Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 185 άτομα (7 μέλη και 178 επισκέπτες)

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
πώς γαμάμε; στη ζούλα. Μέχρι να μας κάνει τσακωτούς οι σύζυγος και να μας διώξει να τελειώνουμε :grin:
Και εγώ το έχω σκεφτεί
Αν εξαιρέσεις τα παιδιά …. Και εγώ θα ήθελα να με κανει τσακωτό να ησύχαζα …..
Για αυτό λοιπόν μάγκες ….γαματε ότι σας φτιάχνει , κοντές , ψηλές , χοντρές αδύνατες κοκ
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.564
Like
7.224
Πόντοι
1.056
συνέχεια live

Φωκαιας 7αρια κλειστά.

Φωκαιας 9 Κατερίνα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, σώμα με πιασίματα, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Εύα μελαχρινή νταρντανα με 3.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ φιδάκι ψηλά στο δεξί πόδι και στην αριστερή κλειδα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Μαρία μελαχρινή με γυαλάκια σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Ναταλί ξανθοκαστανη πιτσιρικά με το γλυκό πρόσωπο, κανονικό σώμα πεταχτο κωλαράκι, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17β Ειρήνη /Στέλλα, καστανοξανθη με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ χαμηλά στο στομάχι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 19 & 24 κλειστά.

Φωκαιας 25α Λίνα μελαχρινή μελαμψη λεπτή με μικρό βυζι και Λισα μελαχρινή με ραστα μαλλί μελαμψη με ωραίο πρόσωπο ψιλοκανονικο σώμα κωλαρα 1. 5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25β κλειστό.

Φωκαιας 27α κάτω Αιμιλη ξανθιά στρογγυλόπροσωπη με κανονικό σώμα, 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β Αΐιντζη ή Αντζι καστανή μελαμψη με λεπτό υπέροχο κορμί , 2αρι στητο βυζι, διάφορα τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό αυτό στο στομάχι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Μελίνα, ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, πιρσινγκ στη μύτη με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Φωκ27β Αντζι,μιλαμε για την κοπελα που ειχε εμφανιστει το φθινοπωρο στο Φυλ86Κατω??

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Δεν μπηκα........βασικα οπου εχει πουστη τσατσο δεν μπαινω.

Χαζομάρα κάνεις διότι προσωπικά τόσα χρόνια όσες φορές έχω επιλέξει τσαρδί με πούστη τσάτσο ποτέ ΔΕΝ μου έχει χτυπήσει πόρτα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τύποι μου, που βρίσκεται η Τζούλια η Ουζμπέκα κάρεντλι;
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
1.521
Πόντοι
201
Με συγχωρείς...
Ελεύθερο και καλό λες ότι κάνει.
69 και γλυψιματα κάνει...
Μουναρα είναι!!!
Χυσιμο σώμα δέχεται!
Χάδια και λοιπά νομίζω δεν έχει πρόβλημα.
Μετά το γαμισι θέλεις και γάμο???
Μπορεί εγώ να μην καταλαβαίνω κάτι σωστά.
Δεν είπα οτι είναι κακή.
Είπα οτι "δεν είναι κάτι το φοβερό".
Απλά διεκπεραιωτική και ξεπέτα θα την έλεγα.
Τώρα αν αμέσως μετά το γαμήσι εσένα δεν σε πειράζει να πετάγεται η άλλη ανέκφραστη και να φεύγει χωρίς ουτε να σε χαιρετήσει
τί να πώ.
Υποψην ότι μόνο σε αυτήν μου συμβαίνει αυτό, την έχω πάρει πολλές φορές και σίγουρα δεν εχει προσωπικά μαζί μου.
Τώρα γιατί την έχω πάρει πολλές φορές αφού δεν τρελαίνομαι μαζί της ; Απλά τις ανακυκλώνω όταν τελειώνουν οι επιλογές μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

GREKO79

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2014
Μηνύματα
619
Κριτικές
5
Like
688
Πόντοι
86

kalamaris911

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Τύποι μου, που βρίσκεται η Τζούλια η Ουζμπέκα κάρεντλι;
αδερφε να ξερεις πεζει να εχει φαει απελασει στισ 2 δεκεμβρη εκαναν σκουπα και την πειραν οι μπατσοι ηταν με παραταση δεν ειχε βιζα οποτε γαμησετα.... ελεγαν οτι θα γυρισει αυτες τισ μερες αλλα δεν ξερω κατι αν και πεζει να πηγε και γερμανια ετσι μου ελεγε οτι θα εκανε απο το νεο ετος......ειμουν ο καλυτερος πελατης εκει και εγω την ψαχνω οποιοσ ξερει κατι παραπανω ας μας πει γιατι πειρανε λογικα και το θειο που ηταν τσατσος και η πουτανα η θεια η ξανθια δεν μου λεει τιποτα :P
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.905
Like
5.733
Πόντοι
1.056

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
τώρα live

Μαραθωνος 59 αριστερά Κερυ καστανοξανθη κοπέλα με μακρύ ίσιο μαλλί, ωραίο πρόσωπο, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο στο υπόγειο κλειστό.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Μαρσέλα κάστανο μιλφ , κανονικό ωραίο κορμί ωραίος κωλος, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Μαραθωνος 59α Αλινα ξανθοκαστανη κοπέλα σώμα με πιασίματα 3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β κλειστό.

Κωνσταντινουπολεως 166α Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με αρκετά πιασίματα 2-2.5αρι βυζι και Σαμπινα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη με 2.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Ελένη ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα μεφαλη κοιλιά, 3αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα και Λίνα ξανθοκαστανη με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 3 όροφος Άννα ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 5 Ελένη μελαχρινή μιλφογκιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
749
Κριτικές
17
Like
1.300
Πόντοι
2.290
Φωτιά να πέσει να με κάψει...αλλά μου καρφώθηκε στο μυαλό να πάω να δω κι εγώ το επιθετικό μάρκετινγκ της τσα στο Φιλιππίδου 11... Έψαχνα εκατό σελίδες σήμερα το πρωί για να θυμηθώ σε ποιο κουβεντιαζατε ότι ηταν .
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Eπειδή αναφερθηκε. χτες .. Μεγάλη συγκίνηση .. Μ Προδρ. 16Α Βαπόρι / Αετοφωλιά , από όταν ήμασταν στο παλιό φορουμ..:hi:
 

Συνημμένα

  • MonisProdromou16A= Vapori :Aetofolia.jpg
    MonisProdromou16A= Vapori :Aetofolia.jpg
    163,4 KB · Εμφανίσεις: 31

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
194.019
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αλισια ξανθιά παχουλη μέ 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο κανονικό σώμα,ωραίο πεταχτο κωλαράκι, 2αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73β Ρουμπι ξανθιά χοντρή με μεγάλο κωλο, 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί κωλομαγουλο , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθοκαστανη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα

Εξηκιου 18, 18α & 18γ κλειστά.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3, αριστερά Λανα μελαχρινή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, απλό πρόγραμμα και δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή νταρντανοχοντρη με 3αρι βυζι και Μιλανα καστανή με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα καστανή μιλφ, σώμα με πιασίματα σχεδόν 3αρι βυζι ,διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Τζούλια ξανθοκαστανη κοντή παχουλη με μακρύ μαλλί, με 4.5αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Τίνα με κάστανο σκούρο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, νταρντανοπαχουλη 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.273
Πόντοι
2.036
Eπειδή αναφερθηκε. χτες .. Μεγάλη συγκίνηση .. Μ Προδρ. 16Α Βαπόρι / Αετοφωλιά , από όταν ήμασταν στο παλιό φορουμ..:hi:
τωρα πλεον η μονης προδρομου εχει "αναβαθμιστει".... δεν εχει μπουρδελα, εχει ομως την ξενοδοχειαρα για τρελα γαμησια το Hotel Victory
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Eπειδή αναφερθηκε. χτες .. Μεγάλη συγκίνηση .. Μ Προδρ. 16Α Βαπόρι / Αετοφωλιά , από όταν ήμασταν στο παλιό φορουμ..:hi:
Είχα γαμήσει πριν 10 χρόνια περίπου μια θεότρελη ξωκαλιάρα με κοντό ροζ μαλλί, ήταν και φαφούτα.

Τη θυμάται κανείς; Αμφιβάλω αν ζει ακόμη.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Ξυπνησα σημερα το πρωι κατα τις 9, ειχα κατουροκαυλες... βαριομουν να ντυθω, κατεβηκα με παντοφλα και πιτζαμα και πηγα Κολωνου 27 και γαμησα Μπελλα, αδειασα τα πρωινα κατουρα μου μεσα στο νιπτηρα του οικου και επλυνα και το προσωπο μου να ξυπνησω. Ο οικος δεν εχει πετσετα μεσα στο δωματιο οποτε σκουπιστηκα με την κουρτινα, ηταν βαμβακερη και απορροφητικη.
Ωραιο πραμα να γαμας με το που ανοιξει το ματι, να το κανετε.
Κριτικη πιο μετα.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
250
Like
831
Πόντοι
81
Ενημερωτικά, παλιά σε κάποια μπουρδέλα υπήρχαν τηλεοράσεις με τσόντες στα δωμάτια. Δεν νομίζω να βοηθούν ιδιαίτερα αλλά όταν είχα ρωτήσει κι εγώ για ποιον λόγο κόπηκαν, πήρα δύο θεϊκές απαντήσεις από τσατσάδες. :2funny:

1- τα κουρίτσια ντεν κάνουνε πουλά πουλά, τι τελετε; γκάμο; εντός είνι μαγκαζί. Ουραίες είνι θα περάσετε πουλί ωραία. Την τσόντα στου σπίτι σας.

2- τι του θέλετε το έργκο; ντουλειά ντεν έκει πουλί. Θα έρθει γκλίγκορα του κουρίτσι.

:2funny:
Το λέγανε και στο πρόγραμμα: τσιμπουκάκι πισωκολλητό ελεύθερα πιασίματα τσόντα βίντεο στο δωμάτιο. Και είχε κάτι 14άρες τηλεοράσεις με βιντεοκασέτα.
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
680
Πόντοι
361
Αχ αχ άσε και με πιάνει η νοστλαγία τώρα. Δεν θυμάμαι πόσα χρόνια πάνε αλλά ήταν μια περίοδος που κυριολεκτικά εγώ δεν ήξερα ποια να γαμήσω ώποτε έβγενα τσάρκα. Ήταν η Χριστήνα η καζακστανή κοκκινομάλα, δίπλα της η Σόνια του Κυρ Βασίλη, είχαμε την μοντελοαλυσίδα που είχε ΠΟΛΥ καλά μουνάκια (Νανσυ, Χριστήνα, Λίζα, Έλενα, και σιγουρα έχω ξεχάσει πολλές) και τότε υπήρχε και το ΕΠΟΣ για μένα μπουρδέλο το Πιπίνου 118 που το κλείσανε. Είχε ντουζ, είχε τα πιο όμορφα κορίτσια ΚΑΙ το καλύτερο πρόγραμμα. Όλες κάνανε ελεύθερο στοματικό/τελιωτικό χωρίς μα και μου. Θα θυμάμαι για πάντα απο αυτό το σπιτάκι την Νικόλ που νομίζω ήταν η πρώτη ακάποτη πίπα. Είχα πάει μια μέρα στο άκυρο στο Αγκυρας 12 (δεν ήξερα ακομα το πιπινου) και την βλέπω και παθαίνω ΣΟΚ. Μου άρεσε άπειρα λέω δεν γίνετε να πηδήξω τέτια κοπελάρα στα 20. Δεν άκουσα καν πρόγραμμα πέρασα μέσα και όταν έρχετε απο πάνω μου και με ρωτάει μετά τα φιλάκια/χαδάκια αμα θέλω με η χωρίς πείγα να παθω εγεφαλικό απο την κάβλα. Θυμάμαι γύρισα σπίτι με τα πόδια και με το που φτάνω απλα γυρνάω πίσω και ξαναπάω στην Νικόλ κατευθείαν. Πέριση που είχα έρθει στο Λιωσίων 73 μου έπιασε την κουβέντα η τσατσα και μου λεει "Εσένα σε θυμάμαι απο το πιπίνου" (Είχε να με δει απο 2019). Πίασαμε την κουβέντα και μου είπε ότι η Νικόλ και η Καίτη παντρεύτηκαν και είναι στην ρωσσία. Τέσπα παρασμένα ξεχασμένα. Φέτος απο την Δευτέρα μέχρι σήμερα πάω κάθε μέρα μέχρι στίγμης είμαι ευχαριστημένος μόνο απο την Εύα ( Λιωσίων 73 + Φωκαίας 13) και την Αμέλια και αυτή στο Λιωσίων. Πείρα προχθές την Σάρα που οι περισσότεροι λέτε καλά λόγια αλλά δεν... Ήταν η πρώτη φορά που έφυγα άχυστος φέτος. Δεν έκανε κάτι κακό η κοπέλα απλά 1) Το μουνι της ήταν ξεσκησμένο 2) Δεν γούσταρε καθόλου και φενότανε. Οπώτε και εγώ ψηλοξενέρωσα. Αλλά στα του αγώνα έκανε την δουλεία της καλά. Φαντάζομαι αμα γουστάρει κίολας θα είναι ακόμα καλύτερη.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom