Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (7 μέλη και 162 επισκέπτες)

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
1.501
Πόντοι
201
Τελικά το Φυλής 200 έκλεισε ?
Πήγα 3 φορές πρωί και μεσημέρι και ήταν κλειστό.
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
188
Like
125
Πόντοι
1
Καλησπέρα καί Κόλο μήνα συναγωνιστές θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος από Φωκαίας 27Β στο ισόγειο την Αθήνα την ξανθιά αν δουλεύει κάπου τώρα αν έχει κανείς κάποια πληροφορία ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και να έχουμε έναν καλό μήνα καλά γαμησια
Έχει χαθεί αυτή..
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
99
Like
222
Πόντοι
20
3 χρόνια σίγουρα αλλά πιστεύω ότι θα το έχει γυρίσει σε βίζιτες γιατί ήταν πολύ δυνατό για μπουρδέλο
Κ γω αυτο πιστευω..!! Αν πεσει κατι στην αντιληψη σου..στειλε μ ενα μνματακι..το ιδιο θα κανω κ γω!!
 

sakis2345

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2022
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασμα προχτές από το Ιάσωνος 2Β και "πήρα" μετα από καιρό την Μαργαρίτα . Παραμένει σταθερή αξία και καύλα για τους λάτρεις του είδους ( gilf-ζουμερες )!!!!
Τι βάρδια ήταν χυστη;
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.675
Πόντοι
2.471
Καλησπέρα, είχε γραφτεί πιο πίσω πως Φωκαίας παίζουν καλά πνευστά!
Τί προτείνετε για την τωρινή βάρδια??
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
723
Κριτικές
5
Like
2.882
Πόντοι
726
είμαι 18 και ξεκίνησα στα μπουρδελα. Πηγα με κάποιες που μου προτείνατε, θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλες.
Αν θέλει καποιος να μου προτείνει 3-4 στάνταρ για βράδυ θα ήταν χαρά μου. Μιας και έχω όρεξη να γαμησω πολλές σήμερα
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.272
Κριτικές
29
Like
2.795
Πόντοι
6.495
Καλησπέρα μάγκες :grouphug: Επίσκεψη σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι στη Μαρσέλα, στη Μαραθώνος, δε θυμάμαι νούμερο, αλλά εργάζεται στον οίκο που έχει κάτω και πάνω, η Μαρσέλα βρίσκεται στο πάνω. Είχα διαβάσει θετικά σχόλια, δεν είχα και πολύ χρόνο και αποφάσισα να την επισκεφθώ. Η Μαρσέλα είναι γύρω στα 28 με 32, αρκετά αδύνατη, με ωραίο μικρό κωλαράκι και μικρό στητό βυζάκι. Μελαχρινή, έχει κάπως περίεργη φάτσα, όμορφη όμως για εμένα.
Τα αρνητικά: Δεν δίνει γλωσσόφιλα, ούτε καν στοματόφιλα, ούτε κάνει ακά πίπα (για τους φίλους του είδους, γλυφομούνι, γλυφοκώλι δεν επιδίωξα).
Τα θετικά: Έχει καλή διάθεση, είναι γενικά ζεστή κοπέλα, πέρασαν έστω 2-3 λεπτά με προκαταρκτικά, αστείο ακούγεται αλλά άλλες βάζουν κατευθείαν σκούφο, ενώ με άφησε να μπουκώσω με το πάσο μου τα καλοσχηματισμένα της πατουσάκια νούμερο 37-38, μάλιστα στη συνέχεια μου τα κόλλαγε με δική της πρωτοβουλία στη μάπα. Το αρνητικό εδώ ότι ήταν παντελώς άοσμα :confused:
Στη δική μου σούμα το πρόσημο ήταν θετικό, να μη σας κρύψω ότι κάποιες φορές που τη σκέφτηκα στη διάρκεια της ημέρας (τα ποδοδάχτυλά της βασικά) μου ψιλοσηκώθηκε. Ίσως να την επισκεφθώ ξανά κάποια στιγμή :boobies:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Επέστρεψε το λατινάκι η Μισέλ στα 73άρια της Λιοσίων και πήγα και την περιποιήθηκα.
Πεντακάθαρη, αρκετά φιλιά, καλό τσιμπούκι, σεξ σε 3 στάσεις,δεκτική και τελείωμα στα βυζάκια της.
Παραμονή στο δωμάτιο 13-14 λεπτά. Η τσατσά χτύπησε δύο φορές :birdman:
 

mentas

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2014
Μηνύματα
36
Κριτικές
16
Like
220
Πόντοι
10
Πηγα στο Φ105 β με την Αλεξάνδρα την γεματουλα.
Η κοπέλα έχει όρεξη να ευχαριστήσει τον πελάτη.
Προκαταρκτικά, καλη πίπα με προσπάθεια για deep throat, ισπανικό, καλά στησίματα.
Το αρνητικό είναι κατι σπυράκια που έχει στο στήθος της!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.934
Κριτικές
31
Like
25.769
Πόντοι
7.046
είμαι 18 και ξεκίνησα στα μπουρδελα. Πηγα με κάποιες που μου προτείνατε, θα ήθελα να δοκιμάσω και άλλες.
Αν θέλει καποιος να μου προτείνει 3-4 στάνταρ για βράδυ θα ήταν χαρά μου. Μιας και έχω όρεξη να γαμησω πολλές σήμερα
Αδερφουλη διάβασε κριτικές. Κανένας σωστός μπουρδελιαρης εδώ μέσα δεν προκειται να σου προτεινει κάτι. Και καλά θα κάνει για να μην φανεί ότι προμοταρει.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.638
Πόντοι
3.246

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.662
Κριτικές
47
Like
15.145
Πόντοι
5.885
Ρε μαγκες μια Κλεοπατρα ψηλη ρωσιδα νταρντανα που καποτε ηταν αλκιβιαδου την εχει παρει το ματι σας, δουλευει η τι εκοψε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom