Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
942
Κριτικές
10
Like
3.388
Πόντοι
736
Έχεις δίκιο σε μεγάλο βαθμό αλλά και το μισάωρο σε στούντιο (Δηλ. 100€ ή και 120 σε κάποια) είναι μεγάλο ρίσκο. Θέλει οπωσδήποτε δοκιμασμένη κοπέλα και πάλι δεν είσαι 100% σίγουρος.
Ναι ακριβώς έτσι, έχω πάει με το ίδιο στουντιοκοριτσο τη μια ήταν στο ζενίθ την άλλη στο ναδίρ , φαντάζομαι όλοι έχουν πάθει τέτοιες ήττες
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
929
Like
1.200
Πόντοι
206
Μεσημεράκι,
Μαραθώνος 59 το μεσαίο υπόγειο η μουνάρα λολίτα, με τα προνοτάκουνα δυο μέτρα, αδύνατη με προσωπάρα. Θα μπορούσε να είναι έσκορτ. Βαρέθηκα να περιμένω την κοσμοσυρροή οπότε δεν ξέρω για τις επιδόσεις. Στο δίπλα δεξιά η Λέρα, μελαχρινή με στυλάτα παπούτσια. Σέξυ παρουσία, αρκετά καλή στο δωμάτιο.

Φωκαίας 13 αριστερά η Αμέλια από Λιοσίων, κοντοπούτρανη ουκρανέζα με μακρύ μαλλί και ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος
Το φωκαιας 13 ειναι αδελφικο μαγαζι με το λιοσιων 73??
Καποιος εγραψε για τη γνωστη εμμυ απο λ73 σε μαγαζι επι φωκαιας αλλα δεν επιβεβαιωσε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Το φωκαιας 13 ειναι αδελφικο μαγαζι με το λιοσιων 73??
Καποιος εγραψε για τη γνωστη εμμυ απο λ73 σε μαγαζι επι φωκαιας αλλα δεν επιβεβαιωσε.
Ναι ίδια αλυσίδα είναι πλέον.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
748
Κριτικές
5
Like
2.963
Πόντοι
726
Περί ακαποτου!

Πριν ενάμιση χρόνο στο Μεταξουργείο, πήγε να γαμησω την .. ( προφανως δεν ανέφερα όνομα γιατί δεν είναι σωστό για την κοπέλα), εκεί που περίμενα να την γαμησω , βγαίνει από το δωμάτιο κλαίγοντας , έκλαιγε σαν να μην υπάρχει αύριο, βγαίνει ο Πακιστανός τρέχοντας και φεύγει , η Τσατσα κατάλαβε αγκάλιασε την κοπέλα, και εγώ πραγματικά την λυπήθηκα , ήταν 18- 19 χρόνων κορίτσι νέο, ο τύπος έβγαλε το προφυλακτικό ενώ την είχε στα 4 και έχυςε μέσα και δεν το κατάλαβε η μικρή γιατί ήταν οι πρώτες μερες της.. θεωρώ απαράδεκτο αυτό το γεγονός, γιατί :

Επιλέγει να είναι ιερόδουλη είναι δικαίωμα της, το να χύσεις μέσα ενώ δεν το επιτρέπει το θεωρώ σαν βιασμό !
Το να κινδυνεύει η κοπέλα να κολλήσει πχ aids γιατί Εσυ ήθελες να χύσεις μέσα το βρίσκω απαράδεκτο.

Θα συμφωνούσα αν το πρόσφερε η κοπέλα , όταν ομως δεν θέλει κάτι δεν μπορείς να την εξαναγκάσεις!

Ιερόδουλη είναι όχι σκουπίδι για να φερθείς έτσι!

Μου έχει τύχει σε πολλές ιεροδουλες να φοβούνται μην βγάλω την κάποτα και να της ρωταω ρε πας καλά γιατί να την βγάλω;

Και πάντα μου απαντάνε συνηθωσ: πολλοί να ξέρεις το κάνουν ..


Όποτε Μαζευτείτε με τις ακαποτες μαλακιες σας!
πραγματικά αν ήμουν προστασία σε οίκο και συνέβαινε κάτι τέτοιο σε κοπέλα θα γαμουσα τον πελάτη μέχρι να μην υπάρχει αύριο!

Σεβασμός στους ανθρώπους !
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Όπως βλέπετε, ο πληθωρισμός έχει αγγίξει και τα μπουρδέλα. Η αρχή έγινε πριν ένα χρόνο με τις Ταϋλανδέζες. Πριν λίγο ακολούθησε και το Χωματιανού. Τώρα σιγά σιγά κι άλλα ζητάνε έξτρα 10 ευρώ, δήθεν υπό μορφή πουρμπουάρ. Εμένα πάντως πήραν τα @@ μου, γιατί δεν το βρίσκω τίμιο να μου τα ζητάει κατόπιν εορτής, ενώ μόνη της έκατσε παραπάνω χωρίς να μου πει τίποτα. ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Έχεις δίκιο σε μεγάλο βαθμό αλλά και το μισάωρο σε στούντιο (Δηλ. 100€ ή και 120 σε κάποια) είναι μεγάλο ρίσκο. Θέλει οπωσδήποτε δοκιμασμένη κοπέλα και πάλι δεν είσαι 100% σίγουρος.
Σίγουρα το στούντιο θέλει αρκετή έρευνα, πάντως μου έχει τύχει αρκετές φορές να πάρω πολύ VFM υπηρεσίες και στο 50ρικο να έχω όλο το πακέτο (γλωσσόφιλα, γλειφομούνι, ελεύθερο στοματικό) χωρίς να μου ζητήσουν +20.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.317
Κριτικές
10
Like
1.639
Πόντοι
5.975
Άριστο τέχνασμα το σκίσιμο της άκρης του καποτίδιου! :rockon:
Κάποτε είχα αφήσει νύχι για να το πετύχω, αλλά δεν μπορούσα να σκίσω έτσι την καπότα...:undecided-old:
Τελικά, με συμβούλευσε πασίγνωστος ΑΚΑΠΟΤΟΣ ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΑΣ να κρύβω ένα μικρό νυχοκόπτη
στην κάλτσα μου.:woldman: Ιδανικά, έχοντας την κοπέλα στα 4 ή την ώρα της πινελάδας που χάνει την προσοχή της
γίνεται να σκίσεις την καπότα στην άκρη. :rockon:Αν όλα πάνε κατά το σχέδιο, ο κρεμπιές είναι αναπόφευκτος! :rockon:
Μύστη, ξέχασες την κόκκινη fanta μετά το τέλος της συνεύρεσης...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Όπως βλέπετε, ο πληθωρισμός έχει αγγίξει και τα μπουρδέλα. Η αρχή έγινε πριν ένα χρόνο με τις Ταϋλανδέζες. Πριν λίγο ακολούθησε και το Χωματιανού. Τώρα σιγά σιγά κι άλλα ζητάνε έξτρα 10 ευρώ, δήθεν υπό μορφή πουρμπουάρ. Εμένα πάντως πήραν τα @@ μου, γιατί δεν το βρίσκω τίμιο να μου τα ζητάει κατόπιν εορτής, ενώ μόνη της έκατσε παραπάνω χωρίς να μου πει τίποτα. ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΙΝΕΤΕ!
xaxxaaxxxxa οντως τωρα?σε πια πηδηχτιρια ζητανε?πραγματικα μην κανετε μαλακια κ δωσετε τπτ παραπανω γιατι μετα γεια σας
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
Περί ακαποτου!

Πριν ενάμιση χρόνο στο Μεταξουργείο, πήγε να γαμησω την .. ( προφανως δεν ανέφερα όνομα γιατί δεν είναι σωστό για την κοπέλα), εκεί που περίμενα να την γαμησω , βγαίνει από το δωμάτιο κλαίγοντας , έκλαιγε σαν να μην υπάρχει αύριο, βγαίνει ο Πακιστανός τρέχοντας και φεύγει , η Τσατσα κατάλαβε αγκάλιασε την κοπέλα, και εγώ πραγματικά την λυπήθηκα , ήταν 18- 19 χρόνων κορίτσι νέο, ο τύπος έβγαλε το προφυλακτικό ενώ την είχε στα 4 και έχυςε μέσα και δεν το κατάλαβε η μικρή γιατί ήταν οι πρώτες μερες της.. θεωρώ απαράδεκτο αυτό το γεγονός, γιατί :

Επιλέγει να είναι ιερόδουλη είναι δικαίωμα της, το να χύσεις μέσα ενώ δεν το επιτρέπει το θεωρώ σαν βιασμό !
Το να κινδυνεύει η κοπέλα να κολλήσει πχ aids γιατί Εσυ ήθελες να χύσεις μέσα το βρίσκω απαράδεκτο.

Θα συμφωνούσα αν το πρόσφερε η κοπέλα , όταν ομως δεν θέλει κάτι δεν μπορείς να την εξαναγκάσεις!

Ιερόδουλη είναι όχι σκουπίδι για να φερθείς έτσι!

Μου έχει τύχει σε πολλές ιεροδουλες να φοβούνται μην βγάλω την κάποτα και να της ρωταω ρε πας καλά γιατί να την βγάλω;

Και πάντα μου απαντάνε συνηθωσ: πολλοί να ξέρεις το κάνουν ..


Όποτε Μαζευτείτε με τις ακαποτες μαλακιες σας!
πραγματικά αν ήμουν προστασία σε οίκο και συνέβαινε κάτι τέτοιο σε κοπέλα θα γαμουσα τον πελάτη μέχρι να μην υπάρχει αύριο!

Σεβασμός στους ανθρώπους !
πραγματικα κριμα για την κοπελα ,δεν φτανει π τον ανεχτηκε να την πηδηξει ,ηθελε κ ακαποτο το γαμιδι,κριμα ,νεα κοπελα κ εκει στα ξαφνικα να περνει μεσα της χωρις να το θελει τα φλοκια τ βρομιαρη,κ που ξερει τι αρωστιες κουβαλουσε ,κριμα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.361
Κριτικές
15
Like
11.811
Πόντοι
3.246
Μύστη, ξέχασες την κόκκινη fanta μετά το τέλος της συνεύρεσης...
Μύστη, απαγορεύεται η Φαντα όσον αφορά τα ΑΚΑΠΟΤΑ!:woldman: Ακολουθώ τη συνταγή του Τζουνη (ενός παλιού ΑΚΑΠΟΤΟΥ μέλους), ο οποίος προκρίνει τις βιταμίνες και το σπαθολαδο, ένα αρχαίο ακαποτο βάλσαμο...:rockon:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Μια σκατογρια ειναι με περουκα που κανει και καλα τσιμπουκι σπεσιαλ.Αλλα ειναι μινο για ξεφορτωμα τα πολυ χοντραδια.Παραπεουσα Σοβιετα που πνεει τα ολισθια.Δεν χανεις κατι φιλος
Καλησπερα φίλε. Υπηρξαν 2 Σονιες στη Φιλιπιδου. Υπηρχε μια μικροκαμωμενη αλβανιδα, και μια Ρωσσίδα, Η Ρωσιδα με βυζάρες, γαμιόταν και απο κόλο. Εσύ λές μάλλον γιά τη Ρωσίδα, που ηταν και διδύμου 18 κάποτε.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Προγραμμα πως μαθαινουμε;;Για λιοσιων εβλεπα απο τη σελιδα
Δεν έχουν ακόμα κάποια σελίδα. Ε και που υπάρχει για τα Λιοσίων όλο λάθη έχουν στο πρόγραμμα, οπότε δώρον άδωρον.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
929
Like
1.200
Πόντοι
206
Δεν έχουν ακόμα κάποια σελίδα. Ε και που υπάρχει για τα Λιοσίων όλο λάθη έχουν στο πρόγραμμα, οπότε δώρον άδωρον.
Δεν εχεις αδικο,το παλιο το δικο τους ηταν πιο αξιοπιστο μετα ηρθε ο καπιταλισμος στην ενημερωση...οποτε φωκαιας οταν λειπουν απο λιοσιων....
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
80
Κριτικές
1
Like
210
Πόντοι
0
Λοιπόν καθώς έγιναν παρεξηγήσεις πήγα σήμερα μονο για να επιβεβεώσω το όνομα , ειναι πραγματι ή Σόνια
Όπως είπα διπλα στο πορνο mall μαυρη πορτα θα ήταν εκεί μεχρι της 2200 μου ανάφεραν.
είχε αλλη μια αδυνατούλα αλλά φυσιολογική απο Αλφα το ονομα της και την Trans .
Η Σόνια ειναι η Petite που κάτι πρέπει να κάνει για το χαμόγελο της που είναι τόσο μικροκαμομένη που παρεξηγίσε με μέτρια πίπα σε απλό αλλά χωρίς να κλεβει, αν σου αρέσει το Petite είναι οκ
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
πραγματικα κριμα για την κοπελα ,δεν φτανει π τον ανεχτηκε να την πηδηξει ,ηθελε κ ακαποτο το γαμιδι,κριμα ,νεα κοπελα κ εκει στα ξαφνικα να περνει μεσα της χωρις να το θελει τα φλοκια τ βρομιαρη,κ που ξερει τι αρωστιες κουβαλουσε ,κριμα
Όχι και ανέχτηκε …Πληρώνονται για να τις γαμουμε … Όσο αναφορά το ακαποτο συμφωνώ και φυσικά είναι απαράδεχτο και είναι σαν βιασμός
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
272
Like
1.425
Πόντοι
201
μιας κ αναφερθηκε εδω αλλα κ στους διπλα για την Λολιτα,π καποιος την βα8μολογησε σαν εμφανιση 9,3 στα 10 αλλα εγω την ειχα δει πριν κατι βδομαδες στο βεργας αλλα ναι μεν εμφανισημη αλλα οχι κ 9,3 ,δεν μπηκα γιατι μυρισα φολα ,που αξιζει να πεταξω 20ρικο σ αυτην ή στη Ντιανα απο φυλης,π η Ντιανα μ κανε πιο πολυ κλικ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom