Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (8 μέλη και 243 επισκέπτες)

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ε ναι, μια ψώφια φόλα είναι χειρότερη και από μια πλαστική κούκλα. Τουλάχιστον την πλαστική κούκλα την κάνεις ό,τι θες, της τον δίνεις ακάποτο στο στόμα και τη γλείφεις.
Tην Καλησπερα μου Φιλε Vril....πριν πολλα χρονια ειχα βρει σε εναν οικο μια που το επαιζε Βαρια Βεντετα......οταν λοιπον πηγαινα ελεγα στην υπηρεσια οτι θελω μονο πιπα....δεν θελω να την γαμησω...2-3-4-5....στο τελος αγανακτησε η εργαζομενη που την ειχα μονο για πιπα και μπαινοντας στο δωματιο μου ειπε τσατισμενη"σημερα θα με γαμησεις".......χαχαχαχαχαχαχααα....επεσε ενα γαμιση αλλο πραγμα....της εθιξα τον εγωισμο που την ειχα μονο στα γονατα να ρουφαει.......Καλα να περνας.....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Tην Καλησπερα μου Φιλε Vril....πριν πολλα χρονια ειχα βρει σε εναν οικο μια που το επαιζε Βαρια Βεντετα......οταν λοιπον πηγαινα ελεγα στην υπηρεσια οτι θελω μονο πιπα....δεν θελω να την γαμησω...2-3-4-5....στο τελος αγανακτησε η εργαζομενη που την ειχα μονο για πιπα και μπαινοντας στο δωματιο μου ειπε τσατισμενη"σημερα θα με γαμησεις".......χαχαχαχαχαχαχααα....επεσε ενα γαμιση αλλο πραγμα....της εθιξα τον εγωισμο που την ειχα μονο στα γονατα να ρουφαει.......Καλα να περνας.....
Λες να κάνουμε το ίδιο και στις φόλες να βάλουν μυαλό; Τον εγωισμό μπορεί να τους θίγουμε, αλλά η πραγματική ζημιά είναι στην τσέπη γενικά.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
13
Like
10.316
Πόντοι
2.046
105 ανοιχτο, 69 με Βικυ Λανα ανοιχτο 74 υπογειο ανοιχτο ενα 66 απο τα δυο ανοιχτο ,τα Φιλιπιδου ανοιχτα και το Αγκυρας το γωνιακο ανοιχτο
η Βίκυ
με εξαιρετικό
μαύρο σετάκι εσωρούχων
με ένα μικρό κόσμημα στην κορυφή του κορδονιού σαν ρουμπίνι!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Λες να κάνουμε το ίδιο και στις φόλες να βάλουν μυαλό; Τον εγωισμό μπορεί να τους θίγουμε, αλλά η πραγματική ζημιά είναι στην τσέπη γενικά.
μια ιδεα εδωσα.....σε εμενα πετυχε....επερνα καλες υπηρεσιες..στην πορεια τα βρηκαμε....σπαστους το τσαμπουκα με ομορφο τροπο....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Στο Μαραθώνος 59 πάνω είχε μια μοντελέ χθες βράδυ ονόματι Ίβα (μου το είπε και με προφορά ο τσάτσος) σε απλό πρόγραμμα. Ξέρει κανείς τίποτα; Δεν πέρασα, γιατί το φολόμετρο χτύπησε λιγάκι και ο τσάτσος είχε ένα βλέμμα λες και θα με έσπαγε στο ξύλο. Δεν ξέρω πως περιμένουν να προσελκύσουν πελάτες έτσι.

Λες για ένα πουστράκι γύρω 30-35 Ουκρανός που το παίζει ιστορία άσχετα που ΔΕΝ καταλαβαίνει ΟΥΤΕ τα βασικά της ελληνικής γλώσσας;;;; :think:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.916
Like
5.769
Πόντοι
1.056
Προς το παρόν έχει σταματήσει όταν επιστρέψει θα ανακοινωθεί πάντα στο Άγκυρας 1

Εσυ φαινεσαι ωραιο μουνι.., σκεφτομαι να σε τιμησω! (αρκει να μην εισαι καμια τρανς)

Δωσε μας πληροφοριες.., η και καμια φωτο..
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.823
Κριτικές
31
Like
7.410
Πόντοι
3.886
Εσυ φαινεσαι ωραιο μουνι.., σκεφτομαι να σε τιμησω! (αρκει να μην εισαι καμια τρανς)

Δωσε μας πληροφοριες.., η και καμια φωτο..
Όλα τα κορίτσια στο Άγκυρας 1 είναι τρανς...Απλά η Βίκυ είναι μη εγχειρισμενη
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
505
Κριτικές
13
Like
4.720
Πόντοι
736
Σήμερα στις 17:30 δοκιμάστηκε η αλινα από Ιάσωνος 37β με πολύ καλές εντυπώσεις τόσο στο 69 όσο και στον αγώνα 18:00 που έφευγα η τσατσα μου είπε να περιμένω να κλείσουνε και φύγαμε μαζί με την σονια.
Εμένα η Αλίνα όταν την έβαλα reverse cow και της είπα κοπανήσου κουράστηκε στο 1 λεπτό, δεν είναι κακή και κάνει και χαβαλέ αλλά απο το σαλονάρισμα στο δωμάτιο 2 επίπεδα κάτω :cheesy:
Την Σόνια ψάχνω να της τον δώσω 10 μέρες τώρα, μάλλον είναι μόνο πρωινή και δεν την πετυχαίνω, έφυγε και η Ναταλία απο το ποιο πάνω και είμαι σε αναζήτηση νέου πετίτ για στανταράκι, απο bbw και normal είμαι πλήρης προς το παρόν.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.230
Like
400
Πόντοι
36
Εδώ και ώρες μαθαίνω ότι είναι κλειστά στη Φυλής. Καμιά σκούπα έπεσε;
Μάλλον ναι:

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Μάλλον ναι:

Μάλλον τώρα τελευταία δεν τους πληρώνουν τα λάδια.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Λες για ένα πουστράκι γύρω 30-35 Ουκρανός που το παίζει ιστορία άσχετα που ΔΕΝ καταλαβαίνει ΟΥΤΕ τα βασικά της ελληνικής γλώσσας;;;; :think:
Ακριβώς. Και δεν είναι αν θα μου επιτεθεί, αλλά αν μπορώ να τον εμπιστευτώ ότι δε θα χτυπήσει την πόρτα στα 8 λεπτά.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
381
Κριτικές
104
Like
569
Πόντοι
6.280
Μάλλον τώρα τελευταία δεν τους πληρώνουν τα λάδια.
Θυμαμαι παλιοτερα που ειχαν υπαρξει καποιες διαμαρτυριες κατοικων στη Φυλης ειχαν πει καποια (νομιζω ψιλοεπισημα) χειλη οτι ειναι θεμα χρονου το να μεταφερθουν τα σπιτια εκτος κεντρου στην περιφερεια της Αθηνας . Μηπως ειναι μερος αυτου του προγραμματος ? Οπως πιστευω ειναι και η μεγαλη αυξηση του αριθμου των "βελονακηδων" στην περιοχη ...
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Εσυ φαινεσαι ωραιο μουνι.., σκεφτομαι να σε τιμησω! (αρκει να μην εισαι καμια τρανς)

Δωσε μας πληροφοριες.., η και καμια φωτο..
Και αν δεν την τιμησεις επειδη ειναι τρανς...θα εχει μια φαγούρα...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Θυμαμαι παλιοτερα που ειχαν υπαρξει καποιες διαμαρτυριες κατοικων στη Φυλης ειχαν πει καποια (νομιζω ψιλοεπισημα) χειλη οτι ειναι θεμα χρονου το να μεταφερθουν τα σπιτια εκτος κεντρου στην περιφερεια της Αθηνας . Μηπως ειναι μερος αυτου του προγραμματος ? Οπως πιστευω ειναι και η μεγαλη αυξηση του αριθμου των "βελονακηδων" στην περιοχη ...
Και θα κάνανε τέτοιες σπασμωδικές ενέργειες, δε θα τα είχαν σφραγίσει μια και καλή όλα;
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Άσχετο, αλλά μετά από κάτι γλειφομούνια με έπιασε αμυγδαλίτιδα. Λέτε να έχει να κάνει;
Σιγουρα,ξερεις τι μικροβια,χλαμυδια,μυκητες μπορει να εχει η καθε μια?και με τα γλωσσοφιλα μπορει να σε πιασει αυτο.Ισως κανενας στρεπτοκοκος αν εχεις πυον παρε αντιβιωση η πηγαινε και σε γιατρο για ποιο σιγουρα.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom