Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 320 άτομα (28 μέλη και 292 επισκέπτες)

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Κλειστό και διπλα η υπόγα φίλτατε λάτρη αγορακίων. Εκεί δεν υποτίθεται δουλεύει η χοντροκώλω η Τζούλια που πήγε ένα φεγγάρι βίζιτα; Από βίζιτα στη βρωμερή υπογα;
Όχι ρε κάτι λατινες δεν δουλεύουν τώρα; Ή έχω μπερδέψει νούμερα;
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ναι γιατί δεν μιλούσε κανένας όταν ρωτουσα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι ρε κάτι λατινες δεν δουλεύουν τώρα; Ή έχω μπερδέψει νούμερα;
πριν από κανένα 3ωρο κλειστα
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.308
Πόντοι
206
Ρε όταν ήταν εδώ δεν εκτιμούσατε τις βυζάρες της. Τώρα την ψάχνετε.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη κατά τις 12 το μεσημέρι στη Μελίσσα, Φ.86, στο δίπλα της Άννα τάι. Πολύ όμορφη κοπέλα, μελαχρινή, λατίνα, αλλά στο δωμάτιο ένα αποστειρωμένο σακ εντ φακ πρόγραμμα που λέγανε παλιά σε κάτι ευρωπαϊκά μπουρδέλα. Δεν θα υπάρξει επιστροφή.

Σε άλλα που είδα, Φωκαίας 19 πάνω η Ειρήνη, καλή μέσα, Φωκαίας 19 κάτω, η Αλεξάνδρα-νέα κοπέλα είπε η τσατσά, δηλαδή η Αγγέλα από Διδύμου 22, για μένα καλή είναι κι αυτή μέσα, αλλά ήθελα σε κάτι πιο νεαρό και ακόμα καλύτερα να μην έχω ξαναπάει.

Φυλής 65 κάτω η Κορίνα και στον αγώνα η Κάτια, που επέστρεψε όπως και η Χριστίνα η βυζαρού με τα τατού, που ήταν πάνω. Ανέβηκα αποφασισμένος για Χριστίνα, μέχρι που άκουσα την τσατσά να λέει ότι η κοπέλα δεν αφήνει φιλάκια στα βυζάκια. Ρώτησα για διευκρίνιση μήπως δεν άκουσα καλά, αλλά καλά είχα ακούσει. Δεν την κατηγορώ την κοπέλα, ποιος ξέρει πόσους ούγκανους θα έχει αντιμετωπίσει που θέλουν να της φάνε τα βυζιά, από την άλλη, όμως, πώς να μπεις όταν ακούς τέτοιο πράγμα.

Η πιο ωραία εικόνα της βόλτας, τα χαρούμενα πρόσωπα δύο μπαρμπάδων, που έβγαιναν με πλατιά χαμόγελα από τα δωμάτια, χαιρετώντας ο ένας την Κορίνα και ο άλλος την Άννα τάι :confused:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.831
Πόντοι
39.662
Περασμά κατα τις 7 παρα σήμερα το απογευμα στο Μετάξι. Αρκετα σπίτια ηταν κλεστα. Πέρασα με την πιτσιρίκα Αννα απο Ιάσονος 46. Σίγουρα δεν είναι κάτω απο 18. Κόντα στα 20 μου φαίνεται αν και δεν την ρώτησα. Κατά δήλωσή της είναι απο Γερμανία (εδώ γελάμε)! Αλβανία στην καλύτερη Βουλγαρία. Πάντως μύστες να γνωρίζεται πως η κορασίδα είναι υπερβολικά στένη. Τόσο στενή που νόμιζα οτι γαμάω κωλο. Δεν αντέχει σκληρο γαμήσι στην καμία των περιπτώσεων, είδικα αν είσαι και προικισμένος. Αλλα είναι σχέδον σαν να γαμάς παρθένα. Πρόσοχη μην την καψουμε και εξαφανιστεί. Με το μαλακό συναγωνίστες.
ΥΓ: Στον εν λόγω οίκο δουλεύανε αλλές 3 κοπέλες

Περασα και εγω τυπε ζητησα διαβατήριο να δω μην είναι κάνα ανήλικο και παμε μεσα... Η τσατσα φοβηθηκε που με ειδε κουστουμαρισμενο με τα αρωματα μου και μου εδωσε το διαβατήριο της.. Ορίστε κυριε μου είπε.
Ειναι 20 ετων Βουλγάρα.
Οντως πολυ στενη φουλ κλεψιμο σε στάσεις για να μην τον
φάει.
Εγω της έριξα δυνατη πουτσα και έφυγε απο το δωμάτιο πιανοντας τα μουνόχειλα της. Λογικα θα πάρει κανα δυο μέρες ρεπο να συνέλθει.
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.010
Πόντοι
201
ακομα ασχολειστε με το ΜΑΛΑΚΙΣΤΗΡΙ αννα ται?αυτη για να στρωσει χαρακτηρα και να μαζεψει το ΚΩΛΟΣΤΟΜΑ της θελει κατι τετοιο...
 

Συνημμένα

  • 1DA8A90D-3537-448A-A2E7-E5F4AB416131.jpeg
    1DA8A90D-3537-448A-A2E7-E5F4AB416131.jpeg
    92 KB · Εμφανίσεις: 31

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.800
Πόντοι
19.306
Περασα και εγω τυπε ζητησα διαβατήριο να δω μην είναι κάνα ανήλικο και παμε μεσα... Η τσατσα φοβηθηκε που με ειδε κουστουμαρισμενο με τα αρωματα μου και μου εδωσε το διαβατήριο της.. Ορίστε κυριε μου είπε.
Ειναι 20 ετων Βουλγάρα.
Οντως πολυ στενη φουλ κλεψιμο σε στάσεις για να μην τον
φάει.
Εγω της έριξα δυνατη πουτσα και έφυγε απο το δωμάτιο πιανοντας τα μουνόχειλα της. Λογικα θα πάρει κανα δυο μέρες ρεπο να συνέλθει.
Γραβάτα φόραγες ή θα μας πάρουν για τίποτα λέτσους;;;;;
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.685
Κριτικές
13
Like
10.314
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα μάγκες! Επίσκεψη κατά τις 12 το μεσημέρι στη Μελίσσα, Φ.86, στο δίπλα της Άννα τάι. Πολύ όμορφη κοπέλα, μελαχρινή, λατίνα, αλλά στο δωμάτιο ένα αποστειρωμένο σακ εντ φακ πρόγραμμα που λέγανε παλιά σε κάτι ευρωπαϊκά μπουρδέλα. Δεν θα υπάρξει επιστροφή.

Σε άλλα που είδα, Φωκαίας 19 πάνω η Ειρήνη, καλή μέσα, Φωκαίας 19 κάτω, η Αλεξάνδρα-νέα κοπέλα είπε η τσατσά, δηλαδή η Αγγέλα από Διδύμου 22, για μένα καλή είναι κι αυτή μέσα, αλλά ήθελα σε κάτι πιο νεαρό και ακόμα καλύτερα να μην έχω ξαναπάει.

Φυλής 65 κάτω η Κορίνα και στον αγώνα η Κάτια, που επέστρεψε όπως και η Χριστίνα η βυζαρού με τα τατού, που ήταν πάνω. Ανέβηκα αποφασισμένος για Χριστίνα, μέχρι που άκουσα την τσατσά να λέει ότι η κοπέλα δεν αφήνει φιλάκια στα βυζάκια. Ρώτησα για διευκρίνιση μήπως δεν άκουσα καλά, αλλά καλά είχα ακούσει. Δεν την κατηγορώ την κοπέλα, ποιος ξέρει πόσους ούγκανους θα έχει αντιμετωπίσει που θέλουν να της φάνε τα βυζιά, από την άλλη, όμως, πώς να μπεις όταν ακούς τέτοιο πράγμα.

Η πιο ωραία εικόνα της βόλτας, τα χαρούμενα πρόσωπα δύο μπαρμπάδων, που έβγαιναν με πλατιά χαμόγελα από τα δωμάτια, χαιρετώντας ο ένας την Κορίνα και ο άλλος την Άννα τάι :confused:
Κορίνα και Άννα Ται ;; Με πλατιά χαμόγελα;;;; είσαι σίγουρος συναγωνιστή γιατί θα ξεχάσουμε και αυτα
πού ξέρουμε
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.059
Κριτικές
52
Like
16.761
Πόντοι
10.686
Η απάντηση μου σε εσένα και στον συναγωνιστή @vril :
Επειδή πολλες φορες μερικές κορασίδες έχουν τρυπαρες που δεν μπορείς να αντισταθείς να χώσεις τη γλώσσα σου μέσα. (Προτιμω call και όχι του 20αρικου γι αυτή τη ενέργεια). Αν εισαι ωραίος και έξυπνος πας στην αρχή της βάρδιας που είναι φρέσκια από καθαριότητα και δεν έχει βάλει ζελέ, και σπατουλαρεις. Επίσης όταν αποχωρεί η κορασιδα κάνουμε και μια καλή γαργάρα καθώς και μπουκα με Betadine για στοματικες πλυσεις.
Σπάνια γλυφω τρυπες αλλά όταν το κάνω έχω αυτή τη μέθοδο. Δεν έχω κολλήσει ποτε τίποτα!
Διανοούμενος μα αφου!
Ιατρικά είναι ορθή αυτή η πρακτική, αλλά αν δεν μείνει η γεύση από τη μουνίλα στο στόμα... Είναι σαν να φας παϊδάκια και να βουρτσίσεις τα δόντια σου με οδοντόκρεμα...:(
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
836
Κριτικές
66
Like
11.661
Πόντοι
3.506
Η πιο ωραία εικόνα της βόλτας, τα χαρούμενα πρόσωπα δύο μπαρμπάδων, που έβγαιναν με πλατιά χαμόγελα από τα δωμάτια, χαιρετώντας ο ένας την Κορίνα και ο άλλος την Άννα τάι :confused:
Συναγωνιστή, μάλλον κατάλαβες λάθος. Η Άννα είναι η "Μις Φόλα" της περιοχής και η Κορίνα κάνει ένα από τα χειρότερα κρεβάτια (είμαι θύμα της). Πιθανότατα, οι παππούδες, να είχαν σκαλώσει οι μασέλες τους από τις γκριμάτσες αγανάκτησης και οργής, από τα μη και τα όχι που τους έλεγαν τα μαλακισμένα. Ίσως και να τους έκατσε η φόλα στο λαιμό και εσένα να σου φάνηκε ότι χαμογελούσαν.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συναγωνιστή, μάλλον κατάλαβες λάθος. Η Άννα είναι η "Μις Φόλα" της περιοχής και η Κορίνα κάνει ένα από τα χειρότερα κρεβάτια (είμαι θύμα της). Πιθανότατα, οι παππούδες, να είχαν σκαλώσει οι μασέλες τους από τις γκριμάτσες αγανάκτησης και οργής, από τα μη και τα όχι που τους έλεγαν τα μαλακισμένα. Ίσως και να τους έκατσε η φόλα στο λαιμό και εσένα να σου φάνηκε ότι χαμογελούσαν.
δε εχω περασει με καμια απο τις 2 γιατι δε εχουν καμια θετικη κριτικη
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συναγωνιστή, μάλλον κατάλαβες λάθος. Η Άννα είναι η "Μις Φόλα" της περιοχής και η Κορίνα κάνει ένα από τα χειρότερα κρεβάτια (είμαι θύμα της). Πιθανότατα, οι παππούδες, να είχαν σκαλώσει οι μασέλες τους από τις γκριμάτσες αγανάκτησης και οργής, από τα μη και τα όχι που τους έλεγαν τα μαλακισμένα. Ίσως και να τους έκατσε η φόλα στο λαιμό και εσένα να σου φάνηκε ότι χαμογελούσαν.
η ειρήνη φωκαίας 17β δουλευει απογευματινή βάρδια?γιατι γενικα συνηθιζω να πηγαινω απογευματινη βαρδια και γιαυτο ρωταω ωστε να τη πετυχω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom