Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (16 μέλη και 222 επισκέπτες)

nick25@!

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
22
Like
19
Πόντοι
0
'Εχει πάει κανείς με μια νεαρή παχουλή γαλανομάτα (αν ειδα σωστά) που δουλεύει 2η και 3η βάρδια Ιάσωνος 1Α και 2Β;
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Δωστε μου απαντησεις αμεσα γιατι θα τρελαθω με την παρτυ σας ,

1.Ποια κανει το καλυτερο τσιμπουκι στην φυλης ?
2.Ποια εχει το καλυτερο σωμα στην φυλης ?
3.Ποια εχει τον καλυτερο κωλο στην φυλης ?

Μην αρχεισετε την μαλακια οτι αυτα ειναι υποκειμενικα. Σεξομανης ειμαστε .
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Το σχέδιο μου είναι παντα να πετάω τα χοντρά στο μετάξι και αργότερα να απολαμβάνω κάτι πιο ποιοτικό στα πέριξ της φυλής.

Παρ όλα αυτά και βάζοντας Άντα στη ζυγαριά τη σχέση τιμής/ποιότητας καταλήγω να ευχαριστιεμαι περισσότερο τη συνεύρεση στην πρακμι του μεταξιού.

Όλες οι τσατσαδες στην Ιάσονος έξαλλες με τους Βολτακιδες που τους έδιωχναν κακην κακώς πριν καλά καλά πάρουν λίγο μάτι κωλαρακι.

Πήγα στο πορνο-mall λοιπόν στο νούμερο 2 δεξιά, το υπερυψωμένο ισόγειο
Δύο κοπέλες 20αρες παρουσίαζε η τσατσά τις αποκαλούσε συνεχώς μια Ρωσίδα και μια Βραζιλιάνα με την δεύτερη να έχει μόνιμος ένα ξινό ύφος που μπινελικονε στα ρωσικά όποιον δεν την διάλεγε.

Πήρα την Ρωσίδα που ήταν πιο ευδιάθετη
Γύρω στο 1.75 μελαχρινή με πιασίματα, τατουάζ στα χέρια και το στερνό, γλυκό στρογγυλό πρόσωπο και γενικά πολύ καλή παρουσία για τα δεδομένα.

Το δωμάτιο αν και καθαρό για τα δεδομένα δεν είχε κρεμαστρα για τα ρούχα.. τέλος πάντων..

Της ζήτησα να μου πάρει μόνο πιπετο επειδή είμαι λάτρης
Ξεκίνησε αργά και αισθησιακά με γλώσσα
Τον πήρε όλο μέσα βαθιά τόσο που εννοιωθα τη καυτή ανάσα της να διαπερνά την Καποτα
Τον ξαναπήρε όλο μέσα εκεί της κράτησα το κεφάλι και άρχισα να της γαμαω το στόμα ώσπου ξέμεινε από οξυγόνο και απέσυρε το στόμα της με τα σάλια να λούζουν τον υπερκαυλομενο μου μπουτσο.
Την ίδια στιγμή εγώ έπαιζα με το υγρό μουνακι της με την ίδια να βγάζει μουγκανιτα σαν να το απολαμβάνει και να ρουφάει ακόμα πιο όμορφα τον πουτσο μου.

Δεν θα εχυνα ποτέ και όταν το κατάλαβε και η ίδια άρχισε να μου τον παίζει δυνατά, αφού ακούστηκε και η τσα να την φωνάζει αυτή ανέβασε στροφές..
Την σταμάτησα πριν μου κάνει περιτομή και άρχισα να τον παίζω στη γλώσσα της, όταν κόντεψα να φτάσω σε οργασμό πήγα να βγάλω την Καποτά για να της τα πετάξω στη γλώσσα αλλά αυτή με γρήγορα αντανακλαστικά μου κράτησε το χέρι.
Ψιλό σπαστικα και για αυτό της τον εχωσα στο στόμα ενώ τελείωνα.

Καλή φαση για μετάξι.
Αργότερα πήγα φυλής και θα γράψω για την Νικόλ αφού ξυπνήσω
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.934
Like
6.774
Πόντοι
1.056
Δωστε μου απαντησεις αμεσα γιατι θα τρελαθω με την παρτυ σας ,

1.Ποια κανει το καλυτερο τσιμπουκι στην φυλης ?
2.Ποια εχει το καλυτερο σωμα στην φυλης ?
3.Ποια εχει τον καλυτερο κωλο στην φυλης ?

Μην αρχεισετε την μαλακια οτι αυτα ειναι υποκειμενικα. Σεξομανης ειμαστε .
Την Καλημερα Φιλε μου.....μην μας ανχωνεις.....θελεις και απαντησεις αμεσα.....θα κανεις υπομονη να γινει μια συσκεψη με τα μελη της ομαδας......μην σε στειλουμε αλλου για αλλου....τωρα οσο αφορα την δικη μου απαντηση...στα ερωτηματα σου...
1.Δεν γνωριζω....
2.Δεν γνωριζω...
3.Δεν γνωριζω....
Δεν πηγαινα καθολου Φυλης......Θες κατι σε Μεταξουργειο????εχουμε...Θες κατι σε Λιοσιων εχουμε....Θες κατι σε Παραμεθοριο.....εχουμε....
υσ.Καλα να περνας και κανε λιγο υπομονη....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046
Δωστε μου απαντησεις αμεσα γιατι θα τρελαθω με την παρτυ σας ,

1.Ποια κανει το καλυτερο τσιμπουκι στην φυλης ?
2.Ποια εχει το καλυτερο σωμα στην φυλης ?
3.Ποια εχει τον καλυτερο κωλο στην φυλης ?

Μην αρχεισετε την μαλακια οτι αυτα ειναι υποκειμενικα. Σεξομανης ειμαστε .
Ρε αδερφέ μου και γιατί δεν κατηφοριζεις εσυ να δεις; Υπάρχει περιπτωση να συμφωνήσουμε σε κάτι υποκειμενικο; Αν σε εσένα αρέσουν τα σκιννυ κορμάκια κι εμένα τα ψωμομενα; Μετά θα με βρίσεις για τις προτασεις μου; Θα με πεις προμοτορα; Αν εμένα μου αρέσουν οι ολίγον ακωλες κι εσένα οι κωλαθρες; Τι θα μου πεις μετά; Αν εσενα στην πιπα γουστάρεις να μη βάζουν χέρι κι εμένα να βάζουν;
Είσαι παλιος στο site, τετοιες ερωτήσεις είναι απαγορευτικες αδερφέ. Διάβασε κριτικές, διαβαζε αυτό το νημα, βγαζε συμπεράσματα. Καλημέρα, καλη Κυριακη.
 

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
39
Κριτικές
5
Like
143
Πόντοι
0
καλημέρα συνάδελφοι.
ποια κορίτσια κάνουν ακαποτη πιπα με καραμελωμα καλό και κατά προτίμηση να είναι νέες και μοντελε σχετικά κορμιά
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
Δωστε μου απαντησεις αμεσα γιατι θα τρελαθω με την παρτυ σας ,

1.Ποια κανει το καλυτερο τσιμπουκι στην φυλης ?
2.Ποια εχει το καλυτερο σωμα στην φυλης ?
3.Ποια εχει τον καλυτερο κωλο στην φυλης ?

Μην αρχεισετε την μαλακια οτι αυτα ειναι υποκειμενικα. Σεξομανης ειμαστε .
Απλώς μεγαλοπρεπής !!!!
Old time classic Majestic...

:respect:
 

makis268

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
284
Πόντοι
21
Ρε συναδελφοι η μπεττυ απο φυλης 200 παιζει μπαλα?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Καλημέρα!!! Πέρασε σήμερα το πρωί κάνεις από Φυλής να μου προτείνει κάνα μωρό να παίρνει πιπάρες?

ειναι 3 γκομενες στην φωκαιας που θα σου παρουν πιπαρα. μπες σε ολα στην φωκαιας και διαλεξε. θα πεθανεις απο τσιμπουκι.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
830
Κριτικές
66
Like
11.421
Πόντοι
3.506

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά, Λάουρα ξανθιά χοντρούλα γκιλφ με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,πριν 3 μέρες την ειχα πετύχει Περγάμου 1 ισόγειο.

Κολωνού 45 διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α, 32γ, 32β & 30β

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Τζίνα μελαχρινή με γυαλάκια σώμα προς το νταρντανε, σχεδόν 3αρι βυζι και Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, σιδεράκια στα δόντια και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 20 ευρώ.

Κολωνού 27β Μπετυ μελαχρινή πολύ χοντρή με 4.5αρια βυζια και Ντελια μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Άννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά & νέο αριστερά κλειστά.

Κολωνού 11β Σακιρα καστανή χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α κλειστά.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
τώρα live

Κολωνού 53 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά, Λάουρα ξανθιά χοντρούλα γκιλφ με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,πριν 3 μέρες την ειχα πετύχει Περγάμου 1 ισόγειο.

Κολωνού 45 διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α, 32γ, 32β & 30β

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Τζίνα μελαχρινή με γυαλάκια σώμα προς το νταρντανε, σχεδόν 3αρι βυζι και Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, σιδεράκια στα δόντια και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 20 ευρώ.

Κολωνού 27β Μπετυ μελαχρινή πολύ χοντρή με 4.5αρια βυζια και Ντελια μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Άννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά & νέο αριστερά κλειστά.

Κολωνού 11β Σακιρα καστανή χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α κλειστά.
Η Άννα από 15 είναι μια ξανθιά γυρολόγος Ρουμάνα με ωραίο πατουρακι???μιλφ εε???που ήταν κ Κολωνού 32
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
συνέχεια live

Ακομινάτου 2α Αλινα καστανή μιλφ σώμα με πιασίματα, 2-2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ακομινάτου 2β Μαρίνα ξανθιά χοντρή κοπέλα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα στα 20ευρω!!!!, οι αλλοδαποί συναγωνιστες περνούσαν...

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 Βίκυ ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή γκιλφ σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο, 22 όροφος & 21 κλειστά.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Χριστίνα ξανθιά με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, νταρντανα με 3.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25 δεξιά γιαγιά Ελένη ξανθιά γκιλφ με κανονικό σώμα μικρό βυζι, φουλ έξτρα πρόγραμμα.

Μεγαλου 28α αριστερά Βικτόρια νιάου, με ξανθό πλατινε γκιλφ, παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά (που έχει είσοδο και από Περδικκα 3 αριστερά) κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι και Γιασμην ξανθιά με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Κατερίνα ξανθιά μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Κορινα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και δεξιά στο μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Περδικκα 3β αριστερά(που έχει είσοδο και από Μεγαλου Αλεξάνδρου 28α δεξιά) κλειστό.

Περδικκα 3α Μαρία ξανθοκαστανη χοντρή με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 

Guaranty

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
10
Like
249
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους,

Έχει κανείς ιδέα για το που βρίσκουμε την Μπέτυ από Λιοσίων 73Β, και τι βάρδια;
Ευχαριστώ...
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
ειναι 3 γκομενες στην φωκαιας που θα σου παρουν πιπαρα. μπες σε ολα στην φωκαιας και διαλεξε. θα πεθανεις απο τσιμπουκι.
Αν δεν του αρέσει καμμία ?
Παίρνει αεροπλάνο και πάει Κωνσταντινούπολη για Ιρινούσκα Μαγικέ μου ???
Βάλε τσαρτερ για την Πόλη να πάνε τα μέλη του bou, τόσο χρήμα κόβεις...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
Καταθεση πριν λίγο στην Ρομινα στο Φιλιππιδου 11Α

Υ.γ Μάγκες είδα μια τσόντα στο Φυλης 84 το κατω, ξέρετε εκεί που είναι η Ράνια συνήθως, Εύα την λένε, πολύ ενδιαφέρον κομμάτι, βγαλμένη από ταινίες του Σιρινακη, τις ερασιτεχνικες όμως, την έχει δοκιμάσει κανείς σας? Αξίζει τιποτις?
Μυρίζομαι τρελη φόλα γι αυτό ρωτάω.
Ευχαριστώ.
Μήπως Σιμονα και όχι Ρομινα? Θυμάσαι αν είχε τατουάζ στο αριστερό μπράτσο?

Στο 84α ποια Εύα λες, το μελαχρινό κοντοπουτανο με τις βυζαρες ή τη ξανθιά με το λεπτό πολύ ωραίο κορμί που δούλευε 3η βάρδια Φωκαιας 19 και Φυλής 65β?
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Μήπως Σιμονα και όχι Ρομινα? Θυμάσαι αν είχε τατουάζ στο αριστερό μπράτσο?
Ρομινα, σίγουρο.
Τατουαζ κανενα.
Πρώτη φορα την ειδα χθες.
Στο 84α ποια Εύα λες, το μελαχρινό κοντοπουτανο με τις βυζαρες ή τη ξανθιά με το λεπτό πολύ ωραίο κορμί που δούλευε 3η βάρδια Φωκαιας 19 και Φυλής 65β?
Εύα, το μελαχρινο κοντοπούτανο.
Πρώτη φορά κι αυτή, μου έστειλε μήνυμα βεβαια συναγωνιστής και μου είπε ότι εργαζόταν στο Φ.104 στούντιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.628
Πόντοι
45.465
Ρομινα, σίγουρο.
Τατουαζ κανενα.
Πρώτη φορα την ειδα χθες.

Εύα, το μελαχρινο κοντοπούτανο.
Πρώτη φορά κι αυτή, μου έστειλε μήνυμα βεβαια συναγωνιστής και μου είπε ότι εργαζόταν στο Φ.104 στούντιο.
Α οκ δεν την έχω δει τότε, έμοιαζε η περιγραφή αλλά η Ρομινα δεν έχει τατουάζ, την Εύα το κοντοπουτανο τη δοκίμασα τον Μάρτιο έχω κριτική αν θες να δεις, δεν είχα περάσει καλά, ναι ισχύει για το Φ104
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom