Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 221 άτομα (25 μέλη και 196 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
τώρα live

Κολωνού 53 Αλεξάνδρα ξανθιά μιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι με καρέ μαλλί, χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 Άντζελα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο κλειστό.

Κολωνού 47 όροφος Τζούλια μελαχρινή μιλφογκιλφ με μακρύ ίσιο μαλλί χοντρή με 4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά, Λάουρα ξανθιά χοντρούλα γκιλφ με 2 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,πριν 3 μέρες την ειχα πετύχει Περγάμου 1 ισόγειο.

Κολωνού 45 διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 32α, 32γ, 32β & 30β

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Τζίνα μελαχρινή με γυαλάκια σώμα προς το νταρντανε, σχεδόν 3αρι βυζι και Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι,αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, σιδεράκια στα δόντια και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα με 20 ευρώ.

Κολωνού 27β Μπετυ μελαχρινή πολύ χοντρή με 4.5αρια βυζια και Ντελια μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β & 23 κλειστά.

Κολωνού 15β Γιάννα μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Άννα ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά & νέο αριστερά κλειστά.

Κολωνού 11β Σακιρα καστανή χοντρή κατσαρομαλλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α κλειστά.
Μύστη Σμύρνη, η Αλεξάνδρα από το Κολωνού 53 είναι η γνωστή πρώην cg?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
Μύστη Σμύρνη, η Αλεξάνδρα από το Κολωνού 53 είναι η γνωστή πρώην cg?
Οχι, αυτή που λες (που δεν είναι πρώην) δουλεύει Αγκύρας 12α 2η βάρδια, αυτή που έγραψα είναι η Αλεξάνδρα από το Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.347
Κριτικές
15
Like
11.686
Πόντοι
3.246
Οχι, αυτή που λες (που δεν είναι πρώην) δουλεύει Αγκύρας 12α 2η βάρδια, αυτή που έγραψα είναι η Αλεξάνδρα από το Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα
Α, κατάλαβα! Απλά μου φάνηκε πρώην γιατί διέγραψε την αγγελία της... Θενκς! :hi:
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
45
Like
3.349
Πόντοι
1.431
16:45 μμ ο τσατσός στο Μ.Α25 αριστερό ορ. παρουσίασε την Άννα μια νταρντανογύφτισσα με φθηνά τατουάζ σε χέρια από τα πολύ νειάτα της , από κάποια (ίσως) φυλακή σε βαλκανική χώρα.

Είπα να πετάξω το 10€ αφού ανακοινώθηκαν τα πάντα εκτός πρωκτικού.

Μονότονη πίπα, διεκπεραιωτική κι αυτή, πέρασμα ελαστικού , ακούω ένα : Έλα πάμε!!!!! στήνεται στα 4 , ολίγο πισωκολλητό , τελειώνω για να μην βάλω τα γέλια σκουπιζομαι πλένομαι και αποχωρώ.

Μακιγιάζ τύπου Magica De Spell αλλά ΊΔΙΑ

Νταξ' ένα 10€ δεν λέει κάτι να το καις μια φορά στο τόσο.


Βαριόμουν να περιμένω για το Ι44 μεσαίο για να ρωτήσω αν είναι η Φωτεινή σήμερα.

Κη συνέχεια, να προσέχετε Κύριοι!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Το σχέδιο μου είναι παντα να πετάω τα χοντρά στο μετάξι και αργότερα να απολαμβάνω κάτι πιο ποιοτικό στα πέριξ της φυλής.

Παρ όλα αυτά και βάζοντας Άντα στη ζυγαριά τη σχέση τιμής/ποιότητας καταλήγω να ευχαριστιεμαι περισσότερο τη συνεύρεση στην πρακμι του μεταξιού.

Όλες οι τσατσαδες στην Ιάσονος έξαλλες με τους Βολτακιδες που τους έδιωχναν κακην κακώς πριν καλά καλά πάρουν λίγο μάτι κωλαρακι.

Πήγα στο πορνο-mall λοιπόν στο νούμερο 2 δεξιά, το υπερυψωμένο ισόγειο
Δύο κοπέλες 20αρες παρουσίαζε η τσατσά τις αποκαλούσε συνεχώς μια Ρωσίδα και μια Βραζιλιάνα με την δεύτερη να έχει μόνιμος ένα ξινό ύφος που μπινελικονε στα ρωσικά όποιον δεν την διάλεγε.

Πήρα την Ρωσίδα που ήταν πιο ευδιάθετη
Γύρω στο 1.75 μελαχρινή με πιασίματα, τατουάζ στα χέρια και το στερνό, γλυκό στρογγυλό πρόσωπο και γενικά πολύ καλή παρουσία για τα δεδομένα.

Το δωμάτιο αν και καθαρό για τα δεδομένα δεν είχε κρεμαστρα για τα ρούχα.. τέλος πάντων..

Της ζήτησα να μου πάρει μόνο πιπετο επειδή είμαι λάτρης
Ξεκίνησε αργά και αισθησιακά με γλώσσα
Τον πήρε όλο μέσα βαθιά τόσο που εννοιωθα τη καυτή ανάσα της να διαπερνά την Καποτα
Τον ξαναπήρε όλο μέσα εκεί της κράτησα το κεφάλι και άρχισα να της γαμαω το στόμα ώσπου ξέμεινε από οξυγόνο και απέσυρε το στόμα της με τα σάλια να λούζουν τον υπερκαυλομενο μου μπουτσο.
Την ίδια στιγμή εγώ έπαιζα με το υγρό μουνακι της με την ίδια να βγάζει μουγκανιτα σαν να το απολαμβάνει και να ρουφάει ακόμα πιο όμορφα τον πουτσο μου.

Δεν θα εχυνα ποτέ και όταν το κατάλαβε και η ίδια άρχισε να μου τον παίζει δυνατά, αφού ακούστηκε και η τσα να την φωνάζει αυτή ανέβασε στροφές..
Την σταμάτησα πριν μου κάνει περιτομή και άρχισα να τον παίζω στη γλώσσα της, όταν κόντεψα να φτάσω σε οργασμό πήγα να βγάλω την Καποτά για να της τα πετάξω στη γλώσσα αλλά αυτή με γρήγορα αντανακλαστικά μου κράτησε το χέρι.
Ψιλό σπαστικα και για αυτό της τον εχωσα στο στόμα ενώ τελείωνα.

Καλή φαση για μετάξι.
Αργότερα πήγα φυλής και θα γράψω για την Νικόλ αφού ξυπνήσω

Μετά από μια βόλτα στη φυλής βλέποντας τα ίδια και τα ίδια πήγα στο Φωκαιας 13 το υπόγειο
Τη Νικόλ την είχα ξαναδεί παλαιότερα αλλά δεν την είχα προτιμήσει για τον λόγο τον οποίο ενώ έχει τα προσόντα δεν σου βγάζει το sex appeal , δεν σε καυλώνει ρε παιδί μου.

Είπα να της δώσω την ευκαιρία μιας και τα κοντοπουτανα είναι η αδυναμία μου.

Η Νικόλ είναι αλβανεζικης καταγωγής μελαχρινή με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους περίπου στο 1.60 , 2αρια φυσικά βυζάκια και τουρλωτο κωλο λατινικό.

Μετά την 20λεπτη αναμονή μου στο δωμάτιο ήρθε η Νικόλ , χαμηλόφωνα και διακριτικά.
Γονάτισε στο πάτωμα ανάμεσα απ' τα πόδια μου χαϊδεύοντας τον πουτσο μου πάνω απ' το μποξερακι
Με ρώτησε από που είμαι αφού θέλει να αποφεύγει πατριώτες της όπως μου είπε.

Της ζήτησα να μου πάρει μόνο πίπα όντας ακόμα καυλωμένος με την προηγούμενη συνάντηση.

Με κοίταξε και μου είπε πως είναι και χοντρο με παράπονο πως την πονάνε τα σαγόνια της.
Προσφέρθηκε να μου επιστρέψει τα χρήματα πίσω αλλά δεν είχα όρεξη να ντύνομαι και να επιστρέψω στη τσάρκα.

Άρχισε μια μέτρια πίπα, δεν είχα παράπονο
Και το βαθύ λαρύγγι της έκανε και γλώσσα έβαλε και στα βυζιά της τον έρριψε αλλά σύντομα έδειξε αδιαθεσία και άρχισε να μου τον παιζει
Λίγο μετά την εσυρα πάνω στον πουτσο μου σε περιστροφική στάση αναβάτη
Στο γαμησι πάνω της επαιζα την κωλοτρυπιδα με τον αντίχειρα η οποία φάνηκε να έχει καλές προοπτικές
Ο συγχρονισμός με το γαμησι και το δαχτυλυμα ήταν ενορχηστρωμενος με την ίδια να βγάζει χαμηλόφωνα βογγητα σαν να το απολαμβάνει
Τότε, πάνω στη μέθη του σεξ
Ξεγλιστρα ο πουτσος μου απ' το μουνακι της και με γρήγορες κινήσεις ίσα που έβαλα το κεφαλάκι στην πίσω πόρτα μου το τράβηξε και είπε "όχι εκεί"

Γύρισε στα 4 και με περίμενε
Πήγα από πίσω να πάρω θέση και όλο μου το χαλάνε τουρλωνοντας τον κωλο της για να κλέψει.. κατάλαβε πως ήδη με έχει πακετωσει με την πίπα και δεν την παίρνει άλλο
Την ρύθμισα στα γούστα μου και δεν είπε κουβέντα

Την άρχισα στο σφυροκόπημα γραμπονονοντας από τα κωλομερια της που έχουν πολύ καλά πιασίματα
Άρχισε να φωνάζει πραγματικά εκείνη τη στιγμή κι εγώ από τη μεριά μου την ξεμιυνιασα με όλη μου τη δύναμη .

Παρ όλη τη μέτρια εμπειρία θα μπορούσα να την ξανά επισκεφτώ αφού η Νικόλ σου έβγαζε ένα είδος gfe με την ανεκτικότητα της στα πάντα και όχι την επαγγελματική τυπικότητα περάστε χυστε καθαρίστε που έχουν οι περισσότερες ντίβες στη φυλής.
 

M1LfoS1

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2020
Μηνύματα
50
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα μύστες ξέρουμε που θα βρούμε κάνα γκιλφ τώρα στην απογευματινή βάρδια ;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα στο Περδίκκα 1 όροφο, όπου στο σαλόνι ήταν μία νεαρή κοκκινομάλλα με το όνομα Κατερίνα, στα 15€.
Το σαλόνι με 6-7 ορκ που φύγανε , αλλά δεν με έπεισε η μικρή γιατί ήταν αρκετά σοβαρή.
Λεπτό κορμί, με ένα τατουάζ μικρό αν θυμάμαι καλά στην δεξιά κλείδα και ίσιο κόκκινο μακρύ μαλλί. Ηλικία γύρω στα 25. Δεν πρόλαβα να συγκρατήσω περισσότερα στοιχεία γιατί την είδα από την πόρτα στα γρήγορα και κατέβηκα.

Ενώ είχα την πληροφορία, για Κατερίνα κοκκινομάλλα στα 15€, θεώρησα πως ήταν το Ρωσιδάκι που είχα πετύχει πρώτη και τελευταία της μέρα στο Ιάσονος 39 (Κατερίνα και αποχαιρετισμός του Αυγούστου. (6.7) | Ιάσονος 39 (Μπουρδέλα) Μεταξουργείο) και είχα περάσει αρκετά καλά. Από εκείνη την ημέρα δεν την ξαναπέτυχα κάπου.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Στο Κολωνού 27Β υπόγειο, ξαναπέτυχα σήμερα την Τζίνα, που είχα γράψει ξανά πριν μία βδομάδα περίπου.
Η Τζίνα έριξε την τιμή της, από τα 15€ στα 10€, αλλά δεν έριξε καθόλου τις υπηρεσίες της.
Εντύπωση μου είχε κάνει και την πρώτη φορά (Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.) ότι δεν ήταν ξεπέτα, είχε συμμετοχή και γούσταρε.

Σήμερα την ξαναπήρα με 10€ αυτή τη φορά. Ξεκίνησε με φιλιά από το λαιμό και κατέβηκε μέχρι κάτω όπου μου έγλειψε τα παπάρια.
ΠΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ...Στην υπόγα της Κολωνού, η λατίνα. Είχα αφήσει περιγραφή για την εμφάνιση της την προηγούμενη φορά, αλλά θα αφήσω και κριτική.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
Στο Κολωνού 27Β υπόγειο, ξαναπέτυχα σήμερα την Τζίνα, που είχα γράψει ξανά πριν μία βδομάδα περίπου.
Η Τζίνα έριξε την τιμή της, από τα 15€ στα 10€, αλλά δεν έριξε καθόλου τις υπηρεσίες της.
Εντύπωση μου είχε κάνει και την πρώτη φορά (Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.) ότι δεν ήταν ξεπέτα, είχε συμμετοχή και γούσταρε.

Σήμερα την ξαναπήρα με 10€ αυτή τη φορά. Ξεκίνησε με φιλιά από το λαιμό και κατέβηκε μέχρι κάτω όπου μου έγλειψε τα παπάρια.
ΠΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ...Στην υπόγα της Κολωνού, η λατίνα. Είχα αφήσει περιγραφή για την εμφάνιση της την προηγούμενη φορά, αλλά θα αφήσω και κριτική.
Το πρωί ήταν στο 27α, ωραία βυζιά είχε
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046
Μετά από μια βόλτα στη φυλής βλέποντας τα ίδια και τα ίδια πήγα στο Φωκαιας 13 το υπόγειο
Τη Νικόλ την είχα ξαναδεί παλαιότερα αλλά δεν την είχα προτιμήσει για τον λόγο τον οποίο ενώ έχει τα προσόντα δεν σου βγάζει το sex appeal , δεν σε καυλώνει ρε παιδί μου.

Είπα να της δώσω την ευκαιρία μιας και τα κοντοπουτανα είναι η αδυναμία μου.

Η Νικόλ είναι αλβανεζικης καταγωγής μελαχρινή με ίσια μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους περίπου στο 1.60 , 2αρια φυσικά βυζάκια και τουρλωτο κωλο λατινικό.

Μετά την 20λεπτη αναμονή μου στο δωμάτιο ήρθε η Νικόλ , χαμηλόφωνα και διακριτικά.
Γονάτισε στο πάτωμα ανάμεσα απ' τα πόδια μου χαϊδεύοντας τον πουτσο μου πάνω απ' το μποξερακι
Με ρώτησε από που είμαι αφού θέλει να αποφεύγει πατριώτες της όπως μου είπε.

Της ζήτησα να μου πάρει μόνο πίπα όντας ακόμα καυλωμένος με την προηγούμενη συνάντηση.

Με κοίταξε και μου είπε πως είναι και χοντρο με παράπονο πως την πονάνε τα σαγόνια της.
Προσφέρθηκε να μου επιστρέψει τα χρήματα πίσω αλλά δεν είχα όρεξη να ντύνομαι και να επιστρέψω στη τσάρκα.

Άρχισε μια μέτρια πίπα, δεν είχα παράπονο
Και το βαθύ λαρύγγι της έκανε και γλώσσα έβαλε και στα βυζιά της τον έρριψε αλλά σύντομα έδειξε αδιαθεσία και άρχισε να μου τον παιζει
Λίγο μετά την εσυρα πάνω στον πουτσο μου σε περιστροφική στάση αναβάτη
Στο γαμησι πάνω της επαιζα την κωλοτρυπιδα με τον αντίχειρα η οποία φάνηκε να έχει καλές προοπτικές
Ο συγχρονισμός με το γαμησι και το δαχτυλυμα ήταν ενορχηστρωμενος με την ίδια να βγάζει χαμηλόφωνα βογγητα σαν να το απολαμβάνει
Τότε, πάνω στη μέθη του σεξ
Ξεγλιστρα ο πουτσος μου απ' το μουνακι της και με γρήγορες κινήσεις ίσα που έβαλα το κεφαλάκι στην πίσω πόρτα μου το τράβηξε και είπε "όχι εκεί"

Γύρισε στα 4 και με περίμενε
Πήγα από πίσω να πάρω θέση και όλο μου το χαλάνε τουρλωνοντας τον κωλο της για να κλέψει.. κατάλαβε πως ήδη με έχει πακετωσει με την πίπα και δεν την παίρνει άλλο
Την ρύθμισα στα γούστα μου και δεν είπε κουβέντα

Την άρχισα στο σφυροκόπημα γραμπονονοντας από τα κωλομερια της που έχουν πολύ καλά πιασίματα
Άρχισε να φωνάζει πραγματικά εκείνη τη στιγμή κι εγώ από τη μεριά μου την ξεμιυνιασα με όλη μου τη δύναμη .

Παρ όλη τη μέτρια εμπειρία θα μπορούσα να την ξανά επισκεφτώ αφού η Νικόλ σου έβγαζε ένα είδος gfe με την ανεκτικότητα της στα πάντα και όχι την επαγγελματική τυπικότητα περάστε χυστε καθαρίστε που έχουν οι περισσότερες ντίβες στη φυλής.
Όταν ήταν στο 71Α είχε γκροβερ στο μενου. Το τιμουσα μια φορά το μήνα για το καλό. Γυρνουσε στα πλαγια κι έλεγε "μόνο έτσι". Δεν της χαλουσα χατίρι. Πλαϊνο κωλογαμισι και φιλακια στο λαιμό. Γενικά στο 71Α έφερνε πολυ ωραια τεμάχια τα οποία δινανε και γκροβερ. Ας μου θυμισει ο αρχιμυστης @n.smirni76 και μια άλλη μελαχρινή ψηλή θεά που έλεγε ότι ήταν από Ιταλία πως την λέγανε. Είχε κάτσει λίγο καιρό. Ήταν 10αρι σε όλα κι έδινε και γκροβερ. Μόλις τον έβαζα, μετά από 10 πιστονιες εχυνα από την εξαιρετικη θέα. Την γάμαγα ιεραποστολικό γκροβερ και είχα παντα μπουκωμενο το στόμα μου με τα δάχτυλακια των ποδιων της, που ήταν επίσης πανέμορφα!
Α και το νέο της ημέρας, η Άννα Κου μέχρι τις 10 του μήνα επιστρέφει. Τουλάχιστον έτσι είπε η τσα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ben Dover

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2011
Μηνύματα
159
Like
823
Πόντοι
81
Πέρασμα στο Περδίκκα 1 όροφο, όπου στο σαλόνι ήταν μία νεαρή κοκκινομάλλα με το όνομα Κατερίνα, στα 15€.
Το σαλόνι με 6-7 ορκ που φύγανε , αλλά δεν με έπεισε η μικρή γιατί ήταν αρκετά σοβαρή.
Λεπτό κορμί, με ένα τατουάζ μικρό αν θυμάμαι καλά στην δεξιά κλείδα και ίσιο κόκκινο μακρύ μαλλί. Ηλικία γύρω στα 25. Δεν πρόλαβα να συγκρατήσω περισσότερα στοιχεία γιατί την είδα από την πόρτα στα γρήγορα και κατέβηκα.

Ενώ είχα την πληροφορία, για Κατερίνα κοκκινομάλλα στα 15€, θεώρησα πως ήταν το Ρωσιδάκι που είχα πετύχει πρώτη και τελευταία της μέρα στο Ιάσονος 39 (Κατερίνα και αποχαιρετισμός του Αυγούστου. (6.7) | Ιάσονος 39 (Μπουρδέλα) Μεταξουργείο) και είχα περάσει αρκετά καλά. Από εκείνη την ημέρα δεν την ξαναπέτυχα κάπου.
Έτσι νόμιζα κι εγώ, η περιγραφή ταιριάζει γάντι και δυστυχώς δεν την είχα προλάβει στο Ι39 οπότε νόμιζα ότι πρόκειται για την ίδια.
Η αλήθεια είναι ότι όταν την είδα βαρέσανε τα φολοραντάρ και δε μου ταίριαζε η περιγραφή στο σώμα και στο στήθος, αλλά λέω δεν μπορεί και Κατερίνα και κοκκινομάλλα και Ρωσίδα και 23 χρονών και €15 εισιτήριο, αυτή θα είναι.
Δυστυχώς πέρασα κι έφαγα ξεγυρισμένη φόλα μεγατόνων. Με το καλησπέρα μου είπε όχι φιλιά, δεν είχε καθόλου όρεξη, το έβλεπα ότι κάνει αγγαρία, μου έλεγε συνέχεια για το χρόνο όπου σε μια στιγμή αποφάσισε ότι τελείωσε ο χρόνος, χωρίς καν να έχει φωνάξει η τσατσά κι άρχισε να ντύνεται. Δεν είχανε περάσει 7 λεπτά, σκάρτα.
Ήμουν τόσο απογοητευμένος που αντί να θυμώσω, γέλασα και της ευχήθηκα καλό κατευόδιο.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.070
Κριτικές
1.245
Like
192.644
Πόντοι
45.465
Όταν ήταν στο 71Α είχε γκροβερ στο μενου. Το τιμουσα μια φορά το μήνα για το καλό. Γυρνουσε στα πλαγια κι έλεγε "μόνο έτσι". Δεν της χαλουσα χατίρι. Πλαϊνο κωλογαμισι και φιλακια στο λαιμό. Γενικά στο 71Α έφερνε πολυ ωραια τεμάχια τα οποία δινανε και γκροβερ. Ας μου θυμισει ο αρχιμυστης @n.smirni76 και μια άλλη μελαχρινή ψηλή θεά που έλεγε ότι ήταν από Ιταλία πως την λέγανε. Είχε κάτσει λίγο καιρό. Ήταν 10αρι σε όλα κι έδινε και γκροβερ. Μόλις τον έβαζα, μετά από 10 πιστονιες εχυνα από την εξαιρετικη θέα. Την γάμαγα ιεραποστολικό γκροβερ και είχα παντα μπουκωμενο το στόμα μου με τα δάχτυλακια των ποδιων της, που ήταν επίσης πανέμορφα!
Α και το νέο της ημέρας, η Άννα Κου μέχρι τις 10 του μήνα επιστρέφει. Τουλάχιστον έτσι είπε η τσα.
Τι Σάρα λες?
Καλά γυρίσει δε γυρίσει η Αννα Κου το ίδιο είναι... παλιά ήταν καλή, έκανε κ τα έξτρα της
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Έτσι νόμιζα κι εγώ, η περιγραφή ταιριάζει γάντι και δυστυχώς δεν την είχα προλάβει στο Ι39 οπότε νόμιζα ότι πρόκειται για την ίδια.
Η αλήθεια είναι ότι όταν την είδα βαρέσανε τα φολοραντάρ και δε μου ταίριαζε η περιγραφή στο σώμα και στο στήθος, αλλά λέω δεν μπορεί και Κατερίνα και κοκκινομάλλα και Ρωσίδα και 23 χρονών και €15 εισιτήριο, αυτή θα είναι.
Δυστυχώς πέρασα κι έφαγα ξεγυρισμένη φόλα μεγατόνων. Με το καλησπέρα μου είπε όχι φιλιά, δεν είχε καθόλου όρεξη, το έβλεπα ότι κάνει αγγαρία, μου έλεγε συνέχεια για το χρόνο όπου σε μια στιγμή αποφάσισε ότι τελείωσε ο χρόνος, χωρίς καν να έχει φωνάξει η τσατσά κι άρχισε να ντύνεται. Δεν είχανε περάσει 7 λεπτά, σκάρτα.
Ήμουν τόσο απογοητευμένος που αντί να θυμώσω, γέλασα και της ευχήθηκα καλό κατευόδιο.
Και εγώ ανεβαίνοντας περίμενα να δω το Κατερινάκι που το είχα δει μαγκωμένο τότε, αλλά χαμογελαστό πολύ και είδα την ξινίλας της άλλης και κατέβηκα στα καπάκια. Thanks για την ενημέρωση όπως και να έχει, γιατί μπορεί να δοκιμαζόταν σύντομα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.940
Κριτικές
31
Like
25.852
Πόντοι
7.046
Τι Σάρα λες?
Καλά γυρίσει δε γυρίσει η Αννα Κου το ίδιο είναι... παλιά ήταν καλή, έκανε κ τα έξτρα της
Ναι ρε φίλε, τη Σαρα! Αυτή έφυγε από Ελλάδα ε;
Ρε πουστη Σμυρνη είσαι ο Σωτηρακόπουλος των μπουρδελιαρηδων!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Πέρασμα προχτές από το Ιάσωνος 2Β και "πήρα" μετα από καιρό την Μαργαρίτα . Παραμένει σταθερή αξία και καύλα για τους λάτρεις του είδους ( gilf-ζουμερες )!!!!
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
53
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα καί Κόλο μήνα συναγωνιστές θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος από Φωκαίας 27Β στο ισόγειο την Αθήνα την ξανθιά αν δουλεύει κάπου τώρα αν έχει κανείς κάποια πληροφορία ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και να έχουμε έναν καλό μήνα καλά γαμησια
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
40
Like
7.076
Πόντοι
1.936
Διδυμου 22 επισττοφη Ολγας στη 2η βαρδια με συνεχομενα δωματια οπου και εδωσα με μεγαλη χαρα το κοσαρικο.Γλωσσοφιλα,γλειφομουνιασμα,τσιμπουκοδρομια ολα στο φουλ.Ή ομορφυνε ή εγω γαμω πατσαβουρες και την ειδα θεα.Στησιμο στα 4 για σεμιναριο και πιστονιασμα ανευ οικτου στην βλαχομουναρα της.Θα ξανατιμηθει βεβαιως.
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
99
Like
222
Πόντοι
20
Καλησπέρα καί Κόλο μήνα συναγωνιστές θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος από Φωκαίας 27Β στο ισόγειο την Αθήνα την ξανθιά αν δουλεύει κάπου τώρα αν έχει κανείς κάποια πληροφορία ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και να έχουμε έναν καλό μήνα καλά γαμησια
Καλησπερα φιλαρακι...εχω να τη δω καιρο....εσυ απο ποτε;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom