Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 231 άτομα (23 μέλη και 208 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
989
Κριτικές
132
Like
16.776
Πόντοι
19.306

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Mύστη που μένεις;;;;; Αγησιλάου;;;;;
Μύστη με παρακολουθείς ? :think::think::think::think::confused::confused::confused:.
Ναι Αγησιλάου μενω στην μεγαλη πολυκατοικία με τους Κινέζους.
Απο κατω μου εχω το κινεζικό σουπερ μάρκετ. Σήμερα πήγα και πηρα ενα κουτί γαλα απο ελευθέρας βοσκης κινέζικη αλεπού. :cool2::cool2: Η Πουτσα εγινε κάγκελο με την πρώτη γουλια. Δεν το ήπια ολο.. ευτυχως ληγει το 2055. :zombie:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
857
Κριτικές
24
Like
8.275
Πόντοι
2.036
Ιάσωνος μένει ο Μητσαρας και έχει και μια εξοχική κατοικία στη Κεραμεικού
ακριβως επανω απο τα μπουρδελα...η καλυτερη φαση ακομα και τη νυχτα αμα ξυπνησει με καυλες κατεβαινει σε 2 λεπτα και ριχνει...οπως εκανε χθες το πρωι καλη ωρα χαχαχα
 

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
989
Κριτικές
132
Like
16.776
Πόντοι
19.306
Μύστη με παρακολουθείς ? :think::think::think::think::confused::confused::confused:.
Ναι Αγησιλάου μενω στην μεγαλη πολυκατοικία με τους Κινέζους.
Απο κατω μου εχω το κινεζικό σουπερ μάρκετ. Σήμερα πήγα και πηρα ενα κουτί γαλα απο ελευθέρας βοσκης κινέζικη αλεπού. :cool2::cool2: Η Πουτσα εγινε κάγκελο με την πρώτη γουλια. Δεν το ήπια ολο.. ευτυχως ληγει το 2055. :zombie:
Έχω ένα μικρό εμφιαλωτήριο. Θες να φέρεις μουνόζουμα να τα εμφιαλώσουμε και να τα πουλάμε στους Κινέζους;;; Μισά μισά τα κέρδη
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
52
Like
16.370
Πόντοι
9.426
Τώρα..

Φωκαιας 27 επάνω Ναταλί χωρίς πρωκτικό... Ελεύθερο τελειωτικο και 69.
Καλή περίπτωση και ευχαριστος χαρακτήρας.

Φωκαιας 27 σκαλακια η καινούργια τατουάζατη Αντζυ!!!
Μελαχρινος Μουνος σε 69!
Βγήκε Τσιτσιδι από το δωμάτιο και σαλοναρισε μες την Καυλα..
Παρολιγο να μπω...

Φωκαιας 27 υπογα
Η καινούργια Μολδαβα, δεν θυμάμαι όνομα, αχρωμη και αγευστη. Νομίζω σε απλό.

Φεύγοντας στη Λιοσίων πέτυχα την Μιλενα με πολιτικά να κατασπαραζει ένα Λουκουμα !!!!
Έτοιμος ήμουν για πρόταση σε κάποιο σκοτεινό σοκάκι να της μείνουν και τα λεφτά παντελόνι!!!
Προτίμησα όμως να κρυφτω σαν την Αλεπού του Δημήτρη και να την παρακολουθήσω!!!
Πηγε για ύπνο στο Ελλης 3 λοιπόν, πετώντας το χαρτί του Λουκουμα επιδεικτικα στο πεζοδρόμιο....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.132
Κριτικές
1.245
Like
194.027
Πόντοι
45.465

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
15
Like
11.759
Πόντοι
3.246
Καλησπέρα στην ομάδα, πάλι βλέπω πολύ γκρίνια, παιδιά, εννοείται ότι παντού είναι δύσκολα τα πράγματα όπως και στα μπουρδέλα. Απλά θέλει λίγο παραπάνω ψάξιμο και να μην πηγαίνουμε στις φόλες, ώστε να φεύγουν σιγά σιγά. Εγώ βλέπω πολλές καλές κριτικές που θα πάω και εγώ να δοκιμάσω τις επόμενες μέρες, να είστε καλά που έχετε το κουράγιο και τις γράφετε. Πέρασμα αρχικά από Εύα (Λιοσίων 73Β ή Φωκαίας 13 υπόγειο ) η οποία είναι δυνατή όπως είχε πει και ο αγαπητος Helluv. Μετά, γρήγορο πέρασμα από Μπαρμπόρα από Βέργας 6 , που δεν είχε πολύ κόσμο, οπότε περίμενα 1 δωμάτιο μόνο. Μετά από τις γνωστές καλές υπηρεσίες, τελείωμα στο στόμα και κατά την διάρκεια του αδειάσματος, σκάσιμο 2 χαστουκιών στα αρχίδια (WTF... Μπαρμπόρα είναι αυτή λέω και τα μυαλά στα κάγκελα,), άδειασμα νιπτήρα και η επική ατάκα, "βλέπω τα κράτησες όλα για την πάρτη μου σήμερα", πωπω λέω ξαναφτιάχτηκα, πως δεν έδωσα διαδοχικό 20αρικο (κρατήθηκα δεν είχα και χρόνο). Καλά γαμήσια παιδιά, μην παρατάτε το άθλημα...
Κώλο :zfuck: πήρες από Μπαρμπορα, μύστη?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φυλής 84 όροφος δύο κοπέλες μια Λάουρα με μεγάλα βυζιά μια αρκετά κιλά παραπάνω λατίνα

Και η κάβλα η Αντονέλα, από Φώκαιας 25 όροφο, με την διαστημική κωλάρα την οποία και τίμησα. :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φωκαιας 27 σκαλακια η καινούργια τατουάζατη Αντζυ!!!
Μελαχρινος Μουνος σε 69!
Βγήκε Τσιτσιδι από το δωμάτιο και σαλοναρισε μες την Καυλα..
Παρολιγο να μπω...
Τις έχεις γαμησει όλες και δεν μπήκες στην Ενζτυ ρε τρελαμενεεε;!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
734
Κριτικές
5
Like
2.957
Πόντοι
726
Προλαβαίνεις ίσα ίσα σε ώρα τις χυσοντουλάπες Διδύμου αλλιώς βράδυ στα βοθρατζίδικα του Μεταξουργείου. Φυλής το παίζουν ντίβες και κάνουν κρυφά. Δεν το ανακοινώνουν όλες οπότε πήγαινε στα σίγουρα αν βιάζεσαι.

:confused:
Διδυμου τέτοιε ώρα δύσκολο , μιλένα κλπ έχουν κλείσει προ πολλού αν δεν κάνω λαθπς ( απόγευμα) . Μεταξουργείο καμία πρόταση;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
734
Κριτικές
5
Like
2.957
Πόντοι
726
Παλιά έκλειναν 12 Διδύμου. Τελευταία έκλειναν νωρίς αλλά επειδή έπεσαν έξω τα καράβια, κάθονται καμιά φορά και παραπάνω. Πάντως οριακά είναι. Στα βοθρατζιδικα Μεταξουργείου προτίμησε για πιο σίγουρα το Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 με την κουρτίνα ή το δίπλα. Πήγαινε πες τους ότι θες τελειωτικό όμως πριν μπεις. Όχι στο δωμάτιο. Και στο Ιάσωνος 2 όροφος έχεις άριστες πιθανότητες. Από το σαλόνι όμως θα το πεις στην τσατσά που θα βρεις. Και στην Φωκαίας 27 βράδυ κάτι θα έχει πάντως αν το ζητήσεις. Έχει κι άλλα αλλά είναι πιο πονηρούλες και δεν το λένε. Καλό ξεφόρτωμα.

:rockon:
Σε ευχαριστώ πολύ
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Λάνα πως είναι; Τι πρόγραμμα κάνει ; Και τη ώρες περίπου; Μπας και πεταχτώ και την πάρω ! Σε ευχαριστώ
Αδύνατη με ωραίο σώμα , απλό με 69 κ δουλεύει τρίτη βάρδια !!!
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
278
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Αν δεχτούν ζήτα και λεσβιακό μεταξύ τους. Εγώ πάντα το κάνω αυτό για να τους γυρίσω τα άντερα και μετά το ακυρώνω για να συνέλθουν. :2funny: Σχεδόν ποτέ και καμία δεν κάνει αληθινό λεσβιακό. Απορώ γιατί. Πολλοί πελάτες το θέλουν. Άσε που ποτέ στην παρτούζα δεν γαμιούνται όπως μόνες τους. Δεν υπάρχουν επαγγελματίες πια να μπαίνουν στο δωμάτιο και να τρίζει η γη.

:confused:
Αν τις πετύχω κ τις δύο
Πάντως κ να δεχτούν δύσκολα βλέπω να συνεργαστούν στο γαμησι μάλλον θα ναι σαν να γαμαω ξεχωριστά !!!
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μετά από δεύτερο μπαλάκι,στην Ιωάννα από Λιοσίων 73, που παραλίγο να τριτώσει, παρεπιπτόντως, όλη η Βέργας εκτός από τα 2 6άρια ήταν θεοσκότεινη, με το που έκατσα στην πολυθρόνα μου να φάω ένα μπιφτέκι (κοτόπουλο) ο άνθρωπος, θυμήθηκα την κωλάρα της Αντονέλας και μου έγινε κοντάρι λες και έχω να γαμήσω 5 μέρες.
Βρέχει τώρα, θα κάτσω να φάω το μπιφτέκι μου και θα κάνω υπομονή μέχρι αύριο. :walkingpenis::walkingpenis::walkingpenis:

Α ναι, είδα και την Έμιλυ, από Φωκαίας 27 υπόγειο, όπως είπε και ο @Pa Luki Luk , άχρωμη και άγευστη 35άρα+(?), ξανθιά με 2,5άρι-3άρι βυζί,
κανονικό σώμα και μέτρια φάτσα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
271
Like
1.425
Πόντοι
201
καλησπερα,σημερα κατεβηκα γιατι ειχαν βαρεσει οι καβλες κοκκινο,ειχα στο νου μου ,τζανινα,την οποια πηγα κ ειδα κ εχω να πω οτι ειναι αλογο η γυναικα,καποια στιγμη θα την δοκιμασω,ηταν κ μια αλλη εκει ,καλη εμφανισιακα ,αλλα προτειμω τζανινα,μετα πηγα να δω λολητα,ωραια κοπελα κ αυτη,αν την εχει παρει καποιος ας πει αν αξιζει η οχι,κ τελος πηγα μεταξι μονο κ μονο για ριτα,την οποια αυτη προτειμησα,το ξερω 20 για μεταξι λιγο μαλακια ,αλλα η ριτα ακομα κ με απλο προγραμμα αξιζει γιατι ειναι πολυ ωραιο μουνι
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Έχω διαβάσει κριτικές για Μπάρμπορα και ψήθηκα για 1η φορά στη ζωή μου να δοκιμάσω κώλο. Δεν έχω διαβάσει κάποια αρνητική εμπειρία. Το έχει η κοπέλα έτσι; Δεν κινδυνεύουμε από κανένα ατύχημα;
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
369
Like
1.391
Πόντοι
201
Δεν είναι θέμα υπηρεσίας ως ακάποτη τελειωτική πίπα αλλά ότι ήταν φοβερή σε όλα και γενικώς παρείχε εξαιρετικές υπηρεσίες. Γι'αυτό εξάλλου δεν βρέθηκε ποτέ κανείς να την πει μάπα. Άκουγες μόνο ότι ήταν οκ, καλή ή πολύ καλή. Αυτή είναι η μεγάλη επιτυχία της όπου ελάχιστες έχουν! Βρίσκεται στο πάνθεον
των κορυφαίων! Το γιατί κλάταρε δεν αφορά το νήμα άσε που υπάρχουν 10 σενάρια όπως κάθε φορά
που κλατάρει κάποια μέγιστη. Καλύτερα που τερμάτισε πάντως μιας που είχε σεβαστό πακέτο εμφάνισης
και παροχής οπότε αν συνέχιζε θα καταντούσε με την τριβή όπως κάτι άλλες φόλες :2funny:
ή μπουχέσες :2funny: με κρεμασμένα μουνόχειλα :2funny: διαλυμένες σούφρες :2funny: πλαστικές επί πλαστικών :2funny:
σάπια δόντια :2funny: ραγάδες :2funny: ρυτίδες :2funny: πατσοκοίλια :2funny: και ΄άφθονο τεμπελίκι. :2funny:
Αυτή η δουλειά όπως και να το κάνουμε έχει ημερομηνία λήξης.

:hi:

Μήπως υπερβάλλεις; Δεν αμφισβήτησα τις ικανότητες της Βίκης αλλά την ποιότητα των υπηρεσιών της όταν έφυγε από το μπουρδέλο της Πιπίνου και πήγε στο Βέργας 3.
Επίσης, η Βίκη δεν σταμάτησε εκεί αλλά συνεχίζει ακόμα να εργάζεται στα μπουρδέλα με τελευταίο το Φυλής 69, όπου είναι μια κλασσική ξεπέτα με αποστειρωμένο πρόγραμμα για σχεδόν όλους τους πελάτες της. Ίσως εσένα να σε έκανε ιδιαίτερα κέφι και να σου παρείχε κάποιες εξτρά υπηρεσίες τις οποίες έχει παύσει να προσφέρει στο ευρύ κοινό από τότε που έφυγε από το σπίτι επί της Πιπίνου.

Τα παραπάνω επιβεβαιώνονται όχι μόνο από τις προσωπικές μου εμπειρίες μαζί της αλλά και από τις περισσότερες δημοσιευμένες κριτικές. Προσωπικά δεν με ενοχλεί τόσο το αποστειρωμένο πρόγραμμά της (ίσως έχει σοβαρούς λόγους να προσέχει την υγεία της και το σέβομαι) αλλά η πρωτοφανής ψυχρότητά της απέναντι σε παραδοσιακούς πελάτες της!

Οι περισσότεροι δείχνουν τον πραγματικό τους εαυτό όταν από φτωχοί γίνουν πλούσιοι.
"Αρχή άνδρα δείκνυσι " έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom