Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (9 μέλη και 120 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Όντως θέλει χοντρά guts για να περάσεις στο δωμάτιο , σκιάζεσαι ρε αδερφέ ….
Ρε μάγκες … το μπουρνούζι όμως είναι σήμα κατατεθέν ….
άλλο εννοούσα, αλλά δεν πειράζει ... άστο να πάει παρακάτω
.... :sunglasses:
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
67
Like
267
Πόντοι
20
Λέει λέει!!!
Αφού έβαλα μεγάλη βαθμολογία και για να μπω και δύο φορές....


Όντως για την Ζάνα, πρέπει η μισή Αθήνα να έχει αφήσει τα παιδιά τους στο στόμα της!!!
Η ζανα παίδες ξέρουμε που δουλεύει??
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Περί Πιπίνου 118 τι να λέμε; το τελευταίο βαρβάτο μαγαζί που άξιζε. :rockon:Από κει και μετά όλα τα υπόλοιπα, είναι μέτρια ως πακέτα ή μοιάζουν με πλαγιές για κατούρημα βάση γενικής κατάντιας. :2funny: Στο Πιπίνου έκανε καριέρα κι η γνωστή Βίκυ (μοναδική εξαίρεση για την φρέσκια εποχή) η οποία έκανε απίστευτη προγραμματάρα :rolleyes:με σχεδόν απόλυτη προσαρμογή σε κάθε πελάτη (δεν παίζει να υπήρξε ούτε ένα πελάτης να της βάλει κάτω από την βάση) που όμοια της μόνο φτασμένα cg σε πενταπλάσιες (και βάλε τιμές) μπορούν να πιάσουν. Φυσικά μετά καταστράφηκε ολοσχερώς μη θυμίζοντας τίποτα στο Βέργας 3 για πολλούς λόγους.

Οι καλές είναι πάντα καλές με όλους.

:rockon:
Απίστευτη προγραμματάρα το ακάποτο τελειωτικό τσιμπούκι και μόνο; Αυτό το έκαναν και το κάνουν ακόμα πολλές με την εμφάνιση της Βίκης.
Πιστεύω ότι η συμπεριφορά της άλλαξε όταν έπαψε να έχει μεγάλη ανάγκη από χρήμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Φώκαιας 27 σκαλάκια απογευματινή βάρδια ήταν η Ενζτυ.
Δε καμπακ καριολια!!! :rockon::rockon:

Έχει χάσει κιλά, έχει γίνει προς το μοντελέ.
Δούλεψε για ελάχιστους μήνες στο Φυλής 86 ισόγειο.

Έχει κάνει ράστα τα μαλλιά της , την προτιμούσα όπως ήταν στο 86 είναι η αλήθεια από θέμα κόμμωσης. Με θυμήθηκε, ΚΑΒΛΑ ΕΝΤΖΥ.
Φερθείτε της σωστά, είναι ατομάρα.
Δεν νομίζω να εννοείς αντζυ με πολλά τατου?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Τι γκαντεμια είναι αυτή ρε παιδιά?
Θέλω να πάω να ρίξω έναν μπουτσο να ξελαμπικαρω και δεν υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ αξιόλογο στην πιάτσα!
Αλβανίδες, Ρομά, γκιλφογκρανια βαλκανοσοβιετικες και αποστειρωμενες φολες.
Χάσαμε και τα στανταρακια και άντε γειά!

:confused::confused::confused:
Kisinaou Τζων
Ηνμονη λυση. 20ε γαμας 3 ωρες αεροσυνοδους
 

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
'Εντζυ με διάφορα τατουάζ, δουλεύε και στο 86 ισόγειο πριν λίγους μήνες.
Εγώ εννοώ την αντζυ με τα πολλά τατουάζ,που έδινε κωλο και δούλευε μαζί με Βερόνικα,και αυτή με κωλο και πολλά τατου.αλλη είναι η έντζυ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
αδερφε να ξερεις πεζει να εχει φαει απελασει στισ 2 δεκεμβρη εκαναν σκουπα και την πειραν οι μπατσοι ηταν με παραταση δεν ειχε βιζα οποτε γαμησετα.... ελεγαν οτι θα γυρισει αυτες τισ μερες αλλα δεν ξερω κατι αν και πεζει να πηγε και γερμανια ετσι μου ελεγε οτι θα εκανε απο το νεο ετος......ειμουν ο καλυτερος πελατης εκει και εγω την ψαχνω οποιοσ ξερει κατι παραπανω ας μας πει γιατι πειρανε λογικα και το θειο που ηταν τσατσος και η πουτανα η θεια η ξανθια δεν μου λεει τιποτα :P

Τύπε @kalamaris911 θα σου δώσω πληροφορία αποκλειστικότητα.. κανόνισε όμως μεταξύ μας έτσι;;;; :think: ΜΗΝ βγει παραέξω!
Κάτι ακούγεται για τον βυθό του Μπικίνι!
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
εχει κανεις καπιο νεο για την τζουλια την ουζμπεκα τελικα...... να παμε αμα ειναι να φαμε κανα μηνιατικο και πουθενα αλλου εκτος απο το καζινο :P
Από ότι μου είπε η γνωστή Βουλγάρα τσα2 Νέλλη έχει σταματήσει... :undecided-old:
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Φώκαιας 27 σκαλάκια απογευματινή βάρδια ήταν η Ενζτυ.
Δε καμπακ καριολια!!! :rockon::rockon:

Έχει χάσει κιλά, έχει γίνει προς το μοντελέ.
Δούλεψε για ελάχιστους μήνες στο Φυλής 86 ισόγειο.

Έχει κάνει ράστα τα μαλλιά της , την προτιμούσα όπως ήταν στο 86 είναι η αλήθεια από θέμα κόμμωσης. Με θυμήθηκε, ΚΑΒΛΑ ΕΝΤΖΥ.
Φερθείτε της σωστά, είναι ατομάρα.
Είναι αυτή που είχα δει προ τριμήνου περίπου; νομίζω στο Φυλής 84 ή 86 (τα μπερδεύω αυτά πάντα γιατί δεν έχω εμπειρία από κει...). Καμία σχέση με αυτή που αποτύπωσα μία φορά που την είδα , θυμάμαι μια milf και χτες είδα μια νεαρή κοντά στα 25! :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.221
Κριτικές
255
Like
10.870
Πόντοι
19.505
Βραδινή βολτούλα για κόζι και αναζήτηση της Εύας
Λιοσίων 73 πάνω η χοντρούλα Χαγιάτ με τα πολλά τατουάζ, πρώην Μαραθώνος και μαζί της η Ρούμπι
Λιοσίων 73 κάτω η Κέλυ, λατίνα ομορφούλα με καλό πρόγραμμα
Φωκαίας 13 αριστερά κλειστό
Φυλής 65 πάνω Ντιάνα και Άννα-Μαρία σε παρτούζα
Φυλής 65 κάτω η Χριστίνα
Φωκαίας 25 μια λατίνα που δεν την είδαμε ποτέ ούτε μας ανακοινώθηκε όνομα γιατί η κοπέλα τα παράτησε στη μέση και θα έφευγε
Φυλής 84Β ένας λατινικός κιοφτές με fishnet, νομίζω Έμιλη είπε
Φυλής 86Α η Λάουρα
Φυλής 71Α η Ρωξάνη
Γενικό επίπεδο κάτω του μετρίου, τραγική κατάσταση.
 

pit80794

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2022
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Πουτανες ομορφες θα βρεις παντου , πολυ λιγες στο βοθρομεταξουργειο και περισσοτερες στην φυλης , γιατι το ομορφο δεν παει να γινει μπαγιατικο κ σαβουρικο , γιατι μονο κατω του μετριου θα βρεις εκει η περιστασιακα ομορφες κοπελες ερχοντε και φευγουν ...... οπως οπως ολες θελουν την ποιοτητα κ οχι την ποσοτητα ....
Κ αι τ τελικα τι να κανεις μια ομορφη κοπελα οταν ειναι ψυχρη σα μαρμαρο ???? οταν κοιταζει να σε ξεπεταξει στο 90κοστο
να κοιτας ποια θα σε ικανοποιηση διοτι υπαρχουν καποιες ομορφες καλονες με αιδιο και κολπο που χωρουν και οι δυο παλαμες μεσα ( για ακριβα βαλαντια βεβαια ..... οχι για σαβουρογαμηδες του δεκαρικου ....)
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Σόρρυ για σπαμ :d-spam: αλλά θυμήθηκα κάτι. Δεν παίζει να μην έρθει η πουτάνα δωμάτιο αλλά παίζει να βγεις μαζί με την πουτάνα από το δωμάτιο και τρέχοντας. :2funny: Προ αρκετών ετών στο Μονη΄ς Προδρόμου
ήμουν δωμάτιο και τους την πέφτουν για έλεγχο. Παγώνουν όλα και μου λένε πάμε από εδ΄ώ
και βρέθηκα στο διπλανό Φυλής 92 περπατώντας υπογείως :new_shocked:μαζί με την πουτάνα
που ήταν και βλήμα (η τσατσά πως έφυγε δεν κατάλαβα) το οποίο Φυλής 92 συνόρευε με τον πίσω χώρο
της πολυκατοικίας αν θυμάμαι καλά. :new_shocked:

Δηλαδή πέρασα μέσα από δύο :rockon: μπουρδέλα που επικοινωνούσαν μεταξύ τους υπογείως :2funny:

για να βγω μέσω πίσω χώρου της πολυκατοικίας στην επιφάνεια της γης, κοντά στο γωνιακό βενζινάδικο.

:priest:
Να.... Αυτά θέλω να ζήσω!!!!
 

SirJason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα
98
Κριτικές
9
Like
1.845
Πόντοι
480
Ξυπνησα σημερα το πρωι κατα τις 9, ειχα κατουροκαυλες... βαριομουν να ντυθω, κατεβηκα με παντοφλα και πιτζαμα και πηγα Κολωνου 27 και γαμησα Μπελλα, αδειασα τα πρωινα κατουρα μου μεσα στο νιπτηρα του οικου και επλυνα και το προσωπο μου να ξυπνησω. Ο οικος δεν εχει πετσετα μεσα στο δωματιο οποτε σκουπιστηκα με την κουρτινα, ηταν βαμβακερη και απορροφητικη.
Ωραιο πραμα να γαμας με το που ανοιξει το ματι, να το κανετε.
Κριτικη πιο μετα.
Είσαι ωραίος και μετράς!!!
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.300
Κριτικές
94
Like
46.598
Πόντοι
17.311
Σόρρυ για σπαμ :d-spam: αλλά θυμήθηκα κάτι. Δεν παίζει να μην έρθει η πουτάνα δωμάτιο αλλά παίζει να βγεις μαζί με την πουτάνα από το δωμάτιο και τρέχοντας. :2funny: Προ αρκετών ετών στο Μονη΄ς Προδρόμου
ήμουν δωμάτιο και τους την πέφτουν για έλεγχο. Παγώνουν όλα και μου λένε πάμε από εδ΄ώ
και βρέθηκα στο διπλανό Φυλής 92 περπατώντας υπογείως :new_shocked:μαζί με την πουτάνα
που ήταν και βλήμα (η τσατσά πως έφυγε δεν κατάλαβα) το οποίο Φυλής 92 συνόρευε με τον πίσω χώρο
της πολυκατοικίας αν θυμάμαι καλά. :new_shocked:

Δηλαδή πέρασα μέσα από δύο :rockon: μπουρδέλα που επικοινωνούσαν μεταξύ τους υπογείως :2funny:

για να βγω μέσω πίσω χώρου της πολυκατοικίας στην επιφάνεια της γης, κοντά στο γωνιακό βενζινάδικο.

:priest:
σουρβαϊβορ εισαι λεμε... ΣΟΥ ΡΒΑ Ι ΒΟΡ !!!:rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom