Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ομας...αν ειναι καποιος Φυλης....ριχτε 1 συρμα αν δουλευει η Καρολινα(ναι..αυτη με τις βυζαρες...ψυλη) στην φωκαιας...ευχαριστω!
 

mpourdelokratoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
960
Πόντοι
81
ΓΑΜΙΚΟΥΛΕΣ να ρωτησω,η μαιρη απο φυλης 71 που εχει γινει σαν ΜΠΑΛΟΝΙ και εχει εξαφανιστει καιρο γνωριζει καποιος που μπορει να ειναι?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 25 Λάουρα μιλφ λατίνα με ελεύθερο στοματικό & 69
Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό
Φωκαίας 13 δεξιά η πιπινοφόλα Ναταλί και η Κλεοπάτρα με βυζιά μέσα σε κόκκινο διχτυωτό
Φυλής 86Α η Ντιάνα
Φυλής 86Β η πιπινολατίνα Μελίσσα.
Φυλής 84 Α η Άννα τάι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69 και αυταρχικό. Τα δωμάτια γεμάτα. Κάτι άλλαξε και έβαλε μυαλό ή μας δουλεύουν κανονικά;
Λιοσίων 73 κάτω η Κωνσταντίνα
Λιοσίων 73 πάνω η Ameliya κοντοπούτανη μελαχρινή και η Yana ζουμπουρλούδικη με ράστα και διχτυωτό
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Φυλής 84 Α η Άννα τάι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69 και αυταρχικό. Τα δωμάτια γεμάτα. Κάτι άλλαξε και έβαλε μυαλό ή μας δουλεύουν κανονικά;
Για το αυταρχικό θα πηγαίνουν. :P
 

chrisnmm96

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
87
Like
588
Πόντοι
80
Φυλής 84 Α η Άννα τάι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69 και αυταρχικό. Τα δωμάτια γεμάτα. Κάτι άλλαξε και έβαλε μυαλό ή μας δουλεύουν κανονικά;
Εγω περασα σημερα, 50% χειροτερη απο την προηγουμενη φορα. Δεν με αφησε να την ακουμπησω και στο τελος εβαλε προφυλακτικο σε ημιλιποθυμο πεος. Απογοητευση.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
726
Κριτικές
5
Like
2.886
Πόντοι
726
Φωκαίας 25 Λάουρα μιλφ λατίνα με ελεύθερο στοματικό & 69
Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό
Φωκαίας 13 δεξιά η πιπινοφόλα Ναταλί και η Κλεοπάτρα με βυζιά μέσα σε κόκκινο διχτυωτό
Φυλής 86Α η Ντιάνα
Φυλής 86Β η πιπινολατίνα Μελίσσα.
Φυλής 84 Α η Άννα τάι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69 και αυταρχικό. Τα δωμάτια γεμάτα. Κάτι άλλαξε και έβαλε μυαλό ή μας δουλεύουν κανονικά;
Λιοσίων 73 κάτω η Κωνσταντίνα
Λιοσίων 73 πάνω η Ameliya κοντοπούτανη μελαχρινή και η Yana ζουμπουρλούδικη με ράστα και διχτυωτό
Η αννα ται εγώ που είχα πάει μήνες πριν ( ενώ όλοι λέγανε εδώ μέσα ουι δεν κάνει ακαποτη πιπα) σε εμένα έκανε από μόνη της χωρίς να το ζητήσω. Είχα κάτσει κιόλας να την πηδήξω άγρια όσο ήθελα.. Ισως επιλέγει ανάλογα τον πελάτη αν είναι ωραίος η όχι ; Τι να πω
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
824
Κριτικές
66
Like
11.272
Πόντοι
3.506
Φυλής 84 Α η Άννα τάι, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69 και αυταρχικό. Τα δωμάτια γεμάτα. Κάτι άλλαξε και έβαλε μυαλό ή μας δουλεύουν κανονικά;
Τίποτα δεν άλλαξε, η ίδια φόλα παραμένει. Αυτοί που ήταν στα δωμάτια, ήταν άτομα που δεν την γνώριζαν και ψάρωσαν από την εμφάνιση ή άτομα που την γνωρίζουν και τσίμπησαν από το δόλωμα του παπατζή (ελεύθερο στοματικό).
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Τίποτα δεν άλλαξε, η ίδια φόλα παραμένει. Αυτοί που ήταν στα δωμάτια, ήταν άτομα που δεν την γνώριζαν και ψάρωσαν από την εμφάνιση ή άτομα που την γνωρίζουν και τσίμπησαν από το δόλωμα του παπατζή (ελεύθερο στοματικό).
Λες δηλαδή πως δεν πήγαν για να τους γαμήσει; :P
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
202
Κριτικές
3
Like
189
Πόντοι
1
Λοιπόν καθώς έγιναν παρεξηγήσεις πήγα σήμερα μονο για να επιβεβεώσω το όνομα , ειναι πραγματι ή Σόνια
Όπως είπα διπλα στο πορνο mall μαυρη πορτα θα ήταν εκεί μεχρι της 2200 μου ανάφεραν.
είχε αλλη μια αδυνατούλα αλλά φυσιολογική απο Αλφα το ονομα της και την Trans .
Η Σόνια ειναι η Petite που κάτι πρέπει να κάνει για το χαμόγελο της που είναι τόσο μικροκαμομένη που παρεξηγίσε με μέτρια πίπα σε απλό αλλά χωρίς να κλεβει, αν σου αρέσει το Petite είναι οκ
Αδερφέ μήπως την λέγανε Ανκα την άλλη και ήταν Κοντούλα 23 24 χρόνων κάστανα μαλλιά ομορφούλα;
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Πριν λίγο....
Έφαγα και εγώ την παπατζα....

Φυλής 86 Ξανά και ξανά και ξανά!!!!
Αννα Ταϊ!!!!
Το μωράκι απλά δεν υπάρχει!!!!
Μετά από διήμερο στα χιόνια ήρθε πιο ωραίο από ποτέ!!!
Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες Γιατί είναι Φόλα...
Από Εμένα 10/10 Μωράκι το αξίζεις!!!
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Τσαρκα στο Μεταξι ένεκα δουλειάς.. Ιασ 44 δεξί μια Άννα λεπτή μαυριδερή μάλλον τσιγγάνα
Ιασ 44αρια το δεύτερο από δεξιά κλειστό, το τρίτο από τα δεξιά η φωτεινή Γκίλφ, την ξέρετε.. το τέταρτο από δεξιά πάλι μια τσιγγανοπουλα, η τσατσά καλό μουνι για τσατσά, γύρω στα 30 χρόνια.. την ξέρουμε, πηδιεται?
Ιασ 43 γιαγιά Ελένη, Μιρελα και Άννα? δεν συγκράτησα όνομα..
Ιασ 46 κλειστό λέει η εύσωμη κορασίδα..
Πορνομολ, ανοιχτά μόνο το κάτω δεξιά βάθος, με 2 κορίτσια που το αγαπάνε το πιάτο τους..
και το πρώτο αριστερά ανοιχτο μια κυρία αδιάφορη..
Ιάσωνος 37α ισόγειο μια κοπέλα με άνεση χρόνου έλεγε η συμπαθητική τσατσά ..
Ιασ 37α όροφος η τσατσά παρουσίασε μια κοπέλα καινούρια, λέει, μόνο αγγλικά μιλάει.. αδύνατη, ψηλή κότσο το μαλλί.. ξέρουμε τίποτα?
Ιασ 31α μια Μπελα εύσωμη ξανθιά..
κατάθεση στο Ιασ 30 ισόγειο ήταν η Έλενα, από Αλβανία λόγω προφοράς, έδωσα παράβολο μπήκα, την είχα ξαναπάρει πριν 1 έτος και είπα να ξαναδοκιμάσω..
Η κοπέλα είναι ξανθιά, αδύνατη με πιασίματα, μέτρια πίπα στα του αγώνα, τον έπαιξε λίγο πριν βάλει καποτα και καλά, μια στάση στα 4 όπου και σφυροκοπηθηκε.. δεν αφήνει φιλάκια, δεν αφήνει να πιάνεις μουνακι, ούτε να την γλύφεις..
τελείωσα δυσκολα..
αν θα την ξανασυναντησω?
Απο μένα οχι!
καλό απόγευμα συναγωνιστές!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
ΓΑΜΙΚΟΥΛΕΣ να ρωτησω,η μαιρη απο φυλης 71 που εχει γινει σαν ΜΠΑΛΟΝΙ και εχει εξαφανιστει καιρο γνωριζει καποιος που μπορει να ειναι?
Ελπίζω να την είχες πάρει στη τελευταία της Τουρνέ στο Πορνομολ....????
Έκτοτε δεν την ξανά είδα.
Φαντάσου τι προκοπή θα έκανε και εκεί....
Δούλεψε στο πρώτο πάνω δεξιά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Ελπίζω να την είχες πάρει στη τελευταία της Τουρνέ στο Πορνομολ....????
Έκτοτε δεν την ξανά είδα.
Φαντάσου τι προκοπή θα έκανε και εκεί....
Δούλεψε στο πρώτο πάνω δεξιά.
Είναι όσο φόλα η Άννα Τάι κι αυτή τελικά;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Φίλε @Pa Luki Luk δε σε έχω δει, δεν ξέρω αν είσαι κανένα φωτομοντέλο, αλλά έχεις μια τάση να εκθειάζεις κοπέλες που κατά τα άλλα είναι φόλες. Δηλαδή τι γίνεται πια, εσύ δεν τρως φόλες ποτέ; Είχα περάσει με μία Λατίνα στο Φωκαίας 25 βλέποντας τη διθυραμβική κριτική σου και με πήρες στο λαιμό σου, γιατί σε αντίθεση με σένα η κοπέλα δε με άφηνε καν να την αγγίξω και έφυγα άχυστος. Αλλά δε σου ζήτησα τα ρέστα ούτε θα το κάνω, γιατί δε σε έχω δει και μπορεί εσύ να έχεις το κοκκαλάκι της νυχτερίδας. Οπότε καλού κακού όποτε βλέπω καλή κριτική από σένα για κάποια κοπέλα, μάλλον θα την αποφεύγω. Και μάλλον ξέρω τι θα πεις, ότι εγώ φταίω που θα είμαι κανένα μπάζο και βρωμιάρης.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.788
Πόντοι
7.046
Φίλε @Pa Luki Luk δε σε έχω δει, δεν ξέρω αν είσαι κανένα φωτομοντέλο, αλλά έχεις μια τάση να εκθειάζεις κοπέλες που κατά τα άλλα είναι φόλες. Δηλαδή τι γίνεται πια, εσύ δεν τρως φόλες ποτέ; Είχα περάσει με μία Λατίνα στο Φωκαίας 25 βλέποντας τη διθυραμβική κριτική σου και με πήρες στο λαιμό σου, γιατί σε αντίθεση με σένα η κοπέλα δε με άφηνε καν να την αγγίξω και έφυγα άχυστος. Αλλά δε σου ζήτησα τα ρέστα ούτε θα το κάνω, γιατί δε σε έχω δει και μπορεί εσύ να έχεις το κοκκαλάκι της νυχτερίδας. Οπότε καλού κακού όποτε βλέπω καλή κριτική από σένα για κάποια κοπέλα, μάλλον θα την αποφεύγω. Και μάλλον ξέρω τι θα πεις, ότι εγώ φταίω που θα είμαι κανένα μπάζο και βρωμιάρης.
Μάλλον είναι κάτω των 25 και ενθουσιάζεται. Δεν πειραζει. Θα ωριμάσει. Καλός είναι.
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
93
Κριτικές
147
Like
2.184
Πόντοι
2.630
Καλησπέρα παίδες στα πηδηχτηρια προ ολίγου έγινε κατάθεση Κολωνού 45 την ντάρντανο κοπέλα Τζέσικα το κορίτσι γνωστή γυρωλόγος της περιοχής ψηλή νταρντάνα καλοσχηματισμένη βυζαρες και κωλάρα στο δεκάρικο η επίσκεψη ευχάριστη παρουσία και ωραίο λέοπαρντ σεντονάκι είχε το κατάστημα..
Καλά βόλια μύστες μου.
Και καλή εβδομάδα..
 

Συνημμένα

  • IMG_20230213_171254.jpg
    IMG_20230213_171254.jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 30

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Φίλε @Pa Luki Luk δε σε έχω δει, δεν ξέρω αν είσαι κανένα φωτομοντέλο, αλλά έχεις μια τάση να εκθειάζεις κοπέλες που κατά τα άλλα είναι φόλες. Δηλαδή τι γίνεται πια, εσύ δεν τρως φόλες ποτέ; Είχα περάσει με μία Λατίνα στο Φωκαίας 25 βλέποντας τη διθυραμβική κριτική σου και με πήρες στο λαιμό σου, γιατί σε αντίθεση με σένα η κοπέλα δε με άφηνε καν να την αγγίξω και έφυγα άχυστος. Αλλά δε σου ζήτησα τα ρέστα ούτε θα το κάνω, γιατί δε σε έχω δει και μπορεί εσύ να έχεις το κοκκαλάκι της νυχτερίδας. Οπότε καλού κακού όποτε βλέπω καλή κριτική από σένα για κάποια κοπέλα, μάλλον θα την αποφεύγω. Και μάλλον ξέρω τι θα πεις, ότι εγώ φταίω που θα είμαι κανένα μπάζο και βρωμιάρης.
Ζητώ συγγνώμη, τελικά η κριτική ήταν του @Helluvatime.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom