να το κατανοήσουν....
 

kiriakoboy

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2010
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Περασα και εγω τυπε ζητησα διαβατήριο να δω μην είναι κάνα ανήλικο και παμε μεσα... Η τσατσα φοβηθηκε που με ειδε κουστουμαρισμενο με τα αρωματα μου και μου εδωσε το διαβατήριο της.. Ορίστε κυριε μου είπε.
Ειναι 20 ετων Βουλγάρα.
Οντως πολυ στενη φουλ κλεψιμο σε στάσεις για να μην τον
φάει.
Εγω της έριξα δυνατη πουτσα και έφυγε απο το δωμάτιο πιανοντας τα μουνόχειλα της. Λογικα θα πάρει κανα δυο μέρες ρεπο να συνέλθει.
Αν είναι Βουλγάρα δεν χρειάζεται διαβατήριο γιατί μπορεί να έρθει με την ταυτότητά της.
 

giorgos_07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2008
Μηνύματα
119
Κριτικές
11
Like
386
Πόντοι
311
Ιάσωνος 46 ωρα 7 και κατι, κατερινα ρωσιδακι μιλφ κραταει καλα πολυ καλα μπορω να πω τιμησε το 10αρικακι πολυ για εμενα, απο ελληνικα πολυ λιγα αλλα κλαιν. Ολα τα αλλα κλειστα 2 ανοιχτα στο εξωτικο μεταξι αλλα δεν ελεγαν τπτ.
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
η ειρήνη φωκαίας 17β δουλευει απογευματινή βάρδια?γιατι γενικα συνηθιζω να πηγαινω απογευματινη βαρδια και γιαυτο ρωταω ωστε να τη πετυχω
Συνηθως δουλευει διπλοβαρδια πρωινη απογευματινη.
 

Pitsirikosss

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
191
Κριτικές
20
Like
1.681
Πόντοι
1.191
Καλημέρα χυστες θα χει τίποτα ανοιχτό πρωί πρωί κέντρο ή θα φάμε πρωινόφολα
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.557
Πόντοι
731
Περασμά κατα τις 7 παρα σήμερα το απογευμα στο Μετάξι. Αρκετα σπίτια ηταν κλεστα. Πέρασα με την πιτσιρίκα Αννα απο Ιάσονος 46. Σίγουρα δεν είναι κάτω απο 18. Κόντα στα 20 μου φαίνεται αν και δεν την ρώτησα. Κατά δήλωσή της είναι απο Γερμανία (εδώ γελάμε)! Αλβανία στην καλύτερη Βουλγαρία. Πάντως μύστες να γνωρίζεται πως η κορασίδα είναι υπερβολικά στένη. Τόσο στενή που νόμιζα οτι γαμάω κωλο. Δεν αντέχει σκληρο γαμήσι στην καμία των περιπτώσεων, είδικα αν είσαι και προικισμένος. Αλλα είναι σχέδον σαν να γαμάς παρθένα. Πρόσοχη μην την καψουμε και εξαφανιστεί. Με το μαλακό συναγωνίστες.
ΥΓ: Στον εν λόγω οίκο δουλεύανε αλλές 3 κοπέλες

Κατέβηκα χθές Ιάσωνος με σκοπό να πετύχω Βαλέρια γιατί είχα όρεξη για καυλάντα, την στιγμή που έσκασα όλα τα μεγάλα νούμερα Ιάσωνος ήταν κλειστά και οι τσατσέοι έξω στον δρόμο, οπότε πήγα Κ27 μπάς και έχει καμιά νέα λατίνα έκλεινε και αυτό, κάτι είχε γίνει, πάω να φύγω κατεβαίνοντας την Ιάσωνος και την στιγμή που περνάω την Μ.Α. ανάβουν πάλι τα φωτάκια/ανοίγουν πόρτες (σκάσανε μπάτσοι απ'ότι άκουσα και χεστήκανε όλοι γι'αυτό ήταν το πολύ το 30% ανοιχτά, μαζέψανε και μία "Σάρα").

Ε, έχοντας διαβάσει για την Άννα νωρίτερα λέω να ρίξω μία ματιά, από 3 κοπέλες που έχει συνήθως απόγευμα ο οίκος γίναν 4, τσατσά ευτυχώς δεν ήταν η ασπρομάλλα (όχι ότι η αυτή είναι πολύ καλύτερη).
Μόνος στον οίκο, μου της παρουσιάζει και όταν γυρνάνε να φύγουν λέω θέλω την 3η (Άννα, αδύνατη με καλοσχηματισμένο κώλο μικρό βυζάκι μελαχρινή/σκουρόχρωμη), το παίζει χαζή η τσατσά και μου λέει Μαρία (ήταν 1η στην σειρά και έχω φάει και φόλα σε άλλο οίκο από αυτήν) όχι της λέω Άννα, καλά φέρε τα λεφτά μου λέει.
Περνάω δωμάτιο, περιμένω ελάχιστα και σκάει, κατευθείαν κάθεται κρεβάτι πριν προλάβω να μπαλαμουτιάσω, δεν έβγαλε ούτε σουτιέν, προσπαθώ να σπάσω τον πάγο λέγοντας παπαριές μπας και χαμογελάσει, λίγα πράγματα, κάνει νόημα να ξαπλώσω δίπλα της αλλά πάω κοντά και της δείχνω ότι είναι πεσμένος, τον πιάνει και γυρνάει το κεφάλι από την άλλη "αηδιασμένη" ενώ αρχίζει να τον παίζει (πολύ θέατρο), ενώ καταλαβαίνει Ελληνικά το έπαιζε πως δεν τα μιλάει ...
Ξαπλώνω και δυσκολεύεται να βάλει καπότα σε ημιέτοιμο πέος, βοηθάω και αρχίζει πίπα παραδόξως όχι αερόπιπα ένα 5/10 θα έλεγα βέβαια, της βγάζω το σουτιέν και πιάνω βυζάκι και κάνει ένα ΑΟΟΟΥΥΥΥ λες και έχω βελόνες στα χέρια ... τελικά την πείραξε που ήταν λίγο κρύα μάλλον και παρότι ζήτησα συγνώμη και τα ζέστανα συνέχισε τα ίδια ...
στο 2λεπτο λέει sex και πάει να στηθεί, όχι έλα από πάνω της λέω, ξυνίζει, καβαλάει τον βάζει μισό μέσα και κάθεται ακίνητη, αλήθεια, ακίνητη, δεν κουνήθηκε ούτε 1mm, δεν μου έχει ξανατύχει... Όντας πολύ στενή προσπάθησα να δώσω όσο μπορούσα αλλά έκλεβε φούλ, οπότε την γυρνάω κανονικό να έχω τον έλεγχο, της ανοίγω τα πόδια και παώ να μπώ όπου μου τον κράταγε με το χέρι να μην μπεί όλος, "δεν τον έχω και τοοόσο" μεγάλο της λέω και πρώτη φορά γέλασε λίγο, κρατόντας της πάντα τα πόδια, όποτε προσπαθούσα να αυξήσω ρυθμό έκανε το Αοουυυ οπότε την πήγα σε gfe ρυθμό οπού επιτέλους έβγαλε και 2-3 καυλωτικα αχ και ένα χαμόγελο, βέβαια με το που άφηνα τα πόδια να πιάσω βυζάκι (μικρό και χαλαρό) έκλεβε αμέσως οπότε πήγε έτσι το σκηνικό μέχρι να τελειώσω. Ευχαριστώ κλπ. , από πού είσαι όσο καθαριζόμουν, "Germany" απαντάει , εκεί μου έφυγε ένα ΧΑ.

Συνοπτικά :
Θετικά - Καυλοπροστυχόφατσα, σχετικά ψηλή, ωραίο κορμί, πολύ σφιχτό νινι.
Αρνητικά - Αρκετά άγριο δέρμα και σχετικά χαλαρός κώλος για την ηλικία της, 0 προσπάθεια/συμμετοχή και θα κλέψει στην παραμικρή ευκαιρία.

Πάντως μην γραφτεί για νέο μωρό σκάμε όλοι σαν τρελοί , 7 άτομα στο σαλόνι ... δεν βλέπω να αντέχει πολύ

Περασα και εγω τυπε ζητησα διαβατήριο να δω μην είναι κάνα ανήλικο και παμε μεσα... Η τσατσα φοβηθηκε που με ειδε κουστουμαρισμενο με τα αρωματα μου και μου εδωσε το διαβατήριο της.. Ορίστε κυριε μου είπε.
Ειναι 20 ετων Βουλγάρα.
Οντως πολυ στενη φουλ κλεψιμο σε στάσεις για να μην τον
φάει.
Εγω της έριξα δυνατη πουτσα και έφυγε απο το δωμάτιο πιανοντας τα μουνόχειλα της. Λογικα θα πάρει κανα δυο μέρες ρεπο να συνέλθει
Φίλε αν έκανε όπως έκανε και σε εμένα όταν αύξησα ρυθμό, κάνει σαν να την βιάζεις που με ξενέρωσε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Και σε εμένα τις προάλλες δεν μίλαγε απλά περιεργοκοιταγε!

Το βλέμμα του σαν να μου έλεγε ΦΥΓΕ!

Μάλλον το κάνει σε όλους!


Για τρελό gay φεμινιστη τον κόβω τον τσάτσο!

:confused::confused::confused:
Ρε μπας και παίρνει τίποτα σκόνες αυτός; Είναι επικίνδυνος. :confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Θυμάστε τις παλιές εποχές που σου λέγανε στο σαλόνι ότι η κοπέλα κάνει τα πάντα, φουλ πρόγραμμα, γλωσσόφιλα, κωλοτούμπες και σε βιάζανε στο σαλόνι, για να περάσεις; Τώρα σε πολλά, αν όχι στα περισσότερα, σου λένε ότι η κοπέλα κάνει απλό πρόγραμμα και το τονίζουν "τα πάντα με προφύλαξη". Δηλαδή περιμένουν να τους πούμε και μπράβο που προσέχουν και προσφέρουν χειρότερο πρόγραμμα και από πλαστικής κούκλας. Βέβαια αν τους ζητήσουμε κάποιο πιστοποιητικό υγείας ή εξετάσεις είμαι σίγουρος ότι θα γελάνε και τα τσιμέντα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β Βίκυ ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο πίσω κότσο, κανονικό σώμα υπέροχο πεταχτο κωλο μικρό βυζι και Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπούτι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό σε στήθος κοιλιά.

Φυλής 69α & 67 κλειστά.

Φυλής 86β Λάουρα μελαχρινή Κολομβιανη νταρντανα με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Φυλής 84β Τζοαννα μελαχρινό μελαμψό κοντοπουτανο από Κολομβία, κανονικό σώμα, πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Κάτια μελαχρινή με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65β Ντιαννα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι 2.5αρι καλοφτιαγμενο βυζι και Τζούλια κάστανο πολύ λεπτό κοντοπουτανο με 1.5αρι πολύ στητο μυτερό βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα με τελειωτικό στο στήθος, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 65α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Κορινα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 61 κλειστό.

Φυλής 59 κατω Εβελινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 74αρια & 72αρια κλειστά.

Φυλής 66δ Κλαούντια καστανοξανθη ψηλή λατινα με ψιλοκανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Σοφία καστανή με λεπτό ωραίο σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και στον αριστερό πήχη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 56 & 54αρια κλειστά.

κυκλοφορούσε ομάδα από 3 γυναίκες και ένα άντρα όλοι νεαρής ηλικίας που κρατούσαν ένα πανέρι με άσπρα τριαντάφυλλα, έμπαιναν στους οίκους και πρόσφεραν ένα για τη μέρα της γυναίκας.
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
478
Κριτικές
13
Like
4.557
Πόντοι
731
κυκλοφορούσε ομάδα από 3 γυναίκες και ένα άντρα όλοι νεαρής ηλικίας που κρατούσαν ένα πανέρι με άσπρα τριαντάφυλλα, έμπαιναν στους οίκους και πρόσφεραν ένα για τη μέρα της γυναίκας.
Ωραία κίνηση αλλά το τυπάκι η είναι τίγκα φλώρος ή θα έριξε και κανέναν incognito :cheesy:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Φιλιππιδου 11α Ναταλί ξανθοκαστανη ,με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11β Ινεσ(α) ξανθιά κατσαρομαλλα νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το στήθος και χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Αγκυρας 12β Αντριαννα ξανθό γκρανι νταρντανοπαχουλη με σιλικονατο βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Άγκυρας 12α κλειστό.

Άγκυρας 9 Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ μέ ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα και Αλεξάνδρα ξανθιά κοντή μιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
συνέχεια σφηνάκι live

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα ξανθιά μιλφ με γυαλάκια, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 αριστερά Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα,τιμηθηκε με καλές εντυπώσεις, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.

Φωκαιας 13 δεξια Ιζαμπελα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανα με 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό στο αριστερό κωλομερι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
συνέχεια πάντα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Μόνικα ξανθοκαστανη με πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα, μιλφ με καστανο σκούρο μαλλί , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Μαραθωνος 59α κλειστό.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Μαρίνα μιλφ μελαχρινή μαυριδερή μιλφ κοντουλα, με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι με τεράστιες ρόγες, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και αριστερά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με αρκετά πιασίματα 2-2.5αρι βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό. , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα μεφαλη κοιλιά, 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα και Λίνα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 κλειστό.
 

Purkavlos70

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
5
Like
287
Πόντοι
280
ξερει καποιος σιγουρα να μου πει αν η μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα απο Διδυμου 18 υπογειο δουλευει στο Ελλης 3 και τι ωρες? Ευχαριστω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.057
Κριτικές
1.245
Like
191.798
Πόντοι
45.465
ξερει καποιος σιγουρα να μου πει αν η μαρια η αλβανιδα με την κωλαρα απο Διδυμου 18 υπογειο δουλευει στο Ελλης 3 και τι ωρες? Ευχαριστω
οχι δε δουλεύει, έχει γραφτεί και πιο πίσω ,από το Σεπτέμβριο του '22 οτι μύνημα έχεις γράψει είναι ερώτηση σου για αυτή, αν δουλέψει θα το δεις στην ενημέρωση, αλλιώς πήγαινε από κει ρώτα ή ζήτησε το τηλέφωνο του οίκου για να ρωτάς.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom