Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 167 άτομα (8 μέλη και 159 επισκέπτες)

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
κ κατι τελευταιο κ σορρυ για το spam,ποσο βαθμολογια βαζετε σε Λολιτα κ ποσο σε Σαμπινα?βαση μονο εμφανισης,επειδη καποιος ειχε πει οτι της μιαζει?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
μιας κ αναφερθηκε εδω αλλα κ στους διπλα για την Λολιτα,π καποιος την βα8μολογησε σαν εμφανιση 9,3 στα 10 αλλα εγω την ειχα δει πριν κατι βδομαδες στο βεργας αλλα ναι μεν εμφανισημη αλλα οχι κ 9,3 ,δεν μπηκα γιατι μυρισα φολα ,που αξιζει να πεταξω 20ρικο σ αυτην ή στη Ντιανα απο φυλης,π η Ντιανα μ κανε πιο πολυ κλικ
Τη δοκίμασα, κάνει υπερ-αποστειρωμένο πρόγραμμα. Επιβεβαίωσα και αυτό που έγραψε ένας συναγωνιστής ότι μπαίνει στο δωμάτιο πριν προλάβεις να βγάλεις τα ρούχα σου.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
κ κατι τελευταιο κ σορρυ για το spam,ποσο βαθμολογια βαζετε σε Λολιτα κ ποσο σε Σαμπινα?βαση μονο εμφανισης,επειδη καποιος ειχε πει οτι της μιαζει?
Η Λολίτα είναι κάπως πιο εμφανίσιμη από τη Σαμπίνα, αλλά όχι και 9.3. Θα της έβαζα ένα 8άρι. Αλλά όπως προείπα, πρέπει να πας πολύ καβλωμένος ήδη, γιατί αυτή δεν κάνει τίποτα. Κάνει κίνηση να σου φορέσει προφυλακτικό κατευθείαν.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.423
Πόντοι
201
Τη δοκίμασα, κάνει υπερ-αποστειρωμένο πρόγραμμα. Επιβεβαίωσα και αυτό που έγραψε ένας συναγωνιστής ότι μπαίνει στο δωμάτιο πριν προλάβεις να βγάλεις τα ρούχα σου.
χαχααχααχα οκ ,ευχαριστω,μολις γλιτωσα το 20ρικο
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
920
Κριτικές
48
Like
4.783
Πόντοι
2.836
Σίγουρα το στούντιο θέλει αρκετή έρευνα, πάντως μου έχει τύχει αρκετές φορές να πάρω πολύ VFM υπηρεσίες και στο 50ρικο να έχω όλο το πακέτο (γλωσσόφιλα, γλειφομούνι, ελεύθερο στοματικό) χωρίς να μου ζητήσουν +20.
κοίταξε, κι εμένα μου έχει τύχει να μου κάνουν δωράκι έξτρα κάποια κορίτσια αλλά σε πολύ λίγες περιπτώσεις κι όχι στο 50αρικο. Είναι η εξαίρεση κι αν σου τύχει.
Πάντως το να πάρει κανείς όλο το πακέτο πληρώνοντας το απλό των 50€ το θεωρώ εντελώς εξωπραγματικό - και ΔΕΝ υπονοώ κάτι για την αξιοπιστία σου.
Κι από την άλλη, αν υποθέσουμε ότι μια κοπέλα δώσει στον Α όλο το πακέτο στα 50, τότε ο Β που θα δώσει τα 100 πιάνεται μαλάκας. Μάλλον αντιεπαγγελματικό, δεν είναι;

Btw, ας μην τσιμπάμε σε κάτι κριτικές που γράφουν κάποιοι εδώ μέσα, που μας λένε ότι λίγο πολύ η τάδε κοπέλα στο απλό των 50 τους έκανε και τούμπες στον αέρα. Πιο παλιός είσαι από μένα, τα ξέρεις καλύτερα. Ο βαρώνος Μυνχάουζεν έχει δημιουργήσει σχολή.
Στην αρχή και πριν πάρω είδηση τι παίζεται με τους παραμυθάδες, διάβαζα αυτά που έγραφαν κι έλεγα κάτσε ρε πούστη μου, δηλ. εγώ πιάνομαι κορόιδο στα μαγαζιά; :cheesy:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
κοίταξε, κι εμένα μου έχει τύχει να μου κάνουν δωράκι έξτρα κάποια κορίτσια αλλά σε πολύ λίγες περιπτώσεις κι όχι στο 50αρικο. Είναι η εξαίρεση κι αν σου τύχει.
Πάντως το να πάρει κανείς όλο το πακέτο πληρώνοντας το απλό των 50€ το θεωρώ εντελώς εξωπραγματικό - και ΔΕΝ υπονοώ κάτι για την αξιοπιστία σου.
Κι από την άλλη, αν υποθέσουμε ότι μια κοπέλα δώσει στον Α όλο το πακέτο στα 50, τότε ο Β που θα δώσει τα 100 πιάνεται μαλάκας. Μάλλον αντιεπαγγελματικό, δεν είναι;
Εντάξει τύπε δε θυμάμαι αν έπαιρνα και τα 3 έξτρα που αναφέρω, ούτε λέω ότι εγώ ήμουνα ο προνομιούχος απαραίτητα. Αν και βγαίνουμε οφφτόπικ, για να μη νομίζεις ότι κοροιδεύω, θα αναφερθώ σε 3 συγκεκριμένες περιπτώσεις:

1) Στο Βριλησσού 36 η Λίντα μου είπε ότι κάνουν δώρο 69 ή ελεύθερο στοματικό, οπότε μπορώ να διαλέξω ένα από τα δύο. Επίσης τα φιλιά πέφτανε από το σαλόνι όπως είχε γίνει και με μία άλλη στον ίδιο οίκο. Πήγαινε να το επιβεβαιώσεις, μπορεί να το κάνουν ακόμα.
2) Στο Λεωφόρος Βουλιαγμένης 144 που λειτουργούσε παράνομα μέσα στην καραντίνα δούλευε ένα διάστημα η Ζιζέλ που ήταν περίπτωση. Γλωσσόφιλα και 69 φουλ, νομίζω και ελεύθερο στοματικό.
3) Στο Θησέως 40 ή 35 δούλευε μια Ισπανίδα μουνάρα που χωρίς να το περιμένω και γλωσσόφιλα δέχτηκε και 69. Ίσως να είχε μπερδευτεί κιόλας τι πρόγραμμα πήρα, ποιος ξέρει. :P
 

Buritto92

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας αγωνιστής που μπορούμε να βρουμε ενα καλό μεταμεσονύκτιο ακαποτο τσιμπούκι αυτές τις μέρες;

Έχει χαθεί εδώ και καιρό η Μπιουτι και έχει αρχίσει να μου λείπει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Ας παραθέσω κι εγώ μια σύντομη αναφορά για κάποιους οίκους που επισκέφθηκα στο πόδι μεταμεσονύχτια βάρδια ξημέρωμα Κυριακής και ώρα λίγο μετά τις 04:00 επιστρέφοντας από δουλειά.
Λοιπόν Μαραθώνος από τους 4 οίκους που ήταν ανοιχτοί εκείνη την ώρα οι 3 ήταν κλεισμένοι για 30' & 60' από συναγωνιστές... :dunno:
Λιοσίων στα κεντρικά οι ίδιες & ίδιες εδώ και μήνες...
Βέργας η απόλυτη νέκρα ανοιχτό μονάχα το 3 απ'το οποίο μάλιστα έβγαινε συναγωνιστής Αλβανός ωρυόμενος εξαπολύοντας ύβρεις & απειλές προς την γνωστή κοντή τσατσά προτρέποντάς με να ΜΗΝ περάσω διότι είναι φόλα και τον ξεπέταξαν στο 7' ενώ ΔΕΝ υπήρχε ψυχή στην περιοχή....
* Τύπε Αλβανέ εάν είσαι μέλος στο σάι και διαβάζεις το νήμα στείλε π.μ. έχεις εικόνα ποιός είμαι.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.158
Κριτικές
3
Like
4.744
Πόντοι
736

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046
Περί ακαποτου!

Πριν ενάμιση χρόνο στο Μεταξουργείο, πήγε να γαμησω την .. ( προφανως δεν ανέφερα όνομα γιατί δεν είναι σωστό για την κοπέλα), εκεί που περίμενα να την γαμησω , βγαίνει από το δωμάτιο κλαίγοντας , έκλαιγε σαν να μην υπάρχει αύριο, βγαίνει ο Πακιστανός τρέχοντας και φεύγει , η Τσατσα κατάλαβε αγκάλιασε την κοπέλα, και εγώ πραγματικά την λυπήθηκα , ήταν 18- 19 χρόνων κορίτσι νέο, ο τύπος έβγαλε το προφυλακτικό ενώ την είχε στα 4 και έχυςε μέσα και δεν το κατάλαβε η μικρή γιατί ήταν οι πρώτες μερες της.. θεωρώ απαράδεκτο αυτό το γεγονός, γιατί :

Επιλέγει να είναι ιερόδουλη είναι δικαίωμα της, το να χύσεις μέσα ενώ δεν το επιτρέπει το θεωρώ σαν βιασμό !
Το να κινδυνεύει η κοπέλα να κολλήσει πχ aids γιατί Εσυ ήθελες να χύσεις μέσα το βρίσκω απαράδεκτο.

Θα συμφωνούσα αν το πρόσφερε η κοπέλα , όταν ομως δεν θέλει κάτι δεν μπορείς να την εξαναγκάσεις!

Ιερόδουλη είναι όχι σκουπίδι για να φερθείς έτσι!

Μου έχει τύχει σε πολλές ιεροδουλες να φοβούνται μην βγάλω την κάποτα και να της ρωταω ρε πας καλά γιατί να την βγάλω;

Και πάντα μου απαντάνε συνηθωσ: πολλοί να ξέρεις το κάνουν ..


Όποτε Μαζευτείτε με τις ακαποτες μαλακιες σας!
πραγματικά αν ήμουν προστασία σε οίκο και συνέβαινε κάτι τέτοιο σε κοπέλα θα γαμουσα τον πελάτη μέχρι να μην υπάρχει αύριο!

Σεβασμός στους ανθρώπους !
Συμμερίζομαι την άποψη σου σθεναρά! Θέλουν κρέμασμα οι τυποι!
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Μια μικρή ενημέρωση εάν δεν πειράζει μερικούς....

Φυλής 69 Πρωινή Βάρδια
Λανα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69
Προτείνετε σε όσους επιθυμούν βουκολικο πρωτογωνο έρωτα με τσοπανα από την Μολδαβια.
Χωριάτικο παραδοσιακό γαμισι και μεγάλες αντοχές αν φτιαχτεί.
Πιστεύω σε παρτουζα με την Βίκυ θα την παρασύρει και αυτή. 7/10
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.694
Πόντοι
3.246
Συμμερίζομαι την άποψη σου σθεναρά! Θέλουν κρέμασμα οι τυποι!
Συμφωνώ κι εγώ! Τα ΑΚΑΠΟΤΑ οφείλουν να γίνονται πάντα με συναίνεση της κοπέλας και του πελάτη! :woldman: Βέβαια, τυχόν ακουσιοι κρεμπιεδες είναι αναπόφευκτοι και αποτελούν μέρος της επικινδυνότητας του πορνικου λειτουργήματος. :hi:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.929
Πόντοι
7.046
Συμφωνώ κι εγώ! Τα ΑΚΑΠΟΤΑ οφείλουν να γίνονται πάντα με συναίνεση της κοπέλας και του πελάτη! :woldman: Βέβαια, τυχόν ακουσιοι κρεμπιεδες είναι αναπόφευκτοι και αποτελούν μέρος της επικινδυνότητας του πορνικου λειτουργήματος. :hi:
Τώρα είσαι ωραίος...!
 

Dimitriskalama

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Μετα από μεγάλη αποχη από την πιάτσα ετιμηθει ο Άννα από Ιωαννίνων όροφος.
Καλο δυνατό μιλφ υπακουο που ιδρώνει την φανελλα
Τη απισκευτηκα και εγω αλλα ειχε πολυ κίνηση και εφυγα..
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ομας...αν ειναι καποιος Φυλης....ριχτε 1 συρμα αν δουλευει η Καρολινα(ναι..αυτη με τις βυζαρες...ψυλη) στην φωκαιας...ευχαριστω!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom